İçeriğe geç

Kayabaşı Kurye

Kayabaşı Kurye
Kayabaşı Kurye

Kayabaşı kurye uygulamamız paketlerini en kısa sürede istedikleri adrese ulaştırmak isteyen müşterilerimiz için en pratik yöntemdir. Zaman kazanmak isteyen ve İstanbul’un yoğun trafiğinde stres yaşamak istemeyenler hizmetlerimizden istifade etmekten son derece mutludur. Uzun yıllardır bu alanda hizmet vererek müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik hizmetler geliştiriyoruz. Müşterilerimiz de verdiğimiz avantajlı hizmetler son derece memnun kalıyor.

  • Hızlı teslimat yapıyoruz.
  • Üst düzey güvenlik önlemleriyle taşıma gerçekleştiriyoruz.
  • Takip sistemimiz sayesinde her an gönderi durumu güncelleniyor.
  • Acil kurye sistemimiz sayesinde süratle istenilen adrese ulaşıyoruz.
  • Uygun fiyat uygulamamız sayesinde müşterilerimiz rahatlıkla teslimat yapabiliyor.

Kesintisiz hizmet vererek müşterilerimizin her zaman hizmet almasını arzu ediyoruz. Semtimizde bulunan işverenler, semt sakinlerimiz bizi aradıklarında kuryelerimiz hemen adrese ulaşır. Zaten amacımız en hızlı ulaşımı gerçekleştirerek müşterilerimizin zaman kaybetmesinin önüne geçmektir. Bunun için profesyonel hizmet vererek en üst düzeyde kaliteyi sağlıyoruz.

Kayabaşı kurye ekibimiz 7/24 çalışır. Kurduğumuz sistem sayesinde kuryelerimiz en hızlı servisi gerçekleştirir. Tecrübeli elemanlarımız ve kuryelerimiz teslimat süreçlerinde aksaklık olmasına izin vermez. Çözüm yöntemlerimiz müşterilerimizin taleplerini yerine getirmek üzere kurulmuştur. İhtiyaçlar ve istekler üzerine farklı teslimat seçenekleri ve uygulamalar yapıyoruz. Tercihi müşterimiz kendisine en uygunu seçerek yapıyor.

Kayabaşı kurye olarak süratli bir işleyişe önem veriyoruz. Çünkü müşterilerimizin beklentisini kusursuz şekilde karşılamak istiyoruz. O yüzden de kuryelerimizin hızını aksatmayacak şekilde koşulları yerine getiriyoruz. Küçük boyutlu paketler için motosikletlerimiz yeterli gelirken büyük boyutlu gönderiler için araçlarımız yolda oluyor. Şehir içinde verilen her adrese istendiği gibi ulaşım sağlayabiliyoruz.

Sahip olduğumuz geniş araç filosu ile aynı anda pek çok teslimat yapabiliyoruz. Bu teslimata şehir içi de şehir dışı da dâhildir. Aynı gün içinde şehirlerarası ulaşım da sağlıyoruz. Uçak kargo için gerçekleştirdiğimiz işbirliği şehir dışı teslimatlarımızın en hızlı şekilde gerçekleşmesini sağlar.

Kayabaşı Kurye Hizmeti

Kayabaşı kurye uygulamamızın en önemli özelliklerinden biri de sağladığımız güvenliktir. Müşterilerimizin paketlerini alıp özenle motosiklete yerleştiririz. İçerikler birbirinden farklıdır. Bazı paketler hassas içeriklerden oluşur. Bazıları bozulabilecek gıda ürünlerinden oluşur. Bazıları da sadece bir evrak veyahut davetiyedir. Bizim taşıma sistemimizde amaç paket içeriğine göre değildir. Çünkü bütün içerikleri hassas içerik olarak değerlendirip titizlikle taşırız.

Kayabaşı kurye olarak güvenli taşımacılık yapabilmek için en iyi donanıma sahibiz. Aldığımız ekipmanlar paketlerin en iyi şekilde korunmasına yardımcı olur. Kuryelerimiz de titizlik içinde taşıma yapar. Ayrıca güvenlik unsuru içinde önemli bir ayrıntıya da dikkat edilir. Gizlilik her müşterimizin üzerinde hassasiyetle durduğu bir durumdur. Firma olarak kişisel bilgilerin korunmasını sağlar, firmamız dışında alıcı ve gönderen arasında kalması gereken bilgi akışı, başka bir kişiyle paylaşılmaz.

Kayabaşı kurye olarak hayata geçirdiğimiz bütün sistemler bir tecrübenin ürünüdür. Bu sebeple de kaliteli hizmetlerimizden müşterilerimiz son derece memnundur. Yeni teknolojileri kullanarak sistemlerimizi her zaman yenileriz. Yazılım ve donanım açısından son derece şanslıyız. Güncellenen sistemlerimiz sayesinde en hızlı ve güvenilir taşımacılığı gerçekleştirebiliyoruz. Ulaşım esnasında kuryelerimiz son derece dikkatlidir. Sorunsuz ulaşım gerçekleştirirler.

Müşterilerimiz için sunduğumuz seçenekler hız farklarına dayanır. Bu da seçenekler arası fiyat farkını oluşturur. Zaten fiyatlandırmada dikkat ettiğimiz pek çok kritik nokta vardır. Gidilecek mesafeden paketin boyutuna kadar pek çok ayrıntı hesaplamalara dâhil edilir. O yüzden ücretler kişi özelinde belirlenir. Her müşterimizin tercihi ve teslimat özellikleri farklıdır. Amacımız her zaman müşterilerimize göre en iyiyi en uyguna sunmaktır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara