Anasayfa » Bostancı Kurye

Bostancı Kurye

Herkesin bir yerlere yetişmeye çalıştığı ve satın alamadığımız tek şeyin zaman olduğu şu günlerde, kargo göndermek ve gelecek olan kargoyu beklemek oldukça uzun bir zamanımızı kaybetmemize neden olmaktadır. Kargo firmalarının mesai saatleri dışında, hafta sonlarında ve resmi tatillerde hizmet vermemesi ise karşılaşılan bir diğer sorundur. Firmamız bunun gibi birçok şikayeti göz önünde bulundurarak Bostancı kurye hizmetini uygulamaya geçirmiştir.

Hizmetimizi diğer kargo şirketlerinden ayıran başlıca fark tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda hareket edilmesidir. Ayrıca trafik sorunu dillere destan bir şehir olan İstanbul için bu hizmetimizin ne denli önemli olduğunun hepimiz için aşikardır.

Bu hizmetimiz Kadıköy Belediyesi ilçe sınırları içinde 7/24 çalışarak evraklarınızı, değerli eşyalarınızı, hediyelerinizi veya herhangi bir ürünü gerek bir adresten alarak size ulaştırmanın gerekse sizden alarak başka bir adrese en kısa sürede ulaştırmanın garantisini vererek sizlere zamandan tasarruf ettirmeyi hedeflemekteyiz. Hizmetimizi kullanmak için, verdiğimiz telefon numaraları aracılığı ile firmamızın çağrı temsilcileri ile görüşerek gönderi kaydınızı oluşturabileceğiniz gibi internet sitemizden de çıkış ve varış adresinizi seçtikten sonra gönderi ve alıcı bilgilerini girerek gönderi kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Gönderi kaydınızın oluşturulduğunda tarafınıza mail olarak ve cep telefonunuza kısa mesaj olarak teslimat bilgileri iletilecektir. Ardından Bostancı kurye olarak görev alan ekip arkadaşlarımız dilediğiniz yerden gönderinizi alarak dilediğiniz yere ulaşımını sağlayacaktır. Kurye arkadaşımızın gönderinizi teslim aldığı an itibariyle haritadan takibini yapmanız mümkün olacaktır. Ekip arkadaşlarımızın tecrübesinin yanı sıra işlerine gösterdikleri özeni ilk gönderinizden itibaren sizde fark edeceksiniz.

Değinmek istediğimiz bir diğer husus ise sizlere en kısa sürede hizmet vermeye çalışırken çalışanlarımızın güvenliklerini tehlikeye atmamız gibi bir durumun söz konusu dahi olmayacağıdır. Trafikte ve haberlerde sıklıkla karşılaştığınız güvenlik önlemi almayan ve trafik kurallarına uymayan motosiklet sürücülerinin firmamız ile bir bağlantısı olamaz. Firmamızda Bostancı kurye olarak çalışanlarımızın her birinin A2 ehliyetleri ve iş güvenliği sertifikaları bulunmaktadır.

Size en iyi hizmeti vermeye çalışırken bize olan güveninizin bilincinde olduğumuzu ve bize teslim edileni kendimize emanet bildiğimizi belirtmek isteriz. Sizlere de işimize gösterdiğimiz özenle bunu kanıtlayacağımıza eminiz.

İstanbul her ne kadar hayran kalınası güzellikleriyle öne çıksa da hemen herkesin bildiği gibi muhteşem yoğun trafiği ile de ün salmış bir şehir. Bu yoğun hayatın tam ortasında trafiğin işlerinizi yavaşlatması hızlı yaşam tarzı mecburiyetinize ters düşecektir. Tam da bu noktada sunmuş olduğumuz  İstanbul Kurye hizmeti ile imdadınıza yetişiyoruz.

Trafikten minimum derecede etkilenmesi ile bilinen motosiklet kullanımı her geçen gün artmakta ve çeşitli iş kollarında sıkça rastlanmaktadır. Bizim de gönderilerimizde diğer büyük araçların aksine sıkışıklığa meydan okuyan hızlı ve de sağlam motosikletler kullanılmaktadır. Bu sayede size hem hızlı hem de güvenilir bir hizmet sunmaktan firma olarak gurur duyuyoruz.

Tecrübeli Bostancı kurye kadromuz ve her zaman benimsediğimiz kalite anlayışı ile müşteri memnuniyeti bizim en büyük önceliğimizdir. Evraklarınızın ve paketlerinizin olumsuz hava koşullarında, gece geç saatlerde veya yüksek aciliyeti olan durumlarda dahi özenle seçilen ve profesyonel eğitim almış personel kadromuz sayesinde en güvenilir şekilde hedefinize ulaştırılacağından emin olabilirsiniz.

Paketinizin zamanında teslim edilmediğinde buna sebep olan aksaklık ile ilgili müşteri hizmetlerimizden anında bilgi alabilir ve her türlü taleplerinizi iletebilirsiniz. Hem teknoloji hem de şehrin yolları ile iç içe olan uzman SYS Kurye çalışanlarımız sayesinde mümkün olan en kısa sürede “paketiniz hedefe ulaştı” bilgilendirmesini alabilirsiniz.

Bostancı kurye hizmetimizden memnun kalmanız halinde rutin gönderileriniz için abonelik başlatabilir ve bu sayede gönderi kayıt işlemlerinizin daha kısa sürede gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Abone olan müşterilerimizin kargo gönderim ücretlendirilmesi daha ekonomiktir.