Anasayfa » Paşabahçe Kurye

Paşabahçe Kurye

Gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte kargo hizmetlerinde yeni pek çok gelişme yaşanırken sistemlerin web adresleri üzerinden takip edilmesine olanak sağlaması nedeniyle de pek çok kişi tarafından kargoculuk hizmetleri büyük bir öneme sahiptir. Kargolar, günümüzde ürün ve malzeme bazlı taşıma işlemleri gerçekleştirse de evrak ve belge gibi oldukça önemli ve kısa süre içerisinde güvenilir şekilde teslim edilmesi gereken ürünlerin teslimi içinse Beykoz Belediyesi ilçe sınırları içinde moto kurye hizmetleri tercih edilmektedir.

Moto kuryeler, alışılagelmiş kargo hizmetlerinde taşınamayan;

  • Belge,
  • Çiçek,
  • Evrak,
  • Kişiye direkt ulaştırılması gereken ekipman,
  • Yaş pasta veya
  • Kırılma olasılığı yüksek olan eşya, malzeme veya ekipmanları adreslerinden teslim aldıktan kısa bir süre içerisinde özenli bir şekilde koruyarak adreslerine teslim etmektedir.

İstanbul Kurye hizmetimiz ile müşterilerimize hızlı, profesyonel ve güvenilir moto kurye hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimizin yukarıda sıralanan ürünler arasından bizlere teslim ettikleri her bir ürünü, büyük bir titizlik ve dikkatle ulaştırılması gereken yerlere tam zamanında ulaştırma imkanı sunarken müşterilerimizi kargo teslim işlemleri ile uğraşmasının önüne geçmekteyiz. Paşabahçe Kurye hizmetimiz ile ayrıca kargoyu teslim almayı bekleyen kişiler için de kargo bekleme sürelerini minimuma indirirken bu sayede günlerce kargo takibi yapılma durumlarını da ortadan kaldırmaktayız.

Kişiye özel olarak hazırlanan hediyelerin veya önemli belgelerin kişiye direkt teslimlerinde oldukça önemli bir paya sahip olan moto kuryelik, alanında uzman ve donanımlı bir ekip çalışması ile gerçekleştirilebilmektedir. Bunun yanı sıra profesyonel bir moto kuryelik hizmeti sunabilmek için güçlü bir altyapı ve çözüm odaklı hizmet anlayışı da oldukça önemli bir konumda yer almaktadır.

Firmamız olarak üst düzey kalitedeki hizmet bilincimiz ile bünyemizde yer alan Beykoz kurye hizmetimizi büyük bir titizlikle yerine getirirken uzun yıllardır elde ettiğimiz tecrübelerimiz sayesinde de sektörümüzde profesyonel hizmetin konumunda yer almaktayız. Titiz ve müşteri odaklı çalışma prensiplerimize eşlik eden güçlü ve son teknoloji ile donanımlanmış altyapımız ile Paşabahçe kurye hizmetimizi üst düzey profesyonellikte gerçekleştirmeyi kesintisiz olarak sürdürmekteyiz.

Altyapımızı ve taşıma planlarımızı sürekli güncelleyerek bu sayede hizmet kalitemizi çağın getirilerine uygun hale gelmesini sağladığımız gibi bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızı da testlerden ve bazı eğitimlerden geçirerek her çalışanımızın alanında uzmanlaşmasına olanak sağlamaktayız.

Taşımacılık esnasında ortaya çıkabilecek tüm durumları analiz edip gerek hizmet planlarımızda gerekse de araçlarımızda sürekli iyileştirmeler yaparak taşıma esnasında ne araçlarımız ne de çalışanlarımız kaynaklı herhangi bir sorunun açığa çıkmasına karşı önlemler almaktayız.
SYS Kurye olarak bünyemizde yer alan Anadolu Yakası Kurye hizmetimizden yararlanmak isteyen kişilerin ilk olarak firmamız ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Kimi zaman teslim edilmesi gereken bir belge kimi zaman da kısa sürede direkt kişiye ulaştırılması gereken bir hediye gibi özel ve önemli eşyaları müşterilerimizden teslim alarak bu esnada gerekli gerekli evrak işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin bu ürünlerini istedikleri kişiye ulaştırmasında herhangi bir kargo şubesine gitmesine ve beklemesine gerek kalmadan işlemleri kısa sürede en üst kalitede tamamlamaktayız.

Daha sonra firmamız adına teslim aldığımız kargoları büyük bir özenle, ulaştırılması gereken zaman diliminde ve üst düzey güvenlik önlemlerimiz çerçevesinde kargonun direkt adresine kısa sürede ulaştırılmasına olanak sağlamaktayız.

Bünyemizde bulunan Paşabahçe kurye hizmetimizi müşterilerimizle buluşturduğumuz ilk günden itibaren gerek titiz, gerek dikkatli gerekse de müşteri odaklı çalışma prensiplerimizden taviz vermeden çalışmalarımızı kesintisiz olarak sürdürmekteyiz. Her yeni teslimat işimizi ilk günkü heyecanımız, dikkatimiz ve titizliğimizle gerçekleştirirken yıllar içinde edindiğimiz tecrübelerimizle de profesyonel kalitede taşımacılık hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.