İçeriğe geç

Bağlarbaşı Kurye

Bağlarbaşı Kurye
Bağlarbaşı Kurye

Bağlarbaşı kurye uygulamalarımızla yılın her günü, günün her saati yollardayız. Uzun yılların bilgi ve birikimiyle Üsküdar’ın en özel mahallelerinden birisi olan Bağlarbaşı’ndaprofesyonel çözümler üretiyoruz. Bölgemizde ilk günden itibaren temel amacımız müşteri memnuniyetini sağlamak olmuştur ve bugüne kadar yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile gelmiş bulunuyoruz. Aynı standartları her geçen gün daha ileriye taşıyarak hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarına yardımcı oluyoruz.

İş merkezlerinin, işletmelerin yoğun bulunduğu ve gelişme potansiyeli oldukça fazla olan Bağlarbaşı’ndaSYS Kurye olarak yıllardır hemen bütün talepleri karşılıyoruz. Değişen yaşam standartlarına ve alışkanlıklara en iyi biçimde karşılık verebilmek adına kendimizi sürekli geliştiriyor, dünya standartlarında uygulamaları bölgemiz halkıyla buluşturuyoruz.

Bağlarbaşı kurye hizmetlerimiz kapsamında bulundurulması ve taşınması yasal olmayan her türlü gönderiyi taşıyabiliyoruz. Evrak, kimlik, pasaport, e-ticaret ürünü, yedek parça, numune, laboratuvar ürünü, hediye, gıda, ilaç, pasta ve daha yüzlerce ürünü adınıza taşıyabiliyoruz.

Bağlarbaşı kurye hizmetlerimiz ile tamamen müşteri odaklı çalışıyor, ihtiyaçlarınız hangi yöndeyse ona göre esneklik gösteriyoruz. Dilerseniz Bağlarbaşıiçindeki bir adresten başka bir adrese, dilerseniz de Bağlarbaşıile İstanbul’un diğer herhangi bir mahallesindeki adres arasında taşımacılık yapıyoruz. Hatta birden çok adrese ulaştırılması gereken, birden çok adreste imzalanması gereken gönderilerinizi dahi adınıza taşıyoruz.

Üsküdar kurye hizmetlerimiz pek çok avantajı bir arada sunmaktadır. Bunların başında hızlı olmamız gelmektedir. Bizler yoğun trafikte dahi son derece seri hareket ediyor, İstanbul’un en uzak noktalarına dahi dakikalar içinde teslimat yapabiliyoruz. Böylece en acil ihtiyaçlarınızı dahi kısa sürede karşılayabiliyor, işlerinizde süreklilik sağlayabiliyorsunuz.

İstanbul Kurye uygulamalarımız aynı zamanda güvenlik avantajı sağlar. Bizler gönderilerinizi özel alanlarda, her türlü önlemi alarak taşıyoruz. Böylece en değerli gönderileriniz dahi kaybolma, karışma, ezilme gibi risklere maruz kalmıyorlar.

Bağlarbaşı kurye ihtiyaçları çok farklı şekillerde olabilmektedir. Bizler yıllardır sektörü yakından izliyor ve bu alanda öncü bir firma olarak farklı kurye modelleri geliştirmiş bulunuyoruz. Kurye modellerimizin tamamı SYS kalitesine sahipken hizmet zamanları ve vaat edilen teslimat süreleri açısından farklılık göstermektedir. Böylece ihtiyacınıza en uygun kurye modeliniz seçmeniz mümkün olmaktadır.

Bağlarbaşı kurye modellerimizden ilki normal kuryedir. Aynı gün içinde teslim edilmesi gereken paketleriniz için en ekonomik kurye modelimiz olan normal kuryeyi seçebilirsiniz. Gönderileriniz bölgelere göre değişse de 120 ila 180 dakika arasında İstanbul’un her noktasına teslim edilebilecektir.

Hızlı kurye modelimiz daha acil ihtiyaçlarınıza hitap etmektedir. Bölgelere göre farklılık gösterebilmekle birlikte hızlı kurye modelimizde vaat edilen teslimat süresi 60 ile 90 dakika arasında olmaktadır.

Daha da hızlı bir kuryeye ihtiyacınız varsa acil kurye modelimizi tercih edebilirsiniz. Bu modelimizde vaat edilen teslimat süresi 45 ila 60 dakika arasında olsa da çoğu kez daha kısa sürede teslimat yapılmaktadır.

Mesai saatleri dışındaki ihtiyaçlarınıza ise Bağlarbaşıgece kurye modelimizle hizmet veriyor, böylece 7/24 her ne zaman acil kuryeye ihtiyacınız olsa yardımcı olmayı başarıyoruz. Motosikletle taşınması mümkün olmayan gönderilerinizde de aynı kalitede Alemdağaraçlı kurye hizmeti sunuyoruz.

Bağlarbaşı kurye alanında yalnızca kalitemiz, hızımız ve güvenilirliğimizle değil, fiyatlarımızla da fark oluşturuyoruz. İki adres arasındaki mesafeye, kurye modeline ve gönderi özelliklerine göre fiyatlandırma yapıyor, bölgemizin en ekonomik kuryesi olarak öne çıkıyoruz.

Bağlarbaşı Kurye Hizmeti

Bağlarbaşı kurye olarak uzun yıllardır semtimiz genelinde ve semtimizle İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında taşımacılık yapıyoruz. Bağlarbaşı Anadolu yakasında, Üsküdar ilçesi sınırları içinde bulunan, son derece merkezi bir semttir. Geçmişten bu yana İstanbul’un en işlek yerlerinden birisi olan Bağlarbaşı’nda yaşam büyük bir değişim içindedir ve yaşam standartlarının, tüketim alışkanlıklarının değişmesine paralel yeni ihtiyaçlar oluşmaktadır.

Bağlarbaşı kurye tam da bu alanda en yeni ihtiyaç alanlarından birisi olup modern kargo uygulamaları moto kuryelerle karşılanmaktadır. Moto kuryeler sayesinde İstanbul’un en uzak noktalarına dahi dakikalar içinde ulaşılabilmekte, böylece insanlar ihtiyaçlarına kavuşabilmek için günlerce beklemekten kurtulmaktadırlar.

Her biri moto kurye alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, kendini sürekli geliştiren, en modern teknolojileri kullanmakta maharetli, Bağlarbaşı ve İstanbul’un bütün lokasyonlarına hakim bir ekiple görev alıyoruz. Gerek sahadaki kurye ekiplerimiz gerekse çağrı merkezimizdeki ekiplerimiz çözüm odaklı olup iletişime geçtiğiniz anda ihtiyacınızı en hızlı ve en güvenli biçimde karşılamak adına harekete geçmektedir.

Bağlarbaşı kurye hizmetlerimiz belli bir sistem dahilinde işlemektedir. Buna göre süreç, bizimle iletişime geçmenizle başlar. Çağrı merkezi ekiplerimiz sizden gerekli bilgileri alarak randevu oluştururlar ve randevu saatinde kuryemiz paketinizi alacağı adreste olur. Ardından teslimat için harekete geçer ve en kısa sürede paketiniz teslimat adresine ulaştırılır. Belge karşılığında teslimat yapılarak tarafınıza da bilgilendirmede bulunulur.

Her ne kadar Bağlarbaşı kurye işleyiş süreci bu şekilde olsa da ihtiyaca göre gereken esneklik mevcuttur. Amacımız her zaman koşulsuz şartsız müşteri memnuniyetini sağlamaktır ve bunun için ihtiyacınızı tam olarak karşılamak adına çalışıyoruz. İsterseniz farklı bir adresten paketi alıp tarafınıza getiriyor, isterseniz birden çok adrese dağıtılması gereken paketlerinizi dağıtabiliyoruz.

Bağlarbaşı kurye uygulamalarımızla kimlik, ruhsat, ehliyet, belge, hediye, gıda, ilaç, hukuki dosya, yedek parça, elektronik ürün, telefon, anahtar ve daha onlarca farklı paketi taşıyabiliyoruz. Bunun için çok farklı kurye modelleri geliştirdik ve kurye modellerimiz arasından gönderinizin zamanına ve acillik durumuna göre seçim yapabiliyorsunuz.

Aynı gün içinde teslim edilmesi gereken paketleriniz için Bağlarbaşı normal kurye modelimizi kullanabileceğiniz gibi Bağlarbaşı hızlı kurye, Bağlarbaşı acil kurye, Bağlarbaşı arabalı kurye, Bağlarbaşı gece kurye gibi modeller seçerek paketlerinizin 45 ile 180 dakika arasında İstanbul’un her yerine teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Bağlarbaşı’nda kurye ihtiyacı olanların en fazla ilgilendikleri meselelerden birisi Bağlarbaşı kurye fiyatları olmaktadır. Gerek bireysel gerekse kurumsal kullanıcılar kuryeye ne kadar ücret ödemek durumunda olduklarını haliyle merak etmekte, çoğu kez de sabit bir fiyat beklentisi olmaktadır. Oysa motor kurye fiyatları her operasyonun detaylarına gör, özgün olarak belirlenmektedir.

Bağlarbaşı kurye fiyatlarını etkileyen unsurların başında mesafe gelir. Paketin teslim alındığı adres ile teslim edileceği adres arasındaki net mesafe hesaplanarak bu, fiyatlandırmada kullanılır. Ayrıca paketin özellikleri ile tercih edilen motor kurye türü de fiyatlandırmada öne çıkmaktadır. Motor kurye çeşitlerimizde vadedilen teslimat süresi kısaldıkça kurye fiyatları da artmaktadır. Ayrıca gece Bağlarbaşı kuryede mesai saatleri dışında personel ücreti, güvenlik ekipmanları, yol koşulları değişmektedir. Haliyle gece kurye de diğerlerine nazaran farklı fiyatlandırılmaktadır.

SYS Kurye olarak her zaman en kaliteli, en hızlı ve en uygun fiyatlı Bağlarbaşı kurye olmayı hedefliyoruz. Bunun için bölgemizin en avantajlı fiyatlarıyla öne çıkıyoruz. Dilediğiniz zaman çağrı merkezimizi arayabilir, net fiyat alabilirsiniz.

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×