İçeriğe geç

Cağaloğlu Kurye

Cağaloğlu Kurye
Cağaloğlu Kurye

 Cağaloğlu bugün Fatih Belediyesi ilçe sınırları içinde yer almaktadır ve İstanbul’un en köklü semtlerinden birisidir. Zamanında imparatorluğun idarecilerinin, askerlerinin ve ulemalarının ikamet ettiği semt o zamandan bu yana merkeziyetini sürekli devam ettirmekte, her zaman nüfus yoğunluğu ve hareketliliği yüksek bir semt olarak öne çıkmaktadır.

Bu nedenle de Cağaloğlu genelinde bir noktadan başka bir noktaya ulaşmak kimi zaman saatler alabilmektedir. Oysa Cağaloğlu kurye uygulamalarımızla zaman, mekan sınırlarını ortadan kaldırıyoruz.

Semt genelinde gerek bireysel gerek kurumsal olarak taşınması gereken paketler oluyor ve bunlar geleneksel kargolarla gönderilmeye çalışılsa teslimi günlerce sürebiliyor. Oysa zaman İstanbullular için en değerli şeylerden birisi ve kimsenin zaman kaybetmeye tahammülü yok. Kurye hizmetlerimizle bizler müşterilerimize en hızlı ve en güvenli ulaşımı sağlıyor, paketlerinizi istediğiniz adresler arasında kolaylıkla taşıyoruz.

Kurye hizmetlerimizin detayları tamamen müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine göre şekillenmektedir. Çünkü bizler daima koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyoruz. Her birisi alanında yetişmiş, tecrübe sahibi, işini severek yapan, güler yüzlü hizmetin her müşterimizin hakkı olduğunu bilen personellerle çalışıyoruz. Personellerimizin her birisi en modern ve yeni model motorlara sahiptirler ve araçlarımızın bakımları zamanında yapılmakta, daima en iyi hizmet için yollarda bulunmaktadırlar.

Acil bir evrakınızın başka bir yere ulaştırılması gerekebilir. Eczaneden ilacınızın alınıp tarafınıza getirilmesi gerekebilir. Havalimanına bir belge yetiştirilmesi ya da adınıza havalimanına gelen bir paketin alınıp size ulaştırılması gerekebilir. Ya da teklif dosyanızın başka bir şirkete ulaştırılması, bir evrakın farklı noktalardaki kişilere imzalatılması icap edebilir. Her durumda Cağaloğlu kurye uygulamalarımız hizmetinizdedir. Siz isteyin biz yerine getirelim.

Cağaloğlu kurye çözümlerimizin bu kadar fazla rağbet görmesinin nedeni bizim profesyonelliğimiz ve sizlerin ihtiyaçlarınızdır. Bizler her zaman hızlı ve güvenli teslimat yapmaya çalışıyoruz. Bütün süreci kontrol altında tutuyor, istekleriniz doğrultusunda Cağaloğlu genelinde en yakın noktadan en uzak noktaya olabildiğince kısa sürede ulaşıyoruz. Böylece sizin işlerinizin aksamasının önüne geçiyoruz.

Cağaloğlu kurye uygulamalarımız hızlı olması yanında zamandan tasarruf sağlamaktadır. İşlerinizde lazım olan gönderilerinizi bizler sizin adınıza taşırken sizler asıl ilgilenmeniz gereken işlerle ilgileniyor, yollarda, yoğun trafikte zaman kaybetmiyorsunuz. Çünkü çoğu kişi yolda zaman geçirirken işlerini aksatıyor ve bitirmek için ya eve iş taşıyor ya da hafta sonları mesai yapmak zorunda kalıyor. Fakat kurye hizmetlerimizle sizlere zaman kazandırır, mesai saatleri dışında sevdikleriniz ve hobileriniz ile meşgul olma fırsatı sağlıyoruz.

Cağaloğlu kurye hizmetlerimiz her ihtiyaca çözüm olacak niteliktedir. Çünkü bizler farklı kurye türleriyle hizmet veriyoruz. Dilerseniz normal moto kurye uygulamamamızı kullanabilirsiniz. Fiyat olarak en uygunu diyebileceğimiz normal moto kuryede gönderileriniz 2 ila 3 saat arasında teslim edilir.

Acil kurye uygulamamızda gönderileriniz yarım saat içinde teslim alınır ve dilediğiniz adresler arasında 1 ila 2 saat arasında teslim edilir. Eğer paketinizi mesai saatleri dışında taşıttırmak isterseniz de gece kurye uygulamamız devreye girer ve akşamları, geceleri de ister Cağaloğlu içinde ister başka noktalara paketleriniz rahatlıkla taşınabilir. Gece kurye uygulamamız da dahil edildiğinde firmamız 7 gün 24 saat kesintisiz moto kurye hizmeti vermektedir. SYS Kurye olarak Kurumsal ciddiyetle takip edilen işlerimizde yasal engel bulunmayan bütün paketlerinizi en uygun fiyatlarla, en hızlı ve güvenli şekilde taşırız.

Cağaloğlu Kurye Hizmeti

Günümüzde birçok insan eskisi gibi yüz yüze alışveriş yapmak yerine kurumsal firmaların ürünlerini sanal platformlar üzerinden inceleyerek bulundukları konumdan diledikleri ürünleri satın almayı tercih etmektedir. Bu durum dünya genelindeki tüm noktalara hizmetlerini ulaştırmak isteyen firmaların ürünlerini kendi e-ticaret siteleri üzerinden müşterilerine satın alma ihtiyacını doğurmuştur.

Gün içerisinde birçok müşterinin vermiş olduğu ürün siparişlerini çok kısa sürede ulaştırmak uzun süreler başarılı bir şekilde hizmet sağlamak isteyen firmalar için çok önemlidir. Yapılan araştırmalar sipariş verdikleri ürünleri sağlam ve zamanında kendisine ulaştırılamayan müşterilerin bir daha aynı firmadan hizmet alamadığını göstermektedir.

İstanbul’daki tüm noktalara hizmet sağlayan firmamız, sizlerin Cağaloğlu kurye çalışmalarında ihtiyaç duyduğunuz özverili ve profesyonel dağıtım hizmetini sizlere sunarak sektörde büyük bir yer kazanmıştır. Çalışmalarımız sonrasında sizlerden gelen teşekkür içerikli geri dönüşler sayesinde işlerimize dört elle sarılarak çalışma hayatımıza kaldığımız yerden devam etmekteyiz.

Sys Kurye ailesi olarak 2013’ten beri Türkiye’deki tüm adreslere hizmet sağlayan lider bir firma olmanın vermiş olduğu özgüvenle sizlere Cağaloğlu kurye hizmetlerimizle harika bir deneyim yaratacağımızın garantisini vermekteyiz. Bizlere müşteri irtibat numaralarımızdan ulaştığınızdan çok kısa bir süre sizlerin adreslerinize gelerek, göndermek istediğiniz eşyaları belirttiğiniz adreslere profesyonel ve sağlam bir şekilde ulaştırmaktayız.

İstanbul, Türkiye’de trafik yoğunluğunun en çok yaşandığı ildir. Firmamız olarak, Cağaloğlu kurye çalışmalarında gösterdiğimiz üstün performanslarla İstanbul’daki trafik çilesini azaltacak nitelikte hizmetler sunmaktayız. Dağıtıcı personellerimiz siparişlerinizi yakın mesafelerde yarım saat, uzak mesafelerde ise bir buçuk saat içerisinde ulaştırmaktadır.

Tüm çalışanlarımız, trafik kurallarına hâkim, kurye çalışmalarında uzun yıllar çalışarak beklentinin üstünde performanslar sunan güler yüzlü ve pozitif enerjili kişilerden oluşmaktadır. Sizlere karşılıklı güven esasına dayanan dağıtım hizmetleri sunarak sektörümüzde yeni kurulan firmaların hizmet kalitesini belirlerken örnek aldığı firmalardan birisi haline geldik.

Kurumsal firmaların, günlük evrak trafiğini yönetmek için birçok çalışan istihdamı yapmak yerine sektörde yapmış olduğu kaliteli çalışmalarla kendisinden bahsettiren firmalardan hizmet alması hem gereksiz personel alımının önüne geçmekte hem de şirketler arası evrak gönderiminin hızla yapılmasını sağlama noktasında doğru tercih olmaktadır. Cağaloğlu kurye hizmetlerimiz sayesinde bugün birçok firmanın gönül rızasıyla referans olduğu dağıtım firmasıyız.

Motor kuryeler, eşya taşıma noktasında sağlamış oldukları başarılı performanslar sayesinde başta kurumsal firmalar olmak üzere birçok insanın hizmet almak için seçtiği meslek elemanlarıdır. Biz, Cağaloğlu kurye çalışmalarında İstanbul’daki tüm noktaları iyi bir şekilde bilen kişilerle çalışmaktayız.

Firmamız olarak, günümüz teknolojisinin sağlamış olduğu bütün kolaylıkları yakından takip ediyor, sektörümüzle ilgili olan yeniliklere adapte olarak sürekli bir şekilde hizmet kalitemizi artırıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve beğenisini en yüksek seviyede tutmak amacıyla sizlere ayrıcalıklı bir kurye deneyimi yaşatmak için çabalamaktayız.

Hepimiz sevdiklerimizin doğum günü, işteki ilk günü gibi özel günlerinde hediyeler alarak onlara verdiğimiz değeri göstermek isteriz. Bu amaçla randevulu kurye çalışmaları sağlayan firmalardan hizmet alarak dilediğimiz adreslere belirttiğimiz tarihlerde eşya göndermek isteriz. Cağaloğlu kurye firmaları arasında en çok tavsiye edilen firma olarak, acil kurye, express kurye gibi çalışmalarımızda gösterdiğimiz performansın aynısı randevulu kurye çalışmalarımızda da göstermekteyiz. Sizlerin randevulu kurye çalışmalarında yanınızda olan dost firmanız olarak dağıtım hizmetlerimizi yürütmekten gurur duymaktayız.

Dürüst ve ahlaklı bir şekilde çalışma şirketimizin vazgeçilmez prensibidir. Sizlere hizmet sağlamak adına haftanın her günü çalışmaktayız. Bizlere firmamızın müşteri irtibat numaraları üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz, sizlerin bütçesine uygun bir şekilde fiyatlandırılmaktadır. Anında teslim kurye hizmetlerimiz diğer firmaların işini zorlaştırmaktadır. Sizleri de kaliteli hizmetlerimizle buluşturduğumuz değerli müşterilerimiz arasında görmek bizleri memnun edecektir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara