İçeriğe geç

Ahırkapı Kurye

Ahırkapı Kurye
Ahırkapı Kurye

Ahırkapı kurye alanında hizmet veren firmamız bölgenin önemli isimlerinden biridir. Firmamız motor kurye hizmeti üzerine çalışmalar yapmaktadır. Motosiklet kullanarak paket taşıyan kuryeler Ahırkapı üzerindeki adreslere uğrar. Ev veya ofisler başta olmak üzere farklı pek çok adrese kurye hizmeti vermekteyiz. Ahırkapı üzerinde bulunduğunuz adresten başka bir adrese paket göndermek, başka bir adresteki paketi teslim almak için kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamamak adına firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Ahırkapı kurye alanında hizmet vermekte olan firmamız sektörde uzun zamandır varlığını koruyor. Firmamız bu sektörde bilgi ve birikim kazanarak geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyor. Firma olarak bizler müşteri memnuniyetini önemsiyor ve bunun için tüm çalışmaları titizlikle gerçekleştiriyoruz. Bölgede bulunan farklı iki adres arasında çeşitli paketleri kısa sürede taşıyoruz. Paketleri taşırken gizlilik ve güvenlik ihlaline müsaade etmiyor, zamanı doğru kullanmaya dikkat ediyoruz. Profesyonel ekip eşliğinde doğru ve güvenilir taşıma hizmeti sunarken her zaman müşteri istek ve ihtiyaçlarına çözüm sunmaya özen gösteriyoruz. Sizler de güvenilir motor kurye hizmeti için SYS Kurye firmamızla çalışabilirsiniz.

Ahırkapı üzerinde çok sayıda ev ve işyerleri bulunuyor. Ev ve işyerleri sahipleri çeşitli nedenlere bağlı olarak başka bir adrese paket göndermek veya başka bir adresten paket teslim almak isteyebiliyor. Paketlerin adresler arasında taşınması için hizmet veren firmamız bu doğrultuda müşterilerin tercihi oluyor. Ahırkapı kurye alanında hizmet vermekte olan firmamız taşıdığı özellikler sayesinde sektörün güvenilir hizmetini paket sahiplerine sunuyor. Firmamızın taşıdığı bazı özellikler:

 • Müşteri odaklı hareket etmek
 • Müşteri memnuniyetini ve güvenini ön planda tutmak
 • Uygun fiyat aralığında hizmet vermek
 • Çeşitli özelliklerde paketleri taşımak
 • Taşınan paketler için güvenlik önlemleri almak

Firma olarak kurye alanında müşteri memnuniyetini ve güvenini daima ön planda tutuyoruz. Büyük bir titizlikle yürüttüğümüz çalışmaları uygun fiyat aralığında müşteriye sunmaya özen gösteriyoruz. Belirli etkenlere bağlı değişen fiyatları doğru fiyat aralığında tutmaya özen gösteriyoruz. Firma olarak farklı özelliklerde pek çok paketi motosiklet üzerinde taşıyabiliyoruz. Motosiklet üzerinde taşınan her paket için gerekli güvenlik önlemlerini eksiksiz olarak alıyoruz. Bu sayede sektörde geniş kapsamlı moto kurye hizmetini değerli müşterilerimize sunmuş oluyoruz.

Kurye alanında hizmet veren firmamız taşıdığı özellikler sayesinde birçok avantajı da paket sahiplerine kazandırıyor. Firma olarak bizler kalite standartları kapsamında hizmet vermeye, vermiş olduğumuz hizmetle müşteri memnuniyetini korumaya özen gösteriyoruz. Motosikletle yapılan taşıma işlemleri kısa sürede tamamlandığı için zamandan tasarruf sağlanıyor. Motor kuryeler paketlerin kısa sürede adrese teslim edilmesini sağlıyor. Paket sahibi teslimat için belirli bir saat istiyorsa paketler o saatte adreste oluyor. Motosiklet üzerinde taşınması uygun tüm paketler büyük bir titizlikle taşınıyor. Zarf, para, kart, kimlik, evrak, sözleşme, hediye, yemek, çiçek gibi pek çok paket taşınabiliyor.

Ahırkapı kurye alanında hizmet vermekte olan firmamız belirli bir çalışma düzenine sahiptir. Firmamız 7/24 aktif bir şekilde motor kurye hizmeti vermekte. Acil teslim edilmesi gereken paketler kısa sürede adreste olurken acil teslim edilmesi gerekmeyen paketler ise gün içinde adrese ulaştırılmış olur. Firmamız acil motor kurye hizmeti vermektedir. Aynı zamanda hızlı motor kurye hizmeti de müşterilere sunulmaktadır. Ahırkapı üzerinde paketlerin güvenli bir şekilde taşınması ve teslim edilmesi için sizler de SYS Kurye firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz bulunduğunuz adrese kurye talep edebilir veya paketinizi alarak firmamıza gelebilir ve kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Ahırkapı Kurye Hizmeti

Yeni nesil kurye hizmetleri sağlayan Sys Kurye bünyesinde hizmet veren Ahırkapı kurye, İstanbul ili içerisinde dakikalar içerisinde tamamladığı teslimatları ile hızlı ve güvenilir taşımacılığı müşterilerine sağlamaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun yeni nesil çözümlerle, içinde bulunduğumuz hız çağına uygun kısa teslimat süreleri sayesinde gecikme ve bekleme yaşanmasının önüne geçerek, aradığınız hız ve kaliteyi sizlere sunuyoruz.

Haftanın her günü günün her saati yararlanabileceğiniz servislerimiz:

 • Acil kurye,
 • Arabalı kurye,
 • Ekspres kurye,
 • Gece kurye,
 • Gümrük kurye,
 • Gün içi kurye,
 • Hava kargo,
 • Havalimanı kurye,
 • Nöbetçi kurye,
 • Şehir dışı kurye,
 • VIP kurye olarak ayrılmakta, talebiniz ve gönderinizin içeriğine göre en uygun seçeneklerle hizmet verilmektedir.

Ahırkapı kurye tarafından verilen tüm hizmetler ve sağlanan tüm servislerde müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılayacak seçenek belirlenerek hareket edilmektedir. Hem fiyatlandırma hem de hizmet içeriği açısından farklara sahip 3 ana teslimat seçeneği sunulmaktadır. Bunlar:

 • Gün içerisinde 120 ila 180 dakika arasında teslimat süresine sahip olan normal teslimat,
 • Hızlı gönderileriniz için size en yakın kuryenin adresinize yönlendirilerek 60 ila 90 dakika içerisinde teslimat sağlayan hızlı teslimat ve
 • Acil gönderilerinizde tercih edebileceğiniz 45 ila 60 dakika arasında VIP hizmet seçeneği sunan acil teslimat olarak ayrılmaktadır.

Bu 3 ana teslimat seçeneği ile 7/24 yararlanabileceğiniz servislerimizden yararlanabilir, mesai saatleri dışında da gönderinizin emin ellerle yerine ulaştığından emin olabilirsiniz.

Sys Kurye olarak, ülkemizde ve dünyada yeni nesil taşımacılık sektöründe hep daha iyiye ulaşma amacı ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İstanbul il sınırları dahilinde hızlı ve güvenli teslimat için profesyonel motosiklet sürücüleri ile çalışmaktayız. Ahırkapı kurye ekibimizde yer alan tüm çalışma arkadaşlarımız, şirket misyonu ve vizyonunu anlayan, güvenli sürüş ilkelerine sahip, çevreye ve trafiğe duyarlı kişilerden oluşmaktadır.

Gece gündüz demeden, tüm müşterilerimize güvenebilecekleri bir hizmet sağlamayı amaçlayan ekibimiz sayesinde her geçen gün daha çok mutlu müşteriye ulaşmaktayız.

Ahırkapı kurye aracılığı ile talep edebileceğiniz tüm servislerimizde, hem modern teknolojinin bizlere sunduğu kolaylıklardan hem de ekibimizde yer alan arkadaşlarımızın görev bilincinden yararlanıyoruz.

İletilen tüm taleplerde, müşterilerimizin ne istediğini, neye ihtiyacı olduğunu ve en uygun nasıl çözülebileceğini tespit ediyor, hem müşteri destek hattımızda hem de teslimat sürecinde yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturacak adımlar atıyoruz.

Ahırkapı kurye ekibimiz tarafından sunulan hizmet ve servislerden yararlanarak, hayatını kolaylaştırmak isteyen müşterilerimizin tek yapması gereken ise web sitemiz, çağrı merkezimiz ya da Whatsapp hattımız üzerinden bizlerle iletişime geçerek, talebini iletmek.

Talebin iletilmesi ile başlayan teslimat sürecinde izlenecek adımlar:

 • Gönderinin içeriği ile ilgili bilgi alınması,
 • Ne kadar sürede / hangi tip hizmet talep edildiğinin öğrenilmesi,
 • Gönderinin teslim alınacağı ve teslim edileceği adres bilgilerinin alınması,
 • Gönderici ve alıcının kimlik ve iletişim bilgilerinin alınması,
 • Bu bilgileri girdikten sonra talebe en uygun seçeneğin müşteriye sunulması ve fiyat bilgisi paylaşılması,
 • Müşterilerin detayları kabul etmesi halinde randevu oluşturulması ve
 • Teslim alınacağı saate gönderinin adreste hazır olmasıdır.

Adres bilgileri alındıktan sonra, İstanbul yollarını çok iyi bilen profesyonel Ahırkapı kurye ekibimiz, en kısa rotayı belirleyerek belirtilen saatte teslimat adresine ulaşmaktadır.

Tüm bu süreç, profesyonel bir şekilde müşteri desteği sağlayan çalışma arkadaşlarımız tarafından yönetilmekte, çok kısa bir sürede müşterilerimizin talepleri işleme alınarak, teslimat süreci başlatılmakta ve yine kısacık sürelerde tüm işlemler tamamlanmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp