İçeriğe geç

Demirciköy Kurye

Demirciköy Kurye
Demirciköy Kurye

Demirciköy kurye sektöründe hizmet veren firmamız profesyonel ve avantajlı motor kurye hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Motor kurye sektörünün en başarılı isimlerinden biri olan firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir. Güvenilir, hızlı, profesyonel ve başarılı çalışma tarzı ile sık tercih edilen kurye şirketimiz kalitenin tek noktasıdır. Kaliteli ve güvenilir işçiliği ile bilinen şirketimiz, her an her yerde ve günün her saati hizmetinizdedir. Demirciköy kurye hizmeti gün içerisinde acil olarak hızla bir noktadan diğer noktaya ulaştırılması gereken paketleriniz için oldukça güvenilir bir tercihtir.Haftanın her günü ve her saati kolaylıkla erişebileceğiniz motor kurye hizmeti kalite standartları göz önünde bulundurularak sizlere sunulmaktadır.

Demirciköy kurye hizmeti sayesinde paketleriniz güvenle istediğiniz adrese ulaşsın. Motor kurye hizmeti, gün içerisinde bir noktadan diğer noktaya acilen ulaşması gereken paketler için oldukça avantajlı bir tercihtir. Belge, evrak ve doküman gibi önemli paketlerin en kısa sürede sizden alınıp belirttiğiniz adrese ulaştırılması için alanında uzman kurye arkadaşlarımız oldukça yüksek özveri ile çalışmaktadır. Hem şehir içi hem de şehir dışı paket teslimatı gerçekleştiren kuryelerimiz sizlerden alınan paketleri en kısa zaman diliminde karşı adrese ulaştırmakta ve uygun fiyat garantisi sunmaktadır.

Güvenle tercih edebileceğiniz motor kurye firmamız, son teknoloji motorlar ile hizmet vermektedir. İşinde oldukça başarılı, tecrübeli ve yüksek donanım sahibi kuryelerimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için özenle görevlerini yerine getirmektedir. Kurye hizmeti sayesinde paketiniz belirttiğiniz adrese en kısa sürede özenle ve güvenle ulaşır.

Kurye sektörüne hizmet veren şirketimiz yüksek kalite standartları içerisinde hizmet vermektedir. Özellikle müşterilerimizin memnuniyetini ve bütçesini düşünerek sunduğumuz hizmetimiz uygun fiyatlı olması nedeniyle müşterilerine birçok avantajlı fırsatı da beraberinde getirmektedir. Belirli tarifelere dayanarak sunduğumuz fiyat skalası uygun fiyatlı ve yüksek kaliteye sahip olması bakımından oldukça avantajlı seçenekleri içerisinde bulundurmaktadır.

Her an her yerde 7/24 hizmetinizde olan şirketimiz bünyesinde profesyonel, işinde uzman, güler yüzlü ve saygın kurye ekip arkadaşlarımız bulunmaktadır. İşini severek yapan kurye ekip arkadaşlarımız, üst kalite hizmet ve uygun fiyat garantisini değerli müşterilerine sunmaktadır. 7/24 güvenle tercih edebileceğiniz kurye firmamız, şehir içi ve şehir dışı paket teslimatı işlemlerini özenle yerine getirmektedir.

Demirciköy kurye sektörüne hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti düşünülerek hizmet vermekte ayrıca uygun fiyat kalitesi sunmaktadır. Paketlerinizin güvenliği özenle sağlanmakta, teslimat süresi boyunca paketiniz güvenle korunmaktadır. Teslimat süresi boyunca kuryelerimiz hiçbir noktada duraksamadan sadece sizin paketinizi ön planda tutarak en kısa sürede teslimat gerçekleştirmektedir.

Güvenle tercih edebileceğiniz firmamız paket güvenliğini ön planda tutarak, hijyen kurallarına uygun şekilde teslimatı kısa sürede sağlamaktadır. Haftanın her günü ve her saati güvenle tercih edebileceğiniz kurye şirketimiz sizler için özenle çalışmaktadır. Bizlerle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizler için hızla yola çıkmakta, özenle çalışmaktayız. Size, adresinize en yakın kuryemizi yönlendirerek paketinizin teslim alınmasını ve belirttiğiniz adrese en kısa sürede teslim edilmesini sağlıyoruz. Ayrıca paketinizin durumundan her an haberdar olabilmeniz için mesaj ve telefon yolu ile de sürekli olarak durum güncellemelerini aktarıyoruz. Paketinizin özenle, hasar almadan ulaştırılması için büyük özveri ile çalışan şirketimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Siz de acilen ulaştırılması gereken paketleriniz için güvenle bizleri tercih edebilirsiniz.

Demirciköy Kurye Hizmeti

Modern hayat hepimize her şeye en hızlı şekilde ulaşma şansı vermektedir. Siparişini verdiğimiz ürünlerin anında kargoya verilmesi hepimiz için çok büyük yenilik iken, Sys Kurye olarak siparişinizi dakikalar içerisinde elinize ulaştırıyoruz.

Özellikle İstanbul’da verdiğimiz hızlı hizmetlerimizden biri olan Demirciköy kurye hizmetimiz sayesinde İstanbul’un tüm ilçelerine 45 ila 180 dakika içerisinde gönderinizin teslimatını sağlıyoruz. Hızlı ve kaliteli iş anlayışımız ile sunduğumuz bu hizmet ile öncelikle online sipariş alan firmaların bir numaralı ortağı haline gelmiş bulunmaktayız. Hayatın her alanında güvenli bir hızın öneminin farkında olan çalışma arkadaşlarımızla kargo beklemeye son vermek için buradayız.

Verdiğimiz hizmetler her yaştan ve her kesimden kişi tarafından kullanılabilir olup, Demirciköy kurye hizmeti ile sizlere daha da yakın hale gelmiş bulunmaktayız. Her an her yerden bu hizmete kolayca ulaşabilmeniz için yapmanız gereken tek şey ise 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayarak, talebinizi iletmek. Talebinizi ilettikten sonra yapılacak işlemler:

 • Çağrı merkezimiz tarafından gönderinizin içeriği, isim ve soy isim bilgileri ve teslimat adres bilgileri istenmesi.
 • Verdiğiniz bilgilere göre sisteme giriş yapılarak uygun randevu oluşturulması
 • Talep ettiğiniz hizmet ve diğer detaylar doğrultusunda ücret bildirilmesi
 • Çıkan ücret ve randevu detaylarını kabul etmeniz halinde ise gönderi sürecinin başlatılması şeklindedir.

Yapılan her işlem talep ve onayınız doğrultusunda yapıldığından, sonradan oluşacak olumsuzluklar ya da gecikmeler yaşanması engellenmektedir.

Sys Kurye bünyesinde en çok tercih edilen hizmetlerimizin başında gelen motorlu kuryelerimize Demirciköy kurye hizmetlerimiz sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz. İstanbul il sınırları içerisinde yer alan herhangi bir bölgeye, gün içi kurye talebi yaparak, 120 ila 180 dakika içerisinde talep ettiğiniz belge ya da eşyanın teslimatını sağlayabilirsiniz. Daha seri bir kurye seçeneği olan hızlı kurye hizmetimizi tercih etmeniz halinde, size en yakın kuryemiz bulunduğunuz bölgeye intikal ederek, gönderinizin 60 ila 90 dakika arasında teslim edilmesi için işlem yapar. Express kurye hizmetimiz ile ise en fazla 45 ila 60 dakika içerisinde tüm işlemleriniz tamamlanmaktadır.

Demirciköy kurye bünyesinde bulunan tüm çalışma arkadaşlarımız, talep ettiğiniz servisin en iyi şekilde yapılması ve %100 müşteri memnuniyeti sağlanması amacı ile çalışmaktadır. Şirket politikamız kaliteli ve hızlı hizmet ilkesi üzerine kurulu olup, bu ilkeye sahip kişiler ile iş yapmaya özen gösterilmektedir.

Kurye hizmetimiz ile kargo taşımacılığında taşınmasına izin verilen her ürünün herhangi bir zarar görmeden taşımasını yapmaktayız. Elektronik eşyalardan belgelere, antika eşyalardan giysilere kadar her türlü kargo taşımacılığına izin verilen ürün, profesyonel ekibimiz tarafından en uygun ve güvenli rota ile taşınmaktadır.

7/24 hizmete hazır Demirciköy kurye hizmetimiz sayesinde acil tüm gönderilerinizin vaktinde teslimatını yapmaktayız. Acil ve gece kurye hizmetlerimiz sayesinde günün her anında işlerinizin aksamadan tamamlanması için çalıyoruz.

Sys Kurye bünyesinde sunduğumuz:

 • Arabalı kurye
 • Acil kurye
 • Gün içi teslim kurye
 • Express kurye
 • Gece kurye
 • Gümrük kurye
 • Hava kargo
 • Havalimanı kurye
 • Hızlı kurye
 • Nöbetçi kurye
 • Özel kurye
 • Şehir dışı kurye
 • Şehir içi kurye
 • Uçak kurye
 • VIP kurye gibi hizmetlerimize kolayca ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizden yardım alabilir ve talep oluşturabilirsiniz.

Trafikte saygı ve sevgi ilkesi ile çalışan tüm kuryelerimiz, güvenli seyahat için gereken her türlü tedbiri almakta, hem kendi hem de gönderinizin güvenliğine azami özen göstermektedir. Siz de bu ayrıcalıklardan güvenle yararlanmak için daha fazla beklemeden Demirciköy kurye‘ye ulaşın.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara