İçeriğe geç

Salacak Kurye

Salacak kurye uygulamalarımız ile bütün semt içinde ve semtimiz ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında iletişim sağlıyoruz. Salacak Üsküdar’ın ve İstanbul’un en güzel semtlerinden birisi olarak öne çıkmaktadır. Çok sayıda işyerine, modern tesislere, tarihi yapılara ev sahipliği yapan bölgede değişim ve gelişim aralıksız sürmekte, bu da beraberinde bölge sakinlerinin alışkanlıklarında değişikliklere neden olmaktadır.

Özellikle teknoloji ve iletişim alanında yaşanan gelişmeler Salacakgenelindeki bütün kişilerin ve işletmelerin de yeni ihtiyaç alanlarına neden olmakta, hızlı ve yoğun yaşam beraberinde daha hızlı taşımacılık yöntemlerine gereksinim doğurmaktadır. Firmamız tam da bu alanda Salacak kurye uygulamalarıyla gerek Salacakiçindeki adresler arasında gerekse Salacakile İstanbul’un diğer bütün mahalleleri arasında aracılık yapmaktadır.

SYS Kurye olarak her biri alanında deneyim sahibi, işini severek yapan ve dinamik yapısıyla kendini sürekli geliştiren bir firmayız. Bugüne kadar yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamış olmanın haklı gururunu yaşadığımız gibi gün geçtikçe daha fazla Salacaklıyaulaşabilmek adına özveriyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Avantajlı çözümler sağıyoruz.

Üsküdar kurye hizmetlerimizde tamamen müşteri ihtiyaçlarına yönelik çalışıyoruz. Bir adresten başka bir adrese gitmesi gereken bir paketiniz varsa rahatlıkla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hatta teslim alınıp tarafınıza ulaştırılması gereken bir paketiniz için de hizmet talebinde bulunabilirsiniz ve kuryelerimiz istediğiniz adresler arasında rahatlıkla taşımacılık yapabilir.

Firma olarak yeni nesil motosikletlerle hizmet veriyoruz. Bu açıdan gönderilerinizin motosikletlerle taşınabilecek ölçülerde ve özelliklerde olması, yasal bir engel bulunmaması taşımamız için yeterlidir. Hatta motosikletle taşınamayacak paketleriniz için de aynı kalite standartlarında araçlı kurye hizmetimiz bulunmakta olup paketleriniz güvenle taşınmaya devam etmektedir. Belge, evrak, yedek parça, anahtar, dosya, numune, hediye, pasta, çiçek, telefon, bilgisayar, kimlik, pasaport, ilaç ve daha onlarca farklı kategorideki ürünü rahatlıkla taşıyabiliriz.

İstanbul Kurye hizmetlerimizle her ihtiyaca çözüm üretmeye çalıştığımız için bölge genelinde birden çok modelle öne çıkıyoruz. Normal Salacak kurye ile aynı gün içinde teslim edilmesini istediğiniz paketlerinizi en geç 180 dakika içinde istenen adresler arasında taşıyıp teslim ediyoruz. Ekspres Salacak kurye ile bölgelere göre teslimat sürelerimizi 60 ila 90 dakika arasına indiriyoruz.

Acil Salacak kurye ile daha seri hareket ediyor, 45 ila 60 dakika arasında istediğiniz adresler arasında paketlerinizi teslim ediyoruz. Mesai saatleri dışındaki adresleriniz içinse Salacak gece kurye modelimizle taşımacılık yapıyor, böylece 7/24 en yakın Salacak kurye olmayı başarıyoruz.

Salacak kurye uygulamalarımız çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Bunların başında hız gelmekte, İstanbul’un en uzak noktalarına dahi dakikalar içinde teslimat yapılarak işleriniz hızlandırılmakta, ihtiyaçlarınıza daha kısa sürede sahip olmanız sağlanmaktadır.

Kuryelerimiz teknolojiyi kullanarak yoğun İstanbul trafiğinde rahatlıkla hareket etmekte, adresleri kolaylıkla bulmakta, en kestirme yollardan geçerek zaman tasarrufu sağlamaktadır. Ayrıca güvenli taşımacılık hizmeti verilmekte, paketlerinizin karışma, kaybolma, hasar alma gibi sorunlarla karşılaşmadan alıcısına ulaştırılması sağlanmaktadır.

Salacak kurye olarak sunmuş olduğumuz en büyük avantajlardan birisi de fiyatlandırma yönünden olmaktadır. Taşımacılık giderlerinizi en aza indirmek adına hummalı bir çalışma yürütüyor, fiyat tekliflerimizi minimum seviyede tutuyoruz.

Salacakkurye fiyatlarımızda en temel etken mesafedir. Paketinizin teslim alınacağı ve teslim edileceği noktalar arasındaki mesafeye göre yakıt, mesai, personel giderleri değişeceğinden fiyatlandırma da değişmektedir. Motor kurye modellerimiz fiyat değişikliğinde bir diğer etken olup teslimat süresi kısaldıkça kurye modellerinin fiyatları da artmakta, her şeye rağmen firmamız bölgenin en uygun fiyatlı kuryesi olmayı başarmaktadır.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×