İçeriğe geç

Kaynarca Kurye

Kaynarca Kurye
Kaynarca Kurye

Günümüz iş dünyasında, zamanın paradan daha değerli hale geldiğini kabul eden ve toplumda da gün geçtikçe daha fazla kabul görmeye başlayan bu anlayış noktasında biz; güven ve zamanın doğru kullanılabilirliğini temel prensip edinmiş Kaynarca Kurye firması olarak İstanbul’a ve İstanbul iş dünyasına hizmet veriyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Dünyanın, hızla büyüyen ve giderek kalabalıklaşan bir yer haline geldiğini görüyoruz. Başta İstanbul olmak üzere büyük şehirlerin, bu yeni düzenin getirmiş olduğu keşmekeşlikten nasibini aldığına hep birlikte tanıklık ediyoruz. Teknoloji, hız ve zamanın doğru kullanımı gibi terimlerin günlük hayatımızdaki yeri ve önemi her geçen gün biraz daha artmaktadır. Özellikle son zamanlarda ortaya çıkan bu yeni durum sanayi ve ekonomi gibi başlıkları bünyesinde barındıran; büyük, kalabalık ve yoğun araç trafiğinin olduğu şehirler için daha da önemli hale gelmektedir.

Firmamız bünyesinde Kaynarca Kurye olarak görev yapan personellerimizle ilgili olarak; bilgi birikimlerinin belli bir düzeyin üzerinde olması, prensiplerimizin gereği olan zaman – teslimat açısından bir mağduriyet yaşanmaması adına İstanbul şehrine adres bilgisi noktasında hakim olması ve hizmet verdiğimiz iş yerlerinin düzenine olumsuz bir etki yapmamaları için duruş ve giyimlerine dikkat etmeleri hususunda prezantabl olmaları için gerekli hizmet içi eğitimleri çok önemsiyoruz, dönemsel olarak da düzenli bir şekilde bu eğitimleri kendilerine veriyoruz.

Bizim önceliğimiz bu hizmeti verirken en hızlı olmak değil, mümkün olduğunca hızlı ve en önemlisi güvenli olmaktır. Hiç şüphesiz İstanbul’da işletmeler arası evrak, değerli kağıt, zarf gibi günübirlik öneme sahip kuryelerin bir yerden başka bir yere ulaştırılması sırasında karşılaşılacak en büyük problemlerin başında trafik yoğunluğu ve buna bağlı olarak da zamanında ilgili noktaya teslim edilemeyen işler gelmektedir. Kaynarca Kurye tam da bu noktada var olan muhtemel problemleri ortadan kaldırarak tarafların zihnindeki bir takım soru işaretlerini de giderecektir.

Özellikle evrak, belge, sözleşme gibi işlerini belli bir ivedilikle yapması gereken kurumların bu yoğunluktan etkilenmemesi için hız sorununu en aza indirmesi gerekmektedir. Firmamız bu sorunu göz önünde bulundurarak hem şirket ve kurumların bu ihtiyacını karşılamak hem de hız sorununu halletmek için kurye hizmetini vermeye başlamıştır.

Peki, bu hizmeti sizin için nasıl sağlıyoruz? Öncelikle bu hizmeti sağlarken kara yolunda ve trafikteki yoğunluktan en az etkilenen motorlu araçları tercih ediyoruz. Bu sayede gönderilmesi istenen ürününüzü en kısa sürede yerine ulaştırıyoruz. Bu da trafik sorunun sık yaşandığı yerlerde şirket ve kurumlar için büyük kolaylık oluyor. Çünkü SYS Kurye, bir aracın alabileceği mesafeyi daha kısa sürede kat edeceğinden zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

Pendik Belediyesi ilçe sınırları içinde trafik yoğunluğundan dolayı yaşanacak gecikme probleminin önüne geçmiş oluyoruz. Teslim edilmesi gereken ürünün hassasiyeti ve güvenliği de bizim için oldukça önemli.  Bu yüzden çalışanlarımızla birlikte bu durum ilk önceliğimiz. Teslimat sırasında oluşabilecek bütün sorumluluğu alıyoruz, ancak bu yolla pek bir sorunla karşılaşmayacağınızı temin edebiliriz. Çünkü bu yöntem, günümüzde kullanılan en hızlı ve güvenli yöntemlerden biridir. Bu yüzden Kaynarca kurye hizmetini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Kaynarca Kurye olarak bize düşen görev, İstanbul gibi büyük ve kalabalık şehirlerde yaşanan trafik ağı yoğunluğu yüzünden oluşan hız sorununu en kolay ve güvenli yoldan çözebilmektir. Ancak, bu yolla şirket ve kurumların ihtiyaçlarına karşılık verebilir, çalışma verimliliğinin yaşanan sorunlardan etkilenmesini en aza indirmiş olabiliriz. Hizmetimize istediğiniz anda kolaylıkla ulaşmanız için bütün şartları sizin için sağlıyoruz. Bizimle sitemiz üzerinizden 7/24 istediğiniz an irtibata geçebilirsiniz. Ve ürünlerinizi kolaylıkla en hızlı ve güvenli şekilde istediğiniz yere rahatlıkla ulaştırabileceğimizden emin olabilirsiniz.

Kaynarca Kurye Hizmeti

Modern çağımızda oldukça önemli bir konumda yer alan kurye çalışmaları, dünyanın pek çok çeşitli bölgelerinde oldukça popüler bir şekilde tercih edilmektedir. Global anlamda herhangi bir ürünün A noktasından B noktasına oldukça hızlı ve kolay bir şekilde taşınmasına olanak tanımakta olan kurye çalışmaları, pek çok çeşitli tarz ve niteliklerde olabilmektedir. Günümüzde en çok tercih edilen kurye hizmetleri arasında yer alan motosikletli kurye çalışmaları da bu alanda en popüler kurye çalışmaları içerisinde bulunmaktadır.

İstanbul ilinin Pendik ilçesinde yer alan Kaynarca bölgesi için oldukça hızlı ve etkin seviyede motorlu kurye hizmetleri ile tanınmakta olan SYS Kurye markamız da bu alanda oldukça nitelikli çalışmaları ile öne çıkmaktadır. Haftanın 7 günü ve 7 günün her saati kesintisiz bir şekilde motosikletli kurye hizmeti sunmakta olan firmamız, kendi sektöründe yüksek tecrübe ve deneyim sahibi teknik ekip kadrosuna da sahip olması ile tanınmaktadır. Kaynarca kurye işlerinde en çok tercih edilen markalardan olan firmamız, oldukça geniş bilgi içerikli ve zengin donanımlı bir işletme internet web sitesine de sahiptir.

Temel olarak Kaynarca kurye hizmetleri kapsamında en çok tercih edilen markalardan bir tanesi olarak öne çıkan SYS Kurye firmamız, birinci sınıf kalitede motosiklet filosunu da işletme bünyesinde ihtiva etmektedir. Uluslararası seviyede genel hizmet ve kalite standartları ile kendi sektöründe örnek marka imajı teşkil etmekte olan markamız, pek değerli müşterilerinin memnuniyetini de diğer her türlü temel kriterin üzerinde tutmaktadır. 7/24 motosikletli kurye hizmetleri ve profesyonel seviyede teknik kurye çalışmaları ile öne çıkmakta olan SYS Kurye işletmemiz, oldukça zengin bir hizmet ağına da sahiptir.

Dünyanın pek çok çeşitli bölgelerinde olduğu gibi ülkemiz olan Türkiye’de de en çok tercih edilen teknik hizmetler arasında yer alan motosikletli kurye hizmetleri, özellikle İstanbul ve çevre iller için de SYS Kurye markamız bünyesinde hayata geçirilmektedir. Profesyonel seviyede teknik hizmet standartları ve birinci sınıf kalitede teknik ekipman ve envanter kadrosu ile hizmetlerine devam etmekte olan firmamız, doğrudan müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına da kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

İstanbul içi Pendik ilçesi için oldukça nitelikli ve etkin seviyede teknik kurye hizmetleri ile öne çıkmakta olan SYS Kurye markamız, Kaynarca kurye hizmetlerinde de kendi alanında en çok tercih edilen işletmeler arasında yer almaktadır. Uluslararası düzeyde temel kalite ve hizmet standartları ile sektör içerisinde en popüler markalar arasında bulunan işletmemiz, pek değerli müşterilerinin memnuniyetine de oldukça önem vermektedir. Haftanın 7 günü ve 7 günün 24 saati olmak üzere kesintisiz bir şekilde teknik düzeyde kurye hizmetleri sunmakta olan SYS Kurye markamız, oldukça zengin içerikli bir temel hizmet portföyüne de sahiptir.

Sektöründe oldukça geniş kapsamlı bir kurye hizmet ağına sahip olan Kaynarca Kurye, uluslararası seviyede genel hizmet ve kalite standartlarına sahiptir. SYS Kurye firmamız, pek çok çeşitli iletişim yollarını da marka çatısı altında barındırmaktadır. Oldukça modern ve yenilikçi düzeyde hizmetleri ile tanınmakta olan firmamız, pek değerli müşterilerinin yapıcı yorum ve eleştirilerine de oldukça önem vermektedir. Gün içerisinde SYS Kurye firmamızın envaiçeşit kurye hizmetlerine;

  • Firma internet web sitemiz, işletme GSM telefon numaramız, kurumsal e-mail adresimiz veya
  • Genel şube merkezimiz vasıtasıyla oldukça kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara