İçeriğe geç

4 Levent Kurye

4 Levent Kurye
4 Levent Kurye

İstanbul’un iki yakasında da adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran Sys Kurye bünyesinde, kaliteli ve güvenli teslimat hizmeti vermekte olan birçok firma bulunmaktadır. 4 Levent kurye olarak biz de yıllardır Sys Kurye bünyesinde memnun kalacağınız kalitede teslimat hizmetleri gerçekleştirmekteyiz.

Daima müşteri odaklı çalışan firmamız, sağlamış olduğumuz teslimat hizmetlerimizden müşterilerimizin kaliteli ve kolay bir şekilde faydalanmaları adına çalışmalarını 7/24 sürdürmektedir. Firmamızı tercih eden müşterilerimizin her birisiyle de özel olarak ilgilenilmektedir. Sizlerde kendinizi özel hissedeceğiniz kalitede bir teslimat hizmeti almak isterseniz, firmamız daima hizmetinize açık ve hazırdır.

4 Levent kurye daima kalite standartlarında teslimat hizmeti sunan güvenilir bir firmadır. Bu sebeple paket teslimat sürecinde firmamızı tercih eden müşterilerimiz için sağlamış olduğumuz hizmetlerimiz daima müşterilerimizin memnun kalacağı kalitede, titiz bir şekilde yürütülmektedir.

4 Levent Kurye olarak kalitemizden ödün vermemek ve müşterilerimizi mağdur ederek güvenilirliğimizi sarsmamak adına daima alanında profesyonel kişiler ile çalışmaktayız. Bu sebeple firmamızın bünyesinde bulunan bütün kuryelerimizin her birisi de profesyonel ve motosiklet kullanabilen tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Kuryelerimiz teslimat yapacakları adresler hakkında yeterli konum bilgisine sahip oldukları için olumsuz hava şartları dışında oluşabilecek gereksiz gecikmeler de yaşanmamaktadır.

İstediğiniz adreslere tam zamanlı 4 Levent kurye hizmeti sunan firmamız, teslim edilmesini istediğiniz paketinizin, herhangi bir hasar almaması adına sağlam bir şekilde paketlemesinden, teslim edilmesine kadar geçen bütün bir süreç boyunca daima özenli ve titiz bir iş hizmeti sağlamaktadır. 4 Levent Kurye olarak daima memnun kalacağınız bir teslimat hizmeti sunmaktayız.

Kısa bir süre içerisinde teslim edilmesi gereken önemli evrak ve belgelerinizin teslimatında, firmamıza gelmeniz mümkün değilse bulunduğunuz adreslerden de kuryelerimize paketinizi elden teslim edebilirsiniz. Müşteri odaklı çalışmakta olan firmamız bu gibi durumlarda da sadece bir telefon kadar uzağınızdadır.

Firmamızı tercih eden müşterilerimize kapsamlı bir teslimat hizmeti sunmak adına çeşitli birçok ürünün teslimatını güvenli ve memnun kalacağınız bir kalitede gerçekleştirmekteyiz.

4 Levent kurye tarafından teslimatı gerçekleştirilen ürünler genellikle şu şekildedir:

● Hediyelik eşyalar

● Medikal malzemeler

● Küçük ve orta boy elektronik cihazlar

● Çeşitli çiçek buketleri

● Pasaport

● Kimlik

● Evrak ve belgeler

● Pastalar

Firmamız daha birçok ürünün taşımacılığını memnun kalacağınız bir kalitede gerçekleştirmektedir. Ancak belirli bazı ürünlerin taşımacılığı firmamız tarafından yapılmamaktadır. Bunlar:

● Devlet tarafından taşınması ve teslim edilmesi suç sayılan ürünler

● Çok büyük ve çok ağır eşyalar

Şeklindedir. Trafikteki diğer insanların ve motor kuryelerimizin can sağlığını korumak adına dikkate aldığımız ve taşımacılığını gerçekleştiremediğimiz ürünlerin dışında teslimat hizmetimizden faydalanmak, firmamız ve teslim edilmesini istediğiniz paketiniz hakkında detaylı bilgi almak için internet adresimizde bulunan telefon numaramızdan çok kolay bir şekilde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sys Kurye bünyesinde uzun zamandır hizmet vermekte olan 4 Levent kurye olarak bu zamana kadar birçok teslimat hizmetini sorunsuz ve kalite standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirmektedir.

4 Levent kurye olarak firmamızı tercih eden müşterilerimizin paket teslimatları sürecinde tek bir adres ve o adrese teslim edilecek olunan paketler esas alındığı için, yol üzerinde paketlerin karışması ya da teslimatın yanlış adrese yapılması gibi durumlar söz konusu değildir. Bu konuda bütün teslimatlarımızın kişiye özel gerçekleştiğini gönül rahatlığı ile belirtmekteyiz. Firmamızı haftanın her günü, dilediğiniz saatler arasında tercih edebilirsiniz.

4 Levent Kurye Hizmeti

Kesintisiz ve hızlı kurye hizmeti veren firmamız, İstanbul’un iş ve yaşam merkezlerinden biri olan 4. Levent’te de müşterilerine aynı kolaylığı sağlamaktadır. 4 Levent Kurye sayesinde sadece dakikalar içerisinde İstanbul ili dahilinde teslimat yapılabilmekte, %100 müşteri memnuniyeti oluşturacak şekilde hizmet verilmektedir.

İçinde bulunduğu sektörde, sektöre yön veren ve gün geçtikçe daha çok kişiye modern kurye ve kargo taşımacılığını tanıtan firmamız, Sys Kurye, geniş teslimat ağı ve modern filosu ile iş ve özel hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunmaktadır. Giderek hızlanan ve değişen dünyada, aranılan kalite ve güvenliği ayağınıza kadar getiren 4 Levent Kurye ekibimizle, hep daha iyisi için çalışıyoruz.

Sys Kurye bünyesinde İstanbul’da ve Türkiye’nin birçok ilinde, şehir içi ve şehir dışı taşımacılık ve kurye hizmetleri vermekteyiz. Mahalle, ilçe ya da iller arasında gerçekleştirdiğimiz taşımacılık hizmetlerimizle haftanın her günü, günün her saati çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Özellikle İstanbul ili dahilinde sürdürdüğümüz, kısacık sürelerde teslimat sürecini tamamladığımız kurye hizmetlerimiz:

 • Gün içi kurye hizmeti sağlayan, 120 ila 180 dakika arasında teslimat gerçekleştirdiğimiz normal teslimat,
 • Bulunduğunuz yere en yakın kuryemizi yönlendirerek ekspres kurye hizmeti verdiğimiz ve 60 ila 90 dakika içerisinde teslimat sürecini tamamladığımız hızlı teslimat ve
 • En kısa sürede tüm işlemleri tamamladığımız, acil gönderileriniz için VIP kurye hizmeti sağlayan acil teslimat olarak ayrılmaktadır.

Modern çağa modern çözümler sunmak amacıyla verdiğimiz hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla hareket ediyoruz. Şehir sınırları dahilinde gerçekleştirdiğimiz tüm taşımacılık hizmetlerinde, kişiye özel çözümler sunuyoruz. 

Sys Kurye bünyesinde sunduğumuz;

 • Acil kurye,
 • Nöbetçi kurye,
 • Havalimanı kurye,
 • Gün içi teslim kurye,
 • Gece kurye gibi günün her saatinde, her yerde verdiğimiz hizmetlerimizi 4 Levent kurye ekibi ile birlikte yürütüyoruz.

Motosikletlerin, özellikle İstanbul trafiğinde, hızlı yol alabilmesi, işinin ehli, profesyonel ekip arkadaşlarımız sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde teslimat sürecinin tamamlanmasını sağlıyor.

Kargo ile taşımacılığına izin verilen her türlü materyal ve eşyanın taşımasını yapmaktayız. Motosiklet haznesi ile taşınması uygun olan;

 • Resmi evraklar,
 • Değerli kağıtlar,
 • Elektronik eşyalar,
 • Hediyelikler,
 • Medikal içerikler ve daha niceleri 4 Levent kurye ekibimizle hızla ve güvenle teslimat adresinde ulaştırılmaktadır.

Boyutu ya da taşınmasında belirli şartlara ihtiyaç duyulması sebebi ile motosiklet ile taşımacılığı yapılamayan tüm eşyalarınız için de araçlı ve arabalı kurye seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz.

Ayrıca, şehir dışı hızlı taşımacılık talep edilmesi ya da büyük boyutlarda nakliye işlemlerine gerek duyulması halinde, hava kargo hizmetimizle taleplerinizi karşılamaktayız.

Firma olarak, 4 Levent kurye ekibimizle birlikte tüm müşterilerimizin %100 memnuniyetinin oluşturulmasını önceliğimiz haline getirerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizlerle çalışmayı tercih eden tüm müşterilerimize;

 • Kesintisiz kurye hizmeti,
 • Hızlı ve güvenilir teslimat,
 • Güler yüzlü çalışma arkadaşları,
 • 7/24 ulaşabilecekleri müşteri destek hattı ve
 • Uygun fiyatlar sunarak hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimizin, web sitemiz, çağrı merkezimiz ya da Whatsapp hattımız üzerinden bizimle iletişime geçerek taleplerini iletmesi ile gönderi sürecini hızlıca başlatıyoruz. Gönderinizin içeriği, teslim alınacağı ve edileceği adres bilgileri ve iletişim bilgilerinizi kayıt ettikten sonra, bulunduğunuz yere en yakın konumdaki 4 Levent kurye çalışanımızı adresinize yönlendiriyoruz. Evinizden, işinizden ya da nerede olursanız olun oradan alınan gönderiniz, seçtiğiniz hizmet içeriğine uygun şekilde teslimat adresine ulaştırılıyor.

Hayatınızı kolaylaştıran çözümlerimizi en ekonomik şekilde sizlere sunarak, her zaman daha iyisi için çalışıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp