Anasayfa » Hızlı Kurye

Hızlı Kurye

Bugün Türkiye’nin en kalabalık ili olan ve dünyanın en büyük metropollerinden biri hâline gelen İstanbul, kendisiyle aynı kaderi taşıyan şehirler gibi azımsanamayacak seviyede bir trafik sıkıntısıyla her gün karşı karşıyadır. Bunun nedeni İstanbul gibi büyük bir şehrin yollarının büyük taşıtlarca dolu olmasıdır. Motosikletler ise –gerekli önlemler alındığı takdirde—trafik için hem bu çileye bir çıkar yolu olur hem de bugünlerde dünyanın en büyük sıkıntılarından biri olan çevre kirliliği konusunda arabalara bir alternatif olarak karşımıza çıkar.  Bizim devreye girdiğimiz yer ise bu trafik çilesinin içinde sizin işinizi rahatça halledebilmeniz. Gün içinde birkaç mahalle öteye gitmenin bile saatler aldığı İstanbul’da, biz sizin ürünleriniz için aynı gün içerisinde hızlı kurye hizmeti sunuyoruz.

Sizin göndereceğiniz ürün için saatlerce, belki de günlerce, beklemek istemeyeceğinizi biliyoruz. Gelişmiş teknolojiye ayak uydurmak ve zaman konusunda sıkıntı yaşamamak, artık gelişmek isteyen kurumlar (ve hatta bireyler) için bir zorunluluk haline geldi.

Kargo şirketlerinin en basit aktarım işleminin bile bazen haftalar sürdüğünü hepimiz her gün yaşıyoruz; bu durumda gün içinde iletim yapan hızlı kurye sistemleri İstanbul gibi bir şehir için artık bir ihtiyaç. Bu ihtiyacın farkına varan firmalar artık bu günümüz standartlarının gerisinde kalmış kargo şirketlerinden uzaklaşıyor ve bizim gibi kurye şirketlerine yöneliyor.

Hızlı kurye hizmeti veren bir şirket olarak gerekli bütün güvenlik tedbirlerini aldığımızdan emin olabilirsiniz. Yaptıkları iş konusunda eğitimli ve yaptıkları işin öneminin son derece farkında olan kuryelerimizin birinci amacı müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Tabii ki sizin için de düşünecek bir az şey olması işinizi kolaylaştıracaktır.

Verdiğimiz önemli hizmetin farkında olduğumuz için yerimizde saymayıp kendimizi geliştirmek de en önem verdiğimiz kısımlardan birisi. Yıllardır bu işi yapan bir şirket olarak kendimizi hem müşteri profili hem de çalışan insan kalitesi olarak piyasanın en iyilerinden biri hâline getirdik. Geldiğimiz bu noktada hiçbir konuda taviz vermemeye çok önem gösteriyoruz.

İstanbul’da yaşıyorsunuz ve teslimatlarınızın gün içerisinde kaybolmadan, gecikmeden, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşmasını mı istiyorsunuz? O zaman aradığınız firma biziz.  Kuruluşumuzdan bu güne kadar kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ile daima yanınızdayız.

Firmamız İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa yakasında 7 gün 24 saat aktif olarak çalışan, tecrübeli ve deneyimli kurye kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir. İster şirketiniz isterse kişisel gönderileriniz için bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Çükü biz işimizi sektörün lideri olarak sunmaktayız. Bunun için yapmanız gereken sadece müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmek. Müşteri hizmetlerimiz ile görüşmenizin ve fiyat onayı vermenizin ardından, bölgeyi çok iyi bilen personelimiz tarafından size yönlendirir. Kapıdan alınan kargonuz en kısa ve en hızlı sürede yerine ulaştırılır. Kargonuz yerine ulaştığında teslimat konusunda bilgilendirilirsiniz.  Firmamızın iş anlayışı müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermektir. Bunun için yıllardır sizlere hizmet sunarken ekiplerimiz sizler için her türlü kolaylığı sağlamayı amaç edindi. Dolayısıyla müşteri memnuniyetini temel alan misyonumuz ile İstanbul içi ve çevresinde her zaman bir telefon kadar size yakınız.

İstanbul Kurye ile taşımacılık genel olarak firmalar tarafından tercih edilse de bireylerin yoğun iş temposu sebebiyle sık sık başvurdukları bir hizmettir. Zamanında yerine ulaştırılmak istenen evraklar, belgeler, sevgililer günü, anneler günü, yaş günü gibi diğer özel günlerinize ait hediye, çiçek ve paketlerin yerine ulaşım ihtiyacınız için firmamız daima sizinledir. Dolayısıyla kaliteli hizmet politikamız ile İstanbul’un neresinde olursanız olun siz müşterilerimizin tüm beklentilerine kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Siz de firmamızın hizmeti ile İstanbul Büyük Şehir Belediyesi il sınırları içerisinde gönderilerinizin zamanında yerine ulaşma keyfini yaşıyorsunuz.

Hızlı Moto Kurye

Firmamızın güvenilir hızlı moto kurye hizmeti ile hem zamanınızdan kazanın hem de tüm gönderileriniz güvende olsun! Sizlerin de bildiği gibi İstanbul’un en büyük sorunu trafik. Trafiğin bu kadar yoğun olduğu bir şehirde sizin de gönderileriniz trafiğe takılmadan, adresten alınıp adrese teslim edilsin.

Gönderileriniz;

– Güven,

– Deneyim,

– İş sorumluluğu bilinci ile kalite standartlarının da üzerinde verilen süre içerisinde yerine ulaşsın. SYS Kurye ile çalışın rahatlığa alışın!