İçeriğe geç

Harbiye Kurye

Harbiye Kurye
Harbiye Kurye

Yoğun bir araç trafiğine sahip olan İstanbul’da farklı ihtiyaçlar için kurye hizmetleri son yıllarda oldukça büyük bir rağbet görmektedir. Firmamız başta Harbiye kurye hizmetleri olmak üzere, ihtiyaç duyduğunuz her alanda hızlı ve güvenli hizmetler sunmaktadır. Disiplinli ve sistematik çalışma yöntemi sayesinde motorlu kurye hizmetlerinde sıfır hata politikasıyla ilerlemeye devam ediyoruz.

İstanbul’da hayatın oldukça hızlı şekilde aktığı Harbiye’de kişisel ve kurumsal gönderileriniz için hizmet sunuyoruz. Alanında deneyimli, İstanbul trafiğine hakim ve profesyonel sürücülerimizle her zaman tam zamanında belirttiğiniz noktada bulunuyoruz. Kurye süreçlerinde yüksek kaliteli hizmetler sunayı sürdürüyoruz.

Firmamız İstanbul’da sunduğu istikrarlı ve sistematik hizmetleri ile pek çok kesim tarafından güvenle tercih edilmektedir. Firmamızı sektörde farklı kılan ve başarımızı pekiştiren bazı hususlar, İnternet erişiminizin bulunduğu her yerden hızlı ve kolay şekilde kurye talep edebilirsiniz, Kurumsal ya da bireysel her türlü gönderiniz için firmamızdan yardım alabilirsiniz ,
Paketin ulaştırılma süresi mümkün olan en kısa zamana indirgenerek ulaştırılır, Günün her saati kesintisiz hizmet alma ayrıcalığından faydalanabilirsiniz, Bulunduğunuz noktadan hedef noktaya olan mesafe doğrultusunda en uygun ve makul düzeyde hizmet sunulur.

Kurye ihtiyaçlarınızı güvenilir, hızlı ve profesyonel bir firmadan almak istiyorsanız Harbiye Kurye ekibi olarak sizlere mutlulukla hizmet vereceğiz. Günümüzün modern hayat anlayışında, ihtiyaçlarımızı hızlı şekilde gidermek bir alışkanlık haline gelmiş durumdadır. Satın aldığınız bir ürünü kargo şubesinden teslim almak, çalıştığınız kurumda biriken evrakları ilgili noktalara teslim etmek ve doğum günlerinde sevdiklerinize küçük sürprizler yapmak için hızlı ve güvenilir bir yöntem tercih etmek isteriz. İşte tam da bu gibi ihtiyaçlar için firmamız motorlu kurye hizmetleri sunmaktadır.

İstanbul’da talep ettiğiniz Avrupa Yakası Kurye süreçlerini en iyi şekilde koordine ederek sürecin her adımında sizlere doğru ve eksiksiz bilgiler sunuyoruz. Şeffaf bir hizmet sürecini, çalışma dinamiklerinin merkezine oturtan firmamız sorumluluk bilinci yüksek bir anlayışla ilerlemeye devam etmektedir. Sizler de bu doğrultuda güvenle tercih edebileceğiniz bir işletme arayışındaysanız, firmamızla iletişime geçerek kurye süreçleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şişli Belediyesi ilçe sınırları içinde eşi benzeri olmayan hizmet süreçleri sunmaya devam ediyoruz. Harbiye kurye prosedürleri, standart kargo süreçlerinden farklı olarak müşterilerimizin talep ettiği saat ve zaman dilimi içinde gerçekleşmektedir. Sektörde sağlamış olduğumuz bu esnek ve aynı zamanda dinamik yapı sayesinde gönderilerinizi Harbiye içinde hedef noktaya en kısa süre içinde güvenle taşıyoruz.

Yoğun şehir hayatının koşturmacası ve yetiştirmeniz gereken önemli gönderiler için Harbiye içine sunduğumuz motorlu kurye hizmetlerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Firmamız her zaman sorumluluk bilinci yüksek, stratejik hamleleri doğru zamanlarda yapabilen ve profesyonel kuryeleri bünyesinde bulundurmaktadır. İş ahlakı bu açıdan gelişmiş ve öncelikli amacı kayda değer hizmet vermek olan firmamız bu yönüyle sektördeki rakip işletmelerden ayrılmaktadır.

İstanbul’da ihtiyaç duyduğunuz Harbiye kurye hizmetleri için güvenilir, hızlı ve eksiksiz bir yardım almak istiyorsanız doğru adres Sys Kargo ekibi. Bulunduğunuz adresten hemen kurye talep et özelliğini kullanarak kapınıza kadar hizmet alabilirsiniz. Gerek kişisel gerek kurumsal gönderilerde her zaman aynı itinayı gösteren SYS Kurye ailesi olarak sizlere hizmet sunmaktan büyük bir memnuniyet duyacağız.

Harbiye Kurye Hizmeti

Günümüzde hepimiz internet aracılığı ile her işimizi evden halleder duruma geldik. Yemeklerimizi internetten sipariş verip, alışverişlerimizi internetten yapıp, evden işlerimizi hallediyoruz. İnternet alışverişleri ya da bir yakınımıza hediye göndermek istediğimizde, işle ilgili ya da özel evraklarımızı bir adrese teslim etmek istediğimizde ya da yemek siparişi verdiğimizde tüm bu işlerin yapılmasında kuryeler hizmet vermektedir.

Harbiye kurye olarak müşterilerimizin stres yaşamasını, yorulmalarını, trafikte zaman kaybetmelerini istemiyoruz. Kendi işleri varken bir de gönderilerinin takibini yapıp, sadece evrak teslimi için trafiğe girmelerini istemiyoruz. Bir de İstanbul gibi çok kalabalık, her an trafikle mücadele edilmesi gerektiği için müşterilerimize bu anlamda destek olmaya çalışıyoruz.

Kurye hizmetleri genellikle işle ilgili ya da özel evrak taşımacılığı ve hediye gönderimlerinde kullanılmaktadır. Ancak pandemi döneminde hizmet ağı çeşitlenmiş ve artmıştır. Saydığımız gönderi türlerinin yanı sıra çiçek, yemek siparişleri, market alışverişleri, dergi ve gazeteler de kurye hizmetleri aracılığı ile alıcılara teslim edilmektedir.

Firmamızın bir mesai saati bulunmaz. Yani günün her saati gece ya da gündür farkı olmadan çalışmalarımız devam eder. Müşterilerimiz çağrı merkezimizi 7/24 arayarak talepte bulunabilirler. O an hava kötü de olabilir, kar ya da yağmur da yağabilir. Harbiye kurye, her şekilde gönderiyi alıcıya teslim etmek üzere gönderici adresine gider. Araçlarımız hava koşullarına uygun olarak korunaklı şekilde donatılır. Bu şekilde de gönderilere hiçbir zarar gelmeden taşıması yapılır.

Kurye hizmetleri genellikle boyut olarak pek büyük olmayan gönderiler için hizmet vermektedir. Harbiye kurye boyutları dolayısıyla trafiğe çok takılma yaşanmadan alıcı adresine kısa zamanda ulaşmaktadır.Eğer olası bir kaza ya da farklı trafiğe neden olacak olumsuz bir durum yaşanırsa firmada kullanılan araç takip sistemlerimizle kuryeye, alıcı adresine gidebileceği farklı bir yol güzergâhına geçmesi için bilgi verilir. Böylece zaman kaybı yaşanmadan alternatif yoldan yola devam edilir.

Bir de motorların manevra kabiliyetleri yüksek olduğundan çok trafiğe takılma durumu yaşanmamaktadır, park yeri sorunu da aynı şekilde yaşanmadan süreç tamamlanır. Kötü hava koşulları kuryelerimizi olumsuz şekilde etkileyebilir, bu durumda da en az zaman kaybı ile alıcı adresine ulaşılmaya çalışılır.

Harbiye kurye çalışma süreci nasıldır? Müşterilerimiz bizleri gönderileri olduğunu ve alıcıya teslim etmek istediklerini arayarak talepte bulunurlar. O süre içinde ilgili adrese yakın olan kuryemiz adrese yönlendirilir. Kuryemiz gönderici müşterimizden gönderiyi alır ve alıcı adresine doğru yola çıkar. Mümkün olan en kısa sürede, gönderiye zarar gelmeden alıcıya teslim edilmesi sağlanır. Alıcı müşterinin isteğine göre kuryemiz adresten ayrılır ya da orda bekleyip gönderiyi tekrar alıp ilk adrese bırakabilir.

Harbiye kurye çalışanlarımız işlerinde profesyonel, çözüm odaklı çalışan ve güler yüzlü kişilerden oluşan bir ekiptir. Araçlarımız yenidir, gönderileri güven içinde taşınmaktadır. Kargo hizmetinde olduğu gibi ertesi güne kalma, el değişikliği, araç değişikliği gibi durumlar olmadığı için gönderilere zarar gelme olasılığı olmayacaktır. Eğer her hangi bir nedenle gönderi zarar görürse firmamız bu durumda da zararı telafi için gereken sorumluluğu almaktadır.

Firmamızda içeriği zararlı olan hiçbir gönderinin taşıma işlemi yapılmamaktadır. Firmamız bu konuda olan tavrını müşteriye sunulan sözleşmede belirtmektedir. Bu nedenle gönderilerin zararlı olduğu ortaya çıktığında sorumluluk taşımamaktadır. Müşterilerimiz bu sözleşmeyi ve dolayısıyla şartları kabul edip imzaladıklarında taşıma işlemi başlar.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp