İçeriğe geç

Nöbetçi Kurye

SYS Kurye olarak her zaman koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak yerine getirmeye çabalıyoruz. Bunun için de nöbetçi kurye gibi yeni nesil çözümlerimizle zaman ve mekan sınırlarını ortadan kaldırıyor, ihtiyaç duyduğunuz her an yanı başınızda yer alıyoruz.

Nöbetçi kurye uygulamamızı gece kuryeye benzer şekilde düşünebilirsiniz. Bu sayede gönderi yapmayı sadece mesai saatlerine ve hafta içi günlere hapsetmek zorunda değilsiniz. Akşamları ya da geceleri de acil olarak bir noktadan başka bir noktaya ulaştırılması gereken gönderilerinizi taşıyabiliyoruz. Üstelik mesai saatleri dışında İstanbul trafiğinin gün içindeki gibi kalabalık olmadığı düşünüldüğünde teslimatlarımız çok daha hızlı yapılmakta, daha seri hareket edilerek istediğiniz paketler en kısa sürede hedefine ulaştırılmaktadır.

Nöbetçi kurye uygulamamızın mevcudiyeti müşterilerimizin ihtiyaçlarından kaynaklanmaktadır. Çünkü İstanbul’da hayat hiç durmadan devam etmekte, akşamları, geceleri ve tatil günlerinde de gerek bireylerin gerekse kurumların işleyişi sürmektedir. Çoğu kişi eve iş götürmek, geceleri ve hafta sonları çalışmak, sonraki günün işini önceki geceden yetiştirmek zorunda kalabilmektedir. Çalışırken de haliyle çeşitli belgelere, evraklara, dosyalara ihtiyaç olmakta, bunların bulundukları yerlerden müşterilerimize getirilmesi gerekebilmektedir.

Kimi zamansa bazı çalışmaların gün başından önce bitirilerek ulaştırılması gereken yere ulaştırılması gerekebilmekte, müşterilerimiz sabahlara kadar çalışıp mesai başlamadan çalışmalarını sonlandırabilmektedir. Acil bitirilen bütün bu işleri zamanında yerine ulaştırmaksa nöbetçi kurye olarak bizim sorumluluğumuzdadır. Bizler için saatin kaç olduğunun hiçbir önemi yok. Bizler nöbetteyiz ve teslimatlarınızı yapıp ilerinizi sonlandırmanıza yardımcı oluyoruz.

Hizmetlerimizin detayları tamamıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir. İstanbul Büyük Şehir Belediyesi ilçe sınırları içinde acil gereksinimlerinizde ya da herhangi bir şekilde evinizden çıkmanız mümkün olmayan hallerde bizler adınıza taşıma yapıyor, ihtiyaçlarınızı her nereden alınacaksa alıp tarafınıza ulaştırıyoruz. Nöbetçi eczaneden acil bir ilacınızın alınması gerekebilir.

Gebelik test kiti ya da virüs test kitlerine ihtiyacınız olabilir. Çocuğunuz ya da evcil hayvanınız için acil bir gereksiniminiz olmuş olabilir. Bütün bu ihtiyaç anlarında bir telefon mesafesinde bulunuyor, her an nöbet tutuyoruz. İstediğiniz ürünleri nereden alınacaksa alıyor, kapınıza kadar teslim ediyoruz.

Nöbetçi kurye hizmetimizin sunmuş olduğu avantajlar son derece fazladır. Bunları başlıca şöyle sıralayabiliriz:

  • Nöbetçi kurye hizmetimiz hızlıdır. Paketin alınacağı ve teslim edileceği noktalar arası mesafe her ne olursa olsun araçlarımız en seri şekilde hareket etmekte, dakikalar içinde ihtiyaçlarınız kapılarınıza ulaştırılmaktadır.
  • Nöbetçi kurye hizmetimiz güvenilirdir. Kuryelerimiz sadece size hizmet verir ve paketlerinizi büyük bir özenle muhafaza eder. Hiçbir şekilde yıpranma, aşınma, kaybolma, bozulma olmaması için çalışırlar.
  • Nöbetçi kurye mesai saatleri dışında hizmet verdiği için hayatınızı 24 saate yaymanızı sağlar. Böylece acil işleriniz için ertesi günü beklemek ya da mesai saatini gözetmek zorunda kalmazsınız. Acil reaksiyon göstererek işlerinizde süreklilik sağlayabilirsiniz.
  • Nöbetçi kurye uygulamamız ekonomiktir. Kendiniz yollara çıkıp hem maddi hem manevi kayıp yaşamak yerine nöbetçi kuryemizi kullanabilirsiniz. Uygulamamız oldukça ekonomik olduğu için aksatılmaması gereken işlerinizi ekonomik şekilde halledebilirsiniz.

Kurye Hizmeti uygulamamalarımızda teslimat süreleri mesafeye göre, hava koşullarına göre, yol durumuna göre değişebilmektedir. Fakat her koşulda kuryelerimiz en hızlı teslimatı yapmaya çalışmakta, mesafeleri kısaltarak güvenli biçimde teslimat yapmaya çalışmaktadır. Tamamı alanında eğitimli, deneyimli, kurye belgesi olan ekiplerimiz müşterilerimiz adına nöbet tutmakta, her an harekete geçmeye hazır bulunmaktadır.

Ekiplerimiz tamamı yeni model, bakımlı ve donanımlı araçlar kullanmakta, can ve mal güvenliğini göz ardı etmeden istenen noktalar arasında güvenli ve kaliteli taşımacılık yapmaktadırlar.

Nöbetçi Moto Kurye

Çağımız hız ve teknoloji çağıdır. Yaşam şartları ve koşulları nedeniyle hepimiz yoğun bir koşturmaca içinde yaşamaktayız. Her gün sabah kalkıp işe gitmekte, çalışmakta ve akşam eve gelip bir daha çalışmaya devam etmekteyiz. Tüm bu yoğunluğun üzerine bir de acil olan işlerimizi yetiştirmek için ayrı bir enerji sarf etmekteyiz. Bu yoğunluğun arasında bir de yeni bir işe enerji ve zaman ayırmak gerçekten mümkün değildir. İşte bu yüzden kurye hizmeti denilen kaliteli ve güvenilir, adeta cankurtaran diye anabileceğimiz bir hizmet doğmuştur.

Kurye hizmeti, gerekli olduğu kadar önemlidir de. Hayatımızdaki tüm yoğunluklara rağmen, özel eşyalarımızı veya evraklarımızı zamanında gideceği yere ulaştıran tek hizmet, kurye hizmetidir. Gece gündüz canla başla çalışmakta olan kuryeler, sizin yetişemediğiniz ve ulaşımını sağlayamadığınız her şeyi ulaştırma görevini kaliteli bir şekilde yerine getirmektedir. Peki, Nöbetçi moto kurye ismini hiç duydunuz mu?

Nöbetçi moto kurye, mesai saatlerinde kurye hizmeti alamayan, geç kalmış veya kuryeye mesai saatinden sonra ihtiyaç duyan herkesin imdadına Hızır gibi yetişmektedir. Aman Allah’ım mesai bitti, kuryeler artık hizmet vermiyor, ben yarını beklersem zaman kaybına uğrarım, acaba kendim mi ulaştırmaya çalışsam diye düşünmeyin. Çünkü artık hayatınızda Nöbetçi moto kurye adında, kaliteli ve güvenilir hizmeti ile firmamız bulunmaktadır.

Nöbetçi Motor Kurye

Yedi yirmi dört hizmetinizde olan Nöbetçi motor kurye, son derece kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Saat ne olursa olsun, eşyalarınızı veya özel evraklarınızı Gönül rahatlığı ile emanet edip gideceği yere ulaştırma hizmetinden faydalanabilirsiniz. Firmamız, son derece şeffaf ve resmi bir hizmet sunmaktadır. Güvenilir olan firmamız, hesap verebilirlik ilkesine uygun ve son derece disiplinli bir hizmet vermektedir. Nöbetçi motor kurye, hiçbir kuryenin hizmet vermediği saat aralığında ve günde sizlere Hızır gibi yetişmekte ve eşi benzeri olmayan kaliteli hizmetini, ayağınıza kadar getirmektedir.

Nöbetçi Motorlu Kurye

Her yerde verilmekte olan kurye hizmetini en iyi şekilde sizlere sunan ilk ve tek firma olarak bir kuryenin nasıl hizmet vermesi gerektiğine örnek olmaktayız. Nöbetçi motorlu kurye, tüm çalışanları ile haftalık olarak düzenli toplantılar almakta ve kendini yenilemektedir. Her toplantıda eksiklikler, yapılması gerekenler ve müşteriden gelen şikâyetler üzerine konuşulmakta, çözüme kavuşturulmaktadır. Bunun yanı sıra firmamız, her çalışanının kişisel bakımını kontrol etmekte ve bu şekilde son derece profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Kurye hizmeti vermekte olan çalışanlarımız, her güne başlarken ilk olarak motosiklet temizliği ve bakımını yapmaktadır. Daha sonrasında hizmet vermeye başlayan firmamız, müşterilere disiplinli ve mütevazı bir şekilde yaklaşmakta, son derece sınırlı bir diyalog içinde hizmet vermektedir. Tüm hal ve hareketlerinin yanı sıra, oldukça sınırlı ve resmi bir yaklaşım ile müşterisine hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Bu nedenle sizlere kurye hizmeti sunmakta olan firmamız, bir kuryenin ne şekilde davranması gerektiğine örnek olmaktadır.

Hepimizin de bildiği gibi Nöbetçi kurye hizmeti kargo hizmetinden ayrı olarak verilen en hızlı ulaştırma hizmetidir. Bu nedenle kurye hizmeti vermekte olan her firma gibi firmamız da küçük olan araç, yani motosiklet ile bu hizmeti vermektedir. Motosiklet son derece küçük ve aynı zamanda hızlı olan bir ulaşım aracı olduğu için, trafikte de hızlı bir şekilde hareket etmektedir. Bir arabadan kat kat daha küçük olan motosiklet, her yere rahat rahat girip çıkabilir ve aynı zamanda hızlı ulaşımı sağlayabilir.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp