İçeriğe geç

Otakçılar Kurye

Otakçılar Kurye
Otakçılar Kurye

Otakçılar kurye işletmesi olarak kurye sektöründe kaliteli ve memnun edici bir hizmet verebilmek adına özenli ve titiz hizmetler sunmaktayız. İşletme olarak sunduğumuz hizmetin tüm özelliklerini düzenli olarak günümüz şartlarına göre geliştirmekteyiz.

Otakçılar kurye işletmesi olarak kullandığımız teknolojik sistemlerimizin düzenli olarak güncellemelerini sağlamakta ve siparişlerinizin liste halinde eksiksiz bir şekilde ekranlarımıza düşmesi sağlanmaktadır.

Teknoloji kullanımı sayesinde doğru güzergâhların belirlenmesi, siparişlerinizin eksiksiz bir şekilde sizlere ulaştırılması ve motorların hangi konumda olduğunu takip ederek kendinizi ona göre ayarlamanız sağlanmaktadır.

Ayrıca işletme olarak siz değerli müşterilerimize her zaman piyasa koşullarına göre en uygun fiyatları sunmakta ve hiçbir maddi zorluk çekmeden hizmet alabilmeniz amaçlanmaktadır.

Otakçılar kurye işletmesi olarak sunmakta olduğumuz kurye hizmetini her zaman sorunsuz bir şekilde sunmakta ve müşterilerimizin en büyük isteklerini yerine getirmekteyiz. Sunulan kurye hizmetinin sorunsuz bir şekilde sunulabilmesi adına kurye elemanlarımızdan, motorlarımızdan ve teknolojik sistemlerimizden çok büyük oranda fayda sağlamaktayız.

Otakçılar kurye işletmesi olarak kurye elemanlarımıza ürün bilgileri, ileri derce motor kullanımı ve motorlar hakkında detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sunulan hizmetin sorunsuz bir şekilde sunulmasını sağlamaktayız.

İleri derece motor kullanımı sayesinde trafik yoğunluğunu kolay bir şekilde atlatabilmeleri ve müşterilerimize hızlı hizmetler sunabilmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca sunulan ürün bilgileri eğitimleri sayesinde ürünlerin nakliye aşamasında zarar görmeyecek şekilde yerleştirilmeleri sağlanmakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması amaçlanmaktadır.

İşletme olarak küre sektöründe uzun yıllardan bu yana hizmet vermekte ve uzun yılların getirmiş olduğu deneyim ve tecrübe sayesinde motorlarımızın ne kadar önemli olduğunu anlamış bulunmaktayız.

İşletme olarak kullandığımız motorları satın alma konusunda çok büyük titizlik ve özen içerisinde araştırma yapmaktayız. Motor gücü yüksek olan, manevra kabiliyeti fazla olan motorları tercih etmekte ve bu sayede trafik sorununu en kısa sürede aşarak müşterilerimize hızlı bir hizmet sunabilmekteyiz.

Kullandığımız yüksek modelli motorlarımızın tüm periyodik bakımları kurye elemanlarımız tarafından yaptırılmakta ve bu bakımlar sayesinde motor arızalanma risklerini en alt seviyele indirmekteyiz. Bu yüksek modelli ve bakımlı motorlar sayesinde müşterilerimizin memnun kalacakları şeklide kurye hizmeti almaları sağlamaktayız.

Otakçılar kurye işletmesi olarak kurye sektöründe uzun yıllar boyunca hizmet vermekte ve bu uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe sayesinde hizmet veren elemanların ne kadar önemli olduğunu anlamış bulunmaktayız.

Kurye elemanlarımızın deneyimli, tecrübeli ve profesyonel olmaları bizim için çok önemli noktada yer almakta ve bu sebepten dolayı işe alımları aşamasında pek çok sınavdan geçirmek suretiyle işe başlamalarını sağlamaktayız.

Bu sınavlardan başarılı olan elemanların işe başlayışlarını yamakta ve ilk bir ay olmak üzere sunulan hizmetin her aşaması hakkında detaylı eğitimler vermekteyiz. Verilen bu eğitimler sayesinde kurye elemanlarımızın direkt olarak kaliteli ve sorunsuz hizmet verebilmelerini amaçlamaktayız.

Otakçılar kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetinin kaliteli, güvenilir ve hızlı olabilmesi adına her zaman elemanlarımıza özen göstermekte ve bu özen dâhilinde kendilerini geliştirebilmeleri adına eğitimler vermekteyiz. Diksiyon eğitimleri de bu eğitimler arasında yer almakta ve siz değerli müşterilerimize çok daha saygılı yaklaşmalarını sağlamaktayız.

Sizler de bu şekilde deneyimli, eğitimli ve düzgün diksiyona sahip kurye elemanları ile hizmet almak istiyorsanız eğer mutlaka işletmemiz ile iletişim kurmalısınız. Alacağınız kurye hizmetin memnun kalacağınıza ve asla pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz.

Otakçılar Kurye Hizmeti

Otakçılar kurye olarak hizmet veren firmamız, müşterilerimizin istek ve taleplerine uygun seçenekler sunar. Bu seçeneklerde hız ve ulaşım saatleri, mesai koşulları farklılık gösterir. Buna bağlı olarak da hizmet bedeli değişir. Sunduğumuz her farklı hizmet, müşterilerimizin bir kurye hizmetinden beklediği özeni ve dikkati yansıtır. Yıllardır kurye alanında hizmet veren firma olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını gözlemleyerek sistemimizi geliştiriyoruz. Bun bağlı olarak da pek çok avantaj sağlıyoruz:

  • Müşterilerimiz kurye sistemimizi kullanarak zamandan kazanıyor.
  • Kurye hizmetimizin maliyetleri uygun olduğu için maddi yönden kâr ediyor.
  • Paketi en üst kalitede teslim koşullarında ulaştırdığımız için gönderileri emin ellerde oluyor.

Tecrübeli ekibimiz, hem mesai içinde hem de mesai dışında çalışıyor. Yani sistemimiz ara vermeden gece ve gündüz olmak üzere devam ediyor. Müşteri hizmetlerimizi aradığınız her an ulaşabilirsiniz. Güler yüzlü ekibimiz, iletişimi kuvvetli kişilerden oluşur. Her sorunu çözebilecek alt yapıya sahip olan firmamız ve ekibimiz, müşterilerimizin gönderilerini zorlu trafik koşullarına, iklim şartlarına rağmen zamanında teslim etmeyi başarır.

Otakçılar kurye olarak hizmet veren firmamız, hem bireysel gönderileri hem de işletmelere ait paketleri özenle taşır. Paketlerin içeriğinde önemli olan yasal prosedüre uygunluktur. Bunun dışındaki her gönderiyi kabul ediyor ve paketin hassasiyetine göre muhafaza koşullarını ayarlıyoruz. Her gönderiyi emanet gözüyle değerlendiriyoruz. Bize kısa süreliğine de olsa taşıma göreviyle emanet edilen paketleri müşterimizin istediği şekilde adrese teslim ediyoruz.

Otakçılar kurye olarak trafikte ne kadar yoğunluk olursa olsun motosikletlerimizin gücü, kuryelerimizin tecrübesi ve şirketimizin altyapısı sayesinde hızlı bir şekilde paketleri sahiplerine ulaştırabiliyoruz. Bu da müşterilerimizin bize olan güvenini perçinliyor. Yıllardır bu güvenle ve takdirde sayısız başarılar elde eden firmamız, bu alanda özveriyle çalışmaya devam ediyor. En hızlı, ama aynı zamanda en güvenli teslimat ilkesiyle hareket ediyoruz ve hiçbir müşterimizi hayal kırıklığına uğratmak istemiyoruz.

Otakçılar kurye olarak hizmet veren firmamız, her zaman ileriyi düşünür. Bu sebeple de hizmet alanlarını genişleterek daha iyisi için donanımını ve yazılımını geliştirir. Uzun yıllardır hizmet verdiği gibi, daha uzun yıllar hizmet vermeye devam etmek ister. Bunun için de kendini güncelleyerek hizmet akışını seri tutar.

Kurye hizmetlerine duyulan ihtiyaç her geçen gün artar. Bu artış ve beklentiler Otakçılar kurye hizmetimizi daha etkin şekilde gerçekleşmemiz için motivasyon oluşturmaktadır. Müşterilerimizin takdirleri ve beklentileri, bizi daha iyiyi yapmaya teşvik eder. O yüzden motosiklet seçiminden eleman tercihine hizmetin her aşamasına ayrıca dikkat edilir. Titiz davranılır.

Müşterilerimiz şehir dışı gönderi yapmak istediğinde de destek veriyoruz. Havayolu aracılığıyla otogar yoluyla hem de aynı gün içinde kurye hizmeti sağlıyoruz. İstanbul’daki bütün şehirlere ulaştığımız gibi, Türkiye’deki bütün illere de teslimat gerçekleştiriyoruz.

Otakçılar kurye olarak en uygun hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Kalite için nasıl özeniyor, personelimizi dikkatli seçiyorsak verdiğimiz hizmetin en ekonomik koşullarda gerçekleşmesi için de elimizden geleni yapıyoruz. Firmamız müşterilerimize hizmetin en iyi şekilde gerçekleşmesi için çok çalışan bir işletmedir. Bunun yanında bu çalışkanlığının ve hizmet kalitesinin isteyen herkes tarafından kullanılmasını da önemser. Bunun için de müşteriye özel hizmet sunulur. Herkesin tercileri farklılık arz eder. Bu farka göre de belirlenen fiyatlar değişir. Her müşterimiz kullandığı hizmet seçeneği kadar ödeme yapar. Mesafe ve boyut, hız tercihleri teslimat sürecini etkilediği gibi fiyata da etki eder.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp