Anasayfa » Şehir İçi Kurye

Şehir İçi Kurye

Firmamız olarak hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Sizin için sadece şehir içi kurye hizmeti veren bir firma değil aynı zamanda da bir çözüm ortağı olmak istiyoruz.

Kurye hizmetleri günlük hayattan iş dünyasına kadar çok fazla ihtiyaç duyulan bir sektördür. Zamanın değerinin her geçen gün artması ile birlikte her şeyin planlandığı şekilde ilerleyebilmesi içinde belgeden pakete gönderilen şeylerin doğru yerde olması gerekmektedir. Bu tür durumların olması ve ayrıca da yapılacak uzun iş listeleri düşünüldüğünde daha etkili ve profesyonel bir çözüme ihtiyaç duyulduğu açık bir şekilde görülmüştür. Kurye hizmetleri verilmeye başlanmıştır.

Göndermek istediğiniz bir hediyeden dosyaya kadar nasıl gidecek, teslim edilmiş midir gibi sorularını da düşünmeden rahat bir şekilde işlerinizi yapabilmenizi sağlayabilmek bizim için çok önemlidir. Hizmet ilkelerimiz içerisinde müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir. Her zamanda öyle olacaktır. Sizlerin düşünceleri ve aldığımız geri dönüşler ile de şehir içi kurye hizmetimizi büyüttük. Uluslararası kalite standartlarında bir hizmeti sizin ile paylaşabilmek için gece gündüz demeden çalışmaktayız.

Aldığımız her paketi ya da diğer göndermek istediklerinizi hem zamanında hem de doğru yere teslim edebilmek için çok titiz ve dikkatli bir şekilde planlarımızı yaparak uygulamaktayız. Hizmetimizin kalitesinin bir sırrı da bu bakış açımızdır. Dünya değişiyor ve gelişiyor. Şehir içi kurye hizmetlerine duyulan talepte paralel olarak artmaktadır. Bizim için ise değişmeyen tek şey işimizi en iyi şekilde yapabilme isteğimizdir.

SYS Kurye dendiği zaman akla ilk gelen şehir içi kurye hizmetinin güvenilir hizmeti olarak gelmektedir. Çünkü İstanbul Büyük Şehir Belediyesi ilçe sınırları içinde sorunsuz bir hizmet vermekteyiz. Bunun yanında da sizlerin isteklerini yakından takip ederek nasıl hizmetlerimizde uygulayabiliriz ve ayrıca da gelişen teknoloji de hizmetlerimizi aktif bir şekilde kullanmaktayız.

İstanbul Kurye hizmetimiz hakkında en çok merak edilen noktaların başında nasıl olduğu hakkında olmaktadır. İsterseniz çağrı merkezimizi arayarak göndermek istediğiniz belge ya da paket hakkında ekibimizin sorularını yanıtlayarak nasıl bir yol izlenebileceği hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizin içinde en uygun olan çözüm belirlendikten sonra ekibimiz sizden teslim alabilir ya da sizin tarafından firmamıza teslim edilebilir. Bu noktada tercih size kalmaktadır.

Teslim aldıktan sonra yapılan plan dahilinde ne zaman teslim edileceği ile hangi adrese gönderileceği hakkında da bilgiler detaylı bir şekilde incelenerek de plan adım adım uygulanmaktadır. Her bir detay küçük ya da büyük denmeksizin atlanmadan ilerlenmektedir. Hizmetimizin kalitesinin sırlarından bir tanesi de sahip olduğumuz bu bakış açımızdır. En son size teslim edildiğine dair bilgilendirme yapılmaktadır. Böylelikle de firmamız ile iletişime geçilmesiyle başlayan süreçte tamamlanmış olmaktadır.

SYS Kurye hizmetlerini neden tercih etmeliyim sorusu çoğu kişinin aklından geçmektedir. Firmamız bugüne kadar çok sayıda paketi, dosyayı, hediyeyi ve pek çok şeyi çeşitli adreslere teslim etmiştir. İçerisinde çok fazla detayın ve çok fazla da dikkat gerektiren bir iş olması ile de genel olarak diğer sektörlerden ayrılmaktadır. Sokak numarasından kapı numarasına kadar ya da taşınacak paketin içerisinde ne olduğuna kadar her şeyi ile düşünülmesi gerekmektedir. Bizlerde detaylara çok önem bir çalışma sistemi kurduğumuz için iş dünyasında zaman ile yarışan firmalara destek olmaktayız. Özel günlerde de hediyeler veya sürpriz yapmak isteyenler içinde şehir içi kurye hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Kısacası işimizde çok iddialıyız.