İçeriğe geç

Mevlanakapı Kurye

Mevlanakapı Kurye
Mevlanakapı Kurye

Moto kuryeler, motor kullanarak bir noktadan başka bir noktaya gönderilerinizi özenle taşıyan kişilerdir. Günümüzde artan nüfus ve yoğun iş temposu nedeniyle, moto kuryeler bir ihtiyaç haline gelmiştir. Biz, Sys Kurye olarak, moto kurye ihtiyacınızı karşılamak için titizlikle çalışıyoruz. Mevlanakapı kurye hizmeti sağlıyor, gönderilerinizi dakikalar içinde kapınıza getirerek hizmet veriyoruz. İstanbul’un yoğun trafiğini hızla aşıyor, İstanbul’un bir noktasından başka bir noktasına dilediğiniz zaman dilimi içerisinde gönderilerinizi teslim ediyoruz. İstanbul’un yoğun trafiği sizi yormasın Siz de kurye hizmeti alarak, avantajlarımızın ve konforun tadını çıkarın.

 • Gönderilerinizi istediğiniz adresten zamanında teslim alıp, istediğiniz adrese belirttiğiniz zaman diliminde ulaştırır.
 • Motor, boyutları itibarıyla araçlardan oldukça küçük olduğundan, yoğun İstanbul trafiğine takılmaz. Böylece gönderilerinizin aksaması gibi bir durum söz konusu değildir.
 • Dilediğiniz gönderi içeriğini güvenle alıcıya ulaştırmaktadır. E-ticaret ürünleri, çiçek, hediyelik ürün, acil ulaşması gereken bir evrak, ilaç, tıbbi malzemeler, elektronik ürünler, hassas ya da kırılgan içerikli gönderiler gibi, yasal olarak herhangi bir sorun teşkil etmeyen ürünlerin gönderimi rahatlıkla yapılmaktadır.
 • Kuryemiz, size atandıktan sonra yalnızca sizin gönderinizin lojistiğinden sorumlu olduğu için, gönderinizin bir başka gönderiyle karışması gibi bir durum yaşanmaz.
 • Kurye hizmeti, oldukça makul fiyatlar karşılığında verilmektedir. Her bütçeye uygun olan bu hizmeti herkes gönül rahatlığıyla alabilir.
 • Gönderinin alıcıya ulaşmasından sonra, gönderici bilgilendirilir ve böylece gönderinin ulaşıp ulaşmamasıyla ilgili soru işareti kalmaz.
 • Hava koşulları gönderinizin alıcıya ulaşması için bir engel teşkil etmez.
 • Özel günler, resmi günler, bayramlar ya da hafta sonları gönderinizin ulaşması için problem olmaz.
 • 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimiz, her türlü soru ve istediğiniz bilgiye ulaşmanızı sağlamak için kesintisiz hizmet sağlamaktadır.
 • İşinin ehli moto kuryelerimiz, detaylı bir inceleme ve araştırmadan sonra ekibimize dahil edilmektedir. Böylece kuryelerimiz, güvenle gönderilerinizin ulaşımını sağlamaktadır.

İstanbul’un Avrupa Yakasında bulunan Fatih ilçesi sınırları içerisinde yer alan Mevlanakapı, gitgide artan bir nüfusa sahiptir. 19.057 nüfusu bulunan bu semtte moto kurye hizmeti ihtiyacı artmış bulunmaktadır. Bu nedenle sizlere, Mevlanakapı kurye hizmetini, makul fiyatlara sağlamaktayız.

İşini severek yapan, güler yüzlü, dinamik, çözüm odaklı ve tecrübe sahibi kuryelerimizi ekibimize dahil ediyor, kargolarınızın teslimatında bir aksaklık olmaması adına özveriyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Gönderi içeriklerimiz şu şekildedir:

 • Evrak
 • Yasal belge
 • İlaç
 • Biyolojik numune
 • Hediyelikler
 • Kişisel kargolar
 • Kimlik
 • Sürücü belgesi
 • Pasaport
 • Elektronik ürün
 • Hassas ya da kırılgan ürün
 • Gıda içerikli kargolar
 • Tekstil ürünleri
 • Çiçek
 • Fatura
 • Cüzdan
 • Laboratuvar çalışmaları
 • Posta
 • Para
 • Kart

Yasal olarak herhangi bir engel teşkil etmeyen her türü gönderi içeriğini özenle alıcıya ulaştırmaktayız.

Mevlanakapı kurye hizmetini, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sağlamaktayız. Sizlerin memnuniyeti, bizim işimizi aşkla yapıyor olmamızın sebebidir. Her türlü beklentinizi karşılayacak kaliteli ve üstün bir hizmet anlayışı sunmaktayız.

İstediğiniz gönderi içeriğini, belirttiğiniz zaman dilimi içerisinde istediğiniz adresten teslim alıyor, yine belirttiğiniz zaman dilimi içerisinde mesafe ne kadar fazla olursa olsun istediğiniz adrese teslimatını sağlıyoruz.

Sizler de kargolarınızın lojistiğini düşünüyorsanız, Mevlanakapı kurye hizmetinden faydalanmak istiyorsanız, gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilir, zamandan ve enerjiden tasarruf ederek, bu konforun tadını çıkarabilirsiniz. Ücretlerimiz ve hizmetimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ya da randevu almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Mevlanakapı Kurye Hizmeti

Günümüzde yaşam şartları oldukça kolaylaşmış ve her konuda son derece rahat edebileceğimiz birçok yenilik gerçekleşmiştir. Sektörden sektöre verilen hizmetler ve bu hizmetlerin kalitesi de değişim göstermektedir. Her sektör verdiği hizmete göre kendince bir sistem oluşturmuş ve kendini bu sistem çerçevesinde geliştirmiştir. Günümüzde insan hayatını kolaylaştırmak açısından yüzlerce Yeni yöntem bulunmuş ve bu yöntemler en iyi şekilde yaşama uygun hale getirilmiştir.

Kurulmuş sistemler ve hizmetler arasında bir de kurye hizmeti diye bir hizmet mevcuttur. Kurye sektörü uzun zamandır kurulmuş ve her geçen gün biraz daha geliştirilerek günümüzdeki yani son halini almış bulunmaktadır. Kurye hizmeti vermekte olan firmalar hemen hemen her açıdan insanların hayatını kolaylaştırmakta birinci dereceden rol almaktalar. Günümüzde yapmış olduğumuz alışverişten tutun seyahatte kullanacağımız pasaporta kadar kapımıza gelen her şeyi kuryeler getirmektedir.

Mevlanakapı kurye, 7’den 70’e birçok eşyanın taşınmasında hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan firmamız, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya büyük bir önem vermektedir. Oldukça yoğun bir müşteri kitlesine sahip olan Mevlanakapı kurye, tecrübeli ve Atılgan çalışan kadrosu ile müşterisinin ihtiyacına en iyi cevap olan tek firmadır. Bu sektörde sunduğu kaliteli hizmet sayesinde en zirveye adını yazdırmayı başarmış olan firmamız, gün geçtikçe büyüyor ve hizmetini yayıyor.

Hizmette sınır tanımayan Mevlanakapı kurye, uygun fiyatları ile de bu sektörde yer alan diğer firmalarla arasındaki farkı ortaya koyuyor. Eşi benzeri olmayan kalitede bir hizmet sunmakta olan firmamız, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için canla başla çalışmaktadır. Sizler de hizmette kalite arayanlardansanız eğer en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Kalitede ve hizmette sınır tanımayan firmamız, yedi yirmi dört saat hizmetinizdedir.

Belli başlı ihtiyaçlar doğrultusunda doğmuş olan kurye hizmeti de belli başlı bazı kurallara göre hareket etmektedir. Firmamız bu sektörün en çok tercih edilen tek ismi olarak her yerde adından sıkça söz ettirmekte ve hizmetlerinde kalitesini konuşturmaktadır. Mevlanakapı kurye,  hizmetlerinde kaliteyi ve uygun fiyata hizmet sunmayı esas alarak hareket etmektedir.

Sektörün en uygun fiyata en kaliteli hizmetini sunan firma olarak bizler, oldukça memnunuz. Müşteri memnuniyetini sağlamak için firmamız, hem hızlı hem kaliteli hem de uygun fiyata hizmet sunmaktadır. Her sektörde olduğu gibi kurye sektöründe de ücretlendirme belli başlı bazı noktalara göre yapılmaktadır. Firmamız ücretlendirmeyi gidilen yerin uzaklığına ve götürülen eşyanın büyüklüğüne göre belirlemektedir. Eşyalarınızı oldukça sağlam ve en uygun fiyata gideceği yere ulaştıran firmamız, hizmet sunmaya devam ediyor.

Her geçen gün biraz daha büyüyüp gelişmekte olan firmamız, büyüdükçe de yeni istihdamlara yer açmaktadır. Hizmette sınır tanımayan firmamız birçok yeni bayi açarak geniş çaplı bir hizmet sunmaya devam ediyor. Mevlanakapı kurye, işe alımlarda mutlaka belli başlı bazı noktalara dikkat etmektedir. Kurye hizmetini en iyi şekilde sunabilmek için belli şartlara bağlı olarak işe alımlar yapılmaktadır. Firmamız aşağıda sıralamış olduğunuz şartları sağlayan bireyleri iş almaktadır:

* 18 yaşından gün almış olmak

* Ehliyet sahibi olmak

* Herhangi bir sağlık veya seyahat sorununun olmaması

* Panik atak olmamak

* Kurye sektöründe geçmiş deneyime sahip olmak

* Takım çalışmasına yatkın ve güler yüzlü olmak.

Mevlanakapı kurye, kurulduğu günden bu yana hiç durmadan kendini geliştirmiş ve büyütmüştür. Büyürken aynı zamanda büyüten konumunda da olan firmamız, halkın ihtiyacı olan kaliteli ve güvenilir hizmeti ayağınıza kadar getirmiş bulunmaktadır. Firmamıza dilediğiniz zaman rahatça ulaşabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Profil sayfamızda yer alan iletişim numaramız üzerinden bizleri dilediğiniz zaman arayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca firmamıza web sayfamız ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden de ulaşabilir iletişime geçebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp