İçeriğe geç

Bolu Kurye

SYS Ekpsres Kurye LOGO
Bolu Kurye

Bolu kurye, insanların yoğun çalışma şekli ve koşturmaca bir yaşam yaşamasından kaynaklı yetişemedikleri yerlere yetişiyor ve hizmet sunuyor. Firmamız çalışan veya çalışmayan fark etmez her bireyin özel eşyalarını taşımakta ve gitmesi gereken yere ulaştırmaktadır. Günümüzde kurye hizmeti sunmakta olan onlarca firma bulunmaktadır. Firmamız kaliteli ve güvenilir hizmeti sayesinde bu firmalar arasında en çok tercih edilen isim olmayı başarmış bulunmaktadır.

Teknolojinin ve çağın gelişmesi ile beraber insanlar birçok şeyin yöntemini bulmuş ve hayatı kolaylaştırmayı başarmış bulunmaktadırlar. Örneğin bilgi akışını sağlamak ve sistemlerini en iyi şekilde oturtabilmek için insanlar, bilgisayarı icat etmiş ve kullanıma sunmuşturlar. Peki, icat edilen bilgisayar ilk günkü haliyle mi kaldı?  Tabii ki de hayır. Bilgisayar icat edildiği günden bugüne yüzlerce yenilik ile buluşmuş ve bugün son halini almış bulunmaktadır. İlk icat edilen bilgisayar neredeyse bir oda kadar iken şimdilerde kullandığımız bilgisayarlar neredeyse avucumuzun içine sığacak kadar bir hale gelmiştir.

Göz ile görülebilir bir değişime uğrayan hayatımız ve yaşam şeklimize göre ihtiyaçlarımız da şekil almıştır. Örneğin insanlar eskiden bir şeyleri bir yerlere kendileri taşımak zorunda oldukları için taşırlardı. Ancak teknolojinin de gelişmesi ile beraber ulaşımın geldiği son hal insanların bir takım eşyalarını bir yerlere ulaştırma konusunda işlerini kolaylaştırmıştır. Sistemlerin gelişmesi üzerine istihdamın artması ve birçok insanın da çalışmaya başlaması ile beraber artık bir şeylerimizi kendimiz ulaştıramaz hale geldik. Yani hem işe gidip hem de koşturarak acil işlerimizi halletmemiz imkânsız hale gelmiştir.

Şehirler Arası Kurye müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermekte ve bunun için büyük yenilikler yaparak hizmet sunmaya devam etmektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmeti sayesinde müşterisinin hem güvenini hem de takdirini kazanmayı başarmış olan firmamız, gittikçe büyüyüp gelişmeye de devam ediyor. Her yerde adından sıkça söz ettiren değerli firmamız, uygun fiyata kaliteli hizmet sunan tek firmadır. Yoksa sizler hala Bolu kurye ile tanışmadınız mı?

Kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunarak oldukça yoğun bir müşteri kitlesine ulaşmayı başaran değerli firmamız, her hizmetinde adeta kalitesini konuşturmaya devam ediyor. Tecrübeli ve belirtmiş olduğumuz şartları sağlamış olan çalışanlarımız, bir de firmamızın kurye eğitimi sürecinden geçip bu şekilde çalışmaya başlamaktadırlar. Kurye seçimini yaparken firmamız, kişileri birçok bakımdan değerlendirmekte ve uzun vadeli bir birliktelik üzerine eleman alımı yapmaktadır.

İstanbul Bolu Kurye

İstanbul Bolu kurye, her hizmetinde emanet aldığı ürünlerin güvenliğini en iyi şekilde sağlamaktadır. Ayrıca firmamız şeffaf bir şekilde hizmet sunmakta ve bunu belgelere dayandırmaktadır. Yani hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız eğer, öncelikle firmamız ile beraber birtakım belgeler imzalamakta ve daha sonra hizmet almaktasınız. Bu yönü ile de müşterisinin güvenini kazanmayı başarmış olan değerli firmamız, eşsiz hizmeti ile her kesime koşmaktadır.

Hem sektörde olduğu gibi kurye sektöründe de belli başlı bazı fiyatlar uygulanmaktadır. Oldukça uygun fiyata hizmet sunan Bolu kurye, bu yönüyle de müşterinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde hizmet vermekte olan firmamız, uygun fiyatlarıyla de bu sektörün en çok tercih edilen tek ismi olmaya devam ediyor. Kurulduğu günden bu yana bu sektörün her zaman en uygun fiyata hizmet sunan tek firması olarak firmamız, oldukça rehavet görmektedir.

Firmamız fiyatlarını gidilecek yerin uzaklığına ve alınan ürünün ağırlığına göre belirlemektedir.  Zaten çok ağır olmayan eşyaları taşımakta olan firmamız, şehir merkezi dışında da hizmet vermemektedir. Bu nedenle fiyatların birbirinden çok da uzak veya farklı olduğunu söylememiz imkânsızdır. Tüm hizmetlerimizde fiyatlar birbirine oldukça yakındır. Sizler de uygun fiyata hizmet almak istiyorsanız eğer en doğru adrestesiniz.

Sürekli olarak genişleyip büyüyen değerli firmamız, bu büyümeyi kalitesine borçludur. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunarak yoğun bir müşteri kitlesinin hizmetini karşılayan firmamız, çok yoğun bir şekilde tercih edildiği için oldukça hızlı bir şekilde de büyümektedir. Bu büyüme ile beraber yeni işe alımlar da meydana gelmiş bulunmaktadır. Her sektörde olduğu gibi kurye sektöründe de işe alımlarda belli başlı bazı şartlar mevcuttur.

Bolu kurye, aşağıdaki şartları sağlamış olan bireyleri işe almaktadır;

* 18 yaşını doldurmuş olmak

* Erkekler için askerliğini yapmış olmak

* Herhangi bir sağlık sorununun olmaması

* Panik atak olmamak

* Ehliyet sahibi olmak ve trafikte oldukça seri olmak

* Hoşgörülü disiplinli ve bilgili olmak

* Bu işi severek yapmak

* Esnek çalışma saatlerine uyabilmek

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp