İçeriğe geç

4 Levent Kurye

4 Levent Kurye
4 Levent Kurye

İstanbul’un iki yakasında da adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran Sys Kurye bünyesinde, kaliteli ve güvenli teslimat hizmeti vermekte olan birçok firma bulunmaktadır. 4 Levent kurye olarak biz de yıllardır Sys Kurye bünyesinde memnun kalacağınız kalitede teslimat hizmetleri gerçekleştirmekteyiz.

Daima müşteri odaklı çalışan firmamız, sağlamış olduğumuz teslimat hizmetlerimizden müşterilerimizin kaliteli ve kolay bir şekilde faydalanmaları adına çalışmalarını 7/24 sürdürmektedir. Firmamızı tercih eden müşterilerimizin her birisiyle de özel olarak ilgilenilmektedir. Sizlerde kendinizi özel hissedeceğiniz kalitede bir teslimat hizmeti almak isterseniz, firmamız daima hizmetinize açık ve hazırdır.

4 Levent kurye daima kalite standartlarında teslimat hizmeti sunan güvenilir bir firmadır. Bu sebeple paket teslimat sürecinde firmamızı tercih eden müşterilerimiz için sağlamış olduğumuz hizmetlerimiz daima müşterilerimizin memnun kalacağı kalitede, titiz bir şekilde yürütülmektedir.

Beşiktaş kurye olarak kalitemizden ödün vermemek ve müşterilerimizi mağdur ederek güvenilirliğimizi sarsmamak adına daima alanında profesyonel kişiler ile çalışmaktayız. Bu sebeple firmamızın bünyesinde bulunan bütün kuryelerimizin her birisi de profesyonel ve motosiklet kullanabilen tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Kuryelerimiz teslimat yapacakları adresler hakkında yeterli konum bilgisine sahip oldukları için olumsuz hava şartları dışında oluşabilecek gereksiz gecikmeler de yaşanmamaktadır.

İstediğiniz adreslere tam zamanlı 4 Levent kurye hizmeti sunan firmamız, teslim edilmesini istediğiniz paketinizin, herhangi bir hasar almaması adına sağlam bir şekilde paketlemesinden, teslim edilmesine kadar geçen bütün bir süreç boyunca daima özenli ve titiz bir iş hizmeti sağlamaktadır. İstanbul Kurye olarak daima memnun kalacağınız bir teslimat hizmeti sunmaktayız.

Kısa bir süre içerisinde teslim edilmesi gereken önemli evrak ve belgelerinizin teslimatında, firmamıza gelmeniz mümkün değilse bulunduğunuz adreslerden de kuryelerimize paketinizi elden teslim edebilirsiniz. Müşteri odaklı çalışmakta olan firmamız bu gibi durumlarda da sadece bir telefon kadar uzağınızdadır.

4 Levent Kurye Hizmeti

Firmamızı tercih eden müşterilerimize kapsamlı bir teslimat hizmeti sunmak adına çeşitli birçok ürünün teslimatını güvenli ve memnun kalacağınız bir kalitede gerçekleştirmekteyiz.

4 Levent kurye tarafından teslimatı gerçekleştirilen ürünler genellikle şu şekildedir:

● Hediyelik eşyalar

● Medikal malzemeler

● Küçük ve orta boy elektronik cihazlar

● Çeşitli çiçek buketleri

● Pasaport

● Kimlik

● Evrak ve belgeler

● Pastalar

Firmamız daha birçok ürünün taşımacılığını memnun kalacağınız bir kalitede gerçekleştirmektedir. Ancak belirli bazı ürünlerin taşımacılığı firmamız tarafından yapılmamaktadır. Bunlar:

● Devlet tarafından taşınması ve teslim edilmesi suç sayılan ürünler

● Çok büyük ve çok ağır eşyalar

Şeklindedir. Trafikteki diğer insanların ve motor kuryelerimizin can sağlığını korumak adına dikkate aldığımız ve taşımacılığını gerçekleştiremediğimiz ürünlerin dışında teslimat hizmetimizden faydalanmak, firmamız ve teslim edilmesini istediğiniz paketiniz hakkında detaylı bilgi almak için internet adresimizde bulunan telefon numaramızdan çok kolay bir şekilde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sys Kurye bünyesinde uzun zamandır hizmet vermekte olan 4 Levent kurye olarak bu zamana kadar birçok teslimat hizmetini sorunsuz ve kalite standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirmektedir.

4 Levent kurye olarak firmamızı tercih eden müşterilerimizin paket teslimatları sürecinde tek bir adres ve o adrese teslim edilecek olunan paketler esas alındığı için, yol üzerinde paketlerin karışması ya da teslimatın yanlış adrese yapılması gibi durumlar söz konusu değildir. Bu konuda bütün teslimatlarımızın kişiye özel gerçekleştiğini gönül rahatlığı ile belirtmekteyiz. Firmamızı haftanın her günü, dilediğiniz saatler arasında tercih edebilirsiniz.

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×