İçeriğe geç

Bitlis Uçak Kargo

Bitlis Uçak Kargo
Bitlis Uçak Kargo

Sys Kurye firması olarak Bitlis uçak kargo hizmetlerimiz ile il dışına göndermek istediğiniz gönderilerinizi havayolu üzerinden özenli bir şekilde taşıyoruz. Bu taşıma yöntemimiz ile gönderilerinizin hem daha güvenli şekilde hem de daha kısa süre içerisinde taşınmasını sağlıyoruz. Uçak kargo hizmetlerimiz pek çok avantajı bir arada sunmaktadır. Firmamız da bu avantajları en iyi şekilde sizlere sunmaktadır. Sizler de uçak kargo hizmetimizden yararlanabilir, zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Taşımacılık alanında uzun senelerce çalışarak edindiğimiz deneyim, bilgi ve tecrübeler ile her zaman profesyonel bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İşlemlerimizi gerçekleştirirken her türlü tedbiri alarak sorunsuz bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz.

Bitlis uçak kargo hizmetlerimiz ile sizlere pek çok avantaj sunuyoruz. Bu avantajlardan bazıları şu şekildedir:

 • Göndermek istediğiniz kargoyu en kısa süre içerisinde alıcısına teslim ediyoruz.
 • Taşıma işlemlerimizi profesyonel bir şekilde gerçekleştirerek herhangi bir problemin yaşanmasını engelliyoruz.
 • Çeşitli özelliğe sahip olan gönderiler için hizmet sunuyoruz.
 • İşlemlerimiz sırasında müşterilerimize sürekli bilgilendirmeler yaparak endişelerini gideriyoruz.
 • Her zaman gerekli donanıma, deneyime, bilgiye ve tecrübeye sahip olan çalışma arkadaşlarımızla faaliyet gösteriyoruz.
 • Kesintisiz müşteri desteği hizmeti sunarak istediğiniz zaman sizleri bilgilendiriyoruz.
 • Bütçeniz için uygun olan fiyatlar ile hizmet vererek mutlu ediyoruz.

Bitlis uçak kargo hizmetimiz ile pek çok türden paketler gönderilebilir. Ancak bazı gönderiler uçak ile taşınmaya uygun değildir. Bu sebeple hangi gönderilerin gönderilip hangi gönderilerin gönderilmeyeceği önceden öğrenilmeli ve kargolar buna göre hazırlanmalıdır.

Bitlis uçak kargo hizmetlerimiz ile taşınabilir ürünler arasında dosyalar, belgeler, özel eşyalar, tekstil ürünleri, teknolojik cihazlar, metal ve ahşap ürünler yer almaktadır. Ayrıca hobi ürünleri, gıda ürünleri ve hediyelik eşyalar da uçak kargo hizmetlerimiz ile taşınabilir. Uçakla taşınması uygun olmayan ürünler arasında zararlı, patlayıcı ve yanıcı maddeler vardır. Zararlı kimyasallardan oluşan gönderiler uçak içerisine alınmamaktadır.

Meydana gelebilecek bir durumda zararlı maddeler diğer gönderilere de zarar verebilir. Herhangi bir sıkıntının çıkmaması için kargolar incelenir. Eğer göndermek istediğiniz bir gönderi varsa kargo kabul edilmeden önce incelenir. Bu sayede gönderinin taşıma için uygun özelliklere sahip olup olmadığı belirlenir. Aynı zamanda kargo paketi için ücret hesaplaması yapılır. Kargo kabul edilirken gönderici ve alıcı bilgileri de kargo ile beraber alınmaktadır.

Son zamanlarda çok popüler hale gelen Bitlis uçak kargo hizmetleri ile daha güvenilir ve hızlı bir taşıma işlemi mümkün. Bu taşıma hizmetlerinden yararlanmanız için Sys Kurye firmamız sizlerle. Türk Hava Yolları kargo güvencesi ile gerçekleştirdiğimiz işlemlerimiz ile 1 gün içerisinde Bitli ilinden Türkiye’nin havalimanı bulunan her şehrine kargo gönderebilirsiniz.

Firmamız kurumsal ve bireysel iş yerlerine hizmet vermektedir. İş yerlerinin acil eşya, belge ve evrak yollama gibi hizmetlerini sürekli bir şekilde yaparak iş yükünüzü hafifletiyoruz. Yalnızca bizimle irtibata geçerek Türkiye’nin her şehrine kolayca hizmet verebilirsiniz.

 • Bitlis uçak kargo hizmetlerimizden yararlanmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Çalışanlarımız sizden gerekli bilgileri alarak adresinize kurye elemanını yönlendirir.
 • Hızlıca adresinize ulaşım sağlayan kuryemiz sizden gönderinizi alır ve havalimanına ulaştırır.
 • Gönderiniz tarifleri kargo uçağına verilir ve teslim edilmesini istediğiniz ile götürülür.
 • Teslimat yapılacak olan ile gelen kargo, o şehirde hizmet veren kuryelerimiz tarafından alınarak istenen adrese teslim edilir. Teslim ettikten sonra göndericiye gerekli bilgilendirmeler yapılır ve hizmetlerimizi değerlendirmesi talep edilir.

İstanbul Bitlis Uçak Kargo

Global ölçekli lojistik ve kargo hizmetleri, dünyanın her bölgesinde büyük oranda tercih edilmekte ve çeşitli önemli ticaret merkezlerini de doğrudan birbirine bağlamaktadır. Globalleşen dünya standartları çerçevesinde de kendisine önemli bir yer edinmiş olan kargo çalışmaları, dünyanın çeşitli bölgelerinde olduğu gibi ülkemiz Türkiye’de de alanında yetkin oluşumlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Kendi sektöründe oldukça modern ve inovatif seviyedeki genel işletme portföyü tarafından gerçekleştirilmekte olan bu tip hizmetler, ülkemizin de 81 ili için de kritik bir konumda yer almaktadır. Güncel olarak oldukça popüler bir kargo hizmeti kolu olan havayolu kargo çalışmaları da bu alanda oldukça önemli bir noktada yer alır.

Ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesi’nin incisi Bitlis için kargo hizmetlerine de kesintisiz bir şekilde devam etmekte olan SYS Kurye firmamız, İstanbul Bitlis uçak kargo çalışmalarında oldukça nitelikli seviyede çalışmalarını da sürdürmektedir. Özellikle Bitlis uçak kargo işlerinde efektif seviyede teknik hizmetleri ile tanınan söz konusu SYS Kurye firmamız, direkt müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına da kesintisiz şekilde devam etmektedir. Oldukça kapsamlı bilgi içerikli ve donanımlı bir işletme web sitesine de sahip olan markamız, değerli müşterilerine anında erişebilmek için pek çok çeşitli iletişim kanallarını da işletme çatısı altında toplamış vaziyettedir.

Spesifik olarak temel Bitlis uçak kargo hizmetleri sektöründe oldukça etkili ve nitelikli seviyede teknik hizmet seçenekleri ile öne çıkmakta olan SYS Kurye markamız, direkt olarak müşteri memnuniyetini odak alan çalışmalarına da tempolu bir şekilde devam etmektedir. Uçak kargo hizmetleri kapsamında oldukça profesyonel ve yetkin teknik hizmetleri ile tanınan firmamız, global çapta hizmet ve kalite standartlarına da sahip olması ile öne çıkmaktadır. Teknolojinin pozitif getirileriyle de birlikte pek çok çeşitli modernize iletişim kanalları ile pek değerli müşterilerine direkt olarak erişim sağlamakta olan SYS Kurye işletmemiz, oldukça başarılı ve inovatif düzeyde teknik hizmet standartlarına da sahip olması ile tercih edilmektedir.

Bitlis uçak kargo işleri klasmanında oldukça etkili düzeyde teknik hizmet standartları ile tanınmakta olan SYS Kurye markamız, oldukça spesifik içerikli ve zengin kapsamlı bir hizmet yelpazesine de işletme çatısı altında yer verir. Birinci sınıf kalitede havayolu lojistik çalışmaları ve nispeten oldukça makul maliyetli teknik hizmet skalası ile öne çıkmakta olan işletmemiz, direkt hizmet odaklı bir çalışma portföyüne de sahip olması ile tanınır. Pek değerli müşterileri için oldukça kullanıcı dostu bir işletme internet web sitesine de sahip olan SYS Kurye firmamız, genel müşteri memnuniyet seviyesini de her türlü ticari olguların üzerinde tutması ile tanınmaktadır.

Bitlis uçak kargo ve envaiçeşit lojistik hizmetleri kapsamında oldukça yüksek düzeyde hizmet ve kalite standartlarına sahip olan SYS Kurye işletmemiz, oldukça seçkin içerikli bir hizmet portföyüne de kurum bünyesinde yer vermektedir. Pek çok farklı iletişim yolunu da marka bünyesinde ihtiva etmekte olan söz konusu SYS Kurye firmamız, kendi sektöründe engin tecrübe sahibi olan teknik ekip kadrosu personeline de işletme bünyesinde barındırmaktadır. Güzide Bitlis şehrimiz için markamızın çeşitli uçak kargo hizmet seçenekleri için;

 • Firma GSM telefon numaramız, kurum internet web sitemiz, elektronik posta adresimiz veya
 • İstanbul ili Şişli ilçesi genel merkez ofisimiz aracılığı ile bizlere oldukça hızlı ve etkin bir şekilde erişim sağlamanız mümkündür.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp