İçeriğe geç

Pirinççiler Sanayi Kurye

Pirinççiler Sanayi Kurye
Pirinççiler Sanayi Kurye

Pirinççiler Sanayi kurye isimli işletme olarak siz değerli müşterilerimize İstanbul ilinde kaliteli, güvenli ve profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmet sayesinde sipariş verdiğiniz ürünlere sorunsuz ve hızlı bir şekilde ulaşabilmektesiniz.

Pirinççiler Sanayi kurye işletme olarak bünyemizde çalışan elemanlarımıza uzun yıllardan bu yana düzenli olarak eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sunulan kurye hizmetinin kalitesini en üst seviyelere taşımaktayız. Ayrıca sunduğumuz kurye hizmeti esnasında en çok kullanılan materyal olan motorlarımızın da tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmakta ve nakliye aşamasında arıza risklerini en alt seviyeye indirmekteyiz.

İşletme olarak teknoloji kullanımına ayrı bir özen göstermekte ve bu özen sayesinde vermiş olduğunuz siparişlerden anlık olarak haber olmak suretiyle sizlere hızlı bir hizmet sunabilmekteyiz. Ayrıca kullandığımız motorlarda bulunan araç takip cihazları sayesinde internet sitemiz üzerinden siparişlerinizi takip ederek nerede olduğunu öğrenebilir ve buna göre kendinizi hazırlayabilirsiniz. Ayrıca siparişlerinizi adreslerinize teslim etme aşamasında kullandığımız navigasyonlar sayesinde en doğru ve güvenli güzergâhları belirlemekteyiz.

Pirinççiler Sanayi kurye işletmesi olarak kaliteli bir şekilde sunmakta olduğumuz kurye hizmetinin teslimat aşamasında pek çok yöntemi siz değerli müşterilerimize sunmakta ve uygunluk durumlarınıza göre siparişlerinizi teslim alabilmeniz sağlanmaktadır.

Pirinççiler Sanayi kurye işletme olarak bünyemizde temassız teslimat, zili çalmadan teslimat ve normal teslimat olmak üzere üç adet teslimat yöntemi bulundurmakta ve siz müşterilerimizin tercihlerine sunmaktayız. Bu tercihler arasında müşterilerimiz kendi uygunluk durumlarına göre tercihlerini yapmakta ve siparişlerini o şekilde teslim almaktadırlar. Evlerinizde uyuyan biri var ise eğer zili çalmadan teslimat, kıyafet açısından uygun değilseniz eğer temassız teslimat gibi yöntemleri tercih edebilme imkânına sahipsiniz.

Pirinççiler Sanayi Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren profesyonel bir hizmet olarak siz müşterilerimize kapıda ödeme seçeneği sunmakta ve bu sayede hem nakit olarak hem de post cihazlarımız ile kartlarınız ile ödeme yapabilme imkânına sahip olmaktasınız. Bu imkânların yanı sıra siparişlerinizi kontrol ederek teslim alabilme şansına da sahipsiniz.

İnternet üzerinden sipariş verme aşamasında seçeceğiniz ödeme yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz. Herkesin günlük maddi durumları değişkenlik gösterebilmektedir. Gün gelir üzerimizde nakit paramız, gün gelir kartlarımız da para bulunmayabilmektedir. Bu gibi durumlarda müşterilerimizin zorluk yaşamaması adına her türlü ödeme yöntemini işletmemiz bünyesinde bulundurmaktayız. Bünyemizde bulunan bu özelliğin en büyük amacı siz müşterilerimizin gönüllerince hizmet kullanabilmeleridir.

Pirinççiler Sanayi kurye işletmesi olarak siz müşterilerimizin bizler ile iletişim kurmak istediği zaman hiç beklemeden iletişim kurabilmeniz adına pek çok iletişim kanalı oluşturmuş bulunmaktayız. Sosyal medya üzerinden, internet adresimiz üzerinden, telefonlar ile ve WhatsApp üzerinden canlı destek hatlarımıza bağlanabilir ve tüm sorunlarınıza en kısa süre içerisinde çözüm bulabilme imkânı yakalayabilirsiniz.

Pirinççiler Sanayi kurye işletmesi olarak bünyemizde sekreter ve santral elemanları bulundurmakta ve bu elemanların sayılarını fazla bir şekilde tutmaktayız. Sayıları fazla olan elemanlarımız sayesinde bizleri aradığınız zaman hiç vakit kaybı yaşamadan anlık olarak bağlantı kurabilmekte ve bu bağlantı sayesinde her türlü sorunlarınıza çözüm bulabilme imkânına sahip olmaktasınız. Ayrıca saydığımız diğer yöntemler ile iletişim kurmak istediğiniz zaman da eleman sayımızın fazla olmasından dolayı hızlı bir şekilde canlı destek alabilir ve her türlü sorun ve sorularınıza kaliteli ve doğru cevaplar bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara