Anasayfa » Çapa Kurye

Çapa Kurye

Çapa’da iş hayatı ve sosyal yaşam hiçbir zaman kesintiye uğramamakta, 7 gün, 24 saat hareketlilik yaşanmaya devam etmektedir. Buna bağlı olarak da her an bir yerden başka bir yere taşınması gereken paketler ortaya çıkmakta, bireysel ya da kurumsal gönderilerin taşınma zorunluluğu oluşmaktadır. Çapa kurye çözümlerimiz tam da bu noktada işinize yaramakta, hayatınızı kolaylaştırmaktadır.

Çapa günümüzde Fatih Belediyesi ilçesi sınırları içinde bulunmaktadır. Geçmişte Şehremini olarak da adlandırılan semt asırlar öncesine dayanan geçmişe sahiptir. Yüzlerce işletmeye, resmi kuruma, şirkete, firmaya ve milyonlarca nüfusa ev sahipliği yapan semt, özellikle hastane bölgesi olmasıyla meşhurdur.

Çapa kurye uygulamalarımızda her birisi kuryelikte uzman, deneyim sahibi, işini severek yapan, kendini geliştirmeye devam eden ve bütün Çapa, İstanbul lokasyonlarına hakim personellerimiz görev yapmaktadır. Her an sahada bulunan ekiplerimiz taleplerinize en kısa sürede cevap verdiği gibi müşteri hizmetlerimiz de en an aktif bulunmakta, taleplerinizi karşılamak ve çözüm üretmek amacıyla hazırdırlar.

Çapa kurye uygulamalarımızla bir noktadan başka bir noktaya kısa sürede ulaşması gereken her türlü gönderinizi taşıyabiliyoruz. Yasal olarak en gel bulunmayan paketleriniz hariç bütün evraklarınızın, kolilerinizin, hediyelerinizin, dosyalarınızın taşınmasını yapabiliyoruz. Şahıs ya da firma hizmetleriniz için gönül rahatlığıyla tarafımıza ulaşabilir, müşteri hizmetlerimizden daha detaylı bilgi alabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Çapa kurye faaliyetlerimizin detayları tamamıyla sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillenmektedir. Mesela havalimanına sizin adınıza gelen bir kargoyu alıp tarafınıza teslim edebiliriz. Ya da evinizden, ofisinizden alınıp hastaneye getirilmesi gereken raporunuzu, kimliğinizi ya da belgenizi taşıyabiliriz. Herhangi bir teklif dosyanızı adınıza teslim edebilir, farklı noktalarda farklı kişilerce imzalanması gereken evraklarınızı imzalatarak istediğiniz adrese kısa sürede ulaştırabiliriz. İnternetten alışveriş yaptığınız bir paketi Çapa’daki bir adresten alıp size teslim edebilir ya da Çapa’da sattığınız bir ürünü dilediğiniz adresteki müşterinize ulaştırabiliriz. Her birisinde de kusursuz çözümler geliştirmeyi başarırız.

Çapa kurye uygulamalarımız pek çok açıdan avantaj sağlar. Bu nedenle kurumsal ve bireysel her türlü gönderi taşımalarınızda bizi tercih edebilirsiniz. Özellikle yoğun trafik şartlarında Çapa ile diğer noktalar arasında ulaşım sağlamak zaman alıcı ve yorucu olabilmektedir. Oysa motor kuryelerimiz trafik ve hava şartlarından bağımsız hareket eder, uzun trafik kuyruklarında bekleme yapmadan en kısa sürede ulaşım sağlarlar.

İstanbul Kurye  her zaman güvenilirliğe önem vermekte, kurumsallığın getirdiği ciddiyetle müşteri gizliliğine, etik değerlere riayet etmektedir. Bu nedenle gere kurumsal gerekse kişisel paketlerinizin taşınması için kuryelerimizden destek alabilirsiniz. Bunu yaptığımız için yıllardır ardımızda bıraktığımız binlerce mutlu müşteri yanında yeniden kurye ihtiyacı olanların da değişmeyen adresiyiz. Çapa’nın en çok tercih edilen moto kuryesi ayrıcalığıyla başarılarımızı hep daha ileriye taşıyor, her gün daha fazla kişiye ulaşma gayesiyle hizmet veriyoruz.

Çapa kurye uygulamalarımız her ihtiyaca ve bütçeye hitap etmektedir. Bizler tek bir standarda indirilmiş hizmet vermiyor, farklı kurye çözümlerimizle alternatifler geliştiriyoruz. Paketlerinizin aciliyetine göre normal moto kurye ya da acil moto kurye çözümlerimizden yararlanabileceğiniz gibi mesai saatleri dışında ortaya çıkan ihtiyaçlarınız için de gece kurye hizmeti veriyoruz. Tamamında kaliteli hizmet, güvenilir hizmet, hızlı teslimat ve uygun fiyat politikası takip ediyoruz. En uzak noktalar arasında 1 saat ila 3 saat içinde paketlerinizin teslimatını yapıyor, bölgemizin en uygun fiyatlı kuryesi olmaya çalışıyoruz.