İçeriğe geç

Salacak Kurye

Salacak Kurye
Salacak Kurye

Salacak kurye uygulamalarımız ile bütün semt içinde ve semtimiz ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında iletişim sağlıyoruz. Salacak Üsküdar’ın ve İstanbul’un en güzel semtlerinden birisi olarak öne çıkmaktadır. Çok sayıda işyerine, modern tesislere, tarihi yapılara ev sahipliği yapan bölgede değişim ve gelişim aralıksız sürmekte, bu da beraberinde bölge sakinlerinin alışkanlıklarında değişikliklere neden olmaktadır.

Özellikle teknoloji ve iletişim alanında yaşanan gelişmeler Salacakgenelindeki bütün kişilerin ve işletmelerin de yeni ihtiyaç alanlarına neden olmakta, hızlı ve yoğun yaşam beraberinde daha hızlı taşımacılık yöntemlerine gereksinim doğurmaktadır. Firmamız tam da bu alanda Salacak kurye uygulamalarıyla gerek Salacakiçindeki adresler arasında gerekse Salacakile İstanbul’un diğer bütün mahalleleri arasında aracılık yapmaktadır.

SYS Kurye olarak her biri alanında deneyim sahibi, işini severek yapan ve dinamik yapısıyla kendini sürekli geliştiren bir firmayız. Bugüne kadar yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamış olmanın haklı gururunu yaşadığımız gibi gün geçtikçe daha fazla Salacaklıyaulaşabilmek adına özveriyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Avantajlı çözümler sağıyoruz.

Kurye hizmetlerimizde tamamen müşteri ihtiyaçlarına yönelik çalışıyoruz. Bir adresten başka bir adrese gitmesi gereken bir paketiniz varsa rahatlıkla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hatta teslim alınıp tarafınıza ulaştırılması gereken bir paketiniz için de hizmet talebinde bulunabilirsiniz ve kuryelerimiz istediğiniz adresler arasında rahatlıkla taşımacılık yapabilir.

Firma olarak yeni nesil motosikletlerle hizmet veriyoruz. Bu açıdan gönderilerinizin motosikletlerle taşınabilecek ölçülerde ve özelliklerde olması, yasal bir engel bulunmaması taşımamız için yeterlidir. Hatta motosikletle taşınamayacak paketleriniz için de aynı kalite standartlarında araçlı kurye hizmetimiz bulunmakta olup paketleriniz güvenle taşınmaya devam etmektedir. Belge, evrak, yedek parça, anahtar, dosya, numune, hediye, pasta, çiçek, telefon, bilgisayar, kimlik, pasaport, ilaç ve daha onlarca farklı kategorideki ürünü rahatlıkla taşıyabiliriz.

Kurye hizmetlerimizle her ihtiyaca çözüm üretmeye çalıştığımız için bölge genelinde birden çok modelle öne çıkıyoruz. Normal Salacak kurye ile aynı gün içinde teslim edilmesini istediğiniz paketlerinizi en geç 180 dakika içinde istenen adresler arasında taşıyıp teslim ediyoruz. Ekspres Salacak kurye ile bölgelere göre teslimat sürelerimizi 60 ila 90 dakika arasına indiriyoruz.

Acil Salacak kurye ile daha seri hareket ediyor, 45 ila 60 dakika arasında istediğiniz adresler arasında paketlerinizi teslim ediyoruz. Mesai saatleri dışındaki adresleriniz içinse Salacak gece kurye modelimizle taşımacılık yapıyor, böylece 7/24 en yakın Salacak kurye olmayı başarıyoruz.

Salacak kurye uygulamalarımız çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Bunların başında hız gelmekte, İstanbul’un en uzak noktalarına dahi dakikalar içinde teslimat yapılarak işleriniz hızlandırılmakta, ihtiyaçlarınıza daha kısa sürede sahip olmanız sağlanmaktadır.

Kuryelerimiz teknolojiyi kullanarak yoğun İstanbul trafiğinde rahatlıkla hareket etmekte, adresleri kolaylıkla bulmakta, en kestirme yollardan geçerek zaman tasarrufu sağlamaktadır. Ayrıca güvenli taşımacılık hizmeti verilmekte, paketlerinizin karışma, kaybolma, hasar alma gibi sorunlarla karşılaşmadan alıcısına ulaştırılması sağlanmaktadır.

Salacak kurye olarak sunmuş olduğumuz en büyük avantajlardan birisi de fiyatlandırma yönünden olmaktadır. Taşımacılık giderlerinizi en aza indirmek adına hummalı bir çalışma yürütüyor, fiyat tekliflerimizi minimum seviyede tutuyoruz.

Salacakkurye fiyatlarımızda en temel etken mesafedir. Paketinizin teslim alınacağı ve teslim edileceği noktalar arasındaki mesafeye göre yakıt, mesai, personel giderleri değişeceğinden fiyatlandırma da değişmektedir. Motor kurye modellerimiz fiyat değişikliğinde bir diğer etken olup teslimat süresi kısaldıkça kurye modellerinin fiyatları da artmakta, her şeye rağmen firmamız bölgenin en uygun fiyatlı kuryesi olmayı başarmaktadır.

Salacak Kurye Hizmeti

Geçmişten günümüze insanlar sürekli üretmiş ve ürettikçe de hayatı kolaylaştırmışlardır. Asıl amaç hayatı kolaylaştırarak daha yaşanır hale getirmek olmuştur. İnsanlar her konuda gelişip dönüşmüşler ve birçok konuda hayata yeni şeyler katmışlardır. İnsanların hayatta geliştirdikleri şeylerden bir tanesi de ulaşımdır. Ulaşımı geliştiren insanlar ulaşım ile beraber birçok şeyin de gelişmesine yardımcı olmuşlardır.

Ulaşımın gelişmesi ile beraber şehir içi ulaştırma hizmeti de doğmuştur. Günümüzde hem yaşamın yoğun ve koşturmaca dolu olmasından hem de koşturmaktan dolayı yorulmamızdan kaynaklı birçok yere git gel yapamamaktayız. Bu nedenle bizim yapamadığımız ve yetişemediğimiz işlerimize yetişmek üzere kurye hizmeti doğmuştur. Kurye hizmeti hepimizin oldukça önemli ve gereklidir. Hayatımızın her alanında adeta cankurtaran konumunda olan kurye, olmazsa olmazımız olmuş durumdadır.

Kurye hizmeti denince akla ilk gelen isim olmayı başarmış olan Salacak kurye, kaliteli ve güvenilir hizmeti ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Kurulduğu günden bu yana hiç durmadan çalışıp çabalayan ve her geçen gün kendini biraz daha geliştirip büyüten firmamız, oldukça yoğun bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır. İş benzeri olmayan hizmeti ile firmamız, oldukça rehavet görmektedir.

Salacak kurye, deneyimli, azimli, atılgan, çalışkan ve hoşgörülü çalışan kadrosu ile adeta harikalar yaratmaktadır. En uzak mesafeye bile oldukça hızlı bir şekilde ulaşan ve hizmetini en kaliteli şekilde sunan firmamız, yedi yirmi dört hizmetinizdedir. Bunun yanı sıra oldukça uygun fiyata hizmet sunan firmamız bu sektörde ki diğer firmalar ile arasındaki büyük farkı bir kez daha ortaya koymuş bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermekte olan Salacak kurye, sürekli olarak kendini dönüştürüp değiştirmektedir. Sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetten ötürü müşterisinin hem takdirini hem de güvenini kazanmış olan firmamız, adını bu sektörün en zirvesine taşımayı da başarmıştır.

Günümüzde hizmet sunmakta olan yüzlerce firma bulunmaktadır. Hizmet sunmak yeterli değildir bir de verilen hizmete dair güven oluşturmak gerekir. Bu konuda da kendini oldukça geliştiren ve sunduğu hizmette öncelikle güveni oluşturan Salacak kurye oldukça tercih edilmektedir. Her hizmetinde mutlaka resmi belgelerle hareket eden firmamız, karşılıklı sözleşme imzalıyor ve emanet edilen eşyanın tüm sorumluluğunu alıyor. Bu yönü ile müşterisinin ihtiyacı olan güveni karşılamakta olan firmamız, güven sorununa da son veriyor. Her hizmetinde adeta kalitesini konuşturan firmamız, hesap verebilirlik ve güvenilirlik konusunda oldukça şeffaftır.

Her sektörde olduğu gibi kurye sektöründe de ihtiyaç dâhilinde kurye hizmeti sunan kişi sayısı artmaktadır. Bununla beraber firmamızın sürekli olarak büyüyüp gelişmesi ile de yeni bireylere ihtiyaç duyulmaktadır. Salacak kurye, hizmet sunmanın yanı sıra bir de istihdama dair de katkıları ile gündemde yerini almaktadır. Her yıl büyüyüp gelişen firmamız aşağıdaki şartları taşıyan bireyleri işe almaktadır:

* On sekiz yaşını doldurmuş olmak

* Ehliyet sahibi olmak

* Erkekler için askerliğini yapmış olmak

* Herhangi bir kronik rahatsızlığa sahip olmamak

* Panik atak olmamak

* Enerjili, güler yüzlü ve takım çalışmasına uygun olmak

Halka hizmet sunmakta olan her firmanın sunduğu hizmete göre bir de belirlediği ücretlendirme vardır. Günümüzde kurye hizmeti sunmakta olan firmaların hizmet bedeli aşağı yukarı birbirine yakındır. Ancak Salacak kurye, bu konuda en uygun fiyata hizmet sunan tek firmadır. Firmamız, gidilen yerin uzaklığına ve taşınan eşyanın ağırlığına göre ücretlendirme yapmaktadır. Her şeye rağmen sektörün en uygun fiyata hizmet sunan firması olduğumuzu bir kez daha belirtmekte fayda var. Sizler de kaliteli ve güvenilir hizmetimizi uygun fiyata almak istiyorsanız eğer hemen iletişime geçebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp