İçeriğe geç

Konya Uçak Kargo

Konya Uçak Kargo
Konya Uçak Kargo

Kargo hizmetinde müşterilerimizin beklentileri hızlı ve güvenli kargo teslimidir. Kargo sürecinde müşteriler kargolar gelene kadar güvenle gelip gelmeyeceği konusunda sık sık endişe yaşamaktadırlar. Konya uçak kargo firması olarak ulaşımın ve iletişimin en hızlı olduğu bu çağda müşterilerimize kalite standartlarına uygun şehirlerarası en hızlı ve güvenli kargo hizmetini sunmaktayız. Bizimle kargolarını gönderen müşterilerimiz güven içinde kargolarını teslim almaktadır.

Bir ürünün kargolanması, kargo teslim alındıktan sonra işlemlerinin alınması ve verilen bilgilere göre yola çıkması ile teslim edilmesi, mesafe ve kargo yoğunluğu baz alındığı zaman ortalama en kısa iki ve ya üç gün içerisinde yapılmaktadır. Bu standart ölçü hemen hemen her kargo şirketi için geçerlidir. Ancak Hava Kargo firması olarak, müşterilerimize daha iyi kalite ve güvenle daha hızlı kargo hizmeti sunmaktayız. Özellikle acil karolar için hızlı kargo imkânımız mevcuttur.

Konya uçak kargo firmamız, Türkiye’nin farklı birçok noktasında bulunan kargo firmaları ile koordineli çalışma sistemi sayesinde acil kargolarınızı hızlı bir şekilde teslim etmektedir. Kargaların aciliyetlik durumuna göre bir günde veya aynı gün içerisinde kargo teslimatı yapmaktayız.

Hızlı teslimatta müşterilerin aklına takılan ilk endişe, kargonun güvenle gelmesi konusudur. Firma olarak Turkish Cargo hizmetimizde de yine aynı kalite ve güvenle kargolarınızı teslim etmekteyiz. Kargolarınızın taşınması sürecinde işini özenle yapan, profesyonel ve alanında yetkin personellerle çalışmaktayız.

Uçak kargo teslimatında en yaygın ve en güvenilir taşıma araçlarıdır. Sarsıntı ve trafik sıkıntısının olmadığı uçaklarla kargolarınız herhangi bir deformasyon yaşamadan adreslerine ulaşmaktadır. Firmamızla hızlı ve güvenli kargo hizmetinin keyfini yaşayabilirsiniz.

Konya uçak kargo firmamızı tercih ederek birçok hizmetten faydalanabilirsiniz. Firmamızın öne çıkan hizmetleri;

  • Evrak, dosya, belge vb. herhangi bir acil kargonuz var ise aynı gün kargo teslimi hizmetimiz sayesinde hızlı kargodan faydalanabilirsiniz.
  • Kargolarınız profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile güvenle taşınmaktadır. Kargo süreci boyunca herhangi bir deformasyona uğramadan kargolarınız adresine güvenle teslim edilmektedir.
  • Kargo olarak taşıdığımız ürünler de sınırlamamız çok azdır. Kırılabilir, çabuk bozulabilir, soğuk depo ürünleri, ,ilaç, kıymetli eşya türünden birçok ürünün kargolamasını yapmaktayız.
  • Paha biçilemez, kıymetli kargolarınız için özel ekip ve ekipmanlarımız ile çalışmaktayız.
  • Müşterilerimiz kargolama süreci boyunca her an kargolarından haberdar olma imkânlarına sahiptir.
  • Sıkı bir iletişim ağı sayesinde koordineli çalışan ekiplerimiz, kargoları belirlenen gün ve saatte teslim adresine tam vaktinde ulaştırmaktadır.
  • 7/24 ihtiyaç duyduğunuz her an firmamızın acil kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Müşteri odaklı çalışma sistemimizle diğer kargo firmalarından farklı olarak sunduğumuz bu hizmetlerden sizler de faydalanabilirsiniz. Uçak Kargo hizmetimizi kalite standartları çerçevesinde en iyi şekilde vermekteyiz.

Standart kargolamanın dışında bazen müşterilerimiz için acil ulaştırılması gereken kargolarda olmaktadır. Müşteri odaklı çalışan Konya uçak kargo firmamız, müşterilerimizin bu ihtiyacına hem hızlı hem de güvenilir hizmetiyle cevap vermektedir.

Hızlı ve acil kargo da kaliteli hizmetlerimiz ile en uygun fiyata ve güvenilir teslimat sağlamaktayız. Verdiğimiz kaliteli kargo hizmeti sayesinde müşterilerimiz ile uzun süreli çalışma imkânı sağlayıp, devamlı kargolama hizmeti yapmaktayız. Sizler de acil kargolarınız için güvenli ve çabuk hizmet almak istiyorsanız Konya uçak kargo firmamızın avantajlarından faydalanabilirsiniz. SYS Kurye bünyesinde olan uçak kargo firmamız için çağrı merkezini arayarak detaylı bilgileri alabilirsiniz.

İstanbul Konya Uçak Kargo

İstanbul Konya uçak kargo işletmesi olarak sizlere her zaman kaliteli, güvenilir, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmet karşısında en büyük amacımız siz müşterilerimizin memnuniyetlerinizi kazanmaktır. İşletme olarak yükte hafif pahada ağır ürünleri uçaklar ile yeni adreslerine güvenli bir şekilde götürmekteyiz. Sunduğumuz uçak kargo sektöründe acil hizmet de vermekteyiz. Acil olarak başka bir ülkeye, şehre yetişmesi gereken ilaçlar, evraklar gibi ürünleri aynı gün içerisinde yeni adreslerine yetiştirmekteyiz. Ayrıca yarış atı, motosiklet gibi ürünlerin de kargo hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetleri gerçekleştirirken teknolojiden, tecrübeli elemanlarımızdan çok büyük oranda fayda sağlamakta ve sunulan hizmetin kalitesinin artmasını sağlamaktayız.

Sys Kurye olarak fiziki açıdan geniş bir alana sahip olmamızdan dolayı aynı anda çok fazla sayıda kargo hizmeti verebilmekte ve insanların vakit kaybı yaşamasına imkân vermemekteyiz. İşletme olarak sunduğumuz her hizmetin karşısında piyasa şartlarına oran ile çok daha uygun fiyatlar ortaya çıkarmakta ve müşterilerimizin maddi olarak biraz olsun rahatlamalarını sağlamaktayız. Konya uçak kargo işletmesi olarak güvenlik konusuna da çok büyük önem vermekteyiz. Yaptığımız sistemleri takipler ve paketleme hizmetleri sayesinde kargolarınızın sorunsuz ve hasarsız bir şekilde yeni adreslerine ulaştırılması konusunda profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Sizler de bu şekilde güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız işletmemize gelerek gerekli olan tüm bilgileri alabilirsiniz.

Konya uçak kargo işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin güvenli olabilmesi bizler için en önemli konular arasında yerini almaktadır. Bizlere emanet edilen kargolar işletme olarak sigorta altına alınmakta ve hizmet sırasında oluşacak sorunlar işletmemiz tarafından karşılanmaktadır. Kargoların güvenliğini sağlamak amacıyla tüm kargoları teknolojik makinalar ve tecrübeli elemanlarımız sayesinde paketleme işlemlerini yapmaktayız. Paketleme işlemini yaparken kullandığımız havalı ambalajları özen ile seçerek en kaliteli olanlarını temin etmekteyiz. Bu ambalajlar sayesinde dış etkenlerden gelebilecek her türlü darbelere karşı kargolarınız korunaklı bir yapıya sahip olacak ve tüm darbeleri savuşturabilecek şekilde dizayn edilmektedir. Konya uçak kargo işletmesi olarak en büyük özelliklerimiz arasında yer alan güvenlik konusu müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmamız konusunda ne çok fayda sağlanan özelliktir.

Konya uçak kargo işletmesi olarak sunduğumuz hizmet öncelikle acil olarak nakliye edilmesi gereken kargolarımızdan oluşmaktadır. Acil ilaçlar, acil evraklar gibi ürünlerin aynı gün içerisinde yetişmesi gerektiği zaman işletmemiz devreye girmek suretiyle uçaklar yardımıyla başka bir ülkeye veya başka bir şehre aynı gün içerisinde nakliyesini gerçekleştirmektedir. Ayrıca yükte ağır olan hediyeler de bu şekilde uçak kargo hizmeti ile teslim edilmektedir. Bu hediyelere verilecek örnekler ise hayvanlar, yarış atları, motosikletler, arabalar, ağır ve büyük eşyalar gibi ürünlerden oluşmaktadır. Tüm bu eşyaları en güvenli ve en hızlı şekilde nakliyesini gerçekleştirmekte ve sizlerin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Konya uçak kargo işletmesi müşterilerimize çok uzun yıllardan boyu hizmet vermekte ve her hizmet sonrasında müşterilerimizden internet sitemize girmek suretiyle aldıkları hizmet özelinde yorum ve puanlama yapmaları istenilmektedir. Bu yorum ve puanlamalar sayesinde sunulan hizmetin eksik yanları tespit edilerek düzeltme işlemleri yapılmaktadır. Bu düzeltme işlemleri sonrasında sunulan hizmetin kalitesi her zaman en üst seviyelere çıkmaktadır. İşletme olarak sunduğumuz hizmetin her aşamasının sorunsuz bir şekilde yerine getirilmesi sunulan hizmetin kalitesinin bir kanıtıdır. Sizlerde kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız mutlaka işletmemiz ile iletişime geçerek tüm bilgileri alabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp