İçeriğe geç

Soğanlık Kurye

Kartal sınırları içinde yer alan Soğanlıkbulunduğu lokasyon ve sahip olduğu kamu ve özel birimlerle son derece hareketli bir yapıya sahiptir. Günün her saatinde Soğanlıkgenelinde farklı adresler arasında taşınması gereken gönderiler olmakta, bunda da Soğanlık kurye uygulamaları tercih edilmektedir.

SYS Kurye olarak yılların bilgi ve birikimiyle semtimiz ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında aracı oluyoruz. Kimlik, evrak, dosya, hediyelik ürün, pasta, pasaport, yedek parça, elektronik ürün ve diğer bütün yasal gönderilerinizi adreslerinizden alıyor, belirteceğiniz adreslere en kısa sürede teslim ederek ihtiyaçlarınızın karşılanmasına yardımcı oluyoruz.

İlk günden bu yana farklı bir iş ahlakı ve prensibiyle hedeflerimize ilerliyoruz. Her biri kurye alanında deneyim sahibi, işini özveriyle yapan, kendini sürekli geliştiren, Soğanlıkve İstanbul’un diğer bütün lokasyonlarına hakim, hiç bilmediği yerlerde dahi adres bulmada mahir bir ekiple çalışıyoruz.

Her zaman teknolojinin en son olanaklarını kullanıyor, yeni nesil, genç araçlarımızla sahada yer alıyor ve böylece hizmetlerimizin çağın son olanaklarıyla uyumlu olmasını sağlıyoruz. Hem kurumsal hem de bireysel bütün gönderi ihtiyaçlarınızda yanı başınızda yer alıyor, dilediğiniz adresler arasında taşınması gereken bütün paketlerinizi taşıyoruz.

Soğanlık kurye alanında herkesin ihtiyacı farklı olabildiği için bizler de farklı kurye modelleriyle sahadayız. Normal Soğanlık kurye modelimizle aynı gün içinde teslim edilmesi gereken paketlerinizi taşıyoruz. En geç 180 dakika içinde dilediğiniz adrese teslimat vaat ediyoruz. Ekspres Soğanlık kurye modelimizde daha da kısa sürede teslimat sürelerimiz daha da düşmekte, Soğanlık ile diğer bütün semtler arasında 60 ila 90 dakika arasında gönderileriniz teslim edilebilmektedir.

Bir diğer Kartal kurye modelimiz VİP kuryedir. En hızlı ve en seri kuryelerimizden birisi olarak bu modelimizde çok daha kısa sürede teslimat yapabiliyoruz. Semtlere göre 45 ila 60 dakika arasında gönderilerinizi istediğiniz adresten istediğiniz adrese ulaştırabiliyoruz.

Soğanlık gece kurye modelimizle mesai saatleri dışında da taşımacılık yapıyor, 7 gün, 24 saat boyunca gönderi ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı oluyoruz. Bölgeye, yol ve hava durumuna göre en kısa sürede Soğanlıkile diğer semtler arasında taşıma yapıyoruz.

Soğanlık kurye pek çok avantajı bir arada sunar. Her şeyden önce hızlıdır ve İstanbul’un en uzak noktalarına dahi dakikalar içinde gönderileriniz taşıyabilir, işlerinizi hızlandırabiliriz. Üstelik İstanbul Kurye güvenlidir ve paketlerinizin hasar alması, zarar görmesi, kaybolması gibi riskler yoktur. Diğer nakliye ve kargo uygulamalarına nazaran son derece ekonomiktir.

Soğanlık kurye fiyatları oldukça değişkendir. Bu nedenle sabit bir fiyat çıkarıp onunla hizmet vermek yerine her operasyonun detayına göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Kurye fiyatlarımız üzerinde en temel etken mesafe olup mesafe, ayrılacak zamanı, aracın yakıtını, harcanacak mesaiyi, personel giderlerini vs. ilgilendirmektedir. Bu yüzden paketinizin teslim alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki net mesafe fiyatlandırmada dikkate alınmaktadır.

Bir diğer fiyatlandırma etkeni kurye modelidir. Firmamız her ihtiyaca cevap verecek kurye modelleriyle sahadadır ve kuryelerimizin vaat ettikleri teslimat süreleri kısaldıkça fiyatlarda artış olabilmektedir. Ayrıca gönderinin ağırlığı, ölçüleri gibi detaylar da fiyatlandırmada esas alınmaktadır.

SYS Kurye olarak her zaman müşteri odaklı hizmet veriyor, Soğanlıkgenelindeki bütün müşterilerimizin de ihtiyaçlarını en ekonomik şekilde karşılayabilmek adına fiyatlandırmalarımızı asgari düzeyde tutuyoruz. Piyasa koşullarında en avantajlı fiyatlardan hizmet sunuyoruz. Dilerseniz iletişim kanallarımızdan ulaşabilir, ihtiyacınızın detaylarını paylaşabilir ve fiyat teklifi alabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×