İçeriğe geç

Vip Kurye

Vip Kurye
Vip Kurye

Dünya günden güne küçülürken hayat da aynı oranda hızlanıyor. Firmalar artık neredeyse zamanla yarışır hale geldi. Firmaların yanı sıra şahısların da gecikmeye tahammülü kalmadı. Firma sahiplerinden şahıslara herkes daha hızlı ve daha kaliteli hizmet almak istiyor. Kargo firmalarının şehir içinde bile günleri bulabilen teslim süreleri artık dünya standartlarının altında kalmış durumda. Geç teslim sürelerinin yanı sıra kargoda yaşanan karışıklıklar, kayıplar da ayrıca bir sorun teşkil ediyor. Bazı çalışanların özensiz tavırları sonucu sizin için önemli olan evrak veya eşya zarar görebiliyor ve hatta kullanılmaz hale gelebiliyor.

Bu durum, alıcı için bir kayıp oluşturduğu kadar, gönderici için de itibar kaybına varabilecek derecede önemli bir hale gelmektedir. Hal böyle olunca insanların alternatif bir teslimat yöntemi arayışı ortaya çıkmış ve Vip kurye hizmeti doğmuştur. İstanbul’daki kurumsal ve şahıs müşterilerimizin hızlı teslimat ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla kurulmuş olan firmamız, bu hizmeti sizlere en kaliteli ve en hızlı şekilde sunmaya çalışmaktadır.

Bildiğiniz üzere İstanbul’da trafik günden güne daha da zorlayıcı hale geliyor. Ortaya çıkan salgın hastalık nedeniyle özel araç kullanımı da yükseldiği için her gün trafiğe çıkan araç sayısı oldukça artmış durumda. Bu nedenle, gün içinde teslim edilmesi gereken gönderileriniz için Vip kurye hizmetimizden yararlanmak size zaman kazandıracaktır. Sizin için önemli olan gönderiniz bizim için de önem arz eder ve müşterilerimizin gönderilerine kendi gönderimizmiş gibi yaklaşırız. İstanbul içinde bir gönderi yapmak istediğinizde bize ulaşırsanız, size bu hizmet için en uygun fiyatı sunarız.

Yoğun trafik insanların kargolarına ihtiyaçlarına farklı çözümler getirilmesine yol açmış durumda. Bu trafik çilesi içerisinde tabi ki kargo anlamında en çok Vip kurye tercih edilmekte.

Kargolarda yaşanan gecikmeler birçok soruna yol açabilmekte. Kimi zaman acil bir gönderi kimi zaman bir hediye kimi zaman ise son anda yetişmesi gereken bir evrak… Kargo şirketleri standart olarak gönderileri bir gün sonrasında teslim etmektedir. Bu durum acil durumlar açısından bir çok soruna yol açabilmektedir. Bir de trafik nedeniyle yaşanan gecikmeler hesaba katıldığında kargo şirketleri de içinden çıkılmaz bir duruma girmektedir.

Kargo şirketi çalışanlarının gönderilere yeterli özeni göstermemesini tüm bu trafik sorununun üzerine eklediğimizde insanların Vip kurye hizmeti veren firmalara yönlenmesi daha anlaşılabilir bir hal alıyor. İşte bu noktada kişiye özel hizmet veren firmamız acil ihtiyaçlarınızı istediğiniz anda istediğiniz yere teslim etme anlamında sizlere yardımcı olmak için var gücüyle çalışmaktadır.

Son zamanlarda bu sektörde hizmet veren firma sayısı giderek artmaktadır. Ancak bu hizmetlerde hem güven hem de kalite söz konusu olduğu için her firma bu isteklere cevap verememektedir. Gönderilerinizin İstanbul il sınırları içerisinde güvenli bir şekilde istediğiniz yere mümkün olan en kısa sürede ulaşması için hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız için memnuniyetiniz birinci önceliğimiz konumunda bulunmaktadır.

Vip kurye hizmetimiz siz değerli müşterilerimiz için haftanın her günü 24 saat boyunca ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için devam etmektedir. Kaliteli ve güvenli taşımacılık için bizleri tercih ettiğinizde gönderilerinizin akıbetini düşünmeden içiniz rahat bir şekilde hayatınıza devam edebilirsiniz. Gönderilerinizin istediğiniz adrese tam zamanında ulaşacağı konusunda hiçbir şüpheniz olmasın.

Fiyat konusunda anlaşmamızın üzerine kuryemiz yola çıkar ve teslimatınız birkaç saat içinde gerçekleştirilir. Kurye Hizmeti sizlere hem Anadolu Yakası’nda hem de Avrupa Yakası’nda en hızlı hizmeti verebilmek için çalışmaktadır. Bizim için gönderinizin ve çalışanlarımızın güvenliği her şeyden önce geldiğinden, kurye ekibimiz, kullandıkları tüm ekipmanın bakımlarını düzenli olarak yapmaktadır.

Böylece size kesintisiz bir hizmet sunmayı garanti etmiş oluruz. Eğer siz de Vip kurye hizmetimizin hızından ve avantajlarından faydalanmak isterseniz tek yapmanız gereken SYS Kurye’ye ulaşmak. Gönderinizin tam zamanında ve eksiksiz olarak teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.

Vip Kurye Hizmeti

Geleneksel kurye ile kuryeler yakın mesafelerde dahi günleri bulan teslimatlar yapılmaktadır. Bu durum şehir içerisinde ki teslimatlar da dahi böyledir. Bunun yanında bu firmalar istediğiniz her ürünün kuryelenmesini de yapmamaktadır. Teslimatı yapılmayan ürünler arasında kıymetli, paha biçilmez eşyalar da vardır. Bunun en büyük sebeplerinden biri ürünün zarar görmesi, kaybolması gibi durumların gerçekleşmesi ihtimalinden dolayı firmanın sorumluluk almak istememesidir.  Firmaların kıymetli eşyalar için böyle bir risk almak istememeleri bir yana müşterilerin de büyük bir kısmı bu alanda kuryelere güvenleri ne yazık ki yoktur.

SYS kurye olarak, müşterilerimize sunduğumuz Vip kurye imkânı ile güvenli taşıma ve teslimat hizmeti sunuyoruz. Bu imkân sayesinde müşterilerimiz kıymetli, paha biçilmez eşyalarını hem güvenli hem de hızlı teslim alabilmektedir.

Kurye gönderici tarafından teslim edilen bir ürünün kuryeler vasıtasıyla alıcıya iletilmesidir. Firmaların görevi, ürünü vaktinde ve herhangi bir deformasyon yaşanmadan alıcıya iletmesidir. Ancak bazı durumlarda ürün ne kadar muhafaza edilmeye çalışılsa da ürünlerde deformasyonların yaşanması mümkündür. Bu yüzden firmalar daha çok sıkıntı yaşamayacakları ürünleri kuryelemeyi tercih etmektedir. Hakeza müşterilerde ürünlerinin zarar görmesi ihtimalinden dolayı çok dikkatli ve titiz davranmaktadır. Vip kurye tam da burada devreye giriyor.

Firmamızın sunduğu VİP kurye hizmeti ile müşterilerimiz güvenle ürünlerini teslim etmektedir. VİP kurye, paha biçilmez, değerli ürünlerin profesyonel, alanında uzman bir ekip ve ekipman ile ürünün teslim aldığı ilk andan itibaren alıcıya teslim edilene kadar güvenle korunmasıdır. Firma olarak, bu alanda gerekli teçhizatlara sahip, güvenli ve hızlı hizmet sunmaktayız. Bu alanda yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeyle müşteri memnuniyetini sağlamış kalifiyeli bir firma olarak VİP kurye hizmetinde en iyi imkânları sunmaktayız.

Vip kurye müşteri talebi ile oluşturulması mümkündür. Özellikle uçakla taşınacak ve paha biçilmez VİP kuryelerin taşınması için önceden bilgilendirilmeli ve ona göre hazırlık yapılması gerekmektedir. Firma olarak, taşınacak ürünün cinsine göre gerekli ekipmanlar hazırlanır ve ekiplerce en kısa sürede adresine teslim edilir.

Ürünün koruma güvencesini vererek firma olarak, üzerimize düşen sorumluluğu alıyor ve ürünü belirlenen prosedürlere uygun bir şekilde taşıyıp teslim ediyoruz. Bu alanda hizmet veren sayılı firmalardan olarak son derece ciddi ve hassas bir şekilde süreci yönetiyoruz. Verdiğimiz kaliteli ve özverili hizmet ile müşterilerimizle güven sağlayarak devamlı bir çalışma sistemi oluşturmaktayız. Bu sayede ürünlerde hızlı ve güvenli teslimat sağlamaktayız.

Firmamızın sunduğu Vip kurye hizmetini hem moto kurye ile hem de uçak kurye almanız mümkündür. Şehir içi ulaşımda moto kurye ile en hızlı ve güvenli kurye imkânı sunmaktayız. Motorların taşıyabileceği ebat ve ağırlıkta önemli ve değerli eşyaları güvenle taşıyıp teslimatı sağlanmaktadır. Bununlar beraber şehirlerarası yapılacak kurye için mesafe ve ürüne bağlı olarak hem moto kurye hem de uçak kurye imkânı sunulmaktadır. Bu durum ürünün cinsine göre şekillenmektedir.

Moto kurye için 7/24 ihtiyaç duyduğunuz her an SYS müşteri hizmetlerini arayarak kurye talep edebilirsiniz. Adresinize gelecek olan kurye paketinizi teslim alır ve en kısa sürede alıcıya teslim eder. Bu süre zarfında ürünün korunmasına son derece dikkat edilir her türlü dış etkenlere karşı muhafaza edilmektedir. Moto kurye ile VİP kuryeniz yarım saat, bir saat arasında en hızlı şekilde ulaştırılır. Şehir dışı Vip kurye hizmeti de mevcuttur. Ürün olabilecek en hızlı şekilde teslim edilir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara