İçeriğe geç

Soğanlık Kurye

Soğanlık Kurye
Soğanlık Kurye

Kartal sınırları içinde yer alan Soğanlıkbulunduğu lokasyon ve sahip olduğu kamu ve özel birimlerle son derece hareketli bir yapıya sahiptir. Günün her saatinde Soğanlıkgenelinde farklı adresler arasında taşınması gereken gönderiler olmakta, bunda da Soğanlık kurye uygulamaları tercih edilmektedir.

SYS Kurye olarak yılların bilgi ve birikimiyle semtimiz ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında aracı oluyoruz. Kimlik, evrak, dosya, hediyelik ürün, pasta, pasaport, yedek parça, elektronik ürün ve diğer bütün yasal gönderilerinizi adreslerinizden alıyor, belirteceğiniz adreslere en kısa sürede teslim ederek ihtiyaçlarınızın karşılanmasına yardımcı oluyoruz.

İlk günden bu yana farklı bir iş ahlakı ve prensibiyle hedeflerimize ilerliyoruz. Her biri kurye alanında deneyim sahibi, işini özveriyle yapan, kendini sürekli geliştiren, Soğanlıkve İstanbul’un diğer bütün lokasyonlarına hakim, hiç bilmediği yerlerde dahi adres bulmada mahir bir ekiple çalışıyoruz.

Her zaman teknolojinin en son olanaklarını kullanıyor, yeni nesil, genç araçlarımızla sahada yer alıyor ve böylece hizmetlerimizin çağın son olanaklarıyla uyumlu olmasını sağlıyoruz. Hem kurumsal hem de bireysel bütün gönderi ihtiyaçlarınızda yanı başınızda yer alıyor, dilediğiniz adresler arasında taşınması gereken bütün paketlerinizi taşıyoruz.

Soğanlık kurye alanında herkesin ihtiyacı farklı olabildiği için bizler de farklı kurye modelleriyle sahadayız. Normal Soğanlık kurye modelimizle aynı gün içinde teslim edilmesi gereken paketlerinizi taşıyoruz. En geç 180 dakika içinde dilediğiniz adrese teslimat vaat ediyoruz. Ekspres Soğanlık kurye modelimizde daha da kısa sürede teslimat sürelerimiz daha da düşmekte, Soğanlık ile diğer bütün semtler arasında 60 ila 90 dakika arasında gönderileriniz teslim edilebilmektedir.

Bir diğer kurye modelimiz VİP kuryedir. En hızlı ve en seri kuryelerimizden birisi olarak bu modelimizde çok daha kısa sürede teslimat yapabiliyoruz. Semtlere göre 45 ila 60 dakika arasında gönderilerinizi istediğiniz adresten istediğiniz adrese ulaştırabiliyoruz.

Soğanlık gece kurye modelimizle mesai saatleri dışında da taşımacılık yapıyor, 7 gün, 24 saat boyunca gönderi ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı oluyoruz. Bölgeye, yol ve hava durumuna göre en kısa sürede Soğanlıkile diğer semtler arasında taşıma yapıyoruz.

Soğanlık kurye pek çok avantajı bir arada sunar. Her şeyden önce hızlıdır ve İstanbul’un en uzak noktalarına dahi dakikalar içinde gönderileriniz taşıyabilir, işlerinizi hızlandırabiliriz. Üstelik kurye güvenlidir ve paketlerinizin hasar alması, zarar görmesi, kaybolması gibi riskler yoktur. Diğer nakliye ve kargo uygulamalarına nazaran son derece ekonomiktir.

Soğanlık kurye fiyatları oldukça değişkendir. Bu nedenle sabit bir fiyat çıkarıp onunla hizmet vermek yerine her operasyonun detayına göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Kurye fiyatlarımız üzerinde en temel etken mesafe olup mesafe, ayrılacak zamanı, aracın yakıtını, harcanacak mesaiyi, personel giderlerini vs. ilgilendirmektedir. Bu yüzden paketinizin teslim alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki net mesafe fiyatlandırmada dikkate alınmaktadır.

Bir diğer fiyatlandırma etkeni kurye modelidir. Firmamız her ihtiyaca cevap verecek kurye modelleriyle sahadadır ve kuryelerimizin vaat ettikleri teslimat süreleri kısaldıkça fiyatlarda artış olabilmektedir. Ayrıca gönderinin ağırlığı, ölçüleri gibi detaylar da fiyatlandırmada esas alınmaktadır.

SYS Kurye olarak her zaman müşteri odaklı hizmet veriyor, Soğanlıkgenelindeki bütün müşterilerimizin de ihtiyaçlarını en ekonomik şekilde karşılayabilmek adına fiyatlandırmalarımızı asgari düzeyde tutuyoruz. Piyasa koşullarında en avantajlı fiyatlardan hizmet sunuyoruz. Dilerseniz iletişim kanallarımızdan ulaşabilir, ihtiyacınızın detaylarını paylaşabilir ve fiyat teklifi alabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Soğanlık Kurye Hizmeti

Yeni Dünya düzeninde insanlık olarak zamanla yarışıyoruz. Özellikle büyük şehirlerde en çok zorlandığımız ama en ihtiyaç duyduğumuz şey zaman. Bu yeni koşulların hızına ayak uydurmaya çalışırken, bir yandan da hayata zaman ayırmamız gerekiyor. Koşuşturmaktan hiçbir şeye vakit bulamadığımız bu dönemde Soğanlık Kurye hizmetimiz imdadınıza yetişiyor.

Firma olarak ‘zamana meydan okuyoruz’ mottosu ile yola çıktık. Artık alım ve gönderimlerinize ekstra zaman ayırmak zorunda kalmayacaksınız. Firmamızın hizmeti ve hızı sayesinde zaman düşmanınız değil dostunuz olacak. Hayat hızla akıp giderken geri kalan zamanınız sizin olacak ve hiçbir şeye yetişemiyorum çileniz son bulacak çünkü sizin yetişemediğiniz yerlere biz yetişeceğiz. Firmamız tarafından kargolarınız en hızlı şekilde sizlere teslim edilecek. Hiçbir müşteri hava şartları kötü, çok trafik var, şimdi kargom nasıl yetişecek gibi sıkıntılar yaşamadan; en uygun fiyatlarla ve şartlar ne olursa olsun kargolarını teslim alacaklar.

Firmamız müşteri memnuniyetine önem veren ve çözüm odaklı çalışan bir firmadır. Soğanlık Kurye çalışanlarımız da uzman kişiler tarafından müşteri memnuniyeti odaklı eğitilmiş, güler yüzlü, gerekli tüm donanımları öğrenmiş, alanında uzman ve deneyimli kişilerdir.  Ayrıca çalışanlarımız araç kullanma konusunda da uzman ve işinin ehli kişilerdir.

İnternet sitemizde ve Instagram sayfamızda bulunan numaradan bize 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetimiz adımıza yakışır şekilde sizi zaman kaybına uğratmadan telefonlarınıza cevap vereceklerdir. Firmamız kadro sayısı olarak da size hızlı hizmet verebilecek yeterliliğe sahiptir. Müşteri hizmetlerimiz tarafından sipariş ya da gönderim bilgileriniz alındıktan sonra çalışanlarımız hızlıca adresinize gelip gönderilerinizi almaktadır. Kargolarınız Soğanlık Kurye tarafından gideceği yere aynı gün içinde teslim edilir. Ayrıca ulaştırılması gereken tüm kargolarınız en küçüğünden en büyüğüne kadar özenle paketlenmektedirler.

Firmamız müşterilerimizi zamandan tasarruf ettirmek istediği kadar çalışanlarımızın da zaman tasarrufunu düşünmektedir. Sürücülerimizin kullandıkları motorlar son modeldir, sürüş gücü yüksektir ve sağlamlığı kanıtlanmıştır.

İşyerleri için önemli olan evrakların yetiştirilmesi, kişiye bizzat ulaştırılması gereken çiçek, kırılabilir eşya gibi ürünler Soğanlık kurye sayesinde hızlı ve özenli bir şekilde alıcıya ulaştırılması sağlanır. Ürünlerin zamanında ve özenli teslimatı alıcıları son derece memnun eder. Bu sayede bir dahaki siparişlerinde hiç tereddüt etmeden gönül rahatlığı ile sipariş edebilirler. Satıcılar da hiç kuşkusuz ulaştırılması gereken ürünleri bu şekilde kargo firmalarına vermeye devam ederler.

Profesyonel ekibimiz ile İstanbul ve ilçelerine alıcıların en hızlı şekilde ürünlerine ulaşması için hiç durmaksızın hizmet vermeye devam ediyoruz. Araç trafiğine takılmadan ve dar sokaklardan kolaylıkla geçiş imkânı sağlayarak gönderileriniz alıcı adresine zamanında ve titizlikle teslim edilebilecektir. Bu şekilde kargo dağıtım modelinin özellikle İstanbul gibi bir ilde yaşayanlar için oldukça fazla avantajı barındırmış oluyor. Bilindiği üzere İstanbul’da bir yerden bir yere gitmek oldukça zahmetli bir iş oldu. Bunun önemli nedeni trafik ve kalabalıktır. Ve bu durum gösteriyor ki bir ürünün zamanında varacağı yere ulaşması oldukça zor. Bu gibi durumlarda günün her saati ve her günü profesyonel Soğanlık kurye ekibimiz devreye giriyor ve gönderilerin alıcılara ulaşmasını kolaylaştırıyoruz.

Hızlı teslimat yapılmasının en önemli noktaları arasında ekibimizin, İstanbul içerisinde ki kısa yolları bilmeleri, sokak ve cadde gibi konum bilgilerine son derece hâkim olmaları önemli bir etkendir. Zamanında kargo göndermeyi unuttuğumuz bir durumda ya da acil gönderilmesi gereken bir belgeyi unuttuğumuz gibi durumlarla karşılaşabiliyoruz. Artık bu durumları hiç dert etmeden kolay ve sorunsuz bir şekilde probleminizi çözmek mümkün… Profesyonel Soğanlık Kurye ekibimize ulaşıp adresinize kısa süre içinde gelerek gönderilerinizi gönül rahatlığı ile teslim edip en kısa süre de alıcı tarafına ulaşmasını sağlamış oluyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp