İçeriğe geç

Kumburgaz Kurye

Kumburgaz Kurye
Kumburgaz Kurye

Kumburgaz kurye hizmeti gönderilerinizi istediğiniz kişiye sorunsuz bir şekilde ve kısa süre içerisinde ulaştırmanızı sağlayan bir hizmettir. Bu hizmetimiz sayesinde gönderilerinizi doğru kişiye ve doğru adrese teslim ediyoruz. Sizler için gelişmeleri yakından takip ederek en iyi çözüm seçeneklerini sunuyoruz.

Gönderilerim sorunsuz bir şekilde teslim edilir mi? Herhangi bir sorun yaşama durumunda mağduriyetim giderilir mi? Gibi sorularınız için kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz. Kumburgaz kurye gönderilerinizin sıkıntısız bir şekilde alıcısına ulaşması için gerekli olan tüm tedbirleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Yine de bir sorun yaşarsanız her zaman yanınızda olarak zararınızı maddi ve manevi şekilde karşılıyoruz.

Kumburgaz kurye hizmetlerimiz sayesinde pek çok türden gönderinizi gönül rahatlığı ile alıcısına ulaştırabilirsiniz. Taşıma hizmeti vermiş olduğumuz gönderi çeşitlerinden bazıları şu şekildedir:

 • Yiyecek ve içecek çeşitleri
 • Hediyelik eşyalar
 • Toplu dağıtım (dergi, matbuat ve basın gibi)
 • Davetiye
 • Yedek parça
 • Numune
 • Ev ve yaşam ürünleri
 • Süpermarket ürünleri
 • Sağlık ürünleri
 • Kişisel bakım ve kozmetik ürünleri
 • Kıyafet
 • Ayakkabı ve çanta
 • Aksesuar
 • Dosya, fatura, evrak vb.
 • Teknolojik eşya çeşitleri
 • Ofis malzemeleri
 • Kırtasiye malzemeleri
 • Tesisat ve bakım ürünleri
 • Cüzdan, kimlik, ruhsat, ehliyet vb.

Gibi daha birçok gönderinizi alıcısına teslim ediyoruz. Yanıcı ve patlayıcı olan ya da taşınması yasal olmayan gönderileriniz için taşıma hizmeti sunmuyoruz. Ayrıca taşınan ürün hakkında yanlış bilgi verme durumunda herhangi bir sorun meydana gelirse tüm sorumluluk size aittir.

Kurye hizmetlerimiz sırasında sizleri sürekli bilgilendirerek endişelerinizi ortadan kaldırıyoruz. İstediğiniz zaman çağrı merkezimize ulaşarak da gönderilerinizin durumunu sorgulatabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca hizmet vererek her zaman yanınızda olmaya çalışıyoruz.

Kurye hizmetlerimiz için yeterli eğitimleri almış ve donanımlı kişileri bünyemizde bulunduruyoruz. Çalışanlarımıza düzenli bir şekilde eğitim vererek alanlarında uzman hale gelmelerini sağlıyoruz. Sınavlar yaparak da bilgilerini test ediyoruz.

Sizlere daha iyi şekilde hizmet vermek için destek ekibimiz ve kuryemiz takım çalışması içinde çalışmalarını sürdürmektedir. Destek ekibimiz yol durumuna, hava durumuna ve diğer şartlara göre kuryemizi yönlendirerek sorunsuz bir şekilde teslimat yapmasını sağlamaktadır.

Son teknoloji ve donanımlı motorlarımız sayesinde ulaşılması pek kolay olmayan yerlere bile rahatlıkla ulaşıyoruz. Kumburgaz kurye hizmetimiz sayesinde en dar ve engebeli sokaklardan geçerek kısa süre içinde teslimat sağlıyoruz.

Kumburgaz kurye hizmetleri fiyatları kullanıcılar tarafından oldukça merak edilen bir konudur. Sys Kurye olarak fiyatlarımızı her zaman uygun tutmaya özen gösteriyoruz. Hem düzenli kampanyalar yaparak müşterilerimize avantajlı teklifler sunuyor hem de ödeme aşamasında müşterilerimizin yanında oluyoruz.

Fiyatlarımızı belirlerken ilk olarak gönderinizin boyutunu ve ağırlığını ölçüyoruz. Bu özelliklerine uygun bir motor modeli belirleyerek bunu fiyata yansıtıyoruz. Daha sonra gönderinizin sizden alınmış olduğu konum ile teslim edilmesini istediğiniz konumun uzaklığını da hesaplayarak fiyata ekliyoruz. Tercih ettiğiniz kurye hizmetine göre de fiyatı şekillendirerek sizlere her zaman yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Kumburgaz kurye hizmetlerimiz ile sadece gönderilerinizi teslim etmiyor aynı zamanda sizlere vakit kaybettiren işlerinizi de hallediyoruz. Gümrük ve konsolosluk gibi işlerinizi sizin adınıza yürüterek zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Endişelenmemeniz için işlemlerimiz hakkında sürekli bilgilendirmeler de yapıyoruz.

Kumburgaz kurye hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve uygun fiyatlarımızdan en iyi şekilde faydalanmak için cep telefon numaralarımızdan bizi arayabilir ve WhatsApp hattımıza dilediğiniz zaman mesaj atabilirsiniz.

Kumburgaz Kurye Hizmeti

Eski çağlardan beri iletişimin temelini oluşturmuş olan kurye sektörü, hayatın değişmesi ve gelişmesi ile değişerek, modern hayata adapte hale gelmiştir. Dünyada 1970’lerde, ülkemizde ise 1980’lerde modern taşımacılık anlayışı hız kazanarak günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.

Günümüze gelindiğinde ise online ticaret platformlarının artış göstermesi, birçok işimizi bilgisayar başında halledebiliyor oluşumuz, hız ve teknolojiyi hayatımızın her anında kullanıyor olmamız, daha hızlı ve kolay kargo seçeneklerine olan ihtiyacımızı arttırmıştır. Bu ihtiyaçtan yola çıkarak hizmet noktalarını her geçen gün arttıran Sys Kurye, İstanbul’un her yerine aynı kolaylıkla paket göndermenizi sağlayan Kumburgaz kurye hizmetini faaliyete geçirerek, modern çağa uygun hızlı çözümleri size sunmaktadır.

Firmamız bünyesinde sunduğumuz birçok farklı taşımacılık seçeneği bulunmaktadır. Her gün gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, çağa uygun bir şekilde kendimizi geliştiren bizler, ihtiyaçlarınıza özel uygulamalarla hizmet vermekteyiz. Kumburgaz kurye aracılığı ile ulaşabileceğiniz hizmetlerimizin başında:

 • Gün içerisinde en fazla 180 dakikada teslimat sağlayan standart kurye,
 • Hıza ihtiyacınız olduğunda tercih edebileceğiniz, 90 dakikada teslimat sağlayan ekspres kurye,
 • Acil durumlarda seçebileceğiniz en fazla 60 dakika içinde teslimat sağlayan VIP kurye hizmetlerimiz gelmektedir.

Ayrıca, şehir dışı gönderilerinizde ve uçak kargo tercih ettiğinizde, Türkiye’nin en iyi markaları ile çalışarak sizlere aynı hız ve kalite ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Eski çağlarda en hızlı iletişimin yolu olan atlı ulak gönderimi, gelişerek yerini motosikletli kuryelere bırakmıştır. Artık iletişim için değil, paket gönderimi için kullanılan bu hizmet Kumburgaz kurye ekibimize hızla ve güvenle icra edilmekte, İstanbul il sınırları dahilinde dakikalar içerisinde teslimat gerçekleştirmektedir.

1950’lerden itibaren hızla değişen ve gelişen dünyada, teknolojik yenilikleri yakalamak ve modern dünyaya uygun hizmetler sunmak, tüm firmalar için elzem nitelikler haine gelmiştir. Sektörde iyi bir yerde olmak hatta sektöre yön veren firma olmak için modern dünyaya ayak uydurmak bir şarttır.

Motosiklet kullanımında uzman, sektörde deneyimli, işleyişimizi anlayan ve müşteri memnuniyetine önen veren, profesyonel motosiklet sürücülerinden oluşan Kumburgaz kurye ekibimizle, ister iş yeri sahibi olun, ister bir son dakika hediyesi gönderin, her daim en iyi hizmeti almanız için çalışmaktayız.

Atların yerini alan motosikletlerle taşımacılığına izin verilen her paketi güvenle taşıyor, boyutu ya da özel taşımaya ihtiyaç duyulması sebebi ile paketlerinizi motosikletlerimizle taşıyamadığımızda, araçlı kurye hizmetimizle yine aynı hızı ve kaliteyi sizlere sunuyoruz.

Gönderilerinizin içeriğinde, toplum güvenliğini ya da sağlığını etkileyecek, taşınması yasak bir madde ya da eşyanın resmi güçler tarafından tespit edilmesi halinde, tüm sorumluluğun göndericide olduğunu belirtmek isteriz.

Online ticaret işi yapan bir firmalara, vazgeçilmez bir iş ortağı haline gelen motosikletli kuryeler, hem hızlı hem de güvenli taşımacılık yapılması gereken durumlarda güvenebileceğiniz kişilerden oluşmalıdır. Kumburgaz kurye ekibimizle, iş ortağı arayışınıza son verecek ekonomik ve hızlı çözümleri size sunuyor, işinizin güvenle büyümesine destek oluyoruz.

İstanbul’un her köşesini çok iyi bir şekilde bilen, bu bilgisini daha iyi hizmet vermek için kullanan ekibimiz, aynı gün içinde teslimat sağlaması hatta bunu dakikalar içinde yapabilmesi ile firmanızın hızına hız katacaktır.

Kumburgaz kurye ile çalışmak, firmanızın kalitesini arttırdığı gibi, gönderinizin içeriğine ve teslim edileceği mesafeye göre değişiklik gösteren uygun fiyatları ile de cebinize dost çözümlere ulaşmanızı sağlayacaktır.

Kişisel ya da iş hayatınızda aradığınız destek ve çözümler için bizleri güvenle tercih edebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp