İçeriğe geç

Trabzon Uçak Kargo

Trabzon Uçak Kargo
Trabzon Uçak Kargo

Gün geçtikte kargo paketlerine olan ilgi artıyor. İnsanlar çeşitli kategorilere ait paketleri farklı adreslere göndermek istiyor. Paket taşıma sektöründe duyulan ihtiyaç doğrultusunda Uçak Kargo hizmeti geliştiriliyor. Hava Kargo hizmeti günümüzde birçok avantajı müşteriye sunuyor. Bu avantajlardan faydalanmak isteyen paket sahipleri firmamızla iletişime geçebilir, Trabzon uçak kargo hizmetinden güvenle faydalanabilir. Uçak kargo, günümüzün en sık tercih edilen paket taşıma hizmeti oluyor. Güvenli taşıma yöntemi olarak tercih edilen uçaklar günün belirli saatinde kalkış yapıyor. Uçak kalkış saatinden önce teslim edilen paketler kısa sürede taşınmış oluyor. Uçakla yapılan taşıma işlemi için paketlerin alındığı belirli noktalar bulunuyor. Buraya gelen paketler inceleniyor ve kabul ediliyor. Paketler kabul edildikten sonra havaalanına taşınıyor.

Turkish Cargo hizmeti birçok avantajı beraberinde getiriyor. Uçak kargo hizmetinden nasıl faydalanacağını merak edenler için bu hizmetten faydalanmak oldukça kolay. Öncelikle paketinizi hazırlayarak firmamızın belirli noktalarına gelmeniz gerekiyor. Ekibimiz paket incelemesi yaparak paketin taşıma için uygun olup olmadığını belirliyor. Eğer taşıma için uygun olmayan paketler tespit edilirse bu paketler uçağa kabul edilmiyor.

Taşıma için uygun olan paketler kabul edildikten sonra paketin fiyatı belirleniyor. Eğer fiyat ödemesi gönderici tarafından yapılacaksa ödeme alındıktan sonra paket uçağa yerleştiriliyor. Eğer ödeme alıcı tarafından yapılacaksa alıcı bilgileri alınıyor ve ardından uçak kabul ediliyor. Trabzon uçak kargo hizmetinde belirli bir plan takip ediliyor. Planlı ve programlı hareket eden firmamız bu sayede herhangi bir aksilik olmadan çalışmaları tamamlıyor. Firmamızın vermiş olduğu hizmetten faydalanmak, detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Uçak kargo ile taşınması uygun olan ve taşınması uygun olmayan bazı paketler bulunuyor. Paket göndermek isteyenler nelerin taşınması uygun ve nelerin taşınması uygun değil bunlara dikkat etmelidir. Firma olarak belirli paketleri kabul etmiyoruz. Uçakla taşınması uygun olmayan paketleri uçağa almayarak diğer paketlerin de güvenliğini korumuş oluyoruz. Trabzon uçak kargo alanında taşınması uygun olan paket içerikleri:

  • Evrak, belge ya da dosya
  • Kimlik, pasaport ya da ehliyet
  • Elektronik cihazlar
  • Metal veya ahşap ürünler
  • Tekstil ürünleri
  • Gıda malzemeleri

Uçakla taşınması uygun olan ürünler yukarıda yer aldığı gibidir. Uçak içerisine yerleştirildiğinde herhangi bir sorun yaşanmaz. Bazı paketler uçakla taşınmamaktadır. Uçakla taşınması uygun olmayan paketler yanıcı, patlayıcı ve tehlikeli maddelerdir. Uçak içerisinde tehlikeli madde ve kimyasal taşınmaz. Bu paketler olası bir aksilik durumunda ciddi boyutta kayıp yaşanmasına neden olabilir. Herhangi bir aksiliğin yaşanmaması adına paketler incelenir ve inceleme sonrasında taşıma için kabul edilir.

İstanbul Trabzon Uçak Kargo

İstanbul Trabzon uçak kargo hizmeti veren firmamız günün belirli saatlerinde çalışıyor. Firmamızın mesai saatleri içinde paket kabulü yapılıyor. İncelenen ve kabul edilen paketler kısa sürede uçağa yerleştiriliyor. Gün için belirli saatlerde uçak kalkıyor. Uçak kalkmadan önce gelen paketler ilk uçakla gönderiliyor. Uçak kalktıktan sonra gelen paketler ise en kısa sürede gönderilmek üzere hazırlanıyor. Uçak kargo hizmetinde paketler gün içinde teslim ediliyor. Trabzon uçak kargo hizmeti kısa sürede teslimat sağladığı için tercih ediliyor.

Zamandan ve enerjiden tasarruf sağlayan bu kargo hizmeti güvenli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Tecrübe sahibi ekibimiz firmamızı tercih eden müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını değerlendirerek çözüm odaklı hareket ediyor. Mesai saatleri içinde gelen paketler mesai saati bitmeden işlemleri tamamlanıyor. Sizler de Trabzon uçak kargo hizmetinden faydalanmak için SYS Kurye ile iletişime geçebilir, bilgi alabilirsiniz.

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp