İçeriğe geç

Sirkeci Kurye

Sirkeci Kurye
Sirkeci Kurye

Moto kuryeler günümüzün en çok tercih edilen taşıma ekibidir. SYS Kurye ailesi olarak bizler Sirkeci kurye alanında özel ekibimizle hizmet vermekteyiz. Ekibimiz bilgi ve birikim sahibi kişilerden oluşmaktadır. Kurye çalışmaları sıradan görevlilerin yapabileceği çalışmalar değildir. Herhangi bir hatanın yaşanmaması adına özel ekiple hizmet verilmelidir. Bizler de bunun bilincinde firma olduğumuz için özel ekibimizle çalışmalarımızı yönlendirmekteyiz. Sirkeci kurye alanında sizler de tecrübe sahibi ekibimizden yardım alabilir, paketlerinizin güvenle taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Moto kuryeler motosiklet kullanımıyla paket taşır. Moto kurye alanında en önemli kavram zamandır. Görevlilerin işini doğru ve güvenilir bir şekilde yapması için taşıması gereken bazı özellikler bulunmaktadır. Bunlar;

  • Sorumluluk sahibi olmalı.
  • İşini özenle ve dikkatle yapmalı.
  • Motosiklet ehliyetine sahip olmalı.
  • Motosiklet tecrübesi olmalı.
  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutmalı.
  • Kendi sağlığı ve paket sağlığı için güvenlik önlemlerini dikkate almalı.

Avrupa Yakası Kurye alanında görev yapacak kişilerin taşıması gereken özellikler yukarıda yer aldığı gibidir. Kurye olmak ve motosiklet kullanarak paket taşımak isteyen kişiler öncelikle motosiklet ehliyetine sahip olmalıdır. Aynı zamanda bu kişilerin motosiklet kullanma tecrübesi olmalıdır. Firma olarak bizler ehliyetli ve tecrübeli kişilerle çalışmaktayız. Sorumluluk sahibi kurye görevlilerimiz aynı zamanda işini özenle ve dikkatle yapan kişilerdir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ekibimiz hem kendi güvenliğini hem de paket güvenliğini riske atmamak adına gerekli tüm önlemleri alır. Bu sayede doğru ve güvenilir taşıma çalışmalarını gerçekleştirir.

Kurye alanında çalışmalar belirli bir plan doğrultusunda gerçekleşir. SYS Kurye ailesi olarak bizler zamanın doğru değerlendirilmesi, herhangi bir aksiliğin olmaması için planlı ve programlı hareket etmekteyiz. Firmamızda yeterli sayıda motosiklet bulunmaktadır. Aynı zamanda motosiklet kullanımı için donanımlı görevlilerimiz de bulunmaktadır. Aynı süre içerisinde farklı adreslere yola çıkan kuryelerimiz vardır. Bu sayede firmamızı tercih eden her müşteriye doğru çözüm sunmaktayız. Müşterimiz paket taşımacılığı için bizimle iletişime geçmelidir.

Ekibimiz müşterinin isteği üzerine adrese kurye gönderebilir. Eğer müşterilerimiz firmamıza gelmek istiyorsa firmamıza gelerek buradan da paket gönderimi yapabilir. Gönderici adresine ulaşan ekibimiz paketi inceler ve paketin hangi kategoride yer aldığını belirler. Motosiklete yerleştirilen paketlerin teslim edileceği adres bilgisi alınır. Teslimat adresi ve alıcı bilgisi alındıktan sonra paket taşıma için hazır hale getirilir. Eğer paketin özellikle teslim edilmesi gereken bir saat yoksa gün içinde paketler kısa sürede teslim edilir. Fakat paketin teslim edilmesi istenilen belirli bir saat varsa paket teslimi o saatte yapılır. Paketler adrese teslim edildikten sonra gönderici bilgilendirilir. Sirkeci kurye alanında sizler de güvenilir taşıma için bizi tercih edebilirsiniz.

Sirkeci kurye avantajları saymakla bitmiyor. Motorlu kuryeler günümüzün en çok ihtiyaç duyulan taşıma yöntemi oluyor. Bunun nedeni ise motorlu kuryelerin çok kısa sürede paket teslimi yapması oluyor. Motosiklet kullanımıyla yapılan taşıma işlemleri kısa sürede güvenli bir şekilde tamamlanıyor. Kurye alanında hizmet vermekte olan firmamız tecrübe sahibi ekip eşliğinde %100’e yakın memnuniyet sağlıyor. Sektörün güvenilir ismi olan firmamız müşteri odaklı taşıma hizmeti veriyor. Farklı kategorilere ait pek çok ürün motosikletle taşınıyor. Aynı zamanda bu paketler çok kısa sürede teslim ediliyor. Fatih Belediyesi içinde zamandan, paradan ve enerjiden tasarruf sağlamak isteyenler motorlu kurye hizmetimizden güvenle faydalanabilir. Firmamıza 7/24 ulaşabilir, paketlerinizi güvenle taşıyabilirsiniz.

Sirkeci Kurye Hizmeti

Özenli ve dikkatli çalışma stiliyle müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız kıymetli müşterilerimizin istek ve önerilerine yönelik çalışmalarla teslimatları en kısa sürede gerçekleştirmektedir. Sirkeci kurye sektörünün en dikkatli çalışanlarına sahip olan firmamız teslimatlarınızı en kısa sürede size ve sevdiklerinize ulaştırır. Hızlı teslimat konusunda en tecrübeli ve bilgili çalışanlara sahip olan firmamız değerli teslimatlarınızı sizler için gereken en kısa sürede ulaştırır. Özellikle tercih edilen firmamız müşterilerimizin memnuniyetini önemsemektedir. Kalite ve hızlılığıyla adını Sirkeci kurye sektörüne altın harflerle yazdıran firmamız değerli müşterilerimiz için yüksek özveri ile çalışmaktadır.

Çalışanlarımız değerli müşterilerimiz için en kısa yolları tercih ederek, trafikten ve kalabalıktan uzak yollardan verdiğiniz adrese ulaşmayı hedefler. Sirkeci kurye çalışanlarımız paketinizin güvenliğini önemseyerek başka hiçbir durakta durmadan ve uğramadan hızla verdiğiniz adrese ulaşır ve paketinizi teslim eder.

Kuryemizin sizin paketinizi teslim edeceği süre çoğu zaman sizlerin belirttiği süre zarfında gerçekleşebiliyor. Sirkeci kurye sektöründe bulunan tecrübeli kuryelerimiz bir problem ile karşılaşıldığında, üstün sorun çözme yeteneğine sahip çalışanlarımız sizlere herhangi bir sorun yansıtmadan paketinizi güvenle teslim eder. Sadece sizin paketinize odaklanarak en kısa sürede teslimat gerçekleştiren kuryelerimiz kıymetli müşterilerimizin sağlığını da önemsiyor. Hijyen kurallarına dikkat ederek sunduğumuz hizmetimiz değerli müşterilerimizin sağlığını düşünerek sunulmaktadır.

Sirkeci kurye sektöründe özveri ile çalışan kuryelerimiz siz kıymetli müşterilerimizin en kaliteli hizmeti alabilmesi için günden güne kendilerini daha çok geliştirmektedir. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için büyük emek sarf eden kuryelerimiz özel günlerinizde, önemli işlerinizde ve her an her yerde yanınızda olmaya devam ediyor. En kıymetli emanetlerinizi güvenle taşıyan uzman kuryelerimiz sektörde uzun yıllardır bulunan kişilerden oluşmaktadır.

Son kalite motorlar ile hızla paketlerinizi verdiğiniz adrese ulaştıran kuryelerimiz uygun fiyat garantisi de sunmaktadır. Sirkeci kurye sektöründe gerçekten uzman ve tecrübeli çalışanlarımızla sizlere her an bir telefon mesafesi kadar yakınız. Firmamıza ulaştığınız andan itibaren sizlere en kısa sürede ulaşabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Size en yakın kuryemizi yönlendirerek paketinizi teslim alıyor, belirttiğiniz adrese istediğiniz zaman zarfında trafik ve yoğunluğa bağlı değişiklik gösterebilecek sürede hızla ulaşıyoruz.

Mesafe ve zaman fark etmeksizin özenle çalıştığımız bu sektörde siz kıymetli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunabildiğimiz için çok mutluyuz. Birçok açıdan adımızı duyurabilmiş olmak bizleri gururlandırıyor. Hız, kalite, prestij ve güvenilirliğin bir arada olduğu firmamız şehir içi ve şehir dışı tüm teslimatlarınızı özenle taşıyor. 7/24 sunduğumuz hizmet kalitesiyle adımızı duyurduğumuz bu sektörde ciddi emek sarf ediyoruz. Değerli müşterilerimize gösterdiğimiz hassasiyet sayesinde ciddi çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Özenle çalıştığımız bu sektör bizleri kısa sürede yüksek bir noktaya taşıdı. Kalite ve hız ile uygun fiyatın da etkisinin olduğu bu yükselme bizlere müşteri memnuniyetinin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlattı. Siz değerli müşterilerimiz için özenle çalıştığımız bu sektörde ciddi emek veriyoruz. Rakip firmaların aksine sizler için hem özel olarak çalışıyor hem de uygun fiyatlar sunuyoruz. Bu nedenle de tercih edildiğimiz bu sektörde çizgimizi hiçbir zaman bozmadık. Kaliteyi her zaman üzerimizde taşıyoruz. Sevdiklerinize giden en güvenli yollarda teker izlerimiz var. Sizler de güven, kalite ve hız kavramlarına önem veriyorsanız teslimatlarınız için bizi tercih edin.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp