Anasayfa » Osmangazi Kurye

Osmangazi Kurye

Günlük hayat artık çok daha hızlı hareket etmektedir. Bundaki büyük pay ise gelişen teknolojiye aittir. Teknolojinin özellikle de son yirmi yılda çok büyük gelişmeler göstermesi insan hayatı ve iş sektörlerini doğrudan etkilemiştir. Bu etkilenme ile beraber insanlar hayatlarında ki gelişen bazı olayları hızlıca çözüme kavuşturmak istemektedirler. Bu da oldukça anlaşılabilir bir istektir. Ancak bunu iş ve bazı özel durumlarda yerine getirmek zordur. Çünkü bu durumlarda bir yerden bir yere paket ya da farklı bir maddenin transferi söz konusudur.

Özelikle de Türkiye’nin büyük şehirlerin trafik sorunu olduğu için bir yerden bir yere transfer oldukça zordur. Böyle durumlarda trafikten kaçabilen ve diğer araçlara göre daha fonksiyonları olan motor kuryeler devreye girmektedir. Bizim de firma olarak size sunduğumuz Osmangazi kurye hizmetimiz de bu fonksiyonlara ve avantajlara sahiptir. Verdiğimiz bu hizmetimizin yoğun insan nüfusu ile beraber bir sürü işletmeye ve insana ev sahibi yapması ile beraber daha da artmıştır. Bunun başlıca sebeplerin birisi de Türkiye’ insan nüfusunun arttığı yerlerde trafiğinde buna paralel olarak artmasıdır. Osmangazi kurye hizmetimiz birçok avantajından biriside işlerinde trafiğe en az takılan araçlardan birisi olan motor kullanmasıdır.

Teknolojinin gelişmesinden kendine düşen payı alan sektörlerden biriside ticaret sektörüdür. Ticaret sektörü teknolojinin gelişmesi ile beraber hizmetlerini e-ticaret adı altında online olarak yapmaya başlamışlardır. Ancak e-ticarette küçük veya büyük tüm firmalar için büyük bir iş olanağının yanında büyükte bir endişe kaynağıdır. Bu endişenin temel sebebi ise satılan hizmetin müşteriye hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasıdır. Müşteri memnuniyetinin en büyük unsurlarından birisi olan hizmete çabuk ulaşma konusunda firmamızın size sunduğu Şehirler Arası Kurye hizmetimiz size büyük ölçüde çare olacaktır. Çünkü firmamız sunduğu bu hizmet geleneksel posta yönteminden kat ve kat daha hızlı ve güvenli bir yöntemdir. Osmangazi kurye hizmetimiz sizin için önemli olan trafik sorununu ortadan kaldırmaktadır. Çünkü firmamızda Bursa Büyük Şehir Belediyesi il sınırları içinde planlı teslimat sayesinde gidilecek güzergah belirlenmiş olduğu için çok daha hızlı bir teslimat sağlanmaktadır.

Siz müşterilerimize sunduğumuz motor kurye hizmeti birçok türden belge, paket, ürün ve daha bir sürü maddenin taşınmasını yapmaktır. En hızlı kargo sistemi olan motorlu kuryelerin sağladığı temel avantajlar vardır. Ancak biz firma olarak diğer rakiplerimizden daha öne çıkmak için kendimizi hizmette üst seviyeye çıkaracak bazı özellikler ile donatmış bulunmaktayız. Bu özellikler;

  • Günün her saati, 7/24 ulaşabilme ve hizmetlerimizden yararlanabilme
  • Çeşitli irtibat yollarımız sayesinde basit ve hızlı bir şekilde bize erişme
  • Belirlenen konuma göre aynı gün hatta aynı saat içerisinde teslimat
  • Kişi özel olarak teslimat güzergahını yola çıkmadan önce belirleme ve bu sayede teslimat süresini minimum seviyeye çekme
  • İletişim yolu ile sizi teslimat edilmeden önce bilgilendirme ve kişiye birebir özel olarak teslim edebilme
  • Günün her saatinde ve istediğiniz zaman ürününüzün nerede ve ne durumda olduğunu irtibat yolları ile öğrenebilme

SYS Kurye’de fazla kargo çeşidi bulunmaktadır. Ve sizin ne kadar hızlı ve acil bir teslimat isteğinize göre tercih yapmanız gerekmektedir. Bu teslimat yöntemlerimiz; klasik moto kurye, Express kurye, hızlı kurye, acil kurye ve gece kurye olarak tercih seçeneklerimiz vardır. Siz kendinize en uygun yöntemi tercih edebilirsiniz ya da etmekte zorluk çekiyorsanız müşteri hizmetlerimizden yararlanarak tercih yapabilirsiniz.