İçeriğe geç
Anasayfa » Cebeci Kurye

Cebeci Kurye

Cebeci kurye uygulamalarımızla Sultangazi’nin en büyük ve en köklü semtinde fark yaratan çözümler üretiyoruz. Onlarca işyerine, iş merkezine, kamu kurumuna ve daha başka kurumlara ev sahipliği yapan semtte her gün bir adresten diğerine taşınması gereken çok sayıda gönderi olmaktadır. Ekseriyetle bunların çok acil şekilde taşınması gerekmektedir ve geleneksel kargolarla en yakın semtler arasında dahi bir gönderinin ulaşması günler alabilmektedir.

Cebeci kurye sektöründe ilk günden bu yana önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin alacakları hizmetten memnun kalmaları adına temel ilkelerimizden ödün vermiyor, hep daha iyisi, hem daha moderni için çabalıyoruz. Cebeci içindeki bir adresten diğerine gitmesi gereken paketleriniz ya da Cebeci ile İstanbul’un herhangi bir adresi arasında taşınması gereken paketleriniz için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

SYS Kurye olarak bulundurulması ve taşınmasında engel olmayan her türlü paketin taşınmasını yapıyoruz. Evrak, dosya, numune, hediye, yedek parça, tekstil, gıda, sebze, meyve, ilaç, bilgisayar, tablet, telefon, anahtar, bilet, kimlik ve diğer bütün gönderilerinizi taşıyabiliyoruz. En acil kurye taleplerinizi kusursuz şekilde karşılıyoruz.

Sultangazi kurye sektöründe firma olarak birçok avantajı bir arada sunuyoruz. Bunlar aynı zamanda kurye kullanmanız için başlıca gerekçelerdir ve şöyle sıralamak mümkündür:

  • Cebeci kurye hızlıdır. Yoğun İstanbul trafiğinde araçlarla hareket etmek son derece zor ve zaman alıcıdır. Oysa motosikletli kuryelerimiz en uzak noktalar arasında dahi dakikalar içinde teslimat yapabilmekte, en acil ihtiyaçlarınıza dakikalar içinde çözüm bulmanıza yardımcı olmaktadır.
  • Cebeci kurye zaman kazandırır. Zaman, İstanbullular için en temel gereksinimlerdendir ve herkes daha fazla zamana sahip olmak istemektedir. Bizler adınıza yolda taşıma yaparken sizler asıl işlerinizle meşgul olabilir, böylece zamanınızı daha verimli kullanabilirsiniz. Üretkenliğinizi arttırabilir, artan zamanınızı daha fazla üretmek, sevdiklerinizle zaman geçirmek, istirahat etmek ya da hobileriniz için kullanabilirsiniz.
  • Cebeci kurye güvenlidir. Kişiye öze taşıma hizmeti sayesinde paketleriniz güvenle taşınır. Özel saklama alanlarımızda taşınan paketleriniz karışma, kırılma, kaybolma, ezilme, hasar alma gibi risklere maruz kalmaz. En değerli gönderilerinizi dahi Cebeci motor kurye hizmetlerimizle taşıtabilirsiniz.

İstanbul Kurye hizmetlerimizin sağlamış olduğu avantajlar sadece bunlarla sınırlı değildir. En büyük avantajlardan birisi de maliyet noktasındadır. Kurye fiyatlarımız birtakım hususlara göre yapılmakta, detaylara göre fiyatlandırma gerçekleştirilmektedir.

Cebeci kurye fiyatlarımızı belirleyen temel hususlardan birisi mesafedir. Paketinizin teslim alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafe hesaplanmaktadır. Cebeci ile birlikte diğer adres arasındaki mesafe arttıkça fiyat da artmaktadır.

Fiyatlandırmada etkili olan bir diğer unsur Cebeci kurye modelidir. Moto kurye modellerimizde vaat edilen teslimat süreleri kısaldıkça fiyatlarımız artmaktadır. Dolayısıyla gönderilerinizin acillik durumu arttıkça fiyat artışı olacaktır. Yine gece kuryemizde ek mesai, ek güvenlik önlemleri, çevre şartları gibi unsurlar devreye girdiği için moto kurye fiyatımız da diğerlerinize nazaran artmaktadır.

Cebeci kurye fiyatlarımızda etkili olan bir diğer unsur gönderinizin özellikleridir. Ağırlığı ve ebatlarına göre fiyatlarımızda farklılık olabilmektedir. Dilerseniz çağrı merkezimizi arayarak net fiyat alabilirsiniz.

Cebeci kurye modellerimiz ile hem farklı ihtiyaçlara hem de bütçelere hitap edebiliyoruz. Bu açıdan normal Cebeci kurye ile en uzak noktalara dahi en geç 180 dakikada teslimat yapıyoruz. Hızlı Cebeci kuryede teslimat sürelerimizi 60 ile 90 dakika arasında tutuyoruz. Acil Cebeci kuryede 45 ila 60 dakika arasında teslimat yapıyoruz. Cebeci gece kurye ile 7/24 bütün talepleri karşılıyoruz. Motosikletle taşınamayacak paketlerinizi de Cebeci arabalı kurye ile taşıyoruz.

Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×