İçeriğe geç

Yurt İçi Uçak Kargo

Yurt İçi Uçak Kargo
Yurt İçi Uçak Kargo
 

Uçak Kargo Teknolojisinin ilerlemesi ile insan hayatını kolaylaştıran hizmetlerden birisi halini almıştır. Daha kısa süreler içerisinde Yurt İçi Uçak Kargo ile iletimler sağlanabilmektedir. Firmamızın sunmuş olduğu kargo hizmetleri, öncelikle yurt içinde birçok farklı noktada sağlanabilmektedir.

Uzun süredir sağladığımız hizmetlerde Yurt İçi Uçak Kargo hizmetleri için Turkish Cargo ile yaklaşık olarak 50 farklı şehirde havalimanı üzerinden ulaşım sağlayabiliyoruz. Önümüzdeki yıllarda da havalimanı açılan şehirlerde benzeri hizmetlerinin verilmesi için sistem oluşturulması hedefleniyor. 24 saat içinde teslimatı garanti eden Hava Kargo hizmetimiz ile erken saatlerde alınan siparişler aynı gün, günün geç saatinde alınanlar ise ertesi gün mümkün olan en erken saat de istediğiniz adrese teslim edilir. Siz de önemli paketleriniz masanızdan dahi kalkmadan Türkiye’nin istediğiniz köşesine kurye ayrıcalığı için SYS Kurye ile iletişime geçebilir, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yaşadığımız çağın hız çağı olmasından kaynaklı olarak, insanlar istediği herhangi bir ürünü biran önce elde etme veya sevdiği insanlara ürünü biran önce ulaştırma arzusu içerisindedir. Aynı şekilde müşterilerinin hızlı teslimat isteklerinin farkında olan ticari firmalar da ürünlerini müşterilerine hızlı ulaştırmak için hızlı ulaşım araçları tercih etmektedir.

Genel olarak teslimat işlemleri kargo vasıtası ile gerçekleşmektedir. Gönderici tarafından verilen bir ürünün alıcıya belli vasıtalar ile teslim edilmesi kargolama işlemidir. SYS kurye olarak, gerek bireysel gönderileriniz de, gerek firmalar arası kargolama işlemlerinde ve gerekse ticari firmaların müşterilerine ulaştırmak istedikleri ürünlerin teslimatlarında, güvenli ve hızlı kargo hizmeti sunmaktayız. Özellikle acil kargo gönderileriniz de yurt içi uçak kargo hizmetimiz ile Türkiye’nin hangi bölgesinde olursa olsun, kargolarınız aynı gün içerisinde teslim edilmektedir. Tecrübeli ve deneyimli elemanlarımız ile işlemleriniz hızlı bir şekilde gerçekleştirilir, prosedürlere takılmadan kargonuz teslim edilir.

Yurt İçi Uçak Kargo Avantajları

Kargolama hizmetinde ürünün cinsi, aciliyetlik durumu, konumu, gideceği adres gibi durumlar ürünün hangi araçlarla taşınacağını belirlemektedir. Kargo teslimatlarının hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi için en hızlı ulaşım aracı tercih edilmesi gerekmektedir. Araçlar içerisinde en hızlı olan ise uçak kargolardır. Uçak kargolar ile birkaç saat içerisinde kargolar bulunduğu ilden teslim edileceği ile ulaşır. Bu sayede diğer araçların günler süren işlemler, saatler içerisinde yapılabilinmektedir. Bu doğrultuda özellikle şehirlerarası taşımada yurt içi uçak kargo daha sık tercih edilmektedir.

Müşteriler, ürünlerinin hızlı teslimatı kadar güvenle teslim edilmesini ister. Uçak kargolar hızlı oldukları kadar en güvenli ulaşım aracıdır. Uçak kargolar, ürünlerin taşınma sırasında sarsıntı veya engebeli yollardan geçmedikleri için ürünler sallanmadan, herhangi bir deformasyona uğramadan varacakları noktaya güvenle ulaşır. Uçakların belli bir kapasitesi olduğu için ürünleriniz yoğunluk ve tıkıştırma ile değil özenle taşınmaktadır.

Firma olarak, müşterilerimize kargolama alanında geniş yelpazede, kalite standartlarına uygun hizmetler sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimiz ile müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini belirleyerek, bu minvalde hizmet sahamızı geniş tutmaktayız.

Hızlı ve güvenli kargolama hizmetimizin yanı sıra 7/24 müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her an hizmet sunmaktayız. Müşterilerimiz, SYS kurye müşteri hizmetleri hattını arayarak ihtiyaç duyduğu bilgi ve kargolama hizmetini alabilmektedir. En yakın şubeye giderek, kargonuzu teslim edebileceğiniz gibi adresinize kurye talep edebilirsiniz.

Yurt içi uçak kargo ile sağladığımız hızlı kargolama imkânı ile birçok ürünün taşınmasını sağlamaktayız. Kargo firmaları, genel olarak belli başlı ürünler taşırken firma olarak bizler, birçok çeşit ürünü taşıma imkânı sunmaktayız. Bunlar içerisinde her kargo firmasının taşıdığı, kırılmayan ve değerli olmayan eşyalar olduğu gibi; meyve –sebze türünde çabuk bozulabilen, soğuk depo ürünleri ve VİP ürün tarzı birçok kargo çeşidini de taşımaktayız.

Uçaklar kendi başlarına güvenli taşıma aracı olsa dahi doğru firma ile kargolama işlemi yapılmadığı takdirde ürünlerde deformasyonlar yaşanması kaçınılmazdır. Sahip olduğumuz deneyimli, profesyonel ekip ve son teknoloji ekipmanlarımızla kargolarınıza gereken önem ve hassasiyeti göstermekteyiz. Ürünün cinsine göre taşıma, koruma altına alma, gözlemleme gibi birçok önlem almaktayız. Hizmetimiz ve kargolarınıza göstermiş olduğumuz önem ve özenle kargolarınız herhangi bir deformasyon yaşamadan güvenle adreslerine ulaşmaktadır.

Firma olarak, yurt içi uçak kargo alanında kalite standartlarına uygun göstermiş olduğumuz hizmetle müşterilerimizde güven sağlamaktayız. Sizlerde hızlı ve güvenli kargolama imkânından faydalanmak için firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

Yurt İçi Uçak Kargo Hizmeti

Güvenilir bir yurt içi uçak kargo hizmeti mi arıyorsunuz? Başka yere bakmanıza gerek yok! Yurt içi hava kargo hizmetimizin sunduğu pek çok avantaj var ve mallarınızı ülke çapında göndermek için hizmetimizin neden tercihiniz olması gerektiğine dair 5 ipucu. Kullanışlı ve verimli hizmetimizle, kargonuzun zamanında ve mükemmel durumda ulaşacağına güvenebilirsiniz. Yurt içi hava kargo hizmetimizi kullanmanın faydaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Türkiye içinde mal gönderimi söz konusu olduğunda, yurt içi uçak kargo taşımacılığı ürünlerinizi gitmeleri gereken yere ulaştırmanın en hızlı yoludur. Yurt içi hava kargo ile ürünlerinizin kara taşımacılığı ile göndereceğinizden daha hızlı ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Bunun nedeni, kara taşımacılığının saatte ortalama 96 km hızına kıyasla hava kargonun saatte 960 km hıza kadar yol alabilmesidir. Yurt içi uçak kargoyu kullanarak, ürünlerinizin varış yerine ulaşması için gereken süreyi kısaltabilirsiniz. Ayrıca, deneyimli ekibimiz mallarınız için en verimli rotayı seçmenize yardımcı olabilir, böylece daha da fazla zaman kazanabilirsiniz. Yurt içi uçak kargo ile mallarınızı hiç vakit kaybetmeden olması gereken yere ulaştırabilirsiniz!

Kargo şirketi olarak, gönderilerinizin ne olursa olsun zamanında ulaşması gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle güvenilir yurt içi uçak kargo hizmetlerimizle gurur duyuyoruz. Ekibimiz kargo sektöründe onlarca yıllık deneyime sahiptir ve tüm müşterilerimizin mümkün olan en güvenilir hizmeti almasını sağlamak için yıllardır ellerinden geleni yapmaktalar ve yapmaya da devam edecekler. Yurt içi uçak kargo ile kargonuzun güvenli ve emniyetli olduğunu ve ihtiyacınız olduğunda elinize ulaşacağını bilmek içinizi rahatlatmaya yardımcı olacaktır.

Yurt içi uçak kargo hizmetimizde kapsamlı bir taşımacılık ve lojistik çözümleri yelpazesi sunuyoruz. İster hızlı, güvenilir ve emniyetli bir şekilde kargo göndermeniz, ister belirli bir zamanda veya varış noktasında teslim edilmesini sağlamanız gereksin, etkili bir çözüm sağlayabiliriz. Müşterilerimizin ihtiyaçları için mümkün olan en iyi çözümü bulmalarına yardımcı olmaya kararlıyız. Deneyimli uzman ekibimiz, her adımda tavsiye ve destek sağlamak için hazırdır. Olağanüstü müşteri hizmeti sunmaktan büyük gurur duyuyoruz ve amacımız kargonuzun zamanında ve mükemmel durumda ulaşmasını sağlamaktır.

Ekstra güvence ve hıza ihtiyaç duyanlar için hızlandırılmış bir hizmet de sunuyoruz. Ekibimiz, bireysel gereksinimlerinizi karşılayan özel bir çözüm oluşturmak için sizinle birlikte çalışacaktır. Hiçbir gönderinin aynı olmadığını biliyoruz ve benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılayan bir hizmet sunmak için çaba göstereceğiz. Yurt içi uçak kargo hizmetimiz güvenilir, verimli ve uygun maliyetlidir. Bizimle, kargonuzun güvenli bir şekilde ve zamanında ulaşacağından emin olabilirsiniz. Gönderinizi gitmesi gereken yere ulaştırmanıza yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Yurt içi uçak kargo hizmetimizde müşteri hizmetlerini çok ciddiye alıyoruz. Ekibimiz mümkün olan en iyi müşteri deneyimini sunma konusunda son derece eğitimli ve deneyimlidir. Bir şey gönderdiğinizde bunun hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşması gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle ekibimiz her adımda size yardımcı olmaya kendini adamıştır. Sorularınızı yanıtlamaktan gönderinizin zamanında ulaştığından emin olmaya kadar, müşteri hizmetleri ekibimiz size yardımcı olmak için burada. Size elimizden geldiğince yardımcı olmak için telefon veya e-posta yoluyla her zaman ulaşılabilir durumdayız. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, ekibimiz sizin için mümkün olan en iyi deneyimi sağlamaya her zaman hazırdır.

Yurt içi uçak kargo hizmetlerimizde çevreyi göz önünde bulunduruyoruz. Hava yolculuğunun çevre üzerindeki etkisinin farkındayız, bu nedenle emisyonlarımızı azaltmak için üzerimize düşeni yaptığımızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca uygulamalarının çevreye duyarlı olmasını sağlamak için tedarikçilerimizle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz. Hizmetimizi kullanarak çevreye küçük de olsa bir yardımda bulunduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara