İçeriğe geç
Anasayfa » Bodrum Uçak Kargo

Bodrum Uçak Kargo

Kargo taşımacılığında en hızlı taşımacılık Uçak Kargo ile yapılan taşımacılıktır. Uçakla yapılan taşımacılık da çok fazla ağır yük taşınamamaktadır. Hızlı ve acil kargolar için de en uygun kargo taşımacılığı uçak kargo taşımacılığıdır. Bu alanda en profesyonel ve kaliteli hizmeti sunan firmalardan bir tanesi Bodrum uçak kargo firmamızdır. Hava Kargo hizmetimiz sayesinde kargolarınız güven içinde sarsılmadan herhangi bir deformasyona uğramadan en kısa sürede adresinize teslim edilmektedir.

Hızlı ve hareketli bir çağda yaşadığımız için müşterilerimiz de aynı oranda hızlı taşımacılık hizmeti almak istemektedir. Bodrum uçak kargo firması olarak, müşterilerimizin bu isteğine kulak verip çağın en hızlı kargo hizmetini vermekteyiz. Şehirlerarası kargo hizmetinde Türkiye’nin farklı noktalarında Turkish Cargo  bünyesine bağlı uçak kargo firmalarımızla koordineli çalışma ağımız sayesinde hızlı uçak kargo ve aynı gün acil kargo taşımacılığı yapmaktayız.

Kargo hizmetinde en fazla kullanılan yöntem karayolu kargo hizmetidir. Hem fazla yük taşıması hem de yakın mesafe için en etkin kargolama yöntemidir. Ancak uzak mesafeler ve acil kargolama için en etkili ve hızlı kargolama yöntemi uçak ile kargolama yöntemidir. Uçak kargo hizmetini en etkili ve kaliteli sunan ise Bodrum uçak kargo firmamızdır. İstediğiniz her bölgeye acil kargolarınızı en kısa sürede ve en kaliteli hizmet ile ulaştırmaktayız.

Bodrum uçak kargo olarak müşterilerimizin kargolarında standart taşıma hizmeti vermenin yanında acil kargolarını da taşımaktayız. Bu alanda;

 • Müşterilerimizin kargolarındaki aciliyetlik durumlarına göre hızlı ve acil kargolar için aynı gün kargo taşımacılığı yapmaktayız.
 • Uçak kargo taşımacılığında çalışan personellerimiz tecrübeli, deneyim sahibi ve bilgili profesyonel çalışanlardır. Profesyonel çalışanlarımız sayesinde kargolarınız herhangi bir deformasyona uğramadan adreslerine teslim edilmektedir.
 • Acil kargolarınız için 7/24 ihtiyaç duyduğunuz her an SYS Kurye müşteri hizmetlerini arayıp gereken bilgi ve desteği almanız mümkündür.
 • Kargo taşımacılığında diğer firmalara nazaran çok az ürün sınırlamamız mevcuttur. Kırılabilir, çabuk bozulabilir, soğuk depo ürünleri, ilaç, paha biçilemez eşyalar, dosya, evrak, belge vb. birçok ürünü sizler için kargolamaktayız.
 • Kıymetli eşyalarınız için Vip kargo uygulamamız mevcuttur. Paha biçilemez kıymetli eşyaları profesyonel bir ekip ve ekipmanla taşımaktayız.
 • Ekiplerimizin teknolojiyi etkin kullanması sayesinde koordineli iletişim ağı ile karolarınız belirtilen tarih ve saatte ulaşılması gereken adrese teslim edilmektedir.
 • Kargo firmamız ile kargolarınız teslim alındığı andan itibaren müşterilerimiz her an kargolarının durumundan haberdar olmaktadır.

Bodrum uçak kargo hizmetimiz sayesinde müşterilerimiz en iyi kalitede kargolama hizmeti almaktadır. Şehirler Arası Kurye firmamızı diğer firmalardan ayıran en önemli unsur müşteri odaklı çalışma hizmetimiz ile müşterilerimize kargo alanında birçok imkân tanımaktayız. Bu imkânları kalite standartlarına uygun olarak vermekteyiz.

Uçak kargo hizmetini hızlı almanın en etkin yolu uçak firmaları ile devamlı ve koordineli çalışmak gerekmektedir. Bodrum uçak kargo ile farklı noktalarda bulunan firmalarımızla koordineli çalışma ağımız sayesinde hızlı ve acil kargoları istenilen tarih ve saatte teslim etmekteyiz. Bu sayede müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Kargolarınız hızlı teslim edilmenin yanı sıra herhangi bir deformasyona uğramadan özenle taşınmaktadır. Güvenli ve kaliteli hizmet ağımız sayesinde müşterilerimiz ile uzun vadede devamlı iş ilişkisi kurmaktayız. Bünyemizde çalışan güvenilir ve profesyonel ekiplerimiz ile kargolarınız özenle taşınmaktadır. Hızlı, güvenilir, kaliteli ve etkin kargo hizmetinden faydalanmak istiyorsanız Bodrum uçak kargo firmamız ile bu tecrübeyi yaşamanız mümkündür.

Günümüzde kargo taşıma alanında ihtiyaca yönelik pek çok yenilik yapılmıştır. Bu yenilikler sayesinde kargolar hem daha hızlı hem de daha güvenilir bir şekilde alıcısına ulaştırılır. Taşıma yöntemleri arasında en güvenilir yöntem olan havayolu taşıma yöntemi ile sizlere profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Alanında uzman çalışanlarımız ve yenilikçi çözümlerimiz ile her zaman yanınızdayız.

Havayolu ile yapılan taşıma işlemleri pek çok avantaj sunmaktadır. Firmamız da Bodrum uçak kargo hizmeti ile bu avantajları müşterilerine sunmaktadır. Sizler de gönderinizi uçak kargo ile gönderebilir ve zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Bodrum uçak kargo ile kargo paketiniz uçakla taşınmaktadır. Günümüzde sıklıkla tercih edilen bu hizmete bazı müşteriler şüphe ile yaklaşmaktadır. Bodrum uçak kargo hizmetimizin güvenliğinden endişe duyan müşteriler bize telefon numaralarımızdan ulaşarak bilgi alabilirler.

Sys Kurye olarak uzun yıllardır bu alanda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Deneyim ve tecrübelerimiz doğrultusunda profesyonel taşıma hizmeti sunuyoruz. Uçak kargo hizmetinin tercih edilmesinin temel nedenleri şunlardır:

 • Zamandan tasarruf etmek,
 • Farklı kategorilerden paket taşımak,
 • Paketleri güvenilir bir şekilde teslim etmek

Uçak kargo hizmetinin tercih edilmesinin başlıca sebebi zamandır. Zaman kavramı günümüzde oldukça önemli bir hale gelmiştir. Gönderilerin hem hızlı hem de güvenilir şekilde taşınması bu hizmetimiz ile mümkün. Her kategoriden ürünün taşınmasını sağlıyoruz. Taşıma sırasında kaybolma ya da zarar görme gibi sorunların yaşanmaması için gerekli olan tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz.

Bodrum uçak kargo hizmeti ile farklı kategorilerden ürünler taşınıyor. Taşınan yükler üç gruba ayrılmaktadır. Bunlar şu şekildedir:

 • Genel kargolar
 • Özel kargolar
 • Tehlikeli madde kargoları

Herhangi bir özel hizmet ya da depolamaya ihtiyaç duymayan kargolara genel kargolar adı verilir. Genel kargoların aksine özel hizmet veya depolamaya ihtiyaç duyulan kargolara ise özel kargolar adı verilir. Özel kargolar belirli aşamaları takip ederek teslim edilmektedir. Bu aşamalar sayesinde gönderinin zarar görmesi önlenir.

Uçak ile taşınması uygun olmayan kargolara tehlikeli madde kargoları denmektedir. Bu kargolar zararlı, patlayıcı ve yanıcı maddeler içerir. Sys kurye olarak Bodrum uçak kargo hizmetimizde de tehlikeli madde kargolarını taşımıyoruz. Bu sayede diğer kargoların güvenliğini sağlıyoruz.

Firmamız bazı özelliklere sahip kargoların taşıma hizmetini vermemektedir. Bu sebepten ötürü hangi kargoların gönderilip hangi kargoların gönderilemeyeceğini öğrenmek için bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Uçak kargo ile taşınabilen ürünler arasında ahşap ve metal ürünler, elektronik cihazlar, tekstil ürünleri, evraklar, dosyalar ve özel eşyalar gibi ürünler bulunmaktadır.

Bodrum uçak kargo hizmetimizi de diğer hizmetlerimizde olduğu gibi uygun fiyatlardan sizlere sunuyoruz. Düzenli şekilde kampanyalar düzenleyerek avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlıyoruz.

İş yerimizi ziyaret eden müşterilerimi güzel şekilde karşılayarak, hizmetlerimiz ile ilgili detaylı şekilde bilgi veriyoruz. Daha önce yapmış olduğumuz işlerden bahsederek bize güvenmenizi sağlıyoruz. Anlaşma sağladığımız takdirde uygun fiyatlar sunarak ekonomik açıdan da yardımcı oluyoruz.

Hizmetlerimizin her zaman arkasında duruyoruz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda sorunu en kısa sürede hallederek mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz. Sizlerden gelen olumlu ve olumsuz değerlendirmeler doğrultusunda kendimizi her geçen gün geliştiriyoruz. Hizmetlerimizden %100 memnun kalmanız için her zaman elimizden geleni yapıyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlarımızdan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız telefon numaralarımızdan bizi her zaman arayabilir ya da WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×