İçeriğe geç

Cebeci Kurye

Cebeci Kurye
Cebeci Kurye

Cebeci kurye uygulamalarımızla Sultangazi’nin en büyük ve en köklü semtinde fark yaratan çözümler üretiyoruz. Onlarca işyerine, iş merkezine, kamu kurumuna ve daha başka kurumlara ev sahipliği yapan semtte her gün bir adresten diğerine taşınması gereken çok sayıda gönderi olmaktadır. Ekseriyetle bunların çok acil şekilde taşınması gerekmektedir ve geleneksel kargolarla en yakın semtler arasında dahi bir gönderinin ulaşması günler alabilmektedir.

Cebeci kurye sektöründe ilk günden bu yana önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin alacakları hizmetten memnun kalmaları adına temel ilkelerimizden ödün vermiyor, hep daha iyisi, hem daha moderni için çabalıyoruz. Cebeci içindeki bir adresten diğerine gitmesi gereken paketleriniz ya da Cebeci ile İstanbul’un herhangi bir adresi arasında taşınması gereken paketleriniz için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

SYS Kurye olarak bulundurulması ve taşınmasında engel olmayan her türlü paketin taşınmasını yapıyoruz. Evrak, dosya, numune, hediye, yedek parça, tekstil, gıda, sebze, meyve, ilaç, bilgisayar, tablet, telefon, anahtar, bilet, kimlik ve diğer bütün gönderilerinizi taşıyabiliyoruz. En acil kurye taleplerinizi kusursuz şekilde karşılıyoruz.

Kurye sektöründe firma olarak birçok avantajı bir arada sunuyoruz. Bunlar aynı zamanda kurye kullanmanız için başlıca gerekçelerdir ve şöyle sıralamak mümkündür:

  • Cebeci kurye hızlıdır. Yoğun İstanbul trafiğinde araçlarla hareket etmek son derece zor ve zaman alıcıdır. Oysa motosikletli kuryelerimiz en uzak noktalar arasında dahi dakikalar içinde teslimat yapabilmekte, en acil ihtiyaçlarınıza dakikalar içinde çözüm bulmanıza yardımcı olmaktadır.
  • Cebeci kurye zaman kazandırır. Zaman, İstanbullular için en temel gereksinimlerdendir ve herkes daha fazla zamana sahip olmak istemektedir. Bizler adınıza yolda taşıma yaparken sizler asıl işlerinizle meşgul olabilir, böylece zamanınızı daha verimli kullanabilirsiniz. Üretkenliğinizi arttırabilir, artan zamanınızı daha fazla üretmek, sevdiklerinizle zaman geçirmek, istirahat etmek ya da hobileriniz için kullanabilirsiniz.
  • Cebeci kurye güvenlidir. Kişiye öze taşıma hizmeti sayesinde paketleriniz güvenle taşınır. Özel saklama alanlarımızda taşınan paketleriniz karışma, kırılma, kaybolma, ezilme, hasar alma gibi risklere maruz kalmaz. En değerli gönderilerinizi dahi Cebeci kurye hizmetlerimizle taşıtabilirsiniz.

Kurye hizmetlerimizin sağlamış olduğu avantajlar sadece bunlarla sınırlı değildir. En büyük avantajlardan birisi de maliyet noktasındadır. Kurye fiyatlarımız birtakım hususlara göre yapılmakta, detaylara göre fiyatlandırma gerçekleştirilmektedir.

Cebeci kurye fiyatlarımızı belirleyen temel hususlardan birisi mesafedir. Paketinizin teslim alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafe hesaplanmaktadır. Cebeci ile birlikte diğer adres arasındaki mesafe arttıkça fiyat da artmaktadır.

Fiyatlandırmada etkili olan bir diğer unsur Cebeci kurye modelidir. Moto kurye modellerimizde vaat edilen teslimat süreleri kısaldıkça fiyatlarımız artmaktadır. Dolayısıyla gönderilerinizin acillik durumu arttıkça fiyat artışı olacaktır. Yine gece kuryemizde ek mesai, ek güvenlik önlemleri, çevre şartları gibi unsurlar devreye girdiği için moto kurye fiyatımız da diğerlerinize nazaran artmaktadır.

Kurye fiyatlarımızda etkili olan bir diğer unsur gönderinizin özellikleridir. Ağırlığı ve ebatlarına göre fiyatlarımızda farklılık olabilmektedir. Dilerseniz çağrı merkezimizi arayarak net fiyat alabilirsiniz.

Cebeci kurye modellerimiz ile hem farklı ihtiyaçlara hem de bütçelere hitap edebiliyoruz. Bu açıdan normal Cebeci kurye ile en uzak noktalara dahi en geç 180 dakikada teslimat yapıyoruz. Hızlı kuryede teslimat sürelerimizi 60 ile 90 dakika arasında tutuyoruz. Acil kuryede 45 ila 60 dakika arasında teslimat yapıyoruz. gece kurye ile 7/24 bütün talepleri karşılıyoruz. Motosikletle taşınamayacak paketlerinizi de arabalı kurye ile taşıyoruz.

Cebeci Kurye Hizmeti

İşlerinizin aksamadan yürümesi, bu hız çağında geride kalmadan tüm kargo ihtiyaçlarınızın hızla ve güvenle karşılanması için Sys Kargo bünyesinde hizmet veren Cebeci kurye hizmetleri ile yanınızdayız. İstanbul’un her bir köşesine dakikalar içerisinde güvenli teslimat sözü veren şirketimiz sayesinde artık günler süren teslimat süreçleri, kargo gecikmeleri ya da aksamaları yaşamayacaksınız.

Kaliteli ve güvenilir bir anlayış ile verdiğimiz kurye hizmetlerimiz, bir yandan hayatınızın en önemli parçası olan zamanınızın size kalmasını sağlarken, diğer yandan teslimat sürecinin aklınıza takılmadan tamamlanmasını sağlayacaktır.

Hep daha fazlasını istediğimiz ve hak ettiğimiz bir dünyada, günlerce kapıda kargo beklemenin ne kadar rahatsız edici olduğunun bilincindeyiz. Özellikle aynı şehirde kendiniz götürseniz birkaç dakikada ulaştırılabilecek bir kargonun, teslimat döngüsüne girmesi ile günler süren bir teslimat süreci yaşamak zorunda kalmak, çağın gerisinde kalmakla aynı şeyi göstermektedir. Cebeci kurye ekibi olarak bu durumun farkında olan bizler, sizlere yerinizden bile kalkmadan hızlı ve güvenilir kargo göndermenizi sağlayan bir hizmet sunuyoruz.

Kurye hizmetimizden yararlanmak istediğinizde yapmanız gereken tek şey bizlere ulaşmak. Bizlere ulaştığınızda size en yakın kuryemiz yanınıza yönlendirilmekte ve tüm işlemler anında tamamlanmaktadır. İsim, soy isim, teslimat adresi gibi gerekli bilgiler alındığı anda gönderinizin içeriğine ve teslimat adresine bağlı olarak oluşturulan en uygun rota ve ücret bilgisi sizinle paylaşılmakta, kabul etmeniz durumunda gönderiniz yola çıkmaktadır.

Şehir içi ya da şehir dışı tüm kargo işlemleriniz, talebiniz doğrultusunda size en uygun seçenekler sunularak tamamlanmaktadır. Birbirinden farklı, her duruma uygun sunduğumuz seçeneklerimiz arasında en çok rağbet gören Cebeci kurye hizmetimiz sayesinde, İstanbul içerisinde hiçbir gecikme yaşamadan gönderiniz teslim edilmektedir.

Ekibimizde yer alan tüm çalışma arkadaşlarımız, trafikte deneyimli kişilerden oluşmakta, güler yüzlü, kaliteli ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Hem hızlı hem güvenilir kuryenin adresi Cebeci kurye ile kargo için ayırdığınız zamanın size kalması sağlanmaktadır.

Kargoculuk tüzüğüne uygun olarak, kargo ile taşınabilir tüm materyalin taşımasını yapmaktayız. Çok acil iletilmesi gereken bir evrak, manevi değeri olan bir ev eşyası ya da bankadan gönderilen bir kart Cebeci kurye ekibimiz tarafından güvenle taşınmaktadır. Hizmetlerimizden yararlanmaya karar verdiğiniz anda sizlere;

  • Hızlı ve güvenilir taşımacılık
  • 7/24 taşımacılık
  • Kaliteli ve güler yüzlü hizmet
  • Anında bilgi paylaşımı
  • Güvenilirlik
  • 7/24 bizlere ulaşma şansı ve destek sunmaktayız.

Sys kurye bünyesinde verilen tüm hizmetlere Cebeci kurye aracılığı ile ulaşmanızı sağlayan bizler, hem işinizin hem özel hayatınızın kargo sebebi ile herhangi bir olumsuzluktan etkilenmemesi için canla başla çalışıyoruz.

Teslim edilmesini istediğiniz her gönderi için anında takip numarası oluşturan sistemimiz sayesinde gönderinizi anlık olarak takip edebilir, varış zamanını kontrol edebilir, dilerseniz teslimat tamamlanmadan iptalini bile sağlayabilirsiniz.

Tüm müşterilerimize sunduğumuz piyasa değerlerine uygun ekonomik çözümlerimiz ile aldığınız daha iyi hizmet için uygun ücretlendirme seçenekleri sunuyoruz. Teslimatın yapılacağı adres, teslimat içeriği ve talep ettiğiniz hizmete bağlı olarak yaptığımız ücretlendirmelerle ilgili detaylı bilgiyi teslimat anında tarafınızla paylaşarak hoş olmayan sürprizlerle karşılaşmanızı da engelliyoruz.

Kurulduğumuz andan bugüne kadar kusursuz hizmet vermeye çalışan Cebeci kurye , siz değerli müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşlerle doğru yolda olduğumuzun farkında, her geçen gün daha çok mutlu müşteriye ulaşmanın haklı kıvancını yaşıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp