Anasayfa » Sirkeci Kurye

Sirkeci Kurye

Moto kuryeler günümüzün en çok tercih edilen taşıma ekibidir. SYS Kurye ailesi olarak bizler Sirkeci kurye alanında özel ekibimizle hizmet vermekteyiz. Ekibimiz bilgi ve birikim sahibi kişilerden oluşmaktadır. Kurye çalışmaları sıradan görevlilerin yapabileceği çalışmalar değildir. Herhangi bir hatanın yaşanmaması adına özel ekiple hizmet verilmelidir. Bizler de bunun bilincinde firma olduğumuz için özel ekibimizle çalışmalarımızı yönlendirmekteyiz. Sirkeci kurye alanında sizler de tecrübe sahibi ekibimizden yardım alabilir, paketlerinizin güvenle taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Moto kuryeler motosiklet kullanımıyla paket taşır. Moto kurye alanında en önemli kavram zamandır. Görevlilerin işini doğru ve güvenilir bir şekilde yapması için taşıması gereken bazı özellikler bulunmaktadır. Bunlar;

 • Sorumluluk sahibi olmalı.
  İşini özenle ve dikkatle yapmalı.
  Motosiklet ehliyetine sahip olmalı.
  Motosiklet tecrübesi olmalı.
  Müşteri memnuniyetini ön planda tutmalı.
  Kendi sağlığı ve paket sağlığı için güvenlik önlemlerini dikkate almalı.

Sirkeci kurye alanında görev yapacak kişilerin taşıması gereken özellikler yukarıda yer aldığı gibidir. Kurye olmak ve motosiklet kullanarak paket taşımak isteyen kişiler öncelikle motosiklet ehliyetine sahip olmalıdır. Aynı zamanda bu kişilerin motosiklet kullanma tecrübesi olmalıdır. Firma olarak bizler ehliyetli ve tecrübeli kişilerle çalışmaktayız. Sorumluluk sahibi kurye görevlilerimiz aynı zamanda işini özenle ve dikkatle yapan kişilerdir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ekibimiz hem kendi güvenliğini hem de paket güvenliğini riske atmamak adına gerekli tüm önlemleri alır. Bu sayede doğru ve güvenilir taşıma çalışmalarını gerçekleştirir.

Sirkeci kurye alanında çalışmalar belirli bir plan doğrultusunda gerçekleşir. SYS Kurye ailesi olarak bizler zamanın doğru değerlendirilmesi, herhangi bir aksiliğin olmaması için planlı ve programlı hareket etmekteyiz. Firmamızda yeterli sayıda motosiklet bulunmaktadır. Aynı zamanda motosiklet kullanımı için donanımlı görevlilerimiz de bulunmaktadır. Aynı süre içerisinde farklı adreslere yola çıkan kuryelerimiz vardır. Bu sayede firmamızı tercih eden her müşteriye doğru çözüm sunmaktayız. Müşterimiz paket taşımacılığı için bizimle iletişime geçmelidir.

Ekibimiz müşterinin isteği üzerine adrese kurye gönderebilir. Eğer müşterilerimiz firmamıza gelmek istiyorsa firmamıza gelerek buradan da paket gönderimi yapabilir. Gönderici adresine ulaşan ekibimiz paketi inceler ve paketin hangi kategoride yer aldığını belirler. Motosiklete yerleştirilen paketlerin teslim edileceği adres bilgisi alınır. Teslimat adresi ve alıcı bilgisi alındıktan sonra paket taşıma için hazır hale getirilir. Eğer paketin özellikle teslim edilmesi gereken bir saat yoksa gün içinde paketler kısa sürede teslim edilir. Fakat paketin teslim edilmesi istenilen belirli bir saat varsa paket teslimi o saatte yapılır. Paketler adrese teslim edildikten sonra gönderici bilgilendirilir. Sirkeci kurye alanında sizler de güvenilir taşıma için bizi tercih edebilirsiniz.

Sirkeci kurye avantajları saymakla bitmiyor. Motorlu kuryeler günümüzün en çok ihtiyaç duyulan taşıma yöntemi oluyor. Bunun nedeni ise motorlu kuryelerin çok kısa sürede paket teslimi yapması oluyor. Motosiklet kullanımıyla yapılan taşıma işlemleri kısa sürede güvenli bir şekilde tamamlanıyor. İstanbul Kurye alanında hizmet vermekte olan firmamız SYS Kurye, tecrübe sahibi ekip eşliğinde %100’e yakın memnuniyet sağlıyor. Sektörün güvenilir ismi olan firmamız müşteri odaklı taşıma hizmeti veriyor. Farklı kategorilere ait pek çok ürün motosikletle taşınıyor. Aynı zamanda bu paketler çok kısa sürede teslim ediliyor. Fatih Belediyesi içinde zamandan, paradan ve enerjiden tasarruf sağlamak isteyenler motorlu kurye hizmetimizden güvenle faydalanabilir. Firmamıza 7/24 ulaşabilir, paketlerinizi güvenle taşıyabilirsiniz.