İçeriğe geç

Merkezefendi Kurye

Merkezefendi Kurye
Merkezefendi Kurye

İstanbul şehrinin kalabalık ilçelerinden olan Merkezefendi ilçesi yoğun bir nüfusa sahiptir. Bu yoğun nüfustan dolayı kargo ve gönderim işleri de bir hayli fazladır. Gönderilerin daha hızlı karşı tarafa ulaşması için en iyi yol kurye hizmetinden faydalanmaktır. Merkezefendi kurye hizmetlerinde firma olarak çok büyük faaliyetler içerisindeyiz. Firmamız öncelik olarak ilçede hızlı bir kurye ağı oluşturmayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda hem nitelik hem de nicelik bakımından gerekli tüm adımları atmaktayız. Motor kurye hizmetimizde en iyi ve donanımlı araçlarla hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunabilmek adına saha elemanlarımızın tamamı gerekli yetkinliklere göre seçilmektedir. Müşteri memnuniyetini öncelediğimizden mütevellit Merkezefendi kurye faaliyetlerinde sorunsuz ve çözüm odaklı bir hizmet vermekteyiz.

Zeytinburnu kurye işlemlerinde en önemli unsur hızdır. Gönderilerin olabilecek en çabuk şekilde karşı tarafa ulaştırılması gönderen için elzemdir. Bu nedenle hız odaklı bir gönderi firması seçilmektedir. Biz firma olarak sektörde uzun yıllardır faaliyet göstermekte olduğumuz için hız konusunda da gerekli atılımları yapmaktayız. Tüm saha araçlarımız piyasanın en iyi araçlarıdır. Hız için en uygun motor kurye araçlarını kullanmaktayız. Diğer yandan saha personelimiz de hız konusunda yetkin kişilerden seçilmekledir. Hem hızlı gönderi yapacak hem de kural ve kaidelere uyacak kişiler ile çalışmaktayız.

Bu yaklaşımımız personelimizin ve kuryenizin güvenliği için elzemdir. İstanbul Kurye faaliyetlerimizde giderek artan bir müşteri kitlesine sahip olmamız bu alandaki başarılı hizmet politikamızın bir yansımasıdır. Müşteri memnuniyetini önemseyen bir marka olduğumuz için ilçede olabilecek tüm aksaklıklara rağmen zamanında teslim konusunda taviz vermemekteyiz. Bu tavrımız sayesinde kaliteli ve olması gerektiği gibi bir hizmet sağlayabiliyoruz.

Merkezefendi bölgesinde uzun yıllardır hizmet vermekte olan bir firmayız. Bu nedenle tüm tecrübe ve birikimlerimizle en kaliteli hizmeti verebilecek kapasitedeyiz. Profesyonel hizmet veren bir kurye firması olduğumuz için sektörde öncü konumdayız. Bölgede kurye faaliyetleri konusunda müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik adımlar atmaktayız.

Acil gönderileriniz için hızlı gönderi hizmetimiz bulunmaktadır. Acil gönderilerde mesafenin uzunluğu göz önünde bulundurulduğunda oldukça kısa zamanda kurye hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca evrak ve kâğıt gibi önemli belgeleri dahi güvenle taşımaktayız. Son yıllarda daha da artan bir talep olmasından mütevellit gece gönderileri hız kazanmıştır. Biz firma olarak talep olması halinde gece kurye hizmeti de vermekteyiz. Gece de tıpkı gündüz olduğu gibi gönderilerinizi güvenle taşımaktayız. Müşteri memnuniyetini önceleyen bir firma olmamız nedeniyle, isteklerinizi ve taleplerinizi çok ciddiye aldığımızı unutmayınız.

Merkezefendi kurye faaliyetlerimizde işinin ehli kimseler ile çalışmaktayız. Kendi alanında yetkinliklerini ev yasal yükümlüklerini tamamlamış bir personele sahibiz. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğu için tüm kurye personelimiz karşılıklı iletişimde çözüm odaklıdır. Herhangi bir problem veya sorun ortaya çıkması halinde müşterilerimizin lehine çözüm üretmekteyiz. Bu hizmet vizyonuyla faaliyetlerimizi yürüttüğümüz Merkezefendi kurye sektöründe öncü bir firma olma yolunda ilerlemekteyiz.

Kurye hizmetlerinde önemli bir etken olan hız konusunda gerekli hassasiyete sahip olduğumuz için kurye personelimizi de bu yönde seçmekteyiz. Hız kurallarına uygun bir şekilde süratli hareket eden kurye elemanlarımız sayesinde gönderileriniz güven içinde karşı tarafa ulaşır. Gönderilerinizin ve bilgilerinizin kurye personelimizin elinde güven içinde olduğunu belirtmek isteriz. Tüm personelimiz müşterilerimizin kişisel bilgilerini saklı tutmaktadır. Bu yönümüzle müşterilerimiz için gizliliği önemsediğimiz söylenebilir. Merkezefendi bölgesinde her geçen gün artan bir hizmet kapasitesiyle faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Merkezefendi Kurye Hizmeti

Yaşamın gelmiş olduğu nokta ve insanların yaşam şekli birbiriyle çok bağlantılıdır. Günümüzde insanlar hayatı en iyi şartlarda yaşamakta ve daha iyi şartlara da ulaşmak için canla başla çalışmaktadırlar. İnsanlar daha iyi şartları oluşturabilmek için öncelikle teknolojiyi geliştiriyor ve büyütüyor. Yaşam kalitesi her zaman teknoloji ile paralel şekilde ilerlemektedir. Teknoloji ne kadar gelişirse yaşam standartlarımız ve refahımız da o kadar gelişmektedir.

Teknolojinin en çok geliştirdiği şeylerden biri de ulaşımdır. Ulaşım günümüzde en son halini almış ve insanların ihtiyaçlarına cevap olmak için bu son halinden faydalanmaktayız. Ulaşım konusunda hem havadan hem karadan hem sudan ulaşımı sağlayan geliştirilmiş yüzlerce araç bulunmaktadır. En büyüğünden tutun en küçüğüne kadar her birinin işlevi ve bize kattığı şeyler farklıdır. Günümüzde hizmet vermekte olan her sektör kendince bir ulaşım aracı da belirlemektedir. İnsanların ulaşım geliştikten sonra bir de ulaştırma hizmetine ihtiyaç duyduğunu ve bu ihtiyaç dâhilinde son derece iyi bir ulaştırma hizmetinin doğduğunu da belirtmek isteriz.

Ulaştırma hizmeti sunmakta olan kişilere kurye ismi verilmiştir. Günümüzde kurye hizmeti sunmakta olan firmaların hayatımızda son derece büyük bir yeri vardır. Bu kadar büyük bir yere ve öneme sahip olan kuryeler bir gün işi bıraksalar hayat durma noktasına gelebilmektedir. Çünkü en önemlisinden en basitine kadar her şeyimizin taşınmasında yanımızda olmuşlardır.

Merkezefendi kurye, kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış ve halkın ihtiyaçlarını en iyi şekilde cevap bulmak için canla başla çalışmıştır. Firmamız sadece ihtiyaçlara cevap olmakla kalmayıp oldukça kaliteli bir hizmet sunarak müşterinin hem takdirini hem de güvenini kazanmayı başarmış bulunmaktadır. Merkezefendi kurye, müşteri memnuniyetine büyük bir önem veriyor ve müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak için oldukça sistematik bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Daha önce benzerine rastlamadığımız kalitede bir hizmet sunduğumuzu iddia ediyor ve sizleri de bu iddiayı deneyimlemeye davet ediyoruz.

Her sektörde olduğu gibi kurye sektöründe de en iyi şekilde hizmet sunabilmek için belli başlı bazı araç gereçler kullanılmaktadır. En küçüğünden tutun en büyüğüne kadar kullanılan araçlar özel olarak seçilmiş ve ihtiyaca göre belirlenmiştir. Merkezefendi kurye, kurye hizmetini en iyi şekilde verebilmek için ulaşımda kullanılmakta olan en küçük ve hızlı aracı seçmiştir. Cumamız son model motosikletleri ile oldukça hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Çalışkan, hızlı ve Atılgan çalışan kadrosunun yanı sıra bir de kullanılmakta olan son model motosikletler ile kaliteyi en zirveye taşımış bulunmaktayız. Bu hizmette motosiklet seçmemizin en temel nedenlerinden biri hem hızlı hem de oldukça küçük olmasıdır. Bu araç küçük olmasından kaynaklı engebeli ve dar yollardan gidebilir, aynı zamanda her yere ulaşabilmektedir. Ayrıca çok az yakıt yakmakta olan bu araç küçük eşyaların taşınması için de oldukça yeterlidir.

Merkezefendi kurye, her geçen gün biraz daha büyüyüp gelişmektedir. Düzenli olarak büyüyen firmamız her dönem yeni işe alımları da yer vermektedir. Firmamız işe alımlarda aşağıda belirtmiş olduğumuz noktalara önem vermektedir.

* Ehliyete sahip olmak ve tereddütsüz araç kullanmak

* 18 yaşını doldurmuş ve deneyimli olmak

* Erkekler için askerliğini yapmış olmak

* Herhangi bir sağlık ve seyahat sorununun olmaması

* İşini severek yapmak ve güler yüzlü olmak

* Tecrübeli ve takım çalışmasına uyumlu olmak

Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan Merkezefendi kurye, birçok şeyin taşınmasında hizmet sunmaktadır. Son derece kaliteli ve güvenilir bir şekilde taşıma hizmeti sunmakta olan firmamız, buldukça yoğun bir müşteri kitlesine de ulaşmayı başarmış bulunmaktadır. Her hizmetinde adeta kalitesini konuşturan Merkezefendi kurye aşağıda sıralanmış olan eşyaların taşınmasında hizmet sunmaktadır:

* Özel evraklar ve belgeler

* Kimlik, pasaport, ehliyet

* Günlük alışveriş

* Yiyecek ve içecek

* Hediyelik eşya ve takı

* Pasta

* Aksesuar

* Tekstil malzemesi veya eşyası

* Elektronik eşyalar

* Kırtasiye ürünleri

* Küçük bahçe ürünleri veya bitkiler.

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×