Anasayfa » Konya Uçak Kargo

Konya Uçak Kargo

Kargo hizmetinde müşterilerimizin beklentileri hızlı ve güvenli kargo teslimidir. Kargo sürecinde müşteriler kargolar gelene kadar güvenle gelip gelmeyeceği konusunda sık sık endişe yaşamaktadırlar. Konya uçak karo firması olarak ulaşımın ve iletişimin en hızlı olduğu bu çağda müşterilerimize kalite standartlarına uygun şehirlerarası en hızlı ve güvenli kargo hizmetini sunmaktayız. Bizimle kargolarını gönderen müşterilerimiz güven içinde kargolarını teslim almaktadır.

Bir ürünün kargolanması, kargo teslim alındıktan sonra işlemlerinin alınması ve verilen bilgilere göre yola çıkması ile teslim edilmesi, mesafe ve kargo yoğunluğu baz alındığı zaman ortalama en kısa iki ve ya üç gün içerisinde yapılmaktadır. Bu standart ölçü hemen hemen her kargo şirketi için geçerlidir. Ancak Hava Kargo firması olarak, müşterilerimize daha iyi kalite ve güvenle daha hızlı kargo hizmeti sunmaktayız. Özellikle acil karolar için hızlı kargo imkânımız mevcuttur.

Konya uçak kargo firmamız, Türkiye’nin farklı birçok noktasında bulunan kargo firmaları ile koordineli çalışma sistemi sayesinde acil kargolarınızı hızlı bir şekilde teslim etmektedir. Kargaların aciliyetlik durumuna göre bir günde veya aynı gün içerisinde kargo teslimatı yapmaktayız.

Hızlı teslimatta müşterilerin aklına takılan ilk endişe, kargonun güvenle gelmesi konusudur. Firma olarak Turkish Cargo hizmetimizde de yine aynı kalite ve güvenle kargolarınızı teslim etmekteyiz. Kargolarınızın taşınması sürecinde işini özenle yapan, profesyonel ve alanında yetkin personellerle çalışmaktayız.

Uçak kargolar Şehirler Arası Kurye teslimatında en yaygın ve en güvenilir taşıma araçlarıdır. Sarsıntı ve trafik sıkıntısının olmadığı uçaklarla kargolarınız herhangi bir deformasyon yaşamadan adreslerine ulaşmaktadır. Firmamızla hızlı ve güvenli kargo hizmetinin keyfini yaşayabilirsiniz.

Konya uçak kargo firmamızı tercih ederek birçok hizmetten faydalanabilirsiniz. Firmamızın öne çıkan hizmetleri;

  • Evrak, dosya, belge vb. herhangi bir acil kargonuz var ise aynı gün kargo teslimi hizmetimiz sayesinde hızlı kargodan faydalanabilirsiniz.
  • Kargolarınız profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile güvenle taşınmaktadır. Kargo süreci boyunca herhangi bir deformasyona uğramadan kargolarınız adresine güvenle teslim edilmektedir.
  • Kargo olarak taşıdığımız ürünler de sınırlamamız çok azdır. Kırılabilir, çabuk bozulabilir, soğuk depo ürünleri, ,ilaç, kıymetli eşya türünden birçok ürünün kargolamasını yapmaktayız.
  • Paha biçilemez, kıymetli kargolarınız için özel ekip ve ekipmanlarımız ile çalışmaktayız.
  • Müşterilerimiz kargolama süreci boyunca her an kargolarından haberdar olma imkânlarına sahiptir.
  • Sıkı bir iletişim ağı sayesinde koordineli çalışan ekiplerimiz, kargoları belirlenen gün ve saatte teslim adresine tam vaktinde ulaştırmaktadır.
  • 7/24 ihtiyaç duyduğunuz her an firmamızın acil kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Müşteri odaklı çalışma sistemimizle diğer kargo firmalarından farklı olarak sunduğumuz bu hizmetlerden sizler de faydalanabilirsiniz. Uçak Kargo  hizmetimizi kalite standartları çerçevesinde en iyi şekilde vermekteyiz.

Standart kargolamanın dışında bazen müşterilerimiz için acil ulaştırılması gereken kargolarda olmaktadır. Müşteri odaklı çalışan Konya uçak kargo firmamız, müşterilerimizin bu ihtiyacına hem hızlı hem de güvenilir hizmetiyle cevap vermektedir.

Hızlı ve acil kargo da kaliteli hizmetlerimiz ile en uygun fiyata ve güvenilir teslimat sağlamaktayız. Verdiğimiz kaliteli kargo hizmeti sayesinde müşterilerimiz ile uzun süreli çalışma imkânı sağlayıp, devamlı kargolama hizmeti yapmaktayız. Sizler de acil kargolarınız için güvenli ve çabuk hizmet almak istiyorsanız Konya uçak kargo firmamızın avantajlarından faydalanabilirsiniz. SYS Kurye bünyesinde olan uçak kargo firmamız için çağrı merkezini arayarak detaylı bilgileri alabilirsiniz.