İçeriğe geç

Altıyol Kurye

Altıyol Kurye
Altıyol Kurye

Kuryeler son zamanlarda yoğun ilgiyle tercih ediliyor. Sağladığı avantajlar sayesinde ilgi gören kuryeler motosiklet kullanarak paket taşıma hizmeti veriyor. Altıyol üzerinde bulunan adresinizden başka bir adrese paket göndermek istiyorsanız zamandan tasarruf etmek adına Altıyol kurye ile paket gönderebilirsiniz. Altıyol üzerinde hizmet vermekte olan firmamız sektörde birçok avantajı beraberinde getirmektedir. Paket göndermek veya paket teslim almak için sizler de firmamızla hareket edebilirsiniz.

Kuryeler günümüzde yoğun ilgiyle tercih ediliyor. Sektörde duyulan ihtiyaç doğrultusunda geliştirilen kuryeler günümüzde daha kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyor. Kuryeler bir noktadan başka bir noktaya paket taşıyor. Taşınan paketlerin güvenliği sağlanıyor. Bu sayede paketler güvenli koşullarda taşınıyor. Önceki yıllarda kuryeye yeterince ilgi gösterilmezken günümüzde olan ilgi giderek artıyor. Geçmiş yıllarda kurye hizmeti günümüzdeki kadar gelişmiş değildi. Bu nedenle paket sahipleri kuryeyi tercih etmekte emin olamıyordu. Günümüzde ise gelişen kurye hizmeti sayesinde paket sahipleri artık daha güvenli bir şekilde hizmetten faydalanıyor. Altıyol kurye alanında hizmet veren firmamız da geniş kapsamlı paket taşıma hizmetini müşteriye sunuyor.

Altıyol kurye alanında hizmet veren firmamız geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyor. Firmamız sektörün önde gelen ismi olarak tüm çalışmaları özenle ve dikkatle gerçekleştiriyor. Bilindiği üzere moto kuryeler motosiklet üzerinde paket taşıyor. Kuryelerin neleri taşıyıp neleri taşımadığı ise müşteriler tarafından merak ediliyor. Kuryeler her paketi taşımıyor. Kuryeyle taşınan paketin motosiklet üzerinde taşınması için uygun olması gerekiyor. Motosiklet üzerinde taşınan paketler genellikle:

 • Kimlik, pasaport ve ehliyet
 • Cüzdan, kart ve para 
 • Fatura
 • Çiçek
 • Hediyelik eşya 
 • Yemek
 • Giyim ürünleri
 • Tıbbi malzeme

Kurye alanında hizmet veren firmamız genellikle yukarıda yer alan paketleri taşıyor. Firmamız motosikletle taşınması uygun olan tüm paketleri güvenli koşullarda taşıyor. Para, kart, cüzdan, kimlik gibi özel eşyalar taşındığı gibi evrak, belge ve dosya da taşınıyor. Hediyelik eşyalar, çiçek ve yemek paketleri de taşınıyor. İhtiyaç durumunda tıbbi malzeme ve ilaçlar da motosiklet üzerinde taşınıyor. Farklı özelliklerde pek çok paket özenle taşınıyor. Paketler taşınırken gerekli güvenlik önlemleri alınıyor. Bu sayede güvenli koşullarda paket taşıma yapılıyor. Bazı paketlerin motosiklet üzerinde taşınması uygun olmuyor. Yanıcı ve patlayıcı madde içeren paketler, motosiklet üzerinde taşınmayacak ağırlıkta ve genişlikte olan paketler taşınmıyor.

Kurye alanında hizmet veren firmamız beraberinde birçok avantajı getiriyor. Motor kuryeler günümüzde büyük ilgiyle tercih ediliyor. Motor kuryelerin bu kadar ilgi görmesi ise kuryelerin sağladığı avantajlardan kaynaklı oluyor. Motor kuryelerin sağladığı başlıca avantajlar:

 • Zamandan tasarruf etmek
 • Çeşitli birçok paketin taşınmasını sağlamak
 • Paket güvenliğini sağlamak

Motor kuryeler trafikte daha rahat ilerler. Kuryeler daha hızlı ve rahat ilerlediği için zamandan tasarruf sağlar. Aynı zamanda kuryeler paketi aldıktan sonra teslimat adresine gider. Böylece arada zaman kaybı olmaz. Kuryeler çeşitli birçok paketi taşır. Paketler güvenli koşullarda taşınır. Paket güvenliği ve gizliliği riske girmez.

Altıyol kurye fiyatları değişiyor. Motor kuryeler taşıdığı paketin özelliklerine ve mesafeye bağlı fiyat belirliyor. Eğer paketin ağırlığı, genişliği ve boyutu artarsa fiyatta da artış oluyor. Aynı zamanda paketin taşınacağı iki nokta arasındaki mesafe arttıkça fiyatta da artış görülüyor. Firma olarak bizler doğru fiyat aralığında hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Bütçe dostu fiyatlarla paket taşıma hizmeti veriyoruz. Sizler de firmamızı güvenle tercih edebilir, taşınması gereken paketlerinizi ekibimize emanet edebilirsiniz.

Altıyol Kurye Hizmeti

Yeni nesil kurye ve kargo taşımacılığı hizmetleri sunan Sys Kurye bünyesinde, İstanbul’un her bir noktasına dakikalar içerisinde teslimat sağlayan Altıyol kurye ile hem iş hem de özel hayatınız için modern çözümler sunuyoruz.

Modern hayatın hızına uygun, sürekli gelişen ve değişen teknolojiden yararlanarak, hızlı, kesintisiz, güvenli ve kaliteli taşımacılık yapıyoruz. Firmamızın sektöre yön veren misyonu ve vizyonu ile tüm müşterilerimize özel, kişiselleştirilmiş hizmetlerimizle, her an her dakika en iyi servisi almanız için çalışıyoruz.

İster kurumsal büyük şirketlerin iç yazışmaları için ister küçük işletmelerin anlık paket gönderimleri için iş ortağınız güvenebileceğiniz firmamız, yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturma hedefi ile hep daha iyisine ulaşmanız için hizmet veriyor.

Kadıköy’ün en gözde mahallelerinden biri olan Altıyol’da hizmet veren çalışma arkadaşlarımızla, tüm mahalle içerisinde sadece dakikalar içerisinde tüm teslimat sürecini tamamlayabiliyoruz. Merkezi konumu sayesinde, İstanbul’un 4 bir köşesine kolaylıkla ve hızla ulaşabiliyor, gönderinizin gecikme yaşanmadan teslim edilmesini sağlıyoruz.

Altıyol kurye aracılığı ile kargo ile taşımacılığına izin verilen tüm gönderilerinizi, en uygun taşıma yöntemlerini sunarak kabul ediyor ve tam vaktinde ulaştırıyoruz.

Kişiye özel çözümlerimizle profesyonel ve güvenli taşımacılık anlayışımızla tanışmanız için tek yapmanız gereken ise bizlere web sitemiz, çağrı merkezimiz ya da Whatsapp hattımız üzerinden ulaşarak talebini iletmek.

Özellikle büyük şehirlerde giderek artan araç ve yaya trafiğinde, hızlı ve güvenli yol almak için genç motosiklet filomuz ile hizmet vermekteyiz. Firmamız bünyesinde sunduğumuz birçok kurye hizmetini Altıyol kurye ekibimizle birlikte sunuyor, İstanbul’un yoğun trafiğinden etkilenmeden tüm işlemlerinizi hızlıca tamamlıyoruz.

Ekibimizde bulunan profesyonel motosiklet sürücüleri, hem kurye sektöründe hem de İstanbul yollarında deneyim sahibi, güvenli taşımacılığa ve güvenli trafiğe önem veren sorumluluk sahibi kişilerden oluşmaktadır. Hızlı teslimat gerçekleştirilmesi adına ne çalışma arkadaşlarımızın ne de çevrenin güvenliği tehlikeye atılmamaktadır.

Bizlere başvuru gerçekleştirildiğinde, gönderinin içeriği, seçilen hizmet tipi ve teslim edileceği noktaya göre en uygun rota ve randevu oluşturularak, tam zamanında teslimatın tamamlanması sağlanmaktadır. Bu sayede hem gecikmelerden hem de güvenliği tehdit eden unsurlardan korunma elde edilmektedir.

Hem memnuniyet oluşturmanın önemini hem de güvenli ve kaliteli hizmet verme hedefimizi tanıyan ve uygulayan Altıyol kurye ekibimiz sayesinde hedeflediğimiz müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Tüm hizmetlerimizde öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı önceliğimiz haline getiriyoruz. Hizmet verdiğimiz her bir şehir ve bölgede, taleplerini bize ileten kişilere özel çözümler sunuyoruz.

Talep edilen taşıma işlemlerinde gerek sadece motosikletlerle gerekse de araçlı ve motosikletli karma çözümlerle, gönderilerinizin hasarsız ve zamanında teslim edilmesini sağlıyoruz.

Gönderiniz olması durumunda, Altıyol kurye hizmetlerimizden yararlanmak için talebinizi bize ilettiğinizde;

 • Gönderinizin içeriği,
 • Ne zaman teslim edilmesini istediğiniz,
 • Gönderiniziniz teslim alınacağı ve teslim edileceği adres bilgileri,
 • Göndericinin ve alıcının iletişim bilgileri gibi bilgileri aldıktan sonra, talebinize en uygun seçenekleri ve ücreti belirliyor ve kabul etmeniz durumunda gönderi sürecini başlatıyoruz.

Özellikle şehir dışına iletmek istediğiniz gönderilerinizde tercih edebileceğiniz karma taşıma sistemimizle, bulunduğunuz yerden motosiklet ya da araba ile teslim alınan gönderinizi, havalimanına kadar götürebiliyor, uçak kargo aracılığı ile teslim edileceği ile ulaştırıyoruz.

Altıyol kurye aracılığı ile yapacağınız her bir talepte, size en yakın kuryemiz en kısa zamanda bulunduğunuz yere gelerek gönderinizin güvenle teslimat adresine ulaşmasını sağlıyor.

Güvenle, kaliteyle ve hızla verdiğimiz tüm hizmetlerde, her zaman memnuniyet oluşturmak adına çalışıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp