Anasayfa » Kaynarca Kurye

Kaynarca Kurye

Günümüz iş dünyasında, zamanın paradan daha değerli hale geldiğini kabul eden ve toplumda da gün geçtikçe daha fazla kabul görmeye başlayan bu anlayış noktasında biz; güven ve zamanın doğru kullanılabilirliğini temel prensip edinmiş Kaynarca Kurye firması olarak İstanbul’a ve İstanbul iş dünyasına hizmet veriyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Dünyanın, hızla büyüyen ve giderek kalabalıklaşan bir yer haline geldiğini görüyoruz. Başta İstanbul olmak üzere büyük şehirlerin, bu yeni düzenin getirmiş olduğu keşmekeşlikten nasibini aldığına hep birlikte tanıklık ediyoruz. Teknoloji, hız ve zamanın doğru kullanımı gibi terimlerin günlük hayatımızdaki yeri ve önemi her geçen gün biraz daha artmaktadır. Özellikle son zamanlarda ortaya çıkan bu yeni durum sanayi ve ekonomi gibi başlıkları bünyesinde barındıran; büyük, kalabalık ve yoğun araç trafiğinin olduğu şehirler için daha da önemli hale gelmektedir.

Firmamız bünyesinde Kaynarca Kurye olarak görev yapan personellerimizle ilgili olarak; bilgi birikimlerinin belli bir düzeyin üzerinde olması, prensiplerimizin gereği olan zaman – teslimat açısından bir mağduriyet yaşanmaması adına İstanbul şehrine adres bilgisi noktasında hakim olması ve hizmet verdiğimiz iş yerlerinin düzenine olumsuz bir etki yapmamaları için duruş ve giyimlerine dikkat etmeleri hususunda prezantabl olmaları için gerekli hizmet içi eğitimleri çok önemsiyoruz, dönemsel olarak da düzenli bir şekilde bu eğitimleri kendilerine veriyoruz.

Bizim önceliğimiz bu hizmeti verirken en hızlı olmak değil, mümkün olduğunca hızlı ve en önemlisi güvenli olmaktır. Hiç şüphesiz İstanbul’da işletmeler arası evrak, değerli kağıt, zarf gibi günübirlik öneme sahip kuryelerin bir yerden başka bir yere ulaştırılması sırasında karşılaşılacak en büyük problemlerin başında trafik yoğunluğu ve buna bağlı olarak da zamanında ilgili noktaya teslim edilemeyen işler gelmektedir. Kaynarca Kurye tam da bu noktada var olan muhtemel problemleri ortadan kaldırarak tarafların zihnindeki bir takım soru işaretlerini de giderecektir.

Özellikle evrak, belge, sözleşme gibi işlerini belli bir ivedilikle yapması gereken kurumların bu yoğunluktan etkilenmemesi için hız sorununu en aza indirmesi gerekmektedir. Firmamız bu sorunu göz önünde bulundurarak hem şirket ve kurumların bu ihtiyacını karşılamak hem de hız sorununu halletmek için İstanbul Kurye  hizmetini vermeye başlamıştır.

Peki, bu hizmeti sizin için nasıl sağlıyoruz? Öncelikle bu hizmeti sağlarken kara yolunda ve trafikteki yoğunluktan en az etkilenen motorlu araçları tercih ediyoruz. Bu sayede gönderilmesi istenen ürününüzü en kısa sürede yerine ulaştırıyoruz. Bu da trafik sorunun sık yaşandığı yerlerde şirket ve kurumlar için büyük kolaylık oluyor. Çünkü Sys kurye, bir aracın alabileceği mesafeyi daha kısa sürede kat edeceğinden zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

Pendik Belediyesi ilçe sınırları içinde trafik yoğunluğundan dolayı yaşanacak gecikme probleminin önüne geçmiş oluyoruz. Teslim edilmesi gereken ürünün hassasiyeti ve güvenliği de bizim için oldukça önemli.  Bu yüzden çalışanlarımızla birlikte bu durum ilk önceliğimiz. Teslimat sırasında oluşabilecek bütün sorumluluğu alıyoruz, ancak bu yolla pek bir sorunla karşılaşmayacağınızı temin edebiliriz. Çünkü bu yöntem, günümüzde kullanılan en hızlı ve güvenli yöntemlerden biridir. Bu yüzden Kaynarca kurye hizmetini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Firma olarak bize düşen görev, İstanbul gibi büyük ve kalabalık şehirlerde yaşanan trafik ağı yoğunluğu yüzünden oluşan hız sorununu en kolay ve güvenli yoldan çözebilmektir. Ancak, bu yolla şirket ve kurumların ihtiyaçlarına karşılık verebilir, çalışma verimliliğinin yaşanan sorunlardan etkilenmesini en aza indirmiş olabiliriz. Hizmetimize istediğiniz anda kolaylıkla ulaşmanız için bütün şartları sizin için sağlıyoruz. Bizimle sitemiz üzerinizden 7/24 istediğiniz an irtibata geçebilirsiniz. Ve ürünlerinizi kolaylıkla en hızlı ve güvenli şekilde istediğiniz yere rahatlıkla ulaştırabileceğimizden emin olabilirsiniz.