İçeriğe geç

Ahmediye Kurye

Ahmediye Kurye
Ahmediye Kurye

Ahmediye kurye işletmesi olarak çok uzun yıllardan bu yana kurye hizmeti vermekte ve vermiş olduğumuz bu hizmet sayesinde her zaman müşterilerimizin övgülerini ve takdirlerini kazanmaktayız. Uzun yılların getirmiş olduğu deneyim ve tecrübeler sayesinde müşterilerimizin kurye hizmetinden beklentilerini saptamış bulunmakta ve o beklentilere göre hizmet sunmaktayız.

Müşterilerimiz kurye hizmetin hızlı olmasını, uygun fiyatlı olması, eksiksiz ve hasarsız olmasını beklemektedir. Biz de işletme olarak bu beklentileri karşılayabilmek adına bünyemizde pek çok özelliği aynı anda kullanmaktayız. Kullandığımız teknolojik sistemler, yedek kurye elemanları, muhasebe elemanları, ödeme seçenekleri ve teslimat seçenekleri, yetenekleri kurye elemanları ve yüksek modelli motorlar sunulan hizmetin kaliteli olmasını ve müşterilerimizin beklentilerinin karşılanmasını sağlamaktadır.

Yedek kurye elemanları, tecrübeli kurye elemanları ve yüksek modelli motorlar sunulan hizmetin hızlı ve sorunsuz şekilde sunulmasını sağlayan etkenler arasında yer almaktadır. Bünyemizde bulunan bu özellikler düzenli olarak geliştirilmektedir. Sizler de bu şekilde kaliteli özelliklere sahip bir hizmet almak istiyorsanız eğer işletmemiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ahmediye kurye işletmesi olarak teknoloji kullanımına her zaman çok büyük bir önem göstermekteyiz. Teknolojik sistemlerimiz sayesinde verdiğiniz siparişler anlık olarak ekranlarımıza düşmekte ve hızlı bir şekilde sizlere teslim edilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca ekranlarımıza düşen ürün listeleri sayesinde de ürünlerinizin eksiksiz şekilde hazırlanması sağlanmaktadır.

Kullandığımız yüksek modelli motosikletlerde bulunan araç takip cihazları sayesinde de siparişlerinizin anlık olarak hangi konumda olduğunu takip edebilir ve kendinizi ona göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca işletme olarak kullandığımız navigasyon sistemleri güzergâh belirleme noktasında bizlere çok büyük fayda sağlamakta ve ürünlerinizin hızlı ve güvenli şekilde adreslerinize teslim edilmesi sağlanmaktadır.

İşletmemizden acil hizmet istediğiniz zaman kurye elemanlarımızın telefonlarında bulunan özel uygulama sayesinde adresinize en yakın kurye elemanımız sizlere hizmet vermekte ve en kısa süreler içerisinde adreslerinize gelmektedir. Teknoloji kullanımı sunduğumuz hizmetin kalitesini artıran etkenler arasında her zaman kendisine yer bulmaktadır.

Ahmediye Kurye Hizmeti

İşletme olarak siz değerli müşterilerimize kurye sektöründe hizmet vermekte ve bu sektöründe en büyük gerekliliği olan güven konusunda her zaman parmak ile gösterilmekteyiz. Güvenli kurye hizmeti vermek adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve sizlerin aldığınız hizmetten memnun kalmanızı sağlamaktayız.

Elemanlarımızın düzenli aralıklar ile aldığı ürün bilgileri eğitimleri sayesinde ürünlerinizin hasarsız, eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde sizlere teslim edilmesi sağlanmakta ve bu sayede güven duygularının gelişmesi amaçlanmaktadır. Güven duygusunu geliştiren bir başka özelliğimiz ise siparişlerinizin sizlere hızlı bir şekilde teslim edilmesidir. Sunulan kurye hizmetinin hızlı olabilmesi adına yüksek modelli motorlar kullanılmakta ve kurye elemanlarımıza ileri derece motor kullanımı konusunda eğitimler verilmektedir.

Ahmediye kurye işletmesi olarak bünyemizde her zaman yedek kurye elemanları ve yedek motorlar bulundurmaktayız. Bu yedek motorlar ve kurye elemanları sayesinde yaşanan aksaklık zamanlarında sizlerin mağdur olmamanız sağlanmaktadır. Kuryelerinizin teslimi aşamasında yaşanabilecek trafik kazaları, motor arızalanmaları gibi durumlarda yedek kurye elemanlarımız devreye girmekte ve siparişlerinizi teslim alarak sizlere ulaştırmaktadır.

İşletme olarak böyle bir özelliği bünyemizde bulundurmamızın en büyük sebebi yaşanacak aksaklıklardan siz müşterilerimizin etkilenmemesini sağlamaktır. Kurye elemanlarımız işletmemiz bünyesinde devamlı olarak bulunmakta ve ayrıca sahada da devamlı olarak yer almaktadır. Aksaklık yaşandığı zaman o bölge en hızlı intikal edebilmek adına kurye elemanlarımızın sayıları da fazla olarak bulunmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara