İçeriğe geç
Anasayfa » Bağlarbaşı Kurye

Bağlarbaşı Kurye

Bağlarbaşı kurye uygulamalarımızla yılın her günü, günün her saati yollardayız. Uzun yılların bilgi ve birikimiyle Üsküdar’ın en özel mahallelerinden birisi olan Bağlarbaşı’ndaprofesyonel çözümler üretiyoruz. Bölgemizde ilk günden itibaren temel amacımız müşteri memnuniyetini sağlamak olmuştur ve bugüne kadar yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile gelmiş bulunuyoruz. Aynı standartları her geçen gün daha ileriye taşıyarak hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarına yardımcı oluyoruz.

İş merkezlerinin, işletmelerin yoğun bulunduğu ve gelişme potansiyeli oldukça fazla olan Bağlarbaşı’ndaSYS Kurye olarak yıllardır hemen bütün talepleri karşılıyoruz. Değişen yaşam standartlarına ve alışkanlıklara en iyi biçimde karşılık verebilmek adına kendimizi sürekli geliştiriyor, dünya standartlarında uygulamaları bölgemiz halkıyla buluşturuyoruz.

Bağlarbaşı kurye hizmetlerimiz kapsamında bulundurulması ve taşınması yasal olmayan her türlü gönderiyi taşıyabiliyoruz. Evrak, kimlik, pasaport, e-ticaret ürünü, yedek parça, numune, laboratuvar ürünü, hediye, gıda, ilaç, pasta ve daha yüzlerce ürünü adınıza taşıyabiliyoruz.

Bağlarbaşı kurye hizmetlerimiz ile tamamen müşteri odaklı çalışıyor, ihtiyaçlarınız hangi yöndeyse ona göre esneklik gösteriyoruz. Dilerseniz Bağlarbaşıiçindeki bir adresten başka bir adrese, dilerseniz de Bağlarbaşıile İstanbul’un diğer herhangi bir mahallesindeki adres arasında taşımacılık yapıyoruz. Hatta birden çok adrese ulaştırılması gereken, birden çok adreste imzalanması gereken gönderilerinizi dahi adınıza taşıyoruz.

Üsküdar kurye hizmetlerimiz pek çok avantajı bir arada sunmaktadır. Bunların başında hızlı olmamız gelmektedir. Bizler yoğun trafikte dahi son derece seri hareket ediyor, İstanbul’un en uzak noktalarına dahi dakikalar içinde teslimat yapabiliyoruz. Böylece en acil ihtiyaçlarınızı dahi kısa sürede karşılayabiliyor, işlerinizde süreklilik sağlayabiliyorsunuz.

İstanbul Kurye uygulamalarımız aynı zamanda güvenlik avantajı sağlar. Bizler gönderilerinizi özel alanlarda, her türlü önlemi alarak taşıyoruz. Böylece en değerli gönderileriniz dahi kaybolma, karışma, ezilme gibi risklere maruz kalmıyorlar.

Bağlarbaşı kurye ihtiyaçları çok farklı şekillerde olabilmektedir. Bizler yıllardır sektörü yakından izliyor ve bu alanda öncü bir firma olarak farklı kurye modelleri geliştirmiş bulunuyoruz. Kurye modellerimizin tamamı SYS kalitesine sahipken hizmet zamanları ve vaat edilen teslimat süreleri açısından farklılık göstermektedir. Böylece ihtiyacınıza en uygun Bağlarbaşı kurye modeliniz seçmeniz mümkün olmaktadır.

Bağlarbaşı kurye modellerimizden ilki normal kuryedir. Aynı gün içinde teslim edilmesi gereken paketleriniz için en ekonomik kurye modelimiz olan normal kuryeyi seçebilirsiniz. Gönderileriniz bölgelere göre değişse de 120 ila 180 dakika arasında İstanbul’un her noktasına teslim edilebilecektir.

Hızlı Bağlarbaşı kurye modelimiz daha acil ihtiyaçlarınıza hitap etmektedir. Bölgelere göre farklılık gösterebilmekle birlikte hızlı kurye modelimizde vaat edilen teslimat süresi 60 ile 90 dakika arasında olmaktadır.

Daha da hızlı bir kuryeye ihtiyacınız varsa acil Bağlarbaşı kurye modelimizi tercih edebilirsiniz. Bu modelimizde vaat edilen teslimat süresi 45 ila 60 dakika arasında olsa da çoğu kez daha kısa sürede teslimat yapılmaktadır.

Mesai saatleri dışındaki ihtiyaçlarınıza ise Bağlarbaşıgece kurye modelimizle hizmet veriyor, böylece 7/24 her ne zaman acil kuryeye ihtiyacınız olsa yardımcı olmayı başarıyoruz. Motosikletle taşınması mümkün olmayan gönderilerinizde de aynı kalitede Alemdağaraçlı kurye hizmeti sunuyoruz.

Bağlarbaşı kurye alanında yalnızca kalitemiz, hızımız ve güvenilirliğimizle değil, fiyatlarımızla da fark oluşturuyoruz. İki adres arasındaki mesafeye, kurye modeline ve gönderi özelliklerine göre fiyatlandırma yapıyor, bölgemizin en ekonomik kuryesi olarak öne çıkıyoruz.

Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×