İçeriğe geç

Uskumruköy Kurye

Uskumruköy Kurye
Uskumruköy Kurye

90’lı yıllarda hayatımıza giren moto kurye hizmeti, artan nüfus ve yoğun hayat temposu nedeniyle her geçen gün daha da gelişmektedir. İstanbul ilinde çözümsüz trafik nedeniyle moto kurye hizmeti hayatımızı kolaylaştırmakta ve zamandan büyük ölçüde tasarruf etmemizi sağlamaktadır. Moto kurye hizmetinden faydalanan kitlede de büyük oranda artış vardır.

Uskumruköy, Sarıyer ilçesine bağlı olup, nüfus oranı yıllar içinde yükselmiştir. Biz de Sys Kurye olarak, artan nüfus, sıkışık trafik, yoğun hayat temposu ve Uskumruköy’ün moto kurye ihtiyacını göz önünde bulundurarak, siz değerli müşterilerimiz için Uskumruköy kurye hizmeti veriyoruz. Uskumruköy kurye hizmeti ile, İstanbul’un dilediğiniz noktasına istediğiniz gönderi içeriğini gönderebileceksiniz.

Uskumruköy Kurye Hizmetini Neden Tercih Etmelisiniz?

 • İstanbul’daki yoğun trafik nedeniyle tercih etmelisiniz. İstanbul’un çözümsüz ve sıkşık trafiğine sizin yerinize kuryelerimiz çıkmakta, motorun küçük boyutu ve kıvraklığının avantajı nedeniyle aşılmaz trafiği hızla aşmaktadır.
 • Mesafe bizim için engel teşkil etmemektedir. İstanbul’un en uzak noktası da olsa, gönderilerinizi hızla belirttiğiniz adrese ulaştırmaktayız.
 • Ekonomiktir. Her bütçeye hitap eden hizmet ücretimiz nedeniyle bizi tercih edebilir, kaliteli hizmetin tadını çıkarabilirsiniz.
 • Motorlarımızın düzenli periyotlar halinde bakımını sağlıyoruz.
 • Kargolarınızı dilediğiniz adrese, dilediğiniz zaman diliminde ulaştırmaktayız.
 • İstediğiniz zaman moto kurye hizmeti alabilirsiniz.
 • Zamandan tasarruf sağlamış olursunuz.
 • Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamak ve korumak prensibi ile çalışıyoruz.
 • Alanında uzman, deneyimli ve seçkin kişilerden oluşan kuryelerimiz, bir tek sizin gönderilerinizin ulaşımından sorumludur. Bu nedenle kurye hizmetini sorunsuz olarak yerine getirmekteyiz.

Kurye hizmeti ile, dilediğiniz gönderileri yasal bir engel teşkil etmediği sürece gönderebilirsiniz. Gönderilerinizin hassas ya da kırılgan olması kuryelerimiz için olumsuz bir durum oluşturmamaktadır. Kuryelerimiz alanında profesyonel ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle gönderilerinizi güvenle alıcı adrese teslim etmektedir. Gönderebileceğiniz gönderi içeriklerini şu şekilde sıraladık:

 • Acilen yetişmek üzere evraklar, yasal belgeler.
 • Çiçek, hediyelikler.
 • Biyolojik numuneler, laboratuvar ürünleri, ilaçlar.
 • Tekstil ürünleri, ayakkabı.
 • Özel olarak hazırlanan kişisel paketler.
 • Gıda içerikli gönderiler.
 • Kimlik, pasaport, ehliyet, para, cüzdan.
 • Elektronik ürünler.
 • Kozmetik ürünler.

Uskumruköy, 2021 yılı itibarıyla 9.745 nüfuslu, Sarıyer ilçesine bağlı bir yerleşim yeridir. Gitgide artan nüfusu, İstanbul’daki sıkışık trafik gibi nedenlerden dolayı Uskumruköy’de moto kurye hizmet ihtiyacı artmıştır. Biz, Sys Kurye olarak Uskumruköy kurye hizmetini siz değerli müşterilerimiz için sunuyoruz. Bu hizmeti alarak zamandan büyük oranda tasarruf edebilirsiniz. Alanında profesyonel ve tecrübe sahibi kuryelerimiz, sizin yerinize İstanbul trafiğine çıkmakta ve aşılmayan trafiği bir çırpıda aşmaktadır. Böylece siz rutininize devam ederken, kargolarınız da ulaşması gereken yerlere kuryelerimiz sayesinde zamanında ve güvenle ulaşmaktadır.

Sys Kurye olarak, yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübeye dayanarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunarken, memnuniyetinizi hedef alıyoruz. Sizlerin memnuniyetini sağlamak ve korumak temel prensibimizdir.

Sys Kurye ailemize; seçkin, dinamik, güler yüzlü, çözüm odaklı, profesyonel ve tecrübeli ekip arkadaşlarını dahil ederek büyüyoruz. Kuryelerimiz, istenilen noktadan gönderilerinizi teslim almakta ve istenilen noktaya güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır. Gönderilerinizin Sys Kurye’de hasar/zarar görmesi mümkün değildir.

Ekonomik hizmet ücretlerimiz, kaliteli hizmet sürecimiz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız ve profesyonel kadromuz ile, gönül rahatlığı içinde Uskumruköy kurye hizmetini tercih edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, ücretlerimizi öğrenmek ya da hızla randevu oluşturmak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz!

Uskumruköy Kurye Hizmeti

Her geçen gün taşımacılık hizmetlerine duyulan ihtiyaç artıyor. Sarıyer’de oturanlar çoğunlukla başka ilçelerdeki işyerlerinde çalışır ve trafik bu sebeple her zaman yoğundur. Uskumruköy de Sarıyer’e 9 km mesafede yer alır. Burada yaşayan halk için de kurye hizmeti doğal bir ihtiyaç olarak görülmektedir. Paketlerinin hızlı ve güvenilir şekilde eline ulaşmasını isteyen Uskumruköy halkı taşımacılık hizmetlerinde Uskumruköy kurye ile çalışmaktadır.

Alanında profesyonel olan ekibimiz hizmet verdiği ilçeyi, o ilçeye bağlı olan mahalleleri ve yerleşim yerlerini çok iyi bilir. Hatta çevre ilçelerin de sokaklarını, caddelerini iyice öğrenirler. Hız ve güvenlik için iyi bir yol bilgisine sahip olan çalışanlarımız her türlü araç ve yol bilgisine sahiptir. Kurye hizmeti anında aksilikle karşılaşsalar bile en kısa sürede çözüme ulaştıracak donanımla hareket ederler.

Uskumruköy’den yola çıkan moto kurye çalışanlarımız, önceden aldığı eğitimle, donanımlı bilgisiyle kendisine verilen paketi, teslim edilmesi gereken adrese en özenli bir şekilde taşır. Zaten Uskumruköy kurye hizmetinin artmasındaki en önemli etken kişiye özel taşımacılık hizmetine duyulan ihtiyaç olduğu için kuryelerimiz bu hassasiyetle görevlerini yerine getirir. Önemli evraklar, belgeler, narin ürünler, küçük elektronik eşyalar taşıyan kuryelerimiz yaptıkları teslimatın ne kadar önemli olduğunun bilincinde oldukları için hız kadar güvenliğe de özen gösterirler. Yolda aksilik oluşturabilecek her durumla ilgili tedbirleri vardır.

Uskumruköy kurye çalışanımız paketi adresinden aldıktan sonra en kısa sürede teslim edilecek adrese ulaştırır. Bizzat söylenen kişiye verir. 7/24 günün her saati ve haftanın her günü hizmet vererek taşımacılık alanında zaman kavramını değiştiriyoruz. Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet ağımızı her geçen gün büyütmek için çabalıyoruz.

Kaliteden ödün vermeyen Uskumruköy kurye olarak yenilikçi yapımızla, güçlü iletişim ağımızla, güler yüzlü personelimizle müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çok çalışıyoruz. Paketin güvenliğini sağlarken çalışanlarımızın da yolda uğrayacakları her türlü riski hesap ederek gerekli çalışmaları yapıyoruz. Motorların donanımına dikkat ediyoruz. Her türlü bakımlarını yapıyoruz. Son teknolojiyi takip ederek yeni motorlar alıyoruz. Çünkü teslimattaki hız bizim için önemli. O sebeple parça yönünden arıza çıkarmayacak modelleri tercih ediyoruz. İş sağlığı ve güvenliği hizmet misyonumuzun ikinci önemli ayağıdır. Bu sebeple paketlerinizi güvenle teslim edebilirsiniz.

Uskumruköy kurye olarak gerek kişisel gerekse kurumsal paketlerinizi taşıyoruz. E-ticaret, sağlık ve reklamcılık gibi pek çok alanda hizmet veriyoruz. Trafiğe takılmadan paketine en kısa sürede ulaşmak isteyen kişiler bizi tercih ediyor. Veya kısa sürede acil bir belge teslim etmesi gereken firma sahipleri bizim aracılığımızla belgesini ulaştırıyor. Biz de üzerimizdeki bu önemli vazifenin bilincinde hareket ediyor, kimsenin mağduriyet yaşamaması için çok çalışıyoruz.

Uskumruköy kurye olarak taşımacılıkta gösterdiğimiz dikkati, özeni en iyi müşterilerimiz bilir ve bizi bu yüzden tercih eder. Tüm paketler ister bireysel olsun ister kurumsal herhangi bir zarar gelmeden gideceği yere güvenle teslim edilir. Çiçek gibi narin, pasta gibi hassas, mücevher gibi taşımada hafif ama değerde pahalı, ehliyet, kimlik gibi en şahsî belgeler aklınıza gelebilecek motosikletle taşınabilecek bütün ürünleri taşıyoruz.

Fiyatı belirlerken de taşınacak olan ürünün kategorisine, ağırlığına, adedine, gidilecek olan adresin mesafesine, hıza, saate bakarak her kriteri değerlendirerek en doğru fiyatı vermeye çalışıyoruz. Kalite standartlarına dikkat eden Uskumruköy Kurye ekibimiz, müşterisinin en iyi hizmeti alması için elinden geleni yapar. Fiyat konusunda da bu bakış açısıyla en makul belirlemeyi yapar.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara