İçeriğe geç

Dudullu Organize Sanayi Kurye

Dudullu Organize Sanayi Kurye
Dudullu Organize Sanayi Kurye

Dudullu organize sanayi kurye işletmesi olarak müşterilerimize her zaman kaliteli ve hasarsız hizmetler sunmakta ve bu hasarsız hizmetler sayesinde parmak ile gösterilen işletmeler arasında her zaman kendimize yer bulmaktayız. Müşterilerimizin sipariş verdikleri ürünlerin en ufak bir hasar bile almadan teslim edilmesi en önemli özelliklerimiz arasında yer almaktadır. Kullandığımız motosikletlerimizin ürün taşıma kısımlarını yumuşak zeminler, köpükler ve çeşitli ambalajlar ile kaplamakta ve bu sayede ürünlerin aldıkları darbelere karşı korunaklı halde bulunmalarını sağlamaktayız.

Dudullu organize sanayi kurye işletmesi olarak kırılgan yapıya sahip olan tüm ürünlerin de detaylı bir şekilde paketlenmelerini ve korunaklı bir hale getirilmelerini sağlamaktayız. Ayrıca kurye elemanlarımıza ürünlerin hassasiyet yapıları hakkında çeşitli eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde ürünlerin motorlara düzenli ve planlı bir şekilde yerleştirilmelerini ve bu sayede hasarsız şekilde teslim edilmelerini sağlamaktayız. Kurye hizmeti alan tüm müşterilerimizin en önemli istekleri arasında hasarsız ürün teslimatları da yer almaktadır. Müşterilerinin isteklerini her zaman yerine getiren bir işletme olarak hasarsız hizmet verebilmek adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve bu özelliklerin geliştirilmelerini sağlamak adına çalışmalar yapmaktayız.

Dudullu organize sanayi kurye işletmesi olarak müşterilerimize çeşitli indirim kodları tahsis etmekte ve bu indirim kodları ile müşterilerimizin çok uygun fiyatlara hizmet almalarını ve maddi olarak zorlanmamalarını sağlamaktayız. İşletme olarak çeşitli fiyat indirimleri sağlayan bu kodları sosyal medya hesaplarımızdan ve sipariş verme aşamasında internet sitemizden sizlere duyurmaktayız. İşletme olarak internet sitemiz üzerinden ürün seçme aşamasında belli miktarların üzerine çıktığınız zaman otomatik olarak indirimlerimizi aktifleştirmekte ve sepet fiyatlarınızın düşürülmelerini sağlamaktayız. İşletmemizin bu özelliği müşterilerimizin her zaman çok fazla hoşuna gitmekte ve olumlu dönüşler yapmasını sağlamaktadır.

Dudullu organize sanayi kurye işletmesi olarak bünyemizde bulunan bu indirim kodlarını yapılan uzun araştırmalar, hesaplamalar ve çalışmalar sonucunda ortaya çıkarmakta ve müşterilerimize sunmaktayız. Bu kodların oluşturulmasında bünyemizde hizmet veren ekonomist ve muhasebe elemanlarımızdan büyük ölçüde fayda sağlayarak belirlemekteyiz. Müşterilerimizin bu indirim kodları sayesinde her zaman memnuniyetlerini kazanmakta ve bu durumdan dolayı büyük mutluluk duymaktayız. İndirim kodlarımızın yanı sıra işletme olarak çeşitli kampanyalar düzenlemekte ve müşterilerimizin her zaman en uygun fiyatlar ile hizmet alabilmelerini sağlamaktayız.

Dudullu Organize Sanayi Kurye Hizmeti

Dudullu organize sanayi kurye işletmesi olarak müşterilerimizin FAST ve EFT yöntemleri ile ödeme yapabilmelerini sağlamaktayız. Kartları yanında olmayan ve aynı zamanda kart bilgilerine ulaşamayan müşterilerimizin mobil bankacılık uygulamaları üzerinden ödeme yapabilmelerini ve bu sayede en ufak bir sorun bile yaşamadan hizmet alabilmelerini sağlamaktayız. İnternet üzerinden sipariş verme aşamasında sizlere ödeme yönteminiz sorulmakta ve EFT veya FAST yöntemini seçtiğiniz zaman IBAN bilgilerimiz verilmektedir. Bu sayede IBAN numaralarımıza ödemelerini yapabilmektesiniz.

Dudullu organize sanayi kurye işletmesi olarak bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımıza sunduğumuz hizmetlerin her aşaması hakkında detaylı eğitimler vermekteyiz. Verdiğimiz bu eğitimler arasında ürün bilgileri eğitimleri de yer almaktadır. Ürün bilgileri eğitimleri sayesinde müşterilerimizin tüm ürünlerini hasarsız bir şekilde teslim alabilmelerini sağlamakta ve bu sayede müşterilerimizin memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmaktayız. Ürün bilgileri eğitimleri esnasında bütün ürünlerin hassasiyet yapıları ve motorlara nasıl yerleştirilmeleri gerektikleri anlatılmakta ve bu sayede sorunsuz şekilde hizmetler sunulmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp