İçeriğe geç

Meşrutiyet Kurye

Meşrutiyet Kurye
Meşrutiyet Kurye

Arayıp teklif alın, gönderinizi teslim alalım. Göndermek istediğiniz dosya ve paketler için bize ulaşarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Moto kuryemiz gönderinizi sizden teslim aldıktan sonra teslimata hızlı şekilde çıkar. Meşrutiyet kurye Meşrutiyet bölgesinde uzun yıllardır hizmet vermektedir. Teslimat sektöründe güvenilir marka olma yolunda emin adımlarla ilerledik ve ilk tercih edilen firma olmayı başardık. Huzur ve güven içinde belge ve ürünleri teslim ediyoruz. Hızlı bir şekilde gönderilerinizin yerine ulaşmasını istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz. İhtiyacınız doğrultusunda en hızlı biçimde gönderileri yerine ulaştırmaktayız. Nüfus yoğunluğunun fazla olduğu bölgemizde hızlı hizmet sağlamaktan gurur duyuyoruz. Şubemizden her gün ve saatte yararlanabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Paketlerinizi istediğiniz noktadan alıp teslimat adresine ulaştırmaktayız.

Paketlerinizi dış etkenlerden korumak için özenle taşımaktayız. Ağır ve hassas özelliğe sahip ürünlerinizi rahatlıkla teslim edebilirsiniz. Meşrutiyet kurye en kısa sürede belirttiğiniz adrese ürün teslimatını gerçekleştirmektedir. Kalite ve güvenden ödün vermeden taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Teslimat süremiz gideceğimiz adrese göre değişim gösterebilmektedir. Gündüz, gece ve nöbetçi gibi kurye çeşitlerimiz vardır. Şehirlerarası kurye hizmetimizi de tercih edebilirsiniz. Vip uygulamalarımız mevcuttur. Seri kurye arıyorsanız yıllardır özenle sunduğumuz paket taşıma hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kapınıza gelerek ürünlerinizi teslim alıyor ve en hızlı biçimde ulaştırmaya özen gösteriyoruz. Meşrutiyet kurye olarak her gönderiyi sigorta kapsamında teslim almaktayız. Güvenilir hizmet için faaliyetlerimizi özenle gerçekleştiriyoruz. Profesyonel ekibimiz can güvenliğini tehlikeye atacak durumlardan kaçınarak en seri biçimde teslimat yapmaya özen göstermektedir.

Meşrutiyet Kurye Hizmeti

Güvenli ve hızlı teslimat arıyorsanız en doğru yerdesiniz. Profesyonel ekibimiz yol ve sürüş bilgisi ile kaliteli hizmet sunarak kalite farkını konuşturmaktadır. Kısa sürede teslimatım gerçekleşsin, istiyorsanız tereddüt etmeden bizi tercih edebilirsiniz. Bilgi ve tecrübemizle beklentinizi kusursuzca gerçekleştirmekteyiz. Meşrutiyet kurye can güvenliğini alarak gönderileri güvenle teslim etmektedir. Müşteri temsilcilerimizle görüşerek gönderi detayları, sigorta ve ücretlendirme ile alakalı bilgileri öğrenebilirsiniz. Haftanın her günü hizmetimiz bulunuyor. Meşrutiyet çevresinde moto kuryemiz bir telefon kadar yakın. İstanbul’da bulunuyorsanız Meşrutiyet çevresine olan güvenli ve hızlı teslimat hizmetimizden yararlanmak için tereddüt etmeden bize ulaşabilirsiniz. Hız ve kalite olmazsa olmazımızdır.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ediyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Meşrutiyet kurye hizmetimizde müşteri beğenisini ön plana alarak çalışmalarımızı sunmaktayız. Gönderilerinizin durumunu sitemizden kolaylıkla takip edebilirsiniz. Acil durumlar için iletişim kurabilir ve gönderilerinizi hemen gönderebilirsiniz. Güzergah konusunda başarılı kuryelerimiz teslimatınızı sorunsuzca gerçekleştirmektedir.

Moto kurye çağır, diyerek sitemizden bize kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Zamandan tasarruf yapmak istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz. Meşrutiyet kurye hizmetimiz seri teslimata gereken özeni göstermektedir. Kıymetli eşya, evrak, bireysel ya da ticari gibi birçok gönderinizi hassasiyetle ulaştırıyoruz. Kapınızdan teslim alarak kapıya teslimat yapıyoruz. Uygun fiyatlarla çözüm sunmaktayız. Şehir içi ve şehir dışı gönderi seçeneklerimiz bulunuyor. Gönderi takip imkanımız bulunuyor. Motorlu teslimat seçeneğimizi seçerek ürününüzü gönderebilirsiniz. Kalite ve profesyonellikten ödün vermeden çalışmaya devam ediyoruz.

Müşteri memnuniyetine odaklanmış bir şekilde sürdürdüğümüz hizmet anlayışımızı tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız. Teknolojik gelişmeleri takip ederek sitemizi ve faaliyetlerimizi güncel tutarak hizmet sunuyoruz. Yol hakimiyeti mükemmel kuryelerimiz beklenilen sürelerde teslimat işlemlerini gerçekleştirmektedir. İletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşarak kusursuz kargo taşımacılık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Gönderiler korunarak hasar görmeden teslim edilmektedir. Müşteri güvenini sağladığımız için gurur duyuyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara