İçeriğe geç

Gülbahar Kurye

Gülbahar Kurye
Gülbahar Kurye

Gülbahar Şişli’nin en hareketli mahallelerinden birisidir. Özellikle teknoloji alanındaki gelişmeler, iletişim olanakları, alışveriş alışkanlıklarının değişmesi gibi etkenler İstanbul’un tamamında olduğu gibi Gülbahar’da da köklü yeniliklere etki etmektedir. Geleneksel kargoların yetersiz kalması nedeniyle Gülbahar kurye uygulamaları öne çıkmakta, çok daha seri, çok daha güvenli ve çok daha uygun fiyatlı taşımacılıklar yapılmaktadır. SYS Kurye olarak Gülbahar içindeki herhangi bir adresten diğerine ya da Gülbahar ile İstanbul’un herhangi bir başka noktası arasında paketlerinizi en kısa sürede taşıyoruz.

Gülbahar kurye olarak bir noktadan başka bir noktaya her türlü paketinizi, evrakınızı, dosyanızı, anahtarınızı, kimliğinizi, elektronik cihazınızı, telefonunuzu, e-ticaret ürününüzü, yedek parçalarınızı, hediyelik eşyalarınızı, ilaçlarınızı ve daha fazlasını taşıyoruz. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize hizmet verebiliyoruz.

Şişli kurye hizmetleri son derece profesyonellik gerektirir. Bizler çağrı merkezimizde ve sahada her biri işinde uzman, deneyim sahibi, kendini sürekli geliştiren, özverili, çözüm odaklı bir kadroyla çalışıyoruz. Sektördeki en son gelişmeleri yakından izliyor, daima dünya standartlarında çözümlerle karşılaşmanızı sağlıyoruz.

Teknolojinin bütün olanaklarından istifade ediyor, araçlarımızı, çağrı merkezimizi her zaman güncel yazılımlarla donatıyoruz. Böylece çağdaş bir kurye firması olarak bütün Gülbaharlı müşterilerimizi en iyi hizmetlerle karşılaştırıyoruz.

İstanbul Kurye çağrı merkezimiz 7 gün, 24 saat aralıksız hizmetlerine devam etmektedir. Çağrı merkezimizde çözüm odaklı bir kadro yer almakta, tarafımıza ulaştığınız anda ekiplerimiz bütün süreci kontrol altına almakta, taşıma sürecinizin en kolay biçimde olmasını sağlamaktadır.

Amacımız her zaman en hızlı, en güvenli ve en uygun fiyatlı taşıma hizmetini sunmaktadır. Bunun için kalite standartlarımızı daima daha ileriye taşımanın yollarını arıyoruz. Yoğun İstanbul trafiğinde dahi en seri biçimde hareket ediyor, dakikalar içinde İstanbul’un en uzak noktaları arasında dahi ulaşım sağlayabiliyoruz. Böylece işlerinizi hızlandırıyor, zamandan kazanmanızı sağlıyoruz.

Gülbahar kurye alanında bütün müşterilerimizin, her talebini karşılamak adına çalışıyoruz. Bu nedenle aynı kalitede ve güvenilirlikte, farklı hızlarda kurye modelleriyle karşınıza çıkıyoruz. Normal kuryemizle en uzak noktalar arasında paketlerinizi en geç 180 dakika içinde teslim etmeyi başarıyoruz.

Hızlı kurye çeşidimizle daha da hızlanıyor, bölgeler arasında ufak farklılıklar olsa da 60 ila 90 dakika arasında her noktaya paket teslimi yapmayı vadediyoruz. Daha da fazla hıza ihtiyacı olanlar için acil kurye çeşidimizle karşılık veriyoruz. 45 ila 60 dakika arasında paket teslimatlarımızı gerçekleştirebiliyoruz.

SYS Kurye olarak sadece gün içinde değil, akşam ve geceleri de taşımacılık yapmaya devam ediyoruz. Gece kurye çeşidimizle mesai saatleri dışında taşınmasını istediğiniz paketlerinizi de en başarılı şekilde taşıyoruz. Hava koşullarına, yol durumlarına ve mesafeye göre en kısa sürede paket teslimi sağlıyoruz.

Arabalı kurye modelimizle motosikletle taşınamayacak ölçülerdeki paketlerinizi taşıyor, aynı kalitede ve güvenilirlikte çözümlerimizi sürdürüyoruz.

Kurye alanında kalitemiz, hızımız, ürün çeşidimiz kadar fiyat avantajlarımızla da öne çıkıyoruz. Birtakım hususlara göre her projemizi ayrı fiyatlandırıyor, isteğinize göre fiyat teklifi sunuyoruz.

Gülbahar kurye fiyatlarımızın tespitinde öncelikli etken mesafe olmaktadır. Modern teknoloji ile paketinizin alındığı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafeyi net biçimde hesaplıyoruz. Ayrıca seçeceğiniz kurye modeli bir diğer etkendir ve vadedilen teslimat süresi kısaldıkça fiyat artışı olmakta, gece kuryemiz diğerlerine nazaran biraz daha fiyatlı olabilmektedir. Her şeye rağmen en uygun fiyatlar sizleri beklemektedir.

Gülbahar Kurye Hizmeti

İçinde bulunduğumuz çağa uygun, hızlı çözümler üreterek, hem işiniz hem de özel hayatınızda kolay taşımacılıktan yararlanmanızı sağlayan Sys Kurye, bünyesinde sunduğu farklı hizmetlere daha kolay ulaşmanız için Gülbahar kurye hizmetini faaliyete geçirmiştir. Teknolojik yenilikleri takip ederek, sürekli kendini geliştiren bir sistemle çalışan firmamız, neye ihtiyacınız varsa onu en iyi şekilde karşılama prensibi ile çalışmaktadır.

Gülbahar kurye aracılığı ile sunduğumuz tüm hizmetlerden kolayca yararlanabilir, kargo taşımacılığına uygun tüm eşyalarınızın dakikalar içerinde gönderimini sağlayabilirsiniz. İstanbul içinde herhangi bir noktaya en fazla 120 dakika içinde taşımacılık sağlayan, uygun fiyatlı seçeneklerimiz ile ilgili bilgi almak için 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz ya da web sitemiz hizmetinizdedir.

Hangi sektörde olursanız olun, dakikalarla yarıştığımız bu çağda, aldığınız hizmetlerin kaliteli olması kadar hızlı olması da azami öneme sahiptir. Bu durumun farkında olan bizler, aradığınız hızlı ve kaliteli taşımacılık hizmetlerimize, Gülbahar kurye ekibimizle, daha da büyüyerek devam ediyoruz. İstanbul trafiğinde en hızlı ve güvenli seyahatin anahtarı olan motosikletlerle yaptığımız taşımacılık sayesinde kısacık zamanlarda, teslimat sağlıyor, uzun süreli kargo bekleyişlerini ortadan kaldırıyoruz.

Zamanınızın ne kadar değerli olduğunu bilen bizler, her geçen gün yenilikçi çözümlerimizi geliştiriyor, bizim için zaman harcamanızı engelliyoruz.

Taşınmasını istediğiniz şey ne olursa olsun, kargo taşımacılık yönetmeliği dahilinde izin verilen her eşyanız Gülbahar kurye ekibimizle hızla ve güvenle taşınabilmektedir. Motosikletle taşımacılık yapılabilecek boyutta olan;

 • İş ya da okulunuz için gerekli evraklar
 • Elektronik eşyalar
 • Kırılabilecek eşyalar
 • Hediyeler
 • Mücevherler
 • Kıyafetler
 • Kitaplar ve daha fazlasının taşımacılığı ekibimiz tarafından özenle gerçekleştirilmektedir.

Gönderinizin boyutu ya da içeriği motosiklet taşımacılığına uygun olmaması halinde ekibimiz tarafından araçlı kurye hizmetimiz sağlanmakta, aynı hız ve kalite ile binek araçlarla taşımacılık sunulmaktadır.

Haftanın her günü, günün her saati sizlere hizmet vermekteyiz. Mesai saatleri dışında, acil bir gönderiniz olması durumunda da yararlanabileceğiniz Gülbahar kurye hizmetlerimiz, gece gündüz demeden bulunduğunuz yere gelerek, gönderinizi teslim alır ve en kısa sürede teslimatı gerçekleştirir. Acil ve nöbetçi kurye hizmetlerimiz sayesinde, göndermeniz gereken her şey zamanında karşı tarafa ulaşmış olur.

Bu hizmetlerimizden, güvenle yararlanabilmeniz için yapmanız gereken tek şey 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz ya da web sitemizden bize talebinizi iletmenizdir. Bulunduğunuz yere en yakın konumda olan kuryemiz, dakikalar içerisinde yanınıza gelecek ve gönderi sürecinizi başlatacaktır.

Güvenli hizmet anlayışına sahip ekip arkadaşlarımız sayesinde, günün hangi saati olursa olsun, kişisel güvenliğinize karşı bir tehdit hissetmeden, tüm hizmetlerimizden kolayca yararlanabilirsiniz.

Firmamız bünyesinde sunduğumuz tüm hizmetlerde, güvenliği ve kaliteyi ön planda tutmaktayız. Sektörde lider konuma gelebilmek ve bu konumu koruyabilmek için gereken özelliklerin farkında olan bizler, bu misyonumuzu en iyi şekilde gerçekleştirmek üzere çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sizlere en iyi hizmeti sağlayacak olan Gülbahar kurye hizmetlerimizi tercih ettiğinizde;

 • Güvenilir ve hızlı taşımacılık
 • Ekonomik ücretlendirme
 • 7/24 müşteri desteği
 • Güler yüzlü hizmet
 • Talebinize uygun olarak düzenlenmiş seçenekler
 • Gönderinizin zamanında hasarsız teslimatı garantisine sahip olursunuz.

Her daim en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen çalışma arkadaşlarımız, bu özene sahip, profesyonel kişilerden oluşmaktadır. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamayı görev edinen bizler, hızlı ve kaliteli çözümleri sizlere sunmaktayız. İşiniz ya da özel hayatınızda sizlere en iyi çözüm ortağı olacak olan Gülbahar Kurye, işini bilen, deneyimli ve güler yüzlü ekibi ile her daim yanınızda.

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×