Anasayfa » Nöbetçi Kurye

Nöbetçi Kurye

SYS Kurye olarak her zaman koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak yerine getirmeye çabalıyoruz. Bunun için de nöbetçi kurye gibi yeni nesil çözümlerimizle zaman ve mekan sınırlarını ortadan kaldırıyor, ihtiyaç duyduğunuz her an yanı başınızda yer alıyoruz.

Nöbetçi kurye uygulamamızı gece kuryeye benzer şekilde düşünebilirsiniz. Bu sayede gönderi yapmayı sadece mesai saatlerine ve hafta içi günlere hapsetmek zorunda değilsiniz. Akşamları ya da geceleri de acil olarak bir noktadan başka bir noktaya ulaştırılması gereken gönderilerinizi taşıyabiliyoruz. Üstelik mesai saatleri dışında İstanbul trafiğinin gün içindeki gibi kalabalık olmadığı düşünüldüğünde teslimatlarımız çok daha hızlı yapılmakta, daha seri hareket edilerek istediğiniz paketler en kısa sürede hedefine ulaştırılmaktadır.

Nöbetçi kurye uygulamamızın mevcudiyeti müşterilerimizin ihtiyaçlarından kaynaklanmaktadır. Çünkü İstanbul’da hayat hiç durmadan devam etmekte, akşamları, geceleri ve tatil günlerinde de gerek bireylerin gerekse kurumların işleyişi sürmektedir. Çoğu kişi eve iş götürmek, geceleri ve hafta sonları çalışmak, sonraki günün işini önceki geceden yetiştirmek zorunda kalabilmektedir. Çalışırken de haliyle çeşitli belgelere, evraklara, dosyalara ihtiyaç olmakta, bunların bulundukları yerlerden müşterilerimize getirilmesi gerekebilmektedir.

Kimi zamansa bazı çalışmaların gün başından önce bitirilerek ulaştırılması gereken yere ulaştırılması gerekebilmekte, müşterilerimiz sabahlara kadar çalışıp mesai başlamadan çalışmalarını sonlandırabilmektedir. Acil bitirilen bütün bu işleri zamanında yerine ulaştırmaksa nöbetçi kurye olarak bizim sorumluluğumuzdadır. Bizler için saatin kaç olduğunun hiçbir önemi yok. Bizler nöbetteyiz ve teslimatlarınızı yapıp ilerinizi sonlandırmanıza yardımcı oluyoruz.

Hizmetlerimizin detayları tamamıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir. İstanbul Büyük Şehir Belediyesi ilçe sınırları içinde acil gereksinimlerinizde ya da herhangi bir şekilde evinizden çıkmanız mümkün olmayan hallerde bizler adınıza taşıma yapıyor, ihtiyaçlarınızı her nereden alınacaksa alıp tarafınıza ulaştırıyoruz. Nöbetçi eczaneden acil bir ilacınızın alınması gerekebilir. Gebelik test kiti ya da virüs test kitlerine ihtiyacınız olabilir. Çocuğunuz ya da evcil hayvanınız için acil bir gereksiniminiz olmuş olabilir. Bütün bu ihtiyaç anlarında bir telefon mesafesinde bulunuyor, her an nöbet tutuyoruz. İstediğiniz ürünleri nereden alınacaksa alıyor, kapınıza kadar teslim ediyoruz.

Nöbetçi kurye hizmetimizin sunmuş olduğu avantajlar son derece fazladır. Bunları başlıca şöyle sıralayabiliriz:

  • Nöbetçi kurye hizmetimiz hızlıdır. Paketin alınacağı ve teslim edileceği noktalar arası mesafe her ne olursa olsun araçlarımız en seri şekilde hareket etmekte, dakikalar içinde ihtiyaçlarınız kapılarınıza ulaştırılmaktadır.
  • Nöbetçi kurye hizmetimiz güvenilirdir. Kuryelerimiz sadece size hizmet verir ve paketlerinizi büyük bir özenle muhafaza eder. Hiçbir şekilde yıpranma, aşınma, kaybolma, bozulma olmaması için çalışırlar.
  • Nöbetçi kurye mesai saatleri dışında hizmet verdiği için hayatınızı 24 saate yaymanızı sağlar. Böylece acil işleriniz için ertesi günü beklemek ya da mesai saatini gözetmek zorunda kalmazsınız. Acil reaksiyon göstererek işlerinizde süreklilik sağlayabilirsiniz.
  • Nöbetçi kurye uygulamamız ekonomiktir. Kendiniz yollara çıkıp hem maddi hem manevi kayıp yaşamak yerine nöbetçi kuryemizi kullanabilirsiniz. Uygulamamız oldukça ekonomik olduğu için aksatılmaması gereken işlerinizi ekonomik şekilde halledebilirsiniz.

İstanbul Kurye uygulamamalarımızda teslimat süreleri mesafeye göre, hava koşullarına göre, yol durumuna göre değişebilmektedir. Fakat her koşulda kuryelerimiz en hızlı teslimatı yapmaya çalışmakta, mesafeleri kısaltarak güvenli biçimde teslimat yapmaya çalışmaktadır. Tamamı alanında eğitimli, deneyimli, kurye belgesi olan ekiplerimiz müşterilerimiz adına nöbet tutmakta, her an harekete geçmeye hazır bulunmaktadır.

Ekiplerimiz tamamı yeni model, bakımlı ve donanımlı araçlar kullanmakta, can ve mal güvenliğini göz ardı etmeden istenen noktalar arasında güvenli ve kaliteli taşımacılık yapmaktadırlar.