İçeriğe geç
Anasayfa » Gülbahar Kurye

Gülbahar Kurye

Gülbahar Şişli’nin en hareketli mahallelerinden birisidir. Özellikle teknoloji alanındaki gelişmeler, iletişim olanakları, alışveriş alışkanlıklarının değişmesi gibi etkenler İstanbul’un tamamında olduğu gibi Gülbahar’da da köklü yeniliklere etki etmektedir. Geleneksel kargoların yetersiz kalması nedeniyle Gülbahar kurye uygulamaları öne çıkmakta, çok daha seri, çok daha güvenli ve çok daha uygun fiyatlı taşımacılıklar yapılmaktadır. SYS Kurye olarak Gülbahar içindeki herhangi bir adresten diğerine ya da Gülbahar ile İstanbul’un herhangi bir başka noktası arasında paketlerinizi en kısa sürede taşıyoruz.

Gülbahar kurye olarak bir noktadan başka bir noktaya her türlü paketinizi, evrakınızı, dosyanızı, anahtarınızı, kimliğinizi, elektronik cihazınızı, telefonunuzu, e-ticaret ürününüzü, yedek parçalarınızı, hediyelik eşyalarınızı, ilaçlarınızı ve daha fazlasını taşıyoruz. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize hizmet verebiliyoruz.

Şişli kurye hizmetleri son derece profesyonellik gerektirir. Bizler çağrı merkezimizde ve sahada her biri işinde uzman, deneyim sahibi, kendini sürekli geliştiren, özverili, çözüm odaklı bir kadroyla çalışıyoruz. Sektördeki en son gelişmeleri yakından izliyor, daima dünya standartlarında çözümlerle karşılaşmanızı sağlıyoruz.

Teknolojinin bütün olanaklarından istifade ediyor, araçlarımızı, çağrı merkezimizi her zaman güncel yazılımlarla donatıyoruz. Böylece çağdaş bir kurye firması olarak bütün Gülbaharlı müşterilerimizi en iyi hizmetlerle karşılaştırıyoruz.

İstanbul Kurye çağrı merkezimiz 7 gün, 24 saat aralıksız hizmetlerine devam etmektedir. Çağrı merkezimizde çözüm odaklı bir kadro yer almakta, tarafımıza ulaştığınız anda ekiplerimiz bütün süreci kontrol altına almakta, taşıma sürecinizin en kolay biçimde olmasını sağlamaktadır.

Amacımız her zaman en hızlı, en güvenli ve en uygun fiyatlı taşıma hizmetini sunmaktadır. Bunun için kalite standartlarımızı daima daha ileriye taşımanın yollarını arıyoruz. Yoğun İstanbul trafiğinde dahi en seri biçimde hareket ediyor, dakikalar içinde İstanbul’un en uzak noktaları arasında dahi ulaşım sağlayabiliyoruz. Böylece işlerinizi hızlandırıyor, zamandan kazanmanızı sağlıyoruz.

Gülbahar kurye alanında bütün müşterilerimizin, her talebini karşılamak adına çalışıyoruz. Bu nedenle aynı kalitede ve güvenilirlikte, farklı hızlarda kurye modelleriyle karşınıza çıkıyoruz. Normal kuryemizle en uzak noktalar arasında paketlerinizi en geç 180 dakika içinde teslim etmeyi başarıyoruz.

Hızlı kurye çeşidimizle daha da hızlanıyor, bölgeler arasında ufak farklılıklar olsa da 60 ila 90 dakika arasında her noktaya paket teslimi yapmayı vadediyoruz. Daha da fazla hıza ihtiyacı olanlar için acil kurye çeşidimizle karşılık veriyoruz. 45 ila 60 dakika arasında paket teslimatlarımızı gerçekleştirebiliyoruz.

SYS Kurye olarak sadece gün içinde değil, akşam ve geceleri de taşımacılık yapmaya devam ediyoruz. Gece kurye çeşidimizle mesai saatleri dışında taşınmasını istediğiniz paketlerinizi de en başarılı şekilde taşıyoruz. Hava koşullarına, yol durumlarına ve mesafeye göre en kısa sürede paket teslimi sağlıyoruz.

Arabalı kurye modelimizle motosikletle taşınamayacak ölçülerdeki paketlerinizi taşıyor, aynı kalitede ve güvenilirlikte çözümlerimizi sürdürüyoruz.

Kurye alanında kalitemiz, hızımız, ürün çeşidimiz kadar fiyat avantajlarımızla da öne çıkıyoruz. Birtakım hususlara göre her projemizi ayrı fiyatlandırıyor, isteğinize göre fiyat teklifi sunuyoruz.

Gülbahar kurye fiyatlarımızın tespitinde öncelikli etken mesafe olmaktadır. Modern teknoloji ile paketinizin alındığı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafeyi net biçimde hesaplıyoruz. Ayrıca seçeceğiniz kurye modeli bir diğer etkendir ve vadedilen teslimat süresi kısaldıkça fiyat artışı olmakta, gece kuryemiz diğerlerine nazaran biraz daha fiyatlı olabilmektedir. Her şeye rağmen en uygun fiyatlar sizleri beklemektedir.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×