İçeriğe geç

Orhangazi Kurye

Orhangazi Kurye
Orhangazi Kurye

Bir adresten başka bir adrese göndermeniz gereken gönderileri, sizin yerinize ulaştıran kişilere, kurye denilmektedir. Kargolara göre çok daha hızlı ve çok daha güvenli olan bu hizmet, günümüzde en çok tercih edilen hizmet türlerinden biridir. Biz, Sys Kurye olarak, bu değerli hizmeti siz değerli müşterilerimize Orhangazi’de sunuyor, sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermek için titizlikle çalışıyoruz. Orhangazi kurye hizmeti alarak, gönderi içeriklerinizi kolaylıkla ve hızla alıcı adrese ulaştırabilirsiniz. Bu hizmet ile, siz rutin hayatınızı sekteye uğratmadan devam ederken, kuryelerimiz sizin yerinize gönderilerinizi alıcı adrese teslim etmektedir. Günümüzde çok kıymetli olan bu hizmeti en kaliteli şekilde almak isterseniz, güvenle bizleri tercih edebilirsiniz.

Orhangazi kurye hizmeti alarak birçok avantaj elde edersiniz. Bu avantajları siz değerli müşterilerimiz için maddeler halinde sıraladık:

 • Kuryelerimiz sizin yerinize alıcı adrese gönderilerinizi teslim ettiği için, zamandan büyük ölçüde tasarruf sağlamış olursunuz.
 • Kurye hizmeti, kaliteli bir hizmet olmasına rağmen, oldukça ekonomiktir ve her bütçeye hitap etmektedir.
 • Acil olarak göndermeniz gereken gönderileri, kuryelerimiz hızla alıcı adrese iletmektedir.
 • Çağrı merkezi hizmetimiz 7 gün 24 saat devam etmektedir.
 • Kuryemiz, başka hiçbir adrese uğramadan yalnızca sizin gönderinizi taşımaktadır. Bu nedenle gönderilerinizin karışması, gecikmesi gibi aksaklıklar söz konusu olmamaktadır.
 • Ekibimizdeki kuryeler; çözüm odaklı, tecrübe sahibi, profesyonel, dinamik ve seçkin kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle gönderileriniz zarara uğramadan güvenle alıcı adrese teslim edilmektedir.

Orhangazi kurye hizmeti alarak, dilediğiniz gönderi içeriğini, istediğiniz noktaya gönderebilirsiniz. İster hassas bir gönderi içeriği, ister gıda içeriği, ister elektronik ürün içeriği kuryelerimiz için sorun teşkil etmemektedir. Kuryelerimiz, gönderici adresten güvenle gönderileri teslim almakta, gönderilerinizi hiçbir zarara uğratmadan, titizlikle alıcı adrese iletmektedir.

Gönderebileceğiniz gönderi içerikleri ise:

 • İlaç
 • Biyolojik numune
 • Laboratuvar örnekleri
 • Para
 • Cüzdan
 • Acilen gönderilmesi gereken evraklar
 • Resmi belgeler
 • Kimlik
 • Pasaport
 • Özel olarak hazırlanan paketler
 • Elektronik ürünler
 • Gıda

Yukarıda listelenen gönderi içerikleri, güvenle alıcı adreslere ulaştırılmaktadır. Yasal olarak herhangi bir engel teşkil etmeyen tüm gönderi içerikleri hassasiyetle taşınmaktadır.

Sys Kurye olarak, yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübeye dayanarak sizlere kurye hizmetini sağlıyoruz.  Bu hizmeti sizlere sunarken önceliğimiz ise, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Sizlerin memnuniyetini kazanmak, korumak, sizlere en kaliteli hizmet sürecini sunmak temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Bu nedenle gönderi içeriklerinizin lojistiği için güvenle bizleri tercih edebilirsiniz.

Sys Kurye’yi Neden Tercih Etmelisiniz?

 • Biz, Sys Kurye olarak uygun fiyat politikası ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Verdiğimiz kaliteli hizmete kıyasla, hizmet ücretlerimiz oldukça ekonomik olup, her bütçe için uygundur.
 • Tüm gönderilerinizi zamanında belirttiğiniz adrese ulaştırmaktayız.
 • Düzenli periyotlar ile motorlarımızın bakımlarını yapmakta ve sorun varsa gidermekteyiz.
 • Çağrı merkezimiz ve bildirim mesajlarımız ile müşterilerimiz için şeffaf bir hizmet süreci sunuyoruz.
 • Yoğun trafik ya da olumsuz hava koşulları gönderilerinizin ulaştırılmasında bir sıkıntı oluşturmaz.
 • Tüm gönderilerinizi hassasiyetle taşımaktayız. Gönderinizin hasar görmesi gibi bir durum söz konusu değildir.

Zamanın en kıymetli kazanım olduğunun bilincinde olarak aksiyon alıyor, alıcı adrese teslimatı hızla gerçekleştiriyoruz. Motorlarımızın kıvrak yapısı ve küçük boyutları sayesinde gönderilerinizi zamanında ulaştırıyoruz. Yoğun trafik, olumsuz hava koşulları gibi durumları siz kafanıza takmayın. Orhangazi kurye hizmeti alarak konforun tadını çıkarın! Hizmetlerimizi öğrenmek için dilediğiniz zaman bizleri arayabilirsiniz.

Orhangazi Kurye Hizmeti

Alanında uzman ekibi, son teknoloji donanımlı motorları ve donanımlı ekipmanları ile her zaman kaliteli bir şekilde faaliyetlerini sürdürerek adından sık sık söz ettirmeyi başaran firmamız Sys Kurye, müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Orhangazi kurye hizmetlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini karşılayacak pek çok çözüm seçeneği sunuyoruz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Orhangazi kurye hizmetlerimiz ile ilgili yapmış olduğunuz yorum ve değerlendirmelere çok önem veriyoruz. Sizlerden almış olduğumuz yorum ve değerlendirmelere göre kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmek için çalışıyoruz. Sektördeki yenilikleri her zaman en yakından takip ederek modern bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Teknolojik ürünlerden ev ve yaşam ürünlerine, giyim ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine, yiyecek çeşitlerinden sağlık ürünlerinde kadar pek çok türden gönderiniz için taşıma hizmeti sunuyoruz. Kurye işlemlerimizi her zaman çok profesyonel bir şekilde gerçekleştirerek sektörde ön plana çıkmayı başarıyoruz.

Orhangazi kurye hizmetlerimiz ile gönderilerinizi en kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaştırıyoruz. Hizmetlerimiz sırasında bir sorun yaşamamanız için gerekli olan tüm önlemleri alıyoruz. Sys Kurye firması olarak hizmetlerimizin her zaman arkasında duruyoruz. Bir sorun yaşarsanız yanınızda olarak problemi en kısa süre içerisinde çözüyoruz.

Orhan kurye hizmetlerimiz ile teslimat işlemlerimizin yanında size vakit kaybettirecek işlerinizi de hallediyoruz. Hizmetlerimiz sırasında sizleri sürekli bilgilendirerek endişelenmenizi önlüyoruz. İşlemlerinizi sizin adınıza tamamlayarak zamandan tasarruf etmenizi ve zamanınızı daha önemli işlerinize ayırmanızı sağlıyoruz.

Son teknoloji motorlarımızla geçilmesi zor olan yollardan kolay bir şekilde geçiyor ve trafiğe takılmıyoruz. Bünyemizde deneyimli olan ve her zaman gerekli eğitimleri almış kişileri bulunduruyoruz. Çalışanlarımıza sürekli eğitimler verip onları belirli sınavlardan geçirerek alanlarında uzmanlaşmalarını sağlıyoruz.

Orhangazi kurye hizmetlerimizden 7 gün 24 saat boyunca ve istediğiniz yerden yararlanabilirsiniz. Size en kısa süre içerisinde dönüş yaparak isim, soy isim, taşınacak ürün ve konumunuz ile ilgili gerekli bilgileri alıyoruz. Konumunuza en yakın mesafedeki kuryemizi adresinize yönlendiriyoruz. En geç yarım saat içerisinde adresinize gelen kuryemiz gönderinizi inceleyerek taşınmak için uygun olup olmadığını belirlemektedir.

Eğer gönderinizin taşınmak için uygun olduğunu düşünürse, zarar görmeyecek şekilde motoruna yerleştirerek hiçbir yere sapmadan direkt alıcının adresine doğru yola çıkmaktadır. Gönderinizi doğru alıcıya teslim etmektedir. Daha sonra hem alıcıdan hem de göndericiden aldığı hizmetler ile ilgili değerlendirme yapmasını istemektedir. Eğer memnun kalmadıkları bir durum varsa bunu hallederek memnun kalmalarını sağlamaktadır.

Daha acil bir şekilde teslim edilmesi gereken gönderileriniz için Express kurye hizmeti sunuyoruz. Express kurye hizmetimizi daha donanımlı araçlarımız ile gerçekleştirerek gönderinizi dakikalar içerisinde alıcısına ulaştırmaya çalışıyoruz.

Orhangazi kurye hizmetlerinden faydalanmak için yapmanız gereken işlemler oldukça basittir. İstediğiniz zaman WhatsApp hattımıza mesaj atabilir, telefon numaralarımızı arayabilir ve e-posta adresimize mail atabilirsiniz. Size en kısa süre içerisinde dönüş yaparak yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Dilerseniz iş yerimizi ziyaret ederek de hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz. Müşterilerimizi iş yerimizde her zaman evlerindeymiş gibi ağırlamaya çalışıyoruz. Akıllarına takılan soruları yanıtlayarak akıllarında herhangi bir soru işareti bırakmıyoruz. Kaliteli hizmetlerimizi her zaman uygun fiyatlar ile müşterilerimize sunarak çok mutlu ediyoruz. Kampanyalar yaparak da müşterilerimize çok avantajlı fırsatlar sunuyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp