İçeriğe geç

Tepeören Kurye

Tepeören Kurye
Tepeören Kurye

Yoğun İstanbul trafiğinde hızlı ve ekonomik çözümler sunarak Tepeören kurye hizmeti veriyoruz. Müşteri gereksinimlerini doğru bir biçimde karşılayabilmek için çalışmalarımıza hiç durmadan devam ediyoruz. Profesyonel ekibimizle günün her saati sizin için çalışıyoruz. Bize ulaşarak hangi bölgeye teslimat yapmak istediğinizi belirtebilir, Anadolu Yakası Kurye talebi oluşturabilirsiniz. İstanbul’un her bölgesine çok kısa zamanda ulaşarak en memnun edici hizmeti vermek bizim en önemli ilkemiz. Hayat telaşında; dinamik, tecrübeli, güler yüzlü çalışanlarımızla size zaman kazandırma garantisi veriyoruz. Yapılacak her iş için bir zaman gereklidir. Bunun farkında olarak yoğun çalışma temponuz arasında zamanı etkili kullanmak adına size yardımcı olmak için bekliyoruz.

İstanbul’un bütün semt ve ilçelerine, telefonla veya online gelen siparişlerinizi alıp hızlı, güvenli ve problemsiz bir biçimde arzu ettiğiniz adrese ulaştırılmasını sağlamaktayız. Bütün acil ihtiyaçlarınız için hazırız. Tuzla Belediyesi ilçe sınırları içinde ulaştırılması gereken evraklarınız, son dakika hatırladığınız gönderileriniz için telaş yapmayın, trafiği düşünmeyin. En kaliteli hizmeti almak için bize ulaşın. Aklınızdaki soru işaretlerini giderelim. Kısa süre içerisinde adresinizden alınan gönderileriniz en hızlı şekilde alıcısına teslim edilmektedir. Sizler ister işletmeniz adına ister kişisel olarak her çeşit motor kurye ihtiyacınızı karşılamak istediğinizde, 24 saat nitelikli taşıma hizmeti sunuyoruz. Gönderinizin içeriği ne olursa olsun aralıksız bir hizmet ile bütçenizi zorlamayacak en hesaplı şartlarda gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz.

İstanbul şehrinin tüm ilçe ve semtlerine hâkim ekibimiz kuryelerimizle irtibat halindedir. Trafik yoğunluğu ile en iyi biçimde baş edecek yol bilgisine sahip hızlı kuryelerimiz takip sistemleriyle desteklenmektedir. Her an, adım adım takip edilen gönderilerinizi, teslimat zamanında gecikme olmaması adına muazzam özen göstererek alıcılarınıza iletiyoruz. Hizmet opsiyonlarımız ile gereksinimlerinize hitap eden birçok gönderi hizmetini en hesaplı fiyatlarla ihtiyaçlarınıza sunmaktayız. Alanında uzman ekibimiz kurye hizmetinin çok daha fazla güven duyulan bir hizmet olmasını sağlamaya çalışıyoruz.

Teknolojinin baş döndürücü hızla değişip gelişmesi, her sektörde ve kişiler arasında rekabeti ve hızlı yaşamı gerekli kılmış, insanlar seneleri aylara, ayları günlere, günleri saatlere sıkıştırarak yaşamak zorunda kalmıştır. Her geçen gün zamanla olan yarışımız da artmaktadır. Bu dönemde, daha önce hiç tanışmadığınız kişilere, hiç çalışmadığınız firmalara, gerek kendinizi tanıtmak, gerekse onlarla tanışıp iş yapmak adına, belki de sizinle aynı şehirde olmasına rağmen hiç gitmediğiniz semtlere bir eşya, bir evrak kısacası bir kargoyu kısıtlı zaman dilimi içerisinde göndermek zorunda kalabilirsiniz. Hatta bu kargonun zamanında hedef noktaya ulaşması sonucu hayatınızın fırsatını yakalayabilir ya da aksine ulaşması gereken evrak belge ya da eşyanın zamanında oraya ulaşamaması sonucunda, sizin için önemli olan bir fırsatı kaçırabilirsiniz.

Sizin için önemli olan bir işin, bizim için de önemli olduğu bilinci ile kurye firmamızla biz size bir telefon kadar yakınız. Aradığınızda sizin için uygun olan zamanda, belge evrak ya da herhangi bir kargonuzu adresinizden alıp, mümkün olan en kısa zamanda ve en ekonomik şartlarda İstanbul da istediğiniz adrese, sizin emanetinizi sizin adınıza hedef noktaya firma, kurum, kuruluş veya şahıslara imzalı belge karşılığında teslim ediyoruz.

Bunu yaparken Tepeören Kurye en büyük avantajınızdır. İstanbul’u semt semt cadde cadde ve sokak sokak en iyi bilen arkadaşlarımız, sıkışık ve kalabalık trafikte kullandıkları son model araçlarla, taşıdıkları kargonun güvenliğini sağlayıp adeta zamanla yarışarak firmamız adına sizlere en güvenilir hizmeti vermektedirler. Firmamız kargonuz hedef noktaya ulaşıp teslim edildiğinde sizleri anında bilgilendirmektedir.

Bizler de, bize verdiğiniz görevi en güvenilir, en ekonomik ve en hızlı yapıp, zamanla olan yarışınızda sizi avantajlı kılmanın mutluluğu içerinde, yeni işlerinizi beklemekte olacağız.

Tepeören Kurye Hizmeti

Tepeören Tuzla’nın mahallelerinden birisi olup aynı zamanda Kocaeli’yle de yakın pozisyondadır. Bu yönüyle Tepeören hem doğudan hem de batıdan son derece hareketli bir yaşama sahne olmakta, sanayisi, iş olanakları, iklim özellikleri, tersaneler ve daha pek çok etkenle nüfusu sürekli artmaktadır. Günümüzde 7 bine yaklaşan nüfusa sahiptir ve düzenle olarak artış sürmektedir.

Tepeören genelinde bireysel ve kurumsal alanda çeşitli ihtiyaçlar ortaya çıkmakta ve lojistik bunların başında gelmektedir. Her gün yüzlerce kişinin gerek Tepeören içinde gerekse İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakalarına taşınması gereken paketleri olmaktadır.

SYS Kurye olarak uzun yıllardır Tepeören kurye sektörünün liderlerinden birisiyiz ve her zaman daha iyisi, daha moderni ve daha uygun fiyatlısı için çabalarımıza devam ediyoruz. Çağın olanaklarını ve teknolojilerini yakından takip ediyor, en kısa sürede portföyümüz içine dahil ediyor ve dünya standartlarında kurye uygulamalarını müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Tepeören kurye alanında deneyimli, tecrübeli, dinamik yapısıyla sürekli kendini geliştirmeyi sürdüren bir ekibe sahibiz. Bütün lokasyonlara hâkim olan personellerimiz aynı zamanda teknolojiden başarıyla yararlanmakta, bu sayede dilediğiniz noktalar arasında başarıyla taşımacılık yapmaktadırlar.

Tepeören kurye uygulamalarımız her geçen gün daha fazla rağbet görüyor. Bir kez tarafımızdan hizmet alan müşterilerimiz daha sonraki ihtiyaçlarında hiç tereddütsüz bizimle iletişime geçiyorlar. Bizler de koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunuyor, bütün süreci planlıyor ve en hızlı, en kolay şekilde taleplerinizin karşılanmasını dağlıyoruz.

Tepeören kurye alanında en çok merak edilen detaylardan birisi fiyatlandır. Motor kurye fiyatlarımızı etkileyen çeşitli unsurlar vardır ve bunlar dikkate alınarak fiyat teklifi oluşturulmaktadır. Çağrı merkezimize ulaştığınızda personellerimiz sizlerden gerekli bilgileri talep edecekler, vereceğiniz detaylara göre de net fiyat teklifi oluşturacaklardır.

Tepeören kurye fiyatlarımızı etkileyen hususların başında mesafe gelmektedir. Paketinizin teslim alındığı adres ile teslim edileceği adres arasındaki net mesafe tespit edilmekte, bu da fiyatlandırmaya esas olmaktadır. Ayrıca paketlerinizin ağırlığı ve ölçüleri de fiyatlarda farklılıklara neden olmaktadır. Son olaraksa tercih edeceğiniz kurye türü fiyatlarda etkili olmaktadır. Birden çok kurye türü ile Tepeören’de aktif bulunuyoruz ve gönderi zamanınıza, gönderinizin acillik durumuna göre bir seçim yapmanızı sağlıyoruz. Bunlara göre de fiyat farkı oluşabiliyor. Yine de SYS Kurye olarak daima sektörün en ucuz fiyatlarıyla taşımacılık yapıyoruz.

Tepeören kurye alanında her ihtiyaca uygun çözümler sunuyoruz. Bu nedenle de uygulamalarımızı çeşitli kurye modelleriyle zenginleştirmiş bulunuyoruz. Eğer paketlerinizin aynı gün içinde teslim edilmesini istiyorsanız normal kurye modelimiz sizin için en uygunu ve en ekonomiği olacaktır.

Daha hızlı gitmesi gereken bir paketiniz varsa acil kurye modelimizi seçebilirsiniz. Tarafımıza ulaştığınız anda harekete geçiyor, dakikalar içinde paketi teslim alıp 45-60 dakika arasında teslimat yapabiliyoruz. Tepeören gece kurye modelimizle sadece gün içinde değil, 7/24 paket teslimatı yapıyoruz. Motosikletlerle taşınması mümkün olmayan gönderilerinizi de aynı kalitede araç kurye ile taşıyoruz.

Tepeören kurye çözümlerimiz gün geçtikçe daha fazla talep görmektedir. Bizler kuryelerimizle yasal engeli olmayan her türlü evrak, paket, numune, pasaport, kimlik, ruhsat, plaka, ilaç, yedek parça, gıda, tekstil, hediye, fatura, diş malzemeleri, davetiyeler ve daha fazlasını taşıyabiliyoruz. En uzak noktalar arasında dahi en fazla 3 saat içinde teslimat yaparak zamandan, emekten, enerjiden tasarruf etmenize, güvenli taşıma hizmeti almanıza fırsat veriyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp