İçeriğe geç
Anasayfa » Nakkaştepe Kurye

Nakkaştepe Kurye

İstanbul iline bağlı olan Üsküdar ilçesinin en önemli semtleri arasında bulunan Nakkaştepe semti, eski adı Boğaziçi Köprüsü olan 15 Temmuz Şehitler Köprüsünün Asya çıkışında bulunmaktadır. Nakkaştepe semtinin tam olarak sınırları belli olmamakla birlikte, Kuzguncuk ve Beylerbeyi sırtları bu isimle atfedilmektedir. Şehrin her dönem en popüler ve gözde mekânlarından olan semtte, Yahudi dini mensupları açısından önemli bir yeri olan birde Yahudi mezarlığı bulunmaktadır. Ayrıca mezarlık içerisinde 2004 yılında yaptırılan ve Yahudiler için oldukça önemli bir külliyat olan midraş bulunmaktadır. Yoğun yaya popülasyonu ve araç trafiği bulunmasından dolayı otomobillerle yapılan Nakkaştepe kurye hizmetlerinde, gün içerisinde çeşitli aksamalar yaşamaktadır. Özellikle son yıllarda hizmete giren Nakkaştepe Millet Bahçesi ile yerli ve yabancı birçok turisti ağırlayan bölge, hafta sonları kilit olan trafiğiyle büyük bir sorun oluşturmaya başlamıştır.

 • Gece kurye hizmeti
 • Toplu dağıtım seçenekleri
 • VIP kurye hizmeti

Şehrin stresli hayatından kurtulmak için kaçamak yapan insanların ailecek geldikleri Nakkaştepe Millet Bahçesi, içerisindeki piknik alanları, yürüyüş parkuru, macera parkuru, manzara seyir terası, eğlence alanları ve kafeleri gibi birçok özelliği ile cazibe merkezi haline dönüştürmektedir. Tüm bu sebepler nedeniyle sekteye uğrayan Nakkaştepe kurye hizmetleri ile ilgili çözüm sunan firmamız Sys Kurye, teslimat işlerinde bölge sakinlerine pratik ve kolay bir kurye teslimatı hizmeti sunmaktadır. Oldukça pratik olan motor kurye taşımacılığı sayesinde, Nakkaştepe trafiğine takılmadan Üsküdar ilçesi ve İstanbul’un ilinin tüm sınırları içerisinden teslimatları özenle taşımaktadır. Üstün hizmetleri bölgede sizlerle buluşturan firmamız, çekirdekten yetişen deneyimli personelleri eşliğinde Nakkaştepe kurye alanının öncüsü konumundadır. Özel navigasyon ağı ve gelişmiş sektör altyapısı sayesinde hiçbir pürüz yaşamamanızı garanti eden firmamız, olası durumlara karşı aldığı önlemlerle sizleri hayal kırıklığına uğratmıyor.

 • Hava kurye hizmeti
 • Aynı gün taşıma hizmeti
 • Nöbetçi kurye servisi

Teslimat işlerinde yaşanacak sıkıntılar konusunda tecrübeli olan firmamız, sahada bulundurduğu nöbetçi yedek personellerini devreye sokarak, teslimatınızın herhangi bir kesintiye uğramasına izin vermemektedir. Ekspres, nöbetçi, acil, VIP kurye gibi seçenekleri ile Üsküdar kurye sektörüne yeni bir soluk kazandıran firmamız, düğün, nişan, nikâh, kına, sünnet, balo, sergi, açılış, sunum, toplantı, iftar, parti, panel gibi tüm eğlence ve organizasyonlarınıza özel davetiye dağıtımını sizin adınıza gerçekleştirmektedir. Uzman harita ve sürüş bilgisine sahip deneyimli kuryelerimiz bölgeden aldığı teslimatları, İstanbul ilinin tüm sınırlarına taşıma hizmetini güvenle gerçekleştirerek, sorunsuz bir şekilde adreslerine ulaştırıyor. Sektördeki kalitesi ve eşsiz altyapısı ile hizmet veren firmamız, %100 müşteri memnuniyeti parolasından ödün vermeden 7 gün 24 saat boyunca farklı kurye yöntemleri ile sizlere hizmetler vermektedir.

 • Müşteri memnuniyeti önceliği
 • Çözüm odaklı taşımacılık
 • Araçlı kurye hizmeti

Çözümsüzlüğün asla çözüm olmayacağının inancıyla sizlere hizmet veren deneyimli çağrı merkezi departmanımız, sizden gelen tüm sorulara hızlı ve çözüm üreten cevaplar vermektedir. Evcil hayvan, hassas ürünler, gece acil hizmeti ve teslimat fiyatları gibi merak ettiğiniz tüm alanlarda aklınıza gelen sorularının hepsine cevap bulabilirsiniz. İstanbul Kurye hizmetlerimiz kapsamında sektördeki referanslı ve en kaliteli teslimatları, en uygun fiyat garantileriyle sizlerle buluşturuyoruz. Alanında psikolojik testlerden başarıyla geçen ehliyet sahibi personeller ile çalışan Sys Kurye, uygun fiyat, kaliteli iş ve memnun müşteri üçgeninde, sizlerden gelen olumlu geri dönüşler sayesinde hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Nakkaştepe kurye işlerinizde en avantajlı firma ile tanışmak için sizde Sys Kurye ile iletişime geçin, teslimat işleriniz sorun olmaktan çıksın.

 • Kurye işlerinde deneyimli personel
 • Müşteri çağrı merkezi hizmeti
 • Eşsiz referans ağı
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×