İçeriğe geç

Çavuşoğlu Kurye

Çavuşoğlu Kurye
Çavuşoğlu Kurye

Lojistiğin en temel lokomotiflerinden olan kuryeler bugün hemen her alanda varlıklarını ispatlamışladır. Sayelerinde iş akışları daha da hızlanmış, pratiklik ise önem kazanmıştır. Üzerlerine düşen görevi layığı ile halleden Çavuşoğlu kurye ekibi olarak bizler de bu sektörde hızla deneyim kazanmaktayız. Bu hızlı tempoya ayak uydurup, işimizi olması gerektiği gibi yapmak için çabalamaktayız. Gerekli eğitimlere katılıp sektörde oluşan yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Güncel gelişmelere adapte olmak için de yine olabildiğince inisiyatif almaktayız. Çavuşoğlu kurye düzenli ve sistematik olarak çalışıp geri dönüşlerini bu doğrultuda kazanmaktadır.

 Uygun maliyetli bu taşıma işinde işler daha hızlı şekilde sonuçlandırılmaktadır. Birçok yönden avantaja sahip bu gönderi şekilleri ile hemen her tür sorundan bir kalemde kurtulmak mümkündür. Ayrıca günümüzde çevreye olan katkısı yüzünden de yine en çok ve sıklıkta tercih edilen taşımacılık budur. Araç trafiğinin doğaya verdiği zarar ile motorlu kuryelerin verdiği zarar kıyas kabul etmemektedir. Dolayısı ile sıklıkla üzerinde durduğumuz tüm bu pozitif gelişmeler kurye sektörünün önemini işaret etmektedir.

Taşımacılık işi her ne kadar bireysel hizmet sağlayıcılığı gibi gözükse de arkasında ciddi bir ekip işine dayalı sürece de hizmet etmektedir. Bu sayede kökeni bilgiye dayalı bir hizmet anlayışı da ekip çalışması ile kısa sürede neticelendirilmektedir. Alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşan ekip çalışmaları sonucunda süreç daha da hızlanıp, daha yerinde bir çalışma planı elde edilmektedir. Çavuşoğlu kurye ekibi genç ve dinamik kadrosu ile çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.  En yoğun trafikte dahi ileri sürüş tekniklerine hakim arkadaşlarımız ile bu konular mesele olmaktan çıkmaktadır. Çoğunlukla işletmelerin daha sıklıkla tercih ettiği bu taşımacılık ileriki dönemlerde farklı yöntemler de geliştirecektir.

Çavuşoğlu Kurye Hizmeti

İşimiz gereği devamlı trafikte olmanın verdiği bir dizi stres faktörü ile de mücadele etmekteyiz. Günümüz çoğu zaman akan, çoğu zaman da sıkışık trafikte geçmektedir. Dolayısı ile bu faktörler birer stres unsurudur. Ancak işimizin gerektirdiği sorumluluklar ve toplumsal hassasiyetler neticesinde mesleğimize olabildiğince saygılı davranmak durumundayız. Çavuşoğlu kurye ile tam da bu konu üzerine eğitimler ve sertifikalar alan alanında uzman biteyler ile yola devam etmekteyiz. İşimizin çoğunluğu yine birebir insan ilişkilerine dayalıdır. Mesleğimizin getirisi etik ve ahlaki değerlere bağlılığımız bizi oldukça hassas kılmaktadır. İşimizde oldukça çabuk ve pratik olmaya özen göstermekteyiz.

Bu sayede gönderileriniz yerinde ve zamanında teslimat şartlarına uygun teslim edilmektedir. Çavuşoğlu kurye tüm bu şartlar da dahi mesleğine tam konsantre şekilde yoluna devam etmektedir. İşimiz de sektörümüz gibi çok hızlı bir akış çizelgesine sahiptir. Dolayısı ile kendimizi daima hazır hissetmemiz bu manada çok önemlidir. Güven temin eden ekip arkadaşlarımız ile gönderiler olabildiğince süratli ve yerine zamanında ulaşana dek bizim sorumluluğumuzdadır.

Sektörde birçok kişiden farklı olarak dezavantajları avantaja çevirmeyi daima fırsat bildik. Bu sayede attığımız cesur adımlarla günümüzdeki şekillenmemizi yaşamaktayız. Çavuşoğlu kurye bünyesinde şekillendirdiğimiz iş disiplinimiz yine bu sayede oluşmuştur. Gerek şehir içi gerekse şehirler arası taşımacılıkta sektöre ciddi yatırımlarımız olmaktadır. Bu da günden güne yeni iş kapılarını ve fırsatlarını başka bireylere de sağlamak üzerinedir. Mesleğimizden kazandığımızı yine mesleğimize katarak yatırımımızı yine kendimize yapmaktayız. Yalnızca ülke pazarı değil tüm dünyada oluşan yankıları dinleyip, sektöre yabancı kalmamak için olanca gücümüzle çabalamaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara