İçeriğe geç

Organize Sanayi Kurye

SYS Ekpsres Kurye LOGO
Organize Sanayi Kurye

Organize sanayi bölgeleri İstanbul’un ve ülkemizin üretim merkezleridir. Onlarca farklı firma, binlerce insan organize sanayi bölgelerinde yer almakta, pek çok işletmede günün her saatinde çalışmalar devam etmektedir. Bütün bunlar olurken gerek organize sanayi içinde bir adresten başka bir adrese gerekse organize sanayiden İstanbul’un diğer noktalarına taşınması gereken çeşitli paketler ortaya çıkmaktadır. Organize sanayilerde iş süreçlerinin çok hızlı ilerlemesi gerekir. Bu nedenle çoğu kez paket taşımacılığının en seri ve en kaliteli şekilde yapılması gerekir. Organize sanayi kurye uygulamalarımızla bizler uzun yıllardır profesyonel taşımacılık yapıyor, her türlü evrak dosya, yedek parça, numune, teklif dosyası, kimlik, anahtar, plaka, bilet, fatura ve daha onlarca paketi taşıyoruz.

Organize sanayi kurye uygulamalarımız pek çok avantajı aynı anda sağlamaktadır. Bu yüzden SYS Kurye hizmetleri bölgemizin en çok tercih edileni konumundadır.

Firma olarak organize Sanayi genelinde ve İstanbul’un diğer noktalarıyla organize sanayi arasında tamamen müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre çözüm üretiyoruz. Dilerseniz organize sanayi içindeki bir adresten başka bir adrese paketinizi taşıyabiliriz. Dilerseniz İstanbul’un herhangi bir yerinden organize sanayiye gelecek paketinizi taşıyabilir ya da organize Sanayiden İstanbul’un herhangi bir adresine ulaşacak paketinizi ulaştırabiliriz.

Organize sanayi kurye hizmetlerimiz her şeyden önce hızlıdır. Bizler en uzak noktalar arasında dakikalar içinde teslimat yapabiliyoruz. Oysa geleneksel kargolarda İstanbul içinde bir paketin taşınması günler alabilir. Firmamız farklı araçlarla taşımacılık yapabilse de en fazla kullandığımız motosikletlerdir ve motosikletlerle İstanbul trafiğinde çok daha rahat, çok daha pratik yol alınabilmektedir. Uzun trafik kuyruklarında beklemeden yol alan kuryelerimiz kısa sürede alıcıya ulaşabilmektedir.

Firmamız kurumsal bir Kurye Hizmeti firması olarak çalışmakta, her biri alanında daneyim sahibi, tecrübeli, özverili, kendini sürekli geliştiren ekibimizle paketlerinize en az sizler kadar hassasiyet gösterilmektedir. Güvenli şekilde paketleriniz ilk noktadan son alıcıya kadar ulaştırılmaktadır.

Organize sanayi genelinde çok farklı alanlarda firmalar, şirketler faaliyet göstermektedir. İhtiyaçlar da buna göre çeşitlidir. Kimi zaman üretimin devam edebilmesi için bir yedek parçaya ihtiyaç vardır kimi zaman açılacak kapının anahtarına. Bazen hukuki bir dosyaya bazen de bir numuneye.

Organize sanayi kurye alanında firmamız her türlü ihtiyacı karşılayabilmek adına farklı kurye modelleriyle aktiftir. Normal kurye modelimizle Avrupa ya da Asya yakası fark etmeksizin istediğiniz adresler arasında aynı gün içinde teslimat yapılabilmektedir. Bölgelere göre değişse de ekseriyetle 120 ila 180 dakika arasında paketleriniz teslim edilmektedir.

Hızlı kurye modelimizde daha hızlı bir hizmet sizleri beklemekte, iletişime geçtiğinizde pakete en yakın kuryemiz yönlendirilerek taşıma süreci başlatılmaktadır. 60 ila 90 dakika arasında adresler arası taşıma gerçekleştirilmektedir. Organize sanayi acil kurye modelimizde daha seri hareket edilmekte, Vip hizmet ayrıcalığıyla teslimatlarımız 45 ile 60 dakika arasında tamamlanmaktadır. Mesai saatleri dışındaki kurye ihtiyaçlarınız ise organize sanayi gece kurye ile karşılanmakta, 7 gün, 24 saat hizmet alabilmeniz mümkün olmaktadır.

Organize sanayi kurye fiyatlarımız paketlerinizin taşınacağı adresler arasındaki mesafeye, tercih edilen motor kurye modeline ve paket özelliklerine göre değişmektedir. SYS Kurye olarak her zaman en hızlı, en güvenli ve en uygun fiyatlı çözümlerin adresi olmaya devam ediyoruz. Dilediğiniz zaman çağrı merkezimize ulaşabilir, net fiyat alabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×