İçeriğe geç

Kars Uçak Kargo

Kars Uçak Kargo
Kars Uçak Kargo

Günümüz standartları içinde en etkili ve profesyonel yöntem olan uçak kargo süreçleri ile Türkiye’nin dört bir yanında bulunan nokta için etkin hizmet süreçleri sunmaktadır. Başta Kars uçak kargo süreçlerinde profesyonel ekibimizle verdiğimiz hizmetler gelmek üzere, sizlere her anlamda hızlı ve güvenilir bir kargo süreci sunmaya devam ediyoruz.

Günümüzün yaşam standartları doğrultusunda zaman faktörü oldukça değerli bir yere sahiptir. Özellikle iş hayatında, profesyonel bir bakış açısından değerlendirildiğinde önemli evrak ve dosyaların kısa süre içinde hedef noktaya ulaştırılması gerekebilir. Aynı ihtiyaçlar elbette kişisel durumlar için de geçerli olabilir. Bu gibi durumlar için günümüzde yaygın olarak çeşitli kurye hizmetleri sıklıkla tercih edilmektedir.

2013 yılından beri kurumsal olarak sürdürmekte olduğumuz kurye hizmetlerimizde her zaman koordineli bir disiplin çerçevesinde ilerliyoruz. Kars uçak kargo süreçlerimizde görev alan teknik ekip ve sahada çalışmalarını sürdüren tüm ekip arkadaşlarımızla etkin süreçler yönetiyoruz. Peki firmamızı Uçak Kargo hizmetlerinde rakiplerinden ayıran temel noktalar nelerdir? Kısaca bahsetmek gerekirse;

  • Adresinizden paketlerinizi bizzat teslim alıyoruz.
  • Kargo süreçlerinin her aşamasını sizlerle paylaşarak etkileşimi yüksek ve verimli süreçler sağlıyoruz.
  • Paket boyutu ya da içeriği ne olursa olsun yüksek hassasiyetli bir taşıma anlayışını benimsiyoruz.
  • Çözüm odaklı hizmet anlayışı ile süreçte yaşanabilecek tüm aksaklıkların önüne geçiyoruz ve sorunsuz bir hizmet sunuyoruz.

Sizler de Kars uçak kargo hizmetleriyle ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Hava Kargo hizmetleri günümüzde sıklıkla tercih edilen bir ulaştırma yöntemi olmasına karşın, birçok kişi bu hizmetlerden faydalanmayı düşünmez. Sanılanın aksine, iyi planlandığı ve organize edildiği sürece uçak kargo hizmetleri en güvenli taşıma yöntemleri arasında yer almaktadır. Sevdiklerinize ulaştırmak istediğiniz bir paket ya da hızlıca hedefe ulaşması gereken bir kurumsal dosya için gönül rahatlığı ile Turkish Cargo  yöntemini tercih edebilirsiniz.

Sizlere sunmuş olduğumuz İstanbul Kars uçak kargo hizmetleri dahilinde de kurumsal kimliğimizden ödün vermeden hızlı, profesyonel ve yüksek güvenlikli süreçlere imza atmaya devam ediyoruz. Kontrol merkezimizde 7/24 destek sağlayan teknik ekibimiz, sizleri sürecin her aşamasında bizzat bilgilendirmektedir. Bu sayede paketinizin taşıma ve ulaştırma süreçleri kapsamında nerede olduğunu kolayca teyit edebilirsiniz.

Kurye hizmetlerinden faydalanan pek çok kişi uçak kargo hizmetlerinin standart ulaştırma yöntemlerinden çok daha maliyetli olduğu yanılgısına kapılmaktadır. Hassas paketler için ekstra özenli bir taşıma yöntemi talep eden müşterilerimiz ise mutlaka Kars uçak kargo hizmetlerinden faydalanmaktadır. Peki standart kargo hizmetleri ve uçak kargo hizmetleri arasındaki temel farklar nelerdir?

  • Hızlı teslimat olanağı sağlar.
  • Geniş ve ferah depolama imkanı sağlar.
  • Süreçler koordineli ve planlı şekilde yürütülür.
  • Yüksek bir güvenlik olanağı sağlar.

Bu gibi daha birçok faktör göz önünde bulundurulduğunda uçak kargo hizmetleri çok daha avantajlı olmaktadır. Aynı zamanda hassas ya da aciliyeti bulunan paketler için özenli ve hızlı taşıma imkanı sağlanması da büyük bir artı olarak sayılabilir.

Firmamız yıllar içinde kazandığı tecrübeler ile kurye hizmetleri kapsamında kusursuz ve hızlı çalışmalar yapmayı sürdürmektedir. Sizler de günümüzün en yenilikçi ve güvenli taşıma yöntemlerinden biri olan Kars uçak kargo hizmetlerimizden faydalanmak için bizi arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul Kars Uçak Kargo

Profesyonel bir ekiple İstanbul Kars uçak kargo hizmeti veren firmamız, 7/24 çalışmaktadır. Uzun yıllardır taşımacılık alanında hizmette öncü olan firmalardan biri olarak uçak kargo alanında da kalite standartlarına göre çalışmalarını sürdürmektedir. Müşterilerinin isteklerini dinleyen ve hizmet hedefini bu doğrultuda yenileyen firmamız, başarısını müşteri odaklılığına borçludur.

Günümüzde hızın çok önem kazandığı ve git gide de her şeyin daha süratle halledebilmesi gerektiği bir döneme giriyoruz. Bir yerden bir yere paketi ulaştırmak özellikle de burası şehir dışıysa geleneksel yöntemler oldukça zorlayıcı olabiliyor. Oysaki firmamızın sunduğu uçak kargo hizmeti süreci kısalttığı gibi güvenliği de en yüksek şekilde gerçekleştirir.

Firmamız tarafından alınan her paketin sorumluluğu bize aittir. Boyutu ve içeriği ne olursa olsun en güvenli koşullarda il dışındaki adrese teslim edilir. Personelimiz gerekli olan bütün süreçleri planlar ve paket yeni sahibine ulaşıncaya dek bütün detayları takip eder.

Kars uçak kargo ile şehirlerarası paket teslimatı gerçekleştiren firmamız hem teknik elemanlarıyla hem de sahada çalışan personeliyle özenli bir hizmet verir. Uçak kargo ile taşımacılıkta en önemli unsur planlamanın iyi şekilde gerçekleştirilmesidir. İyi yapılan bir planlama ile gün içindeki en acil teslimatınız bile şehir dışına kolaylıkla ulaştırılabilir. Hem bu ulaşım diğer teslimat türlerine göre çok daha güvenli ve hızlı olacaktır.

Kars uçak kargo hizmeti aldığınız süre boyunca personelimizi arayabilir, paketinizin durumunu sorabilirsiniz. Zaten kuryelerimiz paketi aldığında size bir takip numarası verilir. O takip numarası ile paketinizin durumunu anbean görebilirsiniz. Paketiniz adrese teslim gerçekleştiğinde yine size bir mesaj gönderilir ve gönderinizin yerine ulaştığını anlarsınız.

Nasıl ki kurye çözümlerimiz hıza ve güvene dayalı, aynı şekilde uçak kargo hizmetimizin temeli de buna bağlıdır. Ülkemizde 52 farklı noktada rahatlıkla taşıma yapılmaktadır. Neredeyse bütün illerimize gönderinizi yollayabilir, bu yolla hızlı ve güvenli bir teslimat gerçekleştirmiş olursunuz.

Kars uçak kargo ile gönderi yapmak istediğinizde tıpkı normal kurye hizmetimizde olduğu gibi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Buradaki personelimiz sizi yönlendirerek en doğru ve en iyi hizmeti almanızı sağlayacaktır. Paketiniz ile ilgili bütün detayları verdikten sonra personelimiz sizin için bir teslimat planı hazırlar ve hemen uygulamaya koyar. Böylece en acil durumlarda bile gün içinde teslim edilmesi gereken şehir dışındaki herhangi bir adrese gönderinizi yollayabilirsiniz.

Kars uçak kargo ile taşımacılığın en bariz farkı kara yolunu kullanmamak, hava yolu ile ulaşım sağlamaktır. Pek çok farklı sektör acil gönderileri için hızlı ulaşım için bu yöntemi tercih etmektedir. İhaleye girecek olan evraklar, tıbbî ilaçlar, acil imzalanması gereken sözleşmeler veya işletmelerin numuneleri gibi pek çok farklı gönderi SYS Kurye güvencesiyle istenilen adrese teslim edilir.

Kars uçak kargo fiyatlarını etkileyen bazı unsurlar vardır. Kargonun teslim edileceği havalimanı, kargonun alındığı adres ve şehir dışında teslimatın yapılacağı adres, gönderinin ağırlığı, hacmi gibi pek çok unsur fiyatın belirlenmesinde etkindir. Firmamız her zaman müşteri memnuniyetini hizmetinin en önemli hedefi olarak görür. Diğer unsurları da bu hedefin yanında sıralar. Bu sebeple de kargo ücretlerini belirlerken müşterisinin yanında yer alır. Herkes kullandığı hizmet kadarını öder.

Sys Kurye olarak verdiğimiz her hizmette herkesin istifadesini sağlamak istiyor, buna göre de taşımacılık hizmetlerimizin tümünü en ekonomik şekilde belirlemeye gayret ediyoruz. Güvenli, hızlı ve ekonomik avantajlarımızdan istifade edebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara