İçeriğe geç

Nakkaştepe Kurye

Nakkaştepe Kurye
Nakkaştepe Kurye

İstanbul iline bağlı olan Üsküdar ilçesinin en önemli semtleri arasında bulunan Nakkaştepe semti, eski adı Boğaziçi Köprüsü olan 15 Temmuz Şehitler Köprüsünün Asya çıkışında bulunmaktadır. Nakkaştepe semtinin tam olarak sınırları belli olmamakla birlikte, Kuzguncuk ve Beylerbeyi sırtları bu isimle atfedilmektedir. Şehrin her dönem en popüler ve gözde mekânlarından olan semtte, Yahudi dini mensupları açısından önemli bir yeri olan birde Yahudi mezarlığı bulunmaktadır. Ayrıca mezarlık içerisinde 2004 yılında yaptırılan ve Yahudiler için oldukça önemli bir külliyat olan midraş bulunmaktadır. Yoğun yaya popülasyonu ve araç trafiği bulunmasından dolayı otomobillerle yapılan Nakkaştepe kurye hizmetlerinde, gün içerisinde çeşitli aksamalar yaşamaktadır. Özellikle son yıllarda hizmete giren Nakkaştepe Millet Bahçesi ile yerli ve yabancı birçok turisti ağırlayan bölge, hafta sonları kilit olan trafiğiyle büyük bir sorun oluşturmaya başlamıştır.

 • Gece kurye hizmeti
 • Toplu dağıtım seçenekleri
 • VIP kurye hizmeti

Şehrin stresli hayatından kurtulmak için kaçamak yapan insanların ailecek geldikleri Nakkaştepe Millet Bahçesi, içerisindeki piknik alanları, yürüyüş parkuru, macera parkuru, manzara seyir terası, eğlence alanları ve kafeleri gibi birçok özelliği ile cazibe merkezi haline dönüştürmektedir. Tüm bu sebepler nedeniyle sekteye uğrayan Nakkaştepe kurye hizmetleri ile ilgili çözüm sunan firmamız Sys Kurye, teslimat işlerinde bölge sakinlerine pratik ve kolay bir kurye teslimatı hizmeti sunmaktadır. Oldukça pratik olan motor kurye taşımacılığı sayesinde, Nakkaştepe trafiğine takılmadan Üsküdar ilçesi ve İstanbul’un ilinin tüm sınırları içerisinden teslimatları özenle taşımaktadır. Üstün hizmetleri bölgede sizlerle buluşturan firmamız, çekirdekten yetişen deneyimli personelleri eşliğinde Nakkaştepe kurye alanının öncüsü konumundadır. Özel navigasyon ağı ve gelişmiş sektör altyapısı sayesinde hiçbir pürüz yaşamamanızı garanti eden firmamız, olası durumlara karşı aldığı önlemlerle sizleri hayal kırıklığına uğratmıyor.

 • Hava kurye hizmeti
 • Aynı gün taşıma hizmeti
 • Nöbetçi kurye servisi

Teslimat işlerinde yaşanacak sıkıntılar konusunda tecrübeli olan firmamız, sahada bulundurduğu nöbetçi yedek personellerini devreye sokarak, teslimatınızın herhangi bir kesintiye uğramasına izin vermemektedir. Ekspres, nöbetçi, acil, VIP kurye gibi seçenekleri ile Üsküdar kurye sektörüne yeni bir soluk kazandıran firmamız, düğün, nişan, nikâh, kına, sünnet, balo, sergi, açılış, sunum, toplantı, iftar, parti, panel gibi tüm eğlence ve organizasyonlarınıza özel davetiye dağıtımını sizin adınıza gerçekleştirmektedir. Uzman harita ve sürüş bilgisine sahip deneyimli kuryelerimiz bölgeden aldığı teslimatları, İstanbul ilinin tüm sınırlarına taşıma hizmetini güvenle gerçekleştirerek, sorunsuz bir şekilde adreslerine ulaştırıyor. Sektördeki kalitesi ve eşsiz altyapısı ile hizmet veren firmamız, %100 müşteri memnuniyeti parolasından ödün vermeden 7 gün 24 saat boyunca farklı kurye yöntemleri ile sizlere hizmetler vermektedir.

 • Müşteri memnuniyeti önceliği
 • Çözüm odaklı taşımacılık
 • Araçlı kurye hizmeti

Çözümsüzlüğün asla çözüm olmayacağının inancıyla sizlere hizmet veren deneyimli çağrı merkezi departmanımız, sizden gelen tüm sorulara hızlı ve çözüm üreten cevaplar vermektedir. Evcil hayvan, hassas ürünler, gece acil hizmeti ve teslimat fiyatları gibi merak ettiğiniz tüm alanlarda aklınıza gelen sorularının hepsine cevap bulabilirsiniz. İstanbul Kurye hizmetlerimiz kapsamında sektördeki referanslı ve en kaliteli teslimatları, en uygun fiyat garantileriyle sizlerle buluşturuyoruz. Alanında psikolojik testlerden başarıyla geçen ehliyet sahibi personeller ile çalışan Sys Kurye, uygun fiyat, kaliteli iş ve memnun müşteri üçgeninde, sizlerden gelen olumlu geri dönüşler sayesinde hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Nakkaştepe kurye işlerinizde en avantajlı firma ile tanışmak için sizde Sys Kurye ile iletişime geçin, teslimat işleriniz sorun olmaktan çıksın.

 • Kurye işlerinde deneyimli personel
 • Müşteri çağrı merkezi hizmeti
 • Eşsiz referans ağı

Nakkaştepe Kurye Hizmeti

İnsanlar hayatları boyunca en kaliteli ve en rahat şekilde yaşamak için çalışmışlardır. Bunun için büyük bir çaba sarf edilmiş ve son derece büyük araştırmalar yapılmıştır. Geçmişte hem teknoloji gelişmemiş hem de teknolojinin gelişmemiş olmasından kaynaklı bilgiye ulaşmak oldukça zordu ancak günümüzde bu durum bu şekilde devam etmemektedir. İnsanlar yaşam standartlarına arttırmış, geliştirmiş ve sürekli geliştirmeye de devam etmektedir. Geçmişte insanlar birçok işlerini Kendi başlarına yapar ve bunun için büyük bir enerji sarf ederlerdi. Ama günümüzde yaşam tam tersine oldukça kolaylaşmış bulunmaktadır.

Günümüzde yaşamın geldiği nokta, yaşam standartlarının geldiği nokta ve bireylerin refah düzeyi göz önünde bulundurulunca, ne kadar geliştiğimiz ve gelişime açık olduğumuz kendini göstermektedir. İnsan çok sıra dışı ve gelişmiş bir varlıktır. Sürekli üretmekte ve kendini geliştirmektedir insan. Üretimlerine hizmet anlamında da yüzlercesini katan insan, yaşamı kolaylaştırmak adına birçok yenilik yapmıştır. Bu yeniliklerden ve kurulmuş sektörlerden bir tanesi de kurye hizmetidir. Günümüzde kurye hizmeti oldukça önemli ve gerekli durumdadır.

Nakkaştepe kurye, insanların ihtiyaçlarının taşınmasında oldukça büyük rol oynamakta ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetine son derece önem vermekte olan firmamız kaliteli çalışma sistemi ve yüzlerce çalışanı ile yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde hizmetinizdedir. İşi benzeri olmayan hizmetimizi hala denemediniz mi?

Hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmeti ile müşterisini son derece memnun bırakmakta olan firmamız, her geçen gün biraz daha genişliyor, gelişip büyümektedir. Nakkaştepe kurye olarak bizler, insanlara kaliteli ve güvenilir hizmet sunmanın yanı sıra kendini geliştirip büyüterek her yere hizmetini yayma ve ek olarak birçok insana da istihdam sağlama sorumluluğunu kendimizde görmekteyiz. Her açıdan yararlı ve ihtiyaçlara da cevap olmak asıl hedefimizdir.

Nakkaştepe kurye, sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmet sayesinde müşterisinin hem güvenini hem de takdirini kazanmayı başarmış bulunmaktadır. Hizmetinde düzeni ve hızlı hareket etmeyi esas alan firmamız, gayet sistematik bir hizmet ağına sahiptir. Tüm çalışanları ile düzenli olarak toplantılar yapan ve bu toplantılar akabinde sistemini daha iyi oturtan Nakkaştepe kurye, hem de gündüz vardiyası olmak üzere hem gece hem de gündüz vardiyası olmak üzere iki ayrı şekilde çalışmaktadır. Firmamız, gece de hayatın aksamaması ve rutinin devam edebilmesi için son derece iyi bir şekilde koordine olmaktadır.

Firmamız oldukça şeffaf bir şekilde hizmet sunmakta ve her hizmetinde adeta kalitesini de konuşturmaktadır. Kaliteli ve güvenilir yanı ile sunduğu hizmet sonucu oldukça yoğun bir müşteri kitlesine sahip olan firmamız, iletişim ve ulaşılırdık konusunda da oldukça iyidir. Dilediğiniz zaman firmamıza ait telefon numarasını arayarak hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca bizleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip ederek hizmet ağımıza ulaşabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Nakkaştepe kurye sizlere bir telefon kadar yakındır.

Geçmişten günümüze hiç durmadan hizmet veren ve her hizmetinde yeni tecrübeler edinerek büyüyen Nakkaştepe kurye, hizmetlerinde kaliteyi ön plana çıkarmaktadır. Sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmet ile bu sektörde hizmet veren diğer firmalara fark atmakta olan firmamız, adeta markalaşmış bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, kalitesi ile en çok tercih edilenlerin başında gelmektedir. Sizler de kaliteli ve güvenilir bir hizmet arıyorsanız eğer en doğru adreste olduğunuzu bir kez daha belirtmek istiyor ve sizleri bu hizmeti deneyimlemeye davet ediyoruz.

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×