İçeriğe geç

Bostancı Kurye

Bostancı Kurye
Bostancı Kurye

Herkesin bir yerlere yetişmeye çalıştığı ve satın alamadığımız tek şeyin zaman olduğu şu günlerde, kargo göndermek ve gelecek olan kargoyu beklemek oldukça uzun bir zamanımızı kaybetmemize neden olmaktadır. Kargo firmalarının mesai saatleri dışında, hafta sonlarında ve resmi tatillerde hizmet vermemesi ise karşılaşılan bir diğer sorundur. Firmamız bunun gibi birçok şikayeti göz önünde bulundurarak Bostancı kurye hizmetini uygulamaya geçirmiştir.

Hizmetimizi diğer kargo şirketlerinden ayıran başlıca fark tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda hareket edilmesidir. Ayrıca trafik sorunu dillere destan bir şehir olan İstanbul için bu hizmetimizin ne denli önemli olduğunun hepimiz için aşikardır.

Bu hizmetimiz Kadıköy Belediyesi ilçe sınırları içinde 7/24 çalışarak evraklarınızı, değerli eşyalarınızı, hediyelerinizi veya herhangi bir ürünü gerek bir adresten alarak size ulaştırmanın gerekse sizden alarak başka bir adrese en kısa sürede ulaştırmanın garantisini vererek sizlere zamandan tasarruf ettirmeyi hedeflemekteyiz. Hizmetimizi kullanmak için, verdiğimiz telefon numaraları aracılığı ile firmamızın çağrı temsilcileri ile görüşerek gönderi kaydınızı oluşturabileceğiniz gibi internet sitemizden de çıkış ve varış adresinizi seçtikten sonra gönderi ve alıcı bilgilerini girerek gönderi kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Gönderi kaydınızın oluşturulduğunda tarafınıza mail olarak ve cep telefonunuza kısa mesaj olarak teslimat bilgileri iletilecektir. Ardından kurye olarak görev alan ekip arkadaşlarımız dilediğiniz yerden gönderinizi alarak dilediğiniz yere ulaşımını sağlayacaktır. Kurye arkadaşımızın gönderinizi teslim aldığı an itibariyle haritadan takibini yapmanız mümkün olacaktır. Ekip arkadaşlarımızın tecrübesinin yanı sıra işlerine gösterdikleri özeni ilk gönderinizden itibaren sizde fark edeceksiniz.

Değinmek istediğimiz bir diğer husus ise sizlere en kısa sürede hizmet vermeye çalışırken çalışanlarımızın güvenliklerini tehlikeye atmamız gibi bir durumun söz konusu dahi olmayacağıdır. Trafikte ve haberlerde sıklıkla karşılaştığınız güvenlik önlemi almayan ve trafik kurallarına uymayan motosiklet sürücülerinin firmamız ile bir bağlantısı olamaz. Firmamızda Anadolu Yakası Kurye olarak çalışanlarımızın her birinin A2 ehliyetleri ve iş güvenliği sertifikaları bulunmaktadır.

Size en iyi hizmeti vermeye çalışırken bize olan güveninizin bilincinde olduğumuzu ve bize teslim edileni kendimize emanet bildiğimizi belirtmek isteriz. Sizlere de işimize gösterdiğimiz özenle bunu kanıtlayacağımıza eminiz.

İstanbul her ne kadar hayran kalınası güzellikleriyle öne çıksa da hemen herkesin bildiği gibi muhteşem yoğun trafiği ile de ün salmış bir şehir. Bu yoğun hayatın tam ortasında trafiğin işlerinizi yavaşlatması hızlı yaşam tarzı mecburiyetinize ters düşecektir. Tam da bu noktada sunmuş olduğumuz kurye hizmeti ile imdadınıza yetişiyoruz.

Trafikten minimum derecede etkilenmesi ile bilinen motosiklet kullanımı her geçen gün artmakta ve çeşitli iş kollarında sıkça rastlanmaktadır. Bizim de gönderilerimizde diğer büyük araçların aksine sıkışıklığa meydan okuyan hızlı ve de sağlam motosikletler kullanılmaktadır. Bu sayede size hem hızlı hem de güvenilir bir hizmet sunmaktan firma olarak gurur duyuyoruz.

Tecrübeli Bostancı kurye kadromuz ve her zaman benimsediğimiz kalite anlayışı ile müşteri memnuniyeti bizim en büyük önceliğimizdir. Evraklarınızın ve paketlerinizin olumsuz hava koşullarında, gece geç saatlerde veya yüksek aciliyeti olan durumlarda dahi özenle seçilen ve profesyonel eğitim almış personel kadromuz sayesinde en güvenilir şekilde hedefinize ulaştırılacağından emin olabilirsiniz.

Paketinizin zamanında teslim edilmediğinde buna sebep olan aksaklık ile ilgili müşteri hizmetlerimizden anında bilgi alabilir ve her türlü taleplerinizi iletebilirsiniz. Hem teknoloji hem de şehrin yolları ile iç içe olan uzman SYS Kurye çalışanlarımız sayesinde mümkün olan en kısa sürede “paketiniz hedefe ulaştı” bilgilendirmesini alabilirsiniz.

Bostancı kurye hizmetimizden memnun kalmanız halinde rutin gönderileriniz için abonelik başlatabilir ve bu sayede gönderi kayıt işlemlerinizin daha kısa sürede gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Abone olan müşterilerimizin kargo gönderim ücretlendirilmesi daha ekonomiktir.

Bostancı Kurye Hizmeti

İstanbul gibi metropol bir şehrin en büyük sıkıntılarından biri ne yazık ki ulaşım sıkıntısının yaşanmasıdır. Neredeyse 7/24 trafik sıkıntısı ile mücadele etmek zorunda kalan İstanbul halkı, kimi zaman yarım saatlik mesafeyi bile saatler içerisinde aşmaktadır. İstanbul’un trafik sorunu kuryeleri de etkilemektedir. Aynı gün içerisinde teslim edilebilecek bir kurye sonraki güne aksayabiliyor. Trafiğinin yanı sıra çarpık kentleşme ve dar yolların da olması ulaşımı daha da zorlaştırmaktadır.

İstanbul’un trafik probleminden, dar sokaklarından ötürü aksama yaşayan kuryelerin imdadına motorlu kuryeler yetişmektedir. Bostancı kurye olarak bu alanda müşterilerimizin yaşadığı sıkıntıları fark ederek ihtiyaçlarına yanıt vermekteyiz.

Bostancı kuryeyle kuryeleriniz İstanbul’un trafiğine, geçilmesi zor yollarına meydan okuyarak belirtilen zamanda güvenli bir şekilde teslim edilmektedir. Firma olarak Anadolu yakası başta olmak üzere Avrupa yakası ve şehirlerarası kurye hizmeti de vermektedir.

Ulaşmak ya da ulaştırmak istediğimiz ürünlerin aciliyetlik durumları göz önüne alındığında en hızlı ulaşım hizmeti sağlayan motor kuryedir. Bostancı kurye ile İstanbul’un hangi noktası olursa olsun kuryeniz en kısa sürede gideceği adrese teslim sağlamaktadır. Firma olarak teslimatını gerçekleştirdiğimiz ürünü büyük bir hassasiyet ile taşır ve güvenle teslimatını sağlarız. Deneyimli ve tecrübeli kuryelerimiz sayesinde hızlı olan motor üzerinde ürün güven ile taşınmaktadır.

Kurye hizmeti veren bir firma olarak motorların taşıyabileceği ağırlıkta ve ebatta olan birçok ürün taşımaktayız. Bostancı kurye firması olarak, müşterilerimize bu alanda geniş hizmet imkânı sunmaktayız. Özel dosyalar, evraklar, fatura ve belgeler, hediye türünde çiçek ve pastalar gibi birçok ürünü sizin için en kısa sürede gideceği adrese teslim etmekteyiz. Evrak veya dosya taşıma gibi işlemler için şirketler arası anlaşma ile devamlı kurye taşımacılığı da yapmaktayız.

Motorlu kurye hizmeti ile müşteriler en az maliyetle en kısa sürede ürün teslim almaktadır. Kalabalık bir şehir olan İstanbul için bu durum büyük bir avantaj teşkil etmektedir. Motorlar, araç sahiplerinin giremeyeceği birçok sokak ve mahalleye girebilme imkânına sahiptir. Bu sayede ürün teslimatı daha kolay olmaktadır.

Müşterilerin genel kaygısı olan güvenli bir şekilde ve zamanında ulaşır mı? sorusuna en iyi yanıt Bostancı kurye firmamızdır. Firma olarak deneyimli elemanlarımız, güvenli ve teçhizatlı araçlarımızla müşterilerimize güven dolu hizmet sağlamaktayız. Verdiğimiz bu hizmetten günün her anında faydalanabilirsiniz.

SYS kurye müşteri hizmetleri ile günün hangi saati olursa olsun bulunduğunuz adrese kurye talep ederek ürünü şubeye gelmeden de teslim edebilirsiniz. Bostancı kurye olarak teslim ettiğiniz ürünü anlaşılan saatte belirtilen adrese en kısa sürede ulaştırmaktayız.

Müşteriler için kuryelerinin güvenli ve zamanında ulaşımı son derece önemlidir. Kuryesi yapılacak ürünün türü kimi zaman güvenli taşımayı zorlaştırmaktadır. Ancak sahip olduğumuz deneyim, tecrübe, bilgi ve hassasiyet ile bütün olumsuzlukları bertaraf ederek en güvenli kurye hizmetini vermekteyiz.

Motorlu kuryeyi etkileyen en önemli etkenlerden biri de dış etkenlerdir. Havanın çok sıcak olması, yağmurlu olması, sisli olması, rüzgârlı olması gibi etkenler kurye hizmetini sekteye uğratabilmektedir. Bu tarz dış etkenlere karşı motorların üzerinde bulunan koruyucu hazneler mevcuttur. Bu haznelerin  içerisine ürün güvenle yerleştirilir ve her türlü hava koşulu göz önüne alınarak en güvenli ulaşım yoluyla ulaştırılır. Bostancı kurye İstanbul’un trafik ve dar yollarının engellerini aştığı gibi havanında engellerini aşmaktadır. Size düşen acil olan kuryelerinizi en doğru adrese teslim etmenizdir.

 

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara