İçeriğe geç

Çanakkale Uçak Kargo

Çanakkale Uçak Kargo
Çanakkale Uçak Kargo

Sevdikleriniz için acil ulaştırılması gereken bir hediye, bir evrak, bir dosya olabilir. Ya da kurumsal olarak iş birliği yaptığınız firmaya ulaştırılması gereken herhangi bir belge. Bütün bunlar için geleneksel kargoları tercih etmeniz halinde Çanakkale’ye ulaşması ya da Çanakkale’den ulaşması birkaç günü, hatta haftayı bulabilir. Fakat günümüzde hayat çok hızlı ilerlemekte, kimi zaman bir saat içinde elinizde olması gereken evraklar, dosyalar olabilmektedir. Bütün bunlar için Çanakkale uçak kargo hizmetimizi kullanabilir, çağın olanaklarınızdan ve firmamızın hızlı, kaliteli, güvenli, profesyonel çözümlerinden yararlanabilirsiniz.

Çanakkale tarihi özellikleri, kültürel güzellikleri ve doğası ile Türkiye’nin en özel şehirlerinden birisidir. Boğaz kenarında yer alması, Ege bölgesinin eklimi ve ılıman havası ile her zaman gezilmesi, görülmesi gereken illerimizdendir. Aynı zamanda havalimanına sahiptir. Çanakkale Havalimanı şehir merkezine 5 km mesafede yer almakta, 1995 yılından bu yana ulusal ve uluslararası uçuş trafiğinde aktif faaliyet göstermektedir. Sivil ve askeri havalimanı statüsündedir. Bütün bunlar Türkiye’nin başka illerinden Çanakkale’ye ya da Çanakkale’den başka illere acil paket göndermesi gerekenlere büyük kolaylık sağlamaktadır.

İnsanlık her zaman hız peşindedir. Bunun için ışınlanma gibi olağanüstü durumlar üzerine hep kafa yorulmakta, filmler çekilmekte, araştırmalar yapılmaktadır. Şu an için insanlığın kullandığı en hızlı ulaşım aracı ise uçaklardır.

Uçaklarla sadece yolculuk yapılmamakta, lojistik alanında kullanılarak kargo paketleri de en hızlı şekilde taşınabilmektedir. Bizler müşteri ihtiyaçlarına en iyi karşılığı verebilmek adına uçak kargo hizmetimizi kullanıma sunuyoruz. Aynı gün içinde, hatta birkaç saat içerisinde Çanakkale’den başka bir ile ya da başka bir ilden Çanakkale’ye gitmesi gereken gönderilerinizi adrese teslim edebiliyoruz.

Turkish Cargo uygulamamızda detaylar tamamıyla sizlerin ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre şekillenmektedir. İsterseniz kargonuzun çıkış adresinden paketinizi teslim alır, havalimanına ulaştırır, diğer havalimanından alıp yine belirteceğiniz adrese teslim edebiliriz. Ya da vereceğiniz adresten gönderinizi alır, havalimanına teslimat yapabiliriz. Benzer şekilde havalimanına adınıza gelen bir paketi teslim alıp belirteceğiniz adrese teslimat yapabiliriz. Bizde her şey sizin ihtiyaçlarınıza göre uyarlanır ve profesyonelce sonuca ulaşılır.

Çanakkale uçak kargo hizmetimizle bugün itibariyle Çanakkale ile 51 farklı ile arasında taşımacılık yapabiliyoruz. Aynı gün içinde teslim edilmesi gereken acil paketleriniz için her nerede olursanız olun adresten alıp aynı gün içinde gideceği adrese teslim ediyoruz. Hatta çoğu zaman birkaç saat içinde teslimatlarımızı yapabiliyoruz.

Şehirler Arası Kurye vermekte geç kaldığınız, hazırlanması günün geç saatlerinde tamamlanmış, sürpriz olarak ulaştırılması gereken, acil olarak ortaya çıkan, karayolu kargolarında zarar görme olasılığı olan, saatinde varış merkezinde olması gereken ve bu tarz diğer bütün paketlerinizi taşıyabiliyoruz. Avantajlarımızla zamanınızı, paranızı ve emeğinizi en iyi şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Çanakkale uçak kargouygulamamız kullanıcılarına pek çok avantaj sağlar. Her şeyden önce yüksek hızda bir taşıma yöntemidir ve bu teslim sürelerinin olabildiğince kısalmasını sağlar. Özellikle ufak miktarlardaki gönderileriniz için en uygun lojistik yöntemi olduğunu söyleyebiliriz. Ülkemiz geneline yayılmış hizmet ağımızla günün hemen her saatinde paketlerinizi ulaştırabiliriz. Paketleriniz süreç boyunca emniyette olur ve güvenli şekilde taşınır. Taşıma ve yüklemeler oldukça özenli yapılarak herhangi bir zarar görmesi önlenir. Tarifeli olarak taşındığı için hareket detayları nettir.

SYS Kurye olarak alanında uzman, deneyimli, eğitimli bir kadro ile Çanakkale uçak kargo hizmeti veriyoruz. En hızlı ve en ekonomik sonuçlara imza atıyoruz.

İstanbul Çanakkale Uçak Kargo

Çanakkale uçak kargo olarak sizlere her zaman kaliteli bir hizmet vermek için sürekli kendimizi geliştirmeye yönelik bir araştırmalar ve çalışmalar yapmaktayız. Sizlere kaliteli bir kargo hizmeti sunabilmek için birçok alanda kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Bizlere verdiğiniz kargoların nasıl en korunaklı geleceği konusunda, kargolarınızın nasıl en hızlı şekilde iletileceği konusunda vb. gibi konularda sürekli araştırmalar yapmakta ve kendimizi geliştirmeye çalışmaktayız. Uzun yıllardan bu yana sunduğumuz hizmetin kaliteli her gün artmaya devam etmektedir.

Bu kaliteyi artırırken ve sunduğumuz hizmeti yaparken tek amacımız ve gayemiz siz müşterilerimizin memnuniyetidir. Ayrıca çalışanlarımızın daima güler yüzlü ve saygılı olması bizim için olmaz ise olmaz kriterlerden birisi olmaktadır. Sizler de başka bir ile veya ülkeye kargo göndermek istiyor iseniz eğer bizlere kargonuzu getirmek yeterli olacaktır. Biz kargonuzu deneyimli çalışanlarımız sayesinde en kısa şekilde göndermek istediğiniz adrese teslimatını sağlamaktayız. Bu sayede sizlerin memnuniyetini kazanarak siz müşterilerimizi mutlu etmiş oluyoruz.

Sunduğumuz kargo hizmetinin özellikleri arasında en önemli hızlı hizmet verme aşamasıdır. Çünkü insanlarımızın kargolarının hızlı ve çabuk bir şekilde adreslerine ulaşmasını isterler. Biz de bu istek doğrultusunda bünyemiz de çalıştırdığımız kalifiyeli, deneyimli ve tecrübeli elemanlar sayesinde uçaklara hızlı bir şekilde götürülme ve yerleştirilme işlemi gerçekleştiriyor ve uçaklardan iniş kısmında özel sistemimiz sayesinde takiplerini tecrübeli elemanlarımız ile en iyi şekilde yaparak en ufak bir zaman kaybına yol açılmasını engelliyoruz. Bu sayede siz müşterilerimizin en büyük isteklerinden birini yerine getirerek siz müşterilerimizin memnuniyetini artırmış oluyoruz. Bu sebeplerden dolayı en hızlı hizmet alabileceğiniz kargo tabi ki de Çanakkale uçak kargo.

Çanakkale Uçak Kargo olarak siz müşterilerimize en güvenilir en sağlam şekilde hizmet sunmak elimizden gelenin her zaman en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bizlere emanet ettiğiniz kargolarınızı havalı ambalajlar ile çok titiz bir şekilde paketleme işlemlerini yaparak kargolarınızı en güvenilir hale getiriyoruz. Bu sayede paketleriniz her türlü darbeye karşı dayanaklı hale geliyor. Uçağa yerleştirilirken uçaktan alınırken kaybolma ihtimallerine karşı işletmemiz tarafın özel geliştirilen sistemler doğrultusunda kaybolma ihtimali tamamen ortadan kaldırılıyor.

Her kargoyu özel olarak numaralandırmak suretiyle birçok çalışanımız arasında numara bölümü yapılarak her çalışan kendi numarasını takip ederek kaybolmasını engelliyor. Ayrıca tüm bunların yanı sıra bizlere emanet ettiğiniz kargolarınız tarafımızca sigorta altına alınarak en ufak bir zarar işletmemiz tarafından karşılanıyor. Çanakkale uçak kargo olarak sizlerin sigorta yaptığımız tüm kargolarınızı belirli kağıtlar imzalayarak kayıt altına alıyor sizlere de bu imzaladığımız kağıtlardan veriyor ve sizleri tamamen koruma altına alıyoruz. 

Çanakkale Uçak Kargo olarak siz müşterilerimize sunduğumuz hizmetin hızı, güvenilirliği ve tecrübesi yanında fiyatlar olarak da siz müşterilerimizi her daim mutlu ediyoruz. Piyasa şartlarının her zaman altında fiyatlar sunarak siz müşterilerimizin ceplerini yakmıyoruz. Sunduğumuz kaliteli hizmetin fiyatını her zaman en sınırlarda belirliyor ve bu sayede siz müşterilerimizin bizleri tercih etmesini ve işletmemizden aldığınız hizmet sonrası mutlu olmanızı sağlıyoruz.

Çanakkale uçak kargo olarak tüm bu anlattığımız özellikleri yerine getirirken tek amaç ve gayemiz siz müşterilerimizin memnuniyeti ve mutluluğudur. Sunduğumuz hizmet karşılığında sizleri mutlu edebiliyorsak tamamen amacımıza ulaşmışız demektir. Sizlerin de kaliteli ve hızlı bir kargo işletmesine ihtiyacınız olur ise eğer mutlaka bizlere ulaşarak kaliteli ve hızlı bir hizmet alabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara