Anasayfa » Havalimanı Kurye

Havalimanı Kurye

 

Havalimanı kurye uygulamamızla uçak kargo ile göndereceğiniz paketlerinizi havalimanına ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. Bunun için hem kurumsal ihtiyaçlarınızda hem de bireysel ihtiyaçlarınızda profesyonel ekibimizden destek alabilir, İstanbul dışına göndermek istediğiniz paketlerinizin sizin adınıza bizim taşımamızı talep edebilirsiniz.

Uçaklar günümüz şartlarında en hızlı ve en pratik ulaşım araçlarının başında gelmektedir. Bugün gerek ülke içinde gerekse uluslararası pek çok noktaya uçaklarla kısa sürede ve çok konforlu biçimde ulaşmak mümkündür. Uçaklar ise yeryüzüne iniş kalkışta havalimanlarını kullanmaktadırlar. Bugün İstanbul bir pasif, iki aktif havalimanına sahiptir ve İstanbul Havalimanı ile Sabiha Gökçen Havalimanı hem yurtiçi hem yurt dışı uçuşların gerçekleştirilmesine izin vermektedir.

Kaliteli ve hızlı uygulamamızla uçak kargo taleplerinizi karşılıyor, bunun için birbirinden farklı kurye alternatifleriyle kendinize en uygun tercihi yapmanızı sağlıyoruz.

Havalimanı kurye çözümlerimizin detayları tamamıyla sizlerin ihtiyaçlarına göre şekillenir. Sizin yapmanız gereken çağrı merkezimizi aramaktır. Ardından iş emrinize göre kayıt açılır ve paketin nereden teslim alınacağı bilgisi istenir. Adresinize en yakın personelimiz adrese yönlendirilerek yollamak istediğiniz koliyi, paketi, evrakı ve yasal bir engel olmayan, motosikletle taşınması mümkün olan gönderinizi teslim alacaktır. Ardından da hangi havalimanına, hangi saate ulaştırılması gerekiyorsa harekete geçerek en kısa sürede teslimat gerçekleştirecektir.

Havalimanı kurye çözümlerimizden en acil ihtiyaçlarınız için yararlanabilirsiniz. Adresinizdeki bir paketin alınıp adınıza havalimanına teslim edilmesini talep edebileceğiniz gibi havalimanına adınıza İstanbul dışından gelen bir paketin alınıp adresinize getirilmesini de isteyebilirsiniz.
Uçak yolculuğuna çıkacağınız anda havalimanında bir kimliğinizi, pasaportunuzu, evrakınızı ya da başka bir belgenizi evinizde, otelinizde unutmuş olabilirsiniz. Bu durumda sizin geri dönüp belgenizi alıp uçağınıza yetişmeniz saatler sürebilir. Fakat bizler adınıza belirteceğiniz adresten ilgili belgenizi teslim alabilir, dakikalar içinde tarafınıza ulaştırabiliriz. İstanbul’un bütün ilçelerinde aktif personellerimiz bulunduğu için en yakın personelimizi ilgili adrese yönlendirir, hiç zaman kaybetmeden paketinizi taşıyabiliriz.

Havalimanı kurye hizmetimizle hem şehir dışına gönderilerinizi yapabilirsiniz hem de şehir dışından gelen gönderilerinizi aldırabilirsiniz. Yılların bilgi ve birikimi sayesinde her türlü talebinizi başarıyla karşılıyoruz. Dilerseniz operasyon merkezimizle iletişim kurarak merak ettiklerinizi sorabilir, rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz.

Havalimanı kurye uygulamamız pek çok avantajı bir arada sunmakta, bu nedenle de yoğun ilgi görmektedir. Öncelikle havalimanı kurye çözümümüz son derece hızlıdır. Hız ise İstanbulluların en çok ihtiyaç duydukları, her zaman arayıp da bulamadıkları şeydir. Neredeyse günün her anı çeşitli noktalarda yoğun trafik olmakta, uzun araç kuyrukları kısa mesafelerde dahi ulaşımın saatler almasına neden olabilmektedir. Oysa kuryelerimiz motosikletleriyle trafiğe takılmadan yol alabilmekte, İstanbul’un en uzak noktaları arasında dahi maksimum 3 saatte istenen teslimatları yapmaktadırlar.

Havalimanı kurye uygulamamız güvenlidir. Kimlik, pasaport, değerli eşya, hediye gibi özel önem gerektiren paketleriniz dahi kuryelerimizce rahatlıkla taşınabilir. Personellerimiz hava koşulları dahil her şartta paket güvenliğine büyük önem verirler ve gönderilerinizin başına kötü bir şey gelmesini önlerler.

Turkish Cargo teslimat sürelerimiz İstanbul içinde 90 dakika ila 180 dakika arasında değişebilmektedir. Normal havalimanı kurye uygulamamızı tercih etmeniz halinde maksimum teslimat süremiz 180 dakika olmakta, ekspres havalimanı kurye uygulamamızda ise maksimum 90 dakika olmaktadır. Çoğu zaman belirtilen sürelerden önce teslimat yapmamız mümkün olsa da havalimanları ile teslimat noktası arasındaki mesafeye göre teslim sürelerimiz değişebilmektedir.