İçeriğe geç

Yurt İçi Uçak Kargo

 

Uçak Kargo Teknolojisinin ilerlemesi ile insan hayatını kolaylaştıran hizmetlerden birisi halini almıştır. Daha kısa süreler içerisinde Yurt İçi Uçak Kargo ile iletimler sağlanabilmektedir. Firmamızın sunmuş olduğu Hava kargo hizmetleri, öncelikle yurt içinde birçok farklı noktada sağlanabilmektedir.

Uzun süredir sağladığımız hizmetlerde Yurt İçi Uçak Kargo hizmetleri için Turkish Cargo ile yaklaşık olarak 50 farklı şehirde havalimanı üzerinden ulaşım sağlayabiliyoruz. Önümüzdeki yıllarda da havalimanı açılan şehirlerde benzeri hizmetlerinin verilmesi için sistem oluşturulması hedefleniyor. 24 saat içinde teslimatı garanti eden Hava Kargo hizmetimiz ile erken saatlerde alınan siparişler aynı gün, günün geç saatinde alınanlar ise ertesi gün mümkün olan en erken saat de istediğiniz adrese teslim edilir. Siz de önemli paketleriniz masanızdan dahi kalkmadan Türkiye’nin istediğiniz köşesine kurye ayrıcalığı için SYS Kurye ile iletişime geçebilir, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yaşadığımız çağın hız çağı olmasından kaynaklı olarak, insanlar istediği herhangi bir ürünü biran önce elde etme veya sevdiği insanlara ürünü biran önce ulaştırma arzusu içerisindedir. Aynı şekilde müşterilerinin hızlı teslimat isteklerinin farkında olan ticari firmalar da ürünlerini müşterilerine hızlı ulaştırmak için hızlı ulaşım araçları tercih etmektedir.

Genel olarak teslimat işlemleri kargo vasıtası ile gerçekleşmektedir. Gönderici tarafından verilen bir ürünün alıcıya belli vasıtalar ile teslim edilmesi kargolama işlemidir. SYS kurye olarak, gerek bireysel gönderileriniz de, gerek firmalar arası kargolama işlemlerinde ve gerekse ticari firmaların müşterilerine ulaştırmak istedikleri ürünlerin teslimatlarında, güvenli ve hızlı kargo hizmeti sunmaktayız. Özellikle acil kargo gönderileriniz de yurtiçi uçak kargo hizmetimiz ile Türkiye’nin hangi bölgesinde olursa olsun, kargolarınız aynı gün içerisinde teslim edilmektedir. Tecrübeli ve deneyimli elemanlarımız ile işlemleriniz hızlı bir şekilde gerçekleştirilir, prosedürlere takılmadan kargonuz teslim edilir.

Yurtiçi Uçak Kargo Avantajları

Kargolama hizmetinde ürünün cinsi, aciliyetlik durumu, konumu, gideceği adres gibi durumlar ürünün hangi araçlarla taşınacağını belirlemektedir. Kargo teslimatlarının hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi için en hızlı ulaşım aracı tercih edilmesi gerekmektedir. Araçlar içerisinde en hızlı olan ise uçak kargolardır. Uçak kargolar ile birkaç saat içerisinde kargolar bulunduğu ilden teslim edileceği ile ulaşır. Bu sayede diğer araçların günler süren işlemler, yurtiçi uçak kargo saatler içerisinde yapılabilinmektedir. Bu doğrultuda özellikle şehirlerarası taşımada yurtiçi uçak kargo daha sık tercih edilmektedir.

Müşteriler, ürünlerinin hızlı teslimatı kadar güvenle teslim edilmesini ister. Uçak kargolar hızlı oldukları kadar en güvenli ulaşım aracıdır. Uçak kargolar, ürünlerin taşınma sırasında sarsıntı veya engebeli yollardan geçmedikleri için ürünler sallanmadan, herhangi bir deformasyona uğramadan varacakları noktaya güvenle ulaşır. Uçakların belli bir kapasitesi olduğu için ürünleriniz yoğunluk ve tıkıştırma ile değil özenle taşınmaktadır.

Firma olarak, müşterilerimize kargolama alanında geniş yelpazede, kalite standartlarına uygun hizmetler sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimiz ile müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini belirleyerek, bu minvalde hizmet sahamızı geniş tutmaktayız.

Hızlı ve güvenli kargolama hizmetimizin yanı sıra 7/24 müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her an hizmet sunmaktayız. Müşterilerimiz, SYS kurye müşteri hizmetleri hattını arayarak ihtiyaç duyduğu bilgi ve kargolama hizmetini alabilmektedir. En yakın şubeye giderek, kargonuzu teslim edebileceğiniz gibi adresinize kurye talep edebilirsiniz.

Yurtiçi uçak kargo ile sağladığımız hızlı kargolama imkânı ile birçok ürünün taşınmasını sağlamaktayız. Kargo firmaları, genel olarak belli başlı ürünler taşırken firma olarak bizler, birçok çeşit ürünü taşıma imkânı sunmaktayız. Bunlar içerisinde her kargo firmasının taşıdığı, kırılmayan ve değerli olmayan eşyalar olduğu gibi; meyve –sebze türünde çabuk bozulabilen, soğuk depo ürünleri ve VİP ürün tarzı birçok kargo çeşidini de taşımaktayız.

Uçaklar kendi başlarına güvenli taşıma aracı olsa dahi doğru firma ile kargolama işlemi yapılmadığı takdirde ürünlerde deformasyonlar yaşanması kaçınılmazdır. Sahip olduğumuz deneyimli, profesyonel ekip ve son teknoloji ekipmanlarımızla kargolarınıza gereken önem ve hassasiyeti göstermekteyiz. Ürünün cinsine göre taşıma, koruma altına alma, gözlemleme gibi birçok önlem almaktayız. Yurtiçi uçak kargo hizmetimiz ve kargolarınıza göstermiş olduğumuz önem ve özenle kargolarınız herhangi bir deformasyon yaşamadan güvenle adreslerine ulaşmaktadır.

Firma olarak, yurtiçi uçak kargo alanında kalite standartlarına uygun göstermiş olduğumuz hizmetle müşterilerimizde güven sağlamaktayız. Sizlerde hızlı ve güvenli kargolama imkânından faydalanmak için firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×