Anasayfa » Cağaloğlu Kurye

Cağaloğlu Kurye

 Cağaloğlu bugün Fatih Belediyesi ilçe sınırları içinde yer almaktadır ve İstanbul’un en köklü semtlerinden birisidir. Zamanında imparatorluğun idarecilerinin, askerlerinin ve ulemalarının ikamet ettiği semt o zamandan bu yana merkeziyetini sürekli devam ettirmekte, her zaman nüfus yoğunluğu ve hareketliliği yüksek bir semt olarak öne çıkmaktadır. Bu nedenle de Cağaloğlu genelinde bir noktadan başka bir noktaya ulaşmak kimi zaman saatler alabilmektedir. Oysa Cağaloğlu kurye uygulamalarımızla zaman, mekan sınırlarını ortadan kaldırıyoruz.

Semt genelinde gerek bireysel gerek kurumsal olarak taşınması gereken paketler oluyor ve bunlar geleneksel kargolarla gönderilmeye çalışılsa teslimi günlerce sürebiliyor. Oysa zaman İstanbullular için en değerli şeylerden birisi ve kimsenin zaman kaybetmeye tahammülü yok. Cağaloğlu kurye hizmetlerimizle bizler müşterilerimize en hızlı ve en güvenli ulaşımı sağlıyor, paketlerinizi istediğiniz adresler arasında kolaylıkla taşıyoruz.

Cağaloğlu kurye hizmetlerimizin detayları tamamen müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine göre şekillenmektedir. Çünkü bizler daima koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyoruz. Her birisi alanında yetişmiş, tecrübe sahibi, işini severek yapan, güler yüzlü hizmetin her müşterimizin hakkı olduğunu bilen personellerle çalışıyoruz. Personellerimizin her birisi en modern ve yeni model motorlara sahiptirler ve araçlarımızın bakımları zamanında yapılmakta, daima en iyi hizmet için yollarda bulunmaktadırlar.

Acil bir evrakınızın başka bir yere ulaştırılması gerekebilir. Eczaneden ilacınızın alınıp tarafınıza getirilmesi gerekebilir. Havalimanına bir belge yetiştirilmesi ya da adınıza havalimanına gelen bir paketin alınıp size ulaştırılması gerekebilir. Ya da teklif dosyanızın başka bir şirkete ulaştırılması, bir evrakın farklı noktalardaki kişilere imzalatılması icap edebilir. Her durumda Cağaloğlu kurye uygulamalarımız hizmetinizdedir. Siz isteyin biz yerine getirelim.

Cağaloğlu kurye çözümlerimizin bu kadar fazla rağbet görmesinin nedeni bizim profesyonelliğimiz ve sizlerin ihtiyaçlarınızdır. Bizler her zaman hızlı ve güvenli teslimat yapmaya çalışıyoruz. Bütün süreci kontrol altında tutuyor, istekleriniz doğrultusunda Cağaloğlu genelinde en yakın noktadan en uzak noktaya olabildiğince kısa sürede ulaşıyoruz. Böylece sizin işlerinizin aksamasının önüne geçiyoruz.

Cağaloğlu kurye uygulamalarımız hızlı olması yanında zamandan tasarruf sağlamaktadır. İşlerinizde lazım olan gönderilerinizi bizler sizin adınıza taşırken sizler asıl ilgilenmeniz gereken işlerle ilgileniyor, yollarda, yoğun trafikte zaman kaybetmiyorsunuz. Çünkü çoğu kişi yolda zaman geçirirken işlerini aksatıyor ve bitirmek için ya eve iş taşıyor ya da hafta sonları mesai yapmak zorunda kalıyor. Fakat kurye hizmetlerimizle sizlere zaman kazandırır, mesai saatleri dışında sevdikleriniz ve hobileriniz ile meşgul olma fırsatı sağlıyoruz.

Cağaloğlu kurye hizmetlerimiz her ihtiyaca çözüm olacak niteliktedir. Çünkü bizler farklı kurye türleriyle hizmet veriyoruz. Dilerseniz normal moto kurye uygulamamamızı kullanabilirsiniz. Fiyat olarak en uygunu diyebileceğimiz normal moto kuryede gönderileriniz 2 ila 3 saat arasında teslim edilir.

İstanbul Kurye dediğimiz acil kurye uygulamamızda gönderileriniz yarım saat içinde teslim alınır ve dilediğiniz adresler arasında 1 ila 2 saat arasında teslim edilir. Eğer paketinizi mesai saatleri dışında taşıttırmak isterseniz de gece kurye uygulamamız devreye girer ve akşamları, geceleri de ister Cağaloğlu içinde ister başka noktalara paketleriniz rahatlıkla taşınabilir. Gece kurye uygulamamız da dahil edildiğinde firmamız 7 gün 24 saat kesintisiz moto kurye hizmeti vermektedir. SYS Kurye olarak Kurumsal ciddiyetle takip edilen işlerimizde yasal engel bulunmayan bütün paketlerinizi en uygun fiyatlarla, en hızlı ve güvenli şekilde taşırız.