İçeriğe geç

Osmangazi Kurye

Osmangazi Kurye
Osmangazi Kurye

Türkiye’nin büyük şehirlerin trafik sorunu olduğu için bir yerden bir yere transfer oldukça zordur. Böyle durumlarda trafikten kaçabilen ve diğer araçlara göre daha fonksiyonları olan motor kuryeler devreye girmektedir. Bizim de firma olarak size sunduğumuz Osmangazi kurye hizmetimiz de bu fonksiyonlara ve avantajlara sahiptir. Verdiğimiz bu hizmetimizin yoğun insan nüfusu ile beraber bir sürü işletmeye ve insana ev sahibi yapması ile beraber daha da artmıştır. Bunun başlıca sebeplerin birisi de Türkiye’ insan nüfusunun arttığı yerlerde trafiğinde buna paralel olarak artmasıdır. Kurye hizmetimiz birçok avantajından biriside işlerinde trafiğe en az takılan araçlardan birisi olan motor kullanmasıdır.

Günlük hayat artık çok daha hızlı hareket etmektedir. Bundaki büyük pay ise gelişen teknolojiye aittir. Teknolojinin özellikle de son yirmi yılda çok büyük gelişmeler göstermesi insan hayatı ve iş sektörlerini doğrudan etkilemiştir. Bu etkilenme ile beraber insanlar hayatlarında ki gelişen bazı olayları hızlıca çözüme kavuşturmak istemektedirler. Bu da oldukça anlaşılabilir bir istektir. Ancak bunu iş ve bazı özel durumlarda yerine getirmek zordur. Çünkü bu durumlarda bir yerden bir yere paket ya da farklı bir maddenin transferi söz konusudur.

Teknolojinin gelişmesinden kendine düşen payı alan sektörlerden biriside ticaret sektörüdür. Ticaret sektörü teknolojinin gelişmesi ile beraber hizmetlerini e-ticaret adı altında online olarak yapmaya başlamışlardır. Ancak e-ticarette küçük veya büyük tüm firmalar için büyük bir iş olanağının yanında büyükte bir endişe kaynağıdır. Bu endişenin temel sebebi ise satılan hizmetin müşteriye hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasıdır.

Müşteri memnuniyetinin en büyük unsurlarından birisi olan hizmete çabuk ulaşma konusunda firmamızın size sunduğu kurye hizmetimiz size büyük ölçüde çare olacaktır. Çünkü firmamız sunduğu bu hizmet geleneksel posta yönteminden kat ve kat daha hızlı ve güvenli bir yöntemdir. Osmangazi kurye hizmetimiz sizin için önemli olan trafik sorununu ortadan kaldırmaktadır. Çünkü firmamızda Bursa Büyük Şehir Belediyesi il sınırları içinde planlı teslimat sayesinde gidilecek güzergah belirlenmiş olduğu için çok daha hızlı bir teslimat sağlanmaktadır.

Siz müşterilerimize sunduğumuz motor kurye hizmeti birçok türden belge, paket, ürün ve daha bir sürü maddenin taşınmasını yapmaktır. En hızlı kargo sistemi olan motorlu kuryelerin sağladığı temel avantajlar vardır. Ancak biz firma olarak diğer rakiplerimizden daha öne çıkmak için kendimizi hizmette üst seviyeye çıkaracak bazı özellikler ile donatmış bulunmaktayız. Bu özellikler;

 • Günün her saati, 7/24 ulaşabilme ve hizmetlerimizden yararlanabilme
 • Çeşitli irtibat yollarımız sayesinde basit ve hızlı bir şekilde bize erişme
 • Belirlenen konuma göre aynı gün hatta aynı saat içerisinde teslimat
 • Kişi özel olarak teslimat güzergahını yola çıkmadan önce belirleme ve bu sayede teslimat süresini minimum seviyeye çekme
 • İletişim yolu ile sizi teslimat edilmeden önce bilgilendirme ve kişiye birebir özel olarak teslim edebilme
 • Günün her saatinde ve istediğiniz zaman ürününüzün nerede ve ne durumda olduğunu irtibat yolları ile öğrenebilme

Osmangazi Kurye‘de fazla kargo çeşidi bulunmaktadır. Ve sizin ne kadar hızlı ve acil bir teslimat isteğinize göre tercih yapmanız gerekmektedir. Bu teslimat yöntemlerimiz; klasik moto kurye, Express kurye, hızlı kurye, acil kurye ve gece kurye olarak tercih seçeneklerimiz vardır. Siz kendinize en uygun yöntemi tercih edebilirsiniz ya da etmekte zorluk çekiyorsanız müşteri hizmetlerimizden yararlanarak tercih yapabilirsiniz.

Osmangazi Kurye Hizmeti

Uluslararası seviyede oldukça önemli ve kritik bir konumda yer alan teknik kurye hizmetleri, globalleşen dünya standartları kapsamında en çok tercih edilen teknik hizmetlerin başında gelmektedir. Birçok çeşitli teknik envanter ve materyallerin A noktasından B noktasına oldukça hızlı ve etkin bir şekilde taşınması için kullanılmakta olan bu gibi hizmetler, global çapta da oldukça önemli bir noktada bulunmaktadır.

Dünyanın pek çok çeşitli noktalarında olduğu gibi ülkemiz olan Türkiye’de de en çok tercih edilen teknik hizmetlerin başında gelmekte olan kurye çalışmaları, gün içerisinde pek çok çeşitli teknik materyallerin taşınması için kullanılmaktadır. Acil evrakların gün içerisinde taşınması alanında da oldukça kritik bir noktada yer alan kurye hizmetleri, pek çok çeşitli tarz ve niteliklerde olmak üzere karşımıza çıkmaktadır.

Global çapta olduğu gibi ülkemiz olan Türkiye’de de kendi alanında profesyonel markalar tarafından hayata geçirilmekte olan kurye hizmetlerinin en önemlilerinden bir tanesi de motosikletli kurye çalışmalarıdır. Pek çok çeşitli teknik dokümanların, acil evrakların ve teknik materyallerin gün içerisinde taşınmasında oldukça popüler bir şekilde kullanılmakta olan motorlu kurye hizmetleri alanında Osmangazi Kurye markamız da oldukça nitelikli ve yetkin seviyede çalışmaları ile öne çıkmaktadır.

İstanbul ilinin Anadolu Yakası’nda yer alan Sancaktepe ilçesine bağlı Osmangazi bölgesi için oldukça hızlı ve etkin düzeyde motosikletli kurye çalışmaları ile tanınmakta olan SYS Ekspres Kurye markamız, kendi sektöründe lider ve öncü seviyede hizmetleri ile öne çıkmaktadır. Özellikle Osmangazi kurye hizmetleri kapsamında oldukça profesyonel motosikletli kurye çalışmaları ile öne çıkmakta olan firmamız, genel müşteri memnuniyetini de diğer her türlü kriterin üzerinde tutması ile tanınmaktadır.

Özellikle Osmangazi kurye çalışmaları alanında oldukça başarılı ve etkin seviyede teknik hizmet standartları ile öne çıkmakta olan SYS Ekspres Kurye markamız, uluslararası düzeyde temel çalışma düsturuna da sahiptir. Söz konusu SYS Ekspres Kurye işletmemiz;

 • Kendi sektöründe yüksek deneyim sahibi motosikletli kurye kadrosu,
 • Direkt olarak genel müşteri memnuniyeti odaklı teknik hizmet portföyü,
 • Oldukça modernize ve yenilikçi düzeyde teknik hizmet standartları,
 • Uluslararası seviyede genel hizmet ve çalışma prensipleri,
 • Birinci sınıf kalitede ve oldukça modern seviyede motosiklet filosu ve
 • Doğrudan genel müşteri memnuniyeti odaklı teknik hizmet skalası ile öne çıkmaktadır.

Profesyonel seviyede motosikletli kurye çalışmaları ve oldukça uygun fiyatlı genel hizmet portföyü ile öne çıkmakta olan Osmangazi Kurye, kendi sektöründe en çok tercih edilen işletmelerin de başında gelmektedir. Oldukça yenilikçi ve modernize seviyede teknik kurye hizmetleri ile tanınmakta olan firmamız, oldukça geniş kapsamlı bir teknik hizmet ağına da sahip olması ile öne çıkmaktadır.

Özellikle İstanbul ilinin Sancaktepe ilçesinde yer alan Osmangazi bölgesi için oldukça nitelikli ve yetkin düzeyde hizmetleri ile tanınmakta olan SYS Ekspres Kurye markamız, kendi sektöründe lider ve örnek işletmelerin de başında yer almaktadır. Temel olarak Osmangazi kurye hizmetleri kapsamında oldukça başarılı işlere imza atmakta olan işletmemiz, pek çok çeşitli iletişim yollarını da marka çatısı altında ihtiva etmektedir. Gün içerisinde SYS Ekspres Kurye markamızın envaiçeşit teknik hizmetlerine;

 • İşletme internet web sitemiz,
 • Firma GSM telefon numaramız,
 • Kurumsal e-mail adresimiz veya
 • Genel şube merkezimiz aracılığı ile oldukça kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara