İçeriğe geç

Aksaray Kurye

Aksaray Kurye
Aksaray Kurye

Semt içerisindeki trafiğin yoğun olmasının yanında üç tarafının sadece İstanbul’un değil, aynı zamanda ülkemizin en yoğun trafiğine sahip semtler tarafından çevrelendiği Aksaray dördüncü yüzü de denize baktığından dolayı semte giriş ve çıkışlar oldukça zor ve yorucu olabilmektedir. Bu yoğun trafiklerde motosikletler ufak ve keskin dönüşler yapmalarını sağlayan yapıları ile, tıkanık trafikte bile, kimsenin hayatını tehlikeye atmadan ilerlemeye devam edebilmektedir. Bundan dolayı Aksaray kurye servisleri bu bölgede bulunan işletmelerle çalışan her şirketin ilk tercihi olmaktadır.

Tarihi yarımada içerisinde bulunan ve Fatih Belediyesi’ne bağlı olan Aksaray, İstanbul’un en kalabalık ve yoğun semtlerinden biri olmasının yanında, Unkapanı, Yenikapı, Lale gibi ticaretin geliştiği semtlerin arasında yer almaktadır. Karamanoğulları beyliğinin merkezi Aksaray’dan getirilenlerin yerleştirildiği bölge, bundan dolayı aynı isimle anılmaya başlanmış ve bu isim günümüze kadar ulaşmıştır.

Hemen her türlü ürünün uygun fiyatlarla bulunabildiği Aksaray semtindeki işletmeler halkın ve birçok ticari işletmenin birçok ihtiyacını karşılayabilmesiyle ülke çapında meşhurdurlar. Yalnızca perakende satış yapmayan, toptan ticaret alanında da faaliyet gösteren işletmeler, ülkenin her köşesinden esnafın bölgeye gelerek ürün almasında rol oynamaktadır.

Yapıların önemli bir kısmının Osmanlı Döneminden kalma tarihi yapılar, sokakların da bu dönemin ihtiyaç ve teknolojisine göre yapılmasından dolayı, günümüz motorlu taşıtlarının manevra yapması için pek uygun olmayan bölgede, yoğun yaya trafiği bunu tamamen olanaksız kılmaktadır. Bundan dolayı Kurye kullanımın en fazla olduğu bölgeler biri haline gelmiştir.

Bölgedeki ticari işletmelerin sayısının artması, banka şubelerinin ve hukuk alanında hizmet veren işletmelerin de sayılarının artmasını sağlamıştır. Teknoloji ile gelişen iletişim imkanları binlerce sayfalık evrakların bir kıtadan diğerine saniyeler içinde iletilebilmesine imkân tanısa da davalarda sunulacak ve bankalara verilecek çek, sene gibi değerli evraklarda veya mektuplarda ıslak imza bulunması zorunluluğu, bunların elden teslim edilmesini de mecbur kılmaktadır.

Avrupa Yakası Kurye servislerinin tercih edilmesinin nedenlerinden biri de birçok işletme için kurye çalıştırmanın, motosiklet almanın ve bunların masrafları ile uğraşmanın operasyon maliyetlerinin, Aksaray kurye sektöründe faaliyet gösteren işletmelerden kurye istemekten daha pahalıya gelmesidir. Hem maddi hem personel kaynağını bölmek zorunda kalmayan işletmeler, iş gücü kaybının önüne geçmekte, aynı zamanda sokaklar ve rotalar hakkında bilgi sahibi olan kuryeler sayesinde gönderilerini daha hızlı ve güvenli olarak istedikleri yere gönderebilmektedirler.

SYS Kurye olarak birinci önceliklerimiz her zaman kuryeleriminiz ve taşıdıkları paketlerin güvenliği ile, trafiği onlarla paylaşanların güvenlikleridir. Bundan dolayı günlük olarak bütün motosikletlerimizin genel kontrollerini yapmadan, araçlarımızı trafiğe çıkarmamaktayız. Kuryelerimizin de dikkat ve sağlık durumlarının iyi olduğundan emin olmadan araç kullanmamalarından emin olmaktayız. Kurye ihtiyaçlarınız için bizi aramadan önce, yine güvenlikle ilgili olan aşağıdaki listeye bakmanızı rica ederiz.

Bunun yanında özellikle dış ticaretle de uğraşan işletmelerin gümrük evrakları, yurt dışı ziyaretleri için ihtiyaç duydukları pasaport, vize evraklarının da bazı durumlarda dakikalık olarak bir noktadan diğerine ulaştırılması gerekebilmektedir. Bu tür evrakların hızlı ve güvenli bir biçimde ulaştırılabilmesi için Aksaray kurye servisleri sayesinde mümkün olmaktadır.

Maruz kalınması halinde kuryenin veya trafikte bulunan diğer insanların hayatlarını riske atabilecek, hayat kalitelerini düşürebilecek, ömürlerinin kısalmasına yol açabilecek hastalık, rahatsızlık vb. yol açabilecek radyoaktif, biyolojik veya kimyasal hiçbir madde, özel korumalı taşıma ekipmanları için de bile olsa taşınmamaktadır.

Bireyler ve kuruluşların bulundurması veya taşıması için ruhsat veya özel izin gerektiren kimyasalların, silahların, elektronik cihazların, bilgi ve belgelerin taşıması yapılmamaktadır.
Taşınan yük sebebiyle ortaya çıkabilecek her türlü olumsuzlukta yükümlülük paketi teslim eden kişi ve kuruma aittir.

Taşınacak paketlerin sigortalanması, canlı hayvan taşımacılığı, hacim ve ağırlık açısından motosiklet ile taşınması riskli olabilecek paketlerin taşınması ve köprü, tünel geçiş ücretleri ile aklınıza diğer konularda aklınıza takılan her türlü konu için Call Center’ımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşabilir ve motorlu kurye talebinde bulunabilirsiniz.

Aksaray Kurye Hizmeti

Aksaray İstanbul’un Fatih ilçesi sınırları içinde yer alan bir semttir. İdari teşkilatlarda 2009 yılında kadar Çakırağa Mahallesi olarak geçen Aksaray çok uzun yıllardır İstanbul’un en tanınmış semtlerinden birisidir. Karamanoğlu Beyliği’nin ortadan kaldırılmasından sonra beylik halkının bir kısmı zorunlu olarak İstanbul’a göç ettirilmiş ve bölgeye yerleştirilmiştir. Adı da bu nedenle günümüzdeki Aksaray ilinden gelmektedir.

Bulunduğu lokasyon itibariyle Aksaray bugün Beşiktaş, Taksim, Topkapı gibi semtlerin ortasında kalmaktadır. Bu nedenle de şehir içi ulaşımda ana aktarma merkezlerinden birisidir. Hala da ulaşım çeşitliliğini zenginleştirme faaliyetleri devam etmektedir. Oldukça kalabalık bir nüfusa sahip olan Aksaray günün her saati hareketli bir yaşama sahne olmakta, bu nedenle de sürekli gerek semt içindeki adresler arasında gerekse İstanbul’un diğer noktaları arasında taşınması gereken paketler ortaya çıkmaktadır.

Geleneksel kargoların yavaş kalması ve çeşitli sorunlar Aksaraylıların daha modern arayışlara yönelmesine neden olmuş, firmamız da Aksaray kurye uygulamasıyla yıllardır profesyonel çözümler sunmayı başarmıştır. Her biri alanında yetişmiş, deneyimli ekibimiz, yeni nesil araçlarımız ve güçlü altyapımızla Aksaray ile diğer noktalar arasında aracılık yapmaya devam ediyoruz.

Aksaray kurye uygulamamızla ir noktadan aşka bir noktaya ulaştırılması gereken kolileri, paketleri, evrakları, dosyaları taşıyoruz. Şahıslara veya firmalara hizmet verebiliyor, tamamen ihtiyaç odaklı çözümler üretiyoruz.

Aksaray kurye uygulamalarımızın detayları tamamen müşteri odaklıdır. Sizlerin ihtiyaçlarınızı eksiksiz biçimde karşılamak adına yollarda bulunuyoruz. Bu kapsamda dilerseniz Aksaray içinde bir sokaktan başka bir sokaktaki adrese taşıma yapabiliriz. Dilerseniz de İstanbul’un Avrupa ya da Anadolu yakasındaki herhangi bir adrese teslimat gerçekleştirebiliriz. Hatta birden çok adresten imzalanması gereken bir evrakınızı bütün adresleri dolaşıp imzalatıp tarafınıza teslim edebiliriz.

Havalimanına gelen bir paketin alınıp tarafınıza teslim edilmesi, başka bir adrese nakledilmesi, sevdikleriniz için gönderilecek hediyelerin adreslerine ulaştırılması, müşterilerinize kesilen faturaların iletilmesi hizmetlerimiz arasındadır. Yine satın aldığınız bir ürünün teslim edilmesi, firma teklif dosyalarının gönderilmesi, gümrüklerdeki işlemleriniz, hukuk bürolarındaki işlemleriniz ve daha fazlası için SYS Kurye çözümlerimizden istifade edebilirsiniz.

Aksaray kurye uygulamamız herkese her zaman hizmet verebilme gayesiyle kullanıma açılmıştır. Bu nedenle birden çok kurye çeşidiyle aktif bulunuyoruz. Normal motor kurye ile İstanbul ile sınırları içinde aynı gün teslim edilmesi gereken paketlerinizi dilediğiniz adresten alıp istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Aksaray ile diğer bölgeler arasında 120 ila 180 dakika arasında teslimat gerçekleştirebiliyoruz.

Aksaray ekspres kurye uygulamamızla daha hızlı teslimat vaat ediyoruz. Size en yakın kuryemizi yönlendirerek çok kısa sürede paketlerinizi teslim alıyor, Aksaray ile diğer bölgeler arasında 60 ila 90 dakika arasında teslimat yapmayı başarıyoruz.

Eğer bana daha hızlı bir Aksaray kurye hizmeti lazım diyorsanız da acil kurye ile yollarda bulunuyoruz. Acil kuryemizle teslimat sürelerimizi 45 ila 60 dakika arasına düşürüyoruz. Gece Aksaray kurye uygulamamızla sadece mesai saatlerinde değil, 7/24 gönderi yapabilmenize ya da alabilmenize olanak sağlıyoruz.

Aksaray kurye uygulamalarımız pek çok avantajı bir arada sağlamaktadır. Her şeyden önce zaman kazandırmakta, Aksaray ile diğer bütün semtler arasında çok kısa sürede ulaşabilmeyi mümkün kılmaktadır. En acil ihtiyaçlarınız dahi çok kısa sürede karşılanmakta, böylece iş verimliliğiniz artmaktadır.

Aksaray kurye fiyatlarımız paketlerinizin teslim alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafeye, kurye türüne ve gönderi özelliklerine göre değişse de her zaman en iyi hizmeti en avantajlı fiyatlara sağlıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara