İçeriğe geç

Garipçe Kurye

 Garipçe Kurye
Garipçe Kurye

Garipçe kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetinin kaliteli olması adına çok sıkı çalışmalar yapmaktayız. Yaptığımız çalışmalar sayesinde her zaman sizlerin memnun kalmasını sağlayacak şekilde kaliteli hizmetleri ortaya çıkarmaktayız.

İşletme olarak yüksek modelli motorlar, deneyimli elemanlar, ileri derece teknoloji kullanımı gibi pek çok özellik sunulan hizmetin kalitesini artıran etkenler arasında yer almaktadır.

Garipçe kurye isimli işletme olarak sunduğumuz hizmetin kaliteli olmasını sağlamak adına yaptığımız çalışmaların en büyük amacı siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini, övgülerini ve takdirlerini kazanmaktır. Müşterilerimizin takdirlerini, övgülerini ve takdirlerini kazanıyor olmak bizlere mutlu eden etkenler arasında en üst basamaklarda kendisine yer bulmaktadır.

Garipçe kurye isimli işletme olarak kurye sektöründe siz değerli müşterilerine hizmet vermekte ve bu hizmet bünyesinde her zaman teknoloji kullanımına yer vermektedir. Teknoloji kullanımı sayesinde siparişlerinizden anlık olarak haberdar olmakta ve sipariş verdiğiniz ürünlerin listelenmesi sayesinde eksiksiz şekilde sizlere ulaştırılması sağlanmaktadır.

Garipçe kurye işletmesi olarak teknoloji kullanımını her geçen gün artırmakta ve sunulan hizmetin kalitesini artırmaktayız. Kurye hizmeti esnasında en çok kullanılan materyal olan motorlarımızda araç takip cihazları bulundurmakta ve bu cihazlar sayesinde internet üzerinden siparişlerinizin hangi noktada olduğunu takip edebilir ve kendinizi ona göre ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca acil kurye hizmeti sunan elemanlarımızın telefonlarında özel bir program yüklü olmakta ve sizler acil kurye hizmeti istediğiniz zaman konum bilgilerinden hangi elemanımızın adresinize daha yakın olduğu tespit edilerek bildirim gönderilmektedir.

Garipçe Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak İstanbul ilinde siz değerli müşterilerimize hizmet sunmakta ve sunduğumuz kurye sektörü bünyemizde pek çok teslimat özelliği bulundurmaktayız. Zili çalmadan teslimat, normal teslimat ve temassız teslimat gibi pek çok teslimat seçeneği bünyemizde bulunmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Temassız teslimat seçeneği müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Siparişlerinizi adreslerinize getirmiş olan kurye elemanlarımız siparişlerinizi kapınıza asmakta ve zili çalarak oral yerinden ayrılmak suretiyle teslimat aşamasını tamamlamaktadır.

Temassız teslimat seçeneği sayesinde müşterilerimizin kıyafetlerini değiştirmemelerini ve sağlıklı bir teslimat aşaması geçirmelerini sağlamaktayız. Bünyemizde bulunan bu özellik sayesinde müşterilerimizin işletmemiz hakkında olumlu dönüşler sağlaması bizleri mutlu etmektedir.

Garipçe kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetin de her zaman müşterilerimizin beklentilerine çok fazla önem vermekte ve detaylı araştırmalar yapmaktayız. Yaptığımız bu araştırmalar neticesinde müşterilerimizin beklentileri arasında ödeme seçeneklerinin fazla olması gerektiğini tespit etmiş bulunmaktayız.

Yaptığımız bu tespitler sonucunda bünyemizde çeşitli ödeme seçenekleri bulundurmakta ve müşterilerimizin gönüllerince hizmet verebilmelerini sağlamaktayız. Kapıda kartlarınız ile ödeme, kapıda nakit ödeme ve internet üzerinden kartlarınız ile ödeme yöntemlerini bünyemizde bulundurmakta ve siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Garipçe kurye işletmesi olarak kapıda nakit olarak ödeme yöntemi sayesinde müşterilerimizin sipariş verdiği ürünlerini teker teker kontrol etmelerini ve daha sonra nakit olarak ödeme yapabilmelerini sağlamaktayız. Ayrıca günlük ekonomik durumlarına göre kartlarında para olmayan ve üzerlerinde nakit para olan müşterilerimizin de rahat bir şekilde hizmet alabilmelerini sağlamaktayız.

Ayrıca internet üzerinden sipariş verme aşamasında kredi kartlarınız ve bankomat kartlarınız ile ödeme yapabilmenizi sağlamakta ve bu kartlarınızın bilgilerini kaydetmek suretiyle bir dahaki siparişleriniz de otomatik olarak kullanabilme özelliği sağlamaktayız. Bu özellik sayesinde müşterilerimize çok büyük kolaylık sağlamaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara