İçeriğe geç

Bayburt Uçak Kargo

Bayburt Uçak Kargo
Bayburt Uçak Kargo

Günümüzde hızın önem kazandığı, her işin veya alınması gereken bir ürünün veyahut yapılması gereken prosedürlerin anında ve şimdi olması istenmektedir. Bunun bir yansıması da verdiğimiz taşımacılık hizmetine akseder. Bir ilden başka bir ile gerçekleştirilecek olan gönderinin en kısa süre içinde istenilen adrese ulaşması ancak havayolu taşımacılığı sayesindedir. Firmamız 52 farklı noktada bu hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Bu ilerden biri de Bayburt’tur.

Bayburt uçak kargo ile hizmet sunan firmamız, günün her saati çalışmalarını sürdürür. Firmamızı aradığınızda müşteri hizmetlerimizdeki personelimiz paketinizle ilgili bütün bilgileri not eder. Kargonun boyutu, ağırlığı hakkında bilgi alır. Hangi tarihte hangi adrese teslim edileceğini kaydeder. Daha sonra bir planlama oluşturulur. Gideceği ile göre uçak tarihi, saati ve gönderinin alınacağı zaman ayarlanır. Ekibimiz her aşamayı dikkatle ve özenle takip eder. Adresten alınan kargonun hassaslığı veya kırılma olasılığına göre özenle paketlenmesi yapılır. Uçuş saatine göre havayollarına teslimat yapılır.

Bayburt uçak kargo hizmeti veren firmamız, kendisine teslim edilen kargonun tüm aşamalarını takip ettiği gibi müşterilerinin de bu takibi yapmasını sağlamaktadır. Verilen takip numarası ile paket sahibi de gönderisinin nerede olduğunu rahatlıkla görebilmektedir. İstediği adrese teslim edildiğinde de kendisine mesajla haber iletilmektedir.

Profesyonel bir şekilde verdiğimiz her hizmet için çok çalışıyoruz. Ekip arkadaşlarımız kırılabilecek veya kolay hasara uğrayabilecek paketleri teslim aldığı şekliyle verilen adrese teslim eder. Bu, bireysel gönderiler için de kurumsal veya işletmelerin gönderileri için de geçerlidir.

Bayburt uçak kargo ile aynı gün içinde teslimatı gerçekleştirebiliyoruz. Kargonuzun aciliyet durumuna göre biz de plan akışımızı ve verdiğimiz hizmeti daha da hızlandırıyoruz. Firmamız, yıllardır bu işi yapmanın verdiği tecrübe ve birikimle hareket eder. Hava yolu ile yapılan taşımacılık profesyonel bir ekip gerektirmektedir. Herhangi bir aksaklığın yaşanmaması için süreçlerin doğru ve adım adım takibi esastır. Firmamız da personeliyle birlikte bu hizmeti en iyi ve en kaliteli şekilde gerçekleştirir.

Şehir dışına ulaştırmak istediğiniz bir gönderi olduğunda, bunu en hızlı şekilde gerçekleştirmenin yolu Bayburt uçak kargo olur. Özel olarak tasarlanan ve hassas, kırılabilir eşyalar için en iyi güvenlik sağlanarak kilometrelerce uzağa kargonuz taşınır. Müşterilerimizin memnuniyeti yaptığımız hizmetin en önemli misyonudur. Yıllardır bu memnuniyetin tesisini muhafaza için çok çalışıyoruz. Bunun için de kalite standartlarının üstünde hizmet vermeye gayret ediyoruz.

Bütün ekibimiz özveri ve özenle en iyi hizmeti sağlamak için çalışıyor. Bayburt uçak kargo ekibimiz hizmetlerimizin en iyi şekilde gerçekleşmesi için gece-gündüz mesai yapar. Acil kargo hizmeti için gece hizmet vererek günün her saatini çalışarak geçiren işletmemiz, hem güvenlikte hem hızda hem de sorunsuz teslimatta en iyi firmalar arasında yer alır.

Bayburt uçak kargo ile en kaliteli hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Amacımız bu hizmetten herkesin kolaylıkla ve rahatlıkla istifade edebilmesini sağlamaktır. Bunun için de belirlediğimiz fiyatları en ekonomik seviyede tutmaya çalışıyoruz. Gönderilecek olan kargonun boyutu, ağırlığı, teslim edileceği adresi, teslim saati hesaplanarak ortaya fiyat çıkmaktadır. Bu da talep edilen hizmetin karşılığının alındığını göstermektedir. Her hizmetimiz müşteriye has olduğu gibi, yapılan ödemeler de müşterinin talebine göredir.

Kurduğumuz sistem, yıllar içinde edindiğimiz tecrübelerin birer yansımasıdır. Müşteri odaklı çalışan firmamız, kendisini geliştirmek için hevesli personeli ile her zaman ileriyi hedeflemektedir.

İstanbul Bayburt Uçak Kargo

Şehirlerarası kurye hizmetinde müşterilerimiz artık geleneksel karayolu kargo hizmetinden ziyade daha güvenilir ve hızlı olan uçak kargo hizmetinden yararlanmayı tercih etmektedir. Bir ilden başka bir ile gönderilen kargonun karayolu hizmeti ile ulaşımı günler sürmektedir. Fakat hızlı bir dönemde yaşamamız ve istediklerimize daha hızlı ulaşma arzusu müşterilerimizde kargo hizmetinde de hızlılık arzusu uyandırmıştır. İstanbul Bayburt uçak kargo firması olarak müşteri odaklı çalışma sistemimizle müşterilerimizin bu isteklerini göz ardı etmeyip kargolarını istedikleri zaman almaları için en iyi hizmeti sunmaktayız.

Bayburt uçak kargo hizmetimiz ile müşterilerimiz istedikleri adrese kargolarını hızlı bir şekilde ulaştırma seçeneğine sahiptirler. Sys Kurye firması olarak ülkemizin pek çok iline kesintisiz bir şekilde sunduğumuz bu hizmet ile en çok tercih edilen kargo firmaları arasında yer almaktayız.

Kargo hizmeti sunan pek çok firma, kargoladığı ürünlerde meydana gelebilecek sorunları önlemek için pek çok ürünün kargolama işlemini yapmamaktadır. Fakat Bayburt uçak kargo firması olarak sunduğumuz kargo hizmetinde ürün sınırlamamız çok azdır. Tecrübeli çalışanlarımız ile kargolarımızda aldığımız güvenlik tedbirleri ile kısa süre içerisinde bozulabilen yiyecekler, ilaçlar ve kırılabilen ürünler gibi pek çok üründe kargo hizmeti vermekteyiz. Bu gibi ürünlerde gerekli önlemler alınarak istenen ürünler ilk halini korumuş şekilde alıcının adresine teslim edilmektedir.

Yılların vermiş olduğu deneyimler ile ürüne göre özel koruma ve muhafaza etme ile güvenli teslimatın garantisini vermekteyiz. Firma kaynaklı herhangi bir soruna mahal vermemekteyiz. Kargo hizmetinde hızlı ulaşımın yanı sıra güvenli ulaşım da çok önemlidir. Müşteri odaklı çalışma şeklimiz ile garantili kargolama hizmeti vererek en çok tercih edilen kargo firmaları arasında yer almaktayız.

Bayburt uçak kargo firması olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerimizin özelliklerinden bazıları şu şekildedir:

  • Uçak kullanarak sunmuş olduğumuz ürün taşıma hizmetimiz ile üst seviyede bir hizmet kalitesi sunacağımızın teminatını size daha faaliyetlerimize başlamadan evvel veriyoruz. Bu sayede firmamız ile sizlerin arasında güçlü bir güven bağı kurulmasını sağlıyoruz.
  • Firmamız size ultra hızda performans göstereceğinin güvencesini vererek çok kısa süren bir zaman diliminde hizmet vereceğine dair gereken taahhüttü veriyor.
  • Ayrıca havayolu taşımacılığı aracılığı ile yaptığımız bu hizmetlerimizde maksimum hıza ulaşarak kuryelerinizin güvenli en üst seviyeye çıkarmayı başarıyoruz. Firma olarak ürünlerinizde olumsuz açıdan herhangi bir bozulmanın ya da değişmenin olmasını önleyerek sizlerin hizmetlerimizden memnun kalmanızı bir adım daha ön plana alıyoruz.

Havayolları kullanılarak yapılan kurye taşıma hizmetleri günümüzde karayolları aracılığı ile yapılan kurye taşıma işlemleri kadar büyük bir önem kazanmıştır. Bayburt uçak kargo firması olarak havayolları ulaşımının ne kadar önemli olduğunun farkında olarak ilerlediğimiz yolda emin adımlar ile yürüyor ve temel referans kaynağı olarak sizlerin firmamızın etkinliklerinden duyduğu memnuniyeti işaret ediyoruz.

Firmamız var olan hizmet anlayışı gereği sunmuş olduğu hizmetleri devamlı olarak revize ederek memnuniyet seviyenizi en üst seviyeye kadar yükseltmeyi temel amaç olarak belirlemiştir. Bu doğrultuda sektör içerisinde kurye taşıma hizmetleri ile ilgili en küçük gelişmeyi bile her zaman yakından izliyor ve tezahür eden bu gelişmeleri alarak hizmet envanterimiz içerisine en uygun şekilde dahil etmeye gayret ediyoruz. Bayburt uçak kargo hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak veya kargo hizmetlerimizden yararlanmak için istediğiniz zaman iletişim kanallarımızdan irtibata geçebilirsiniz. Size anında yanıt vererek hizmetlerimiz hakkında aradığınız cevapları vermeye çalışıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara