İçeriğe geç

Acil Kurye

Acil Kurye
Acil Kurye

Etkin, güvenilir ve vizyon sahibi kadrosu ile adından sıkça söz ettiren firmamız; tam yirmi yıldır kesintisiz bir şekilde alanında hizmet sunmaktadır. Tecrübe ve dikkat sahibi kuryelerimiz ile evraklarınızı istediğiniz adrese her koşulda ve zamanında ulaştıracağımızı garanti ederiz. Kendinizi emin ellerde hissedin. Çünkü hem trafik kurallarına uymayı, hem de iş disiplinini prensip haline getiren personelimiz; bizim övünç kaynağımız sizin ise teminatınızdır. Siz de daha fazla zaman kaybetmeden bize ulaşın ve acil kurye sistemi ile başarıya merhaba deyin.

İstanbul; her geçtiğimiz sene daha fazla göç almakta ve göçlerle beraber kalabalıklaşan nüfus İstanbul trafiğini büyük bir kargaşa alanına çevirmektedir. Yapılan en son araştırmalar 15.700.000 nüfuslu İstanbul il sınırları içerisinde tamı tamına 3.571.000 aracın trafiğe kayıtlı olduğunu göstermektedir.

Acil kurye hizmet çeşitlerimiz arasında en çok tercih edilenlerden birisidir. Bunun nedeni her şeyden önce zamana yönelik olmasıdır ve İstanbul dahil bütün dünyada artık insanların en değerli varlıkları zamandır. Bugün kime sorulsa zamanı yetiştiremediğini söyler ve hemen her şeyden zaman kazanmak ister. Fakat metropollerde insanlara zaman kaybettiren etmenler oldukça fazladır. İstanbul’da özellikle trafik yoğunluğu en büyük sorun olmakta, her gün saatler yollarda geçmekte, en yakın mesafeler arasında dahi ulaşım sağlamak saatler alabilmektedir.

SYS Kurye olarak her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hareket ediyor, en acil ihtiyaçlarınızda yanı başınızda olarak paketlerinizi taşıyoruz. Güvenli taşımanın değişmez adresi olduğumuz gibi hızdan da taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz. Gönderilerinizi en seri, süratli ve güvenli biçimde taşıyarak teslimini yapıyoruz. Acil kurye taleplerinde bütün İstanbul’a hizmet veriyor, bölgelere göre değişiklik gösterse de 45 ila 60 dakika arasında teslimatlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Acil kurye hizmetimiz son derece esnektir. Detayları tamamen sizlerin ihtiyaçlarınıza ve taleplerinize göre değiştirilebilir. Dilerseniz adreslerinize gelip sizden paketi alıp teslim edilmesini istediğiniz adrese ulaştırabiliriz. Dilerseniz başka bir adresten alıp her neredeyseniz oraya getirilebiliriz. Hatta sizden aldığımız bir dosyayı belirteceğiniz adresteki kişiye imzalatıp yeniden tarafınıza teslim edebiliriz.

Acil kurye hizmetimizin sınırı yoktur. İstanbul’un hangi semtinde ya da mahallesinde bulunduğunuz hiç önemli değil. Kuryelerimiz her yerde sahadadır ve en acil ihtiyaçlarınızı karşılamak adına yanınızda olmaktadır.

Her biri kurye alanında deneyimli, tecrübe sahibi, yeterlilik belgelerine ve sertifikalarına sahip kadromuzla hizmet veriyoruz. Ekiplerimiz daima özveriyle hareket etmekte, paketlerinize en az sizler kadar hassasiyet göstererek hiçbir şekilde zarar görmemelerini sağlamaktadır. Personellerimizin tamamı güler yüzle hizmet etmekte, çağrı merkezimizden kuryelerimize kadar her aşamada güler yüzlü, güvenilir iş birliğimiz devam etmektedir.

Acil kurye uygulamalarımızın işleyişi son derece pratiktir. Bunun için takip etmeniz geren süreç ve işleyişimiz şöyledir:

  • Acil gönderiniz için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Çağrı personellerimizi 7 gün, 24 saat çağrılarınızı cevaplamak için hazır beklemektedirler.
  • Personellerimiz paketinizin nereden alınıp nereye teslim edileceği ve diğer detayları soracaklar, bilgileri alacaklardır.
  • Ardından paketinizin bulunduğu noktaya en yakın kuryemiz adresinize doğru harekete geçirilecek ve kısa sürede adresinizde olacaktır.
  • Paketi teslim alan kuryemiz hemen teslimat adresine doğru harekete geçecek ve kısa sürede paketinizi teslim edecektir.
  • Paketiniz teslim edildiğinde tarafınıza da bilgilendirme yapılacak ve teslimattan haberdar olmanız sağlanacaktır.

Kurye hizmetimizin avantajları oldukça fazladır. Her şeyden önce hızlıdır. Kuryelerimiz yeni nesil, tam donanımlı motosikletlerle hareket ettikleri için yoğun trafikten etkilenmez ve kısa sürede varış noktasına ulaşabilirler. Çoğu zaman daha kısa sürede teslimatlarımızı yapabilsek de tahmini 45 ila 60 dakika arasında teslimatımızı yapmayı vaat ediyoruz ve bu, İstanbul gibi bir yerde son derece kısadır.

Acil kurye uygulamamız aynı zamanda güvenlidir. Geleneksel kargolarda paketlerin kaybolma, zarar görme, hasar alma, kırılma, ezilme gibi riskleri varken sadece sizin paketiniz taşınız ve tarafımıza nasıl teslim ettiyseniz aynı şekilde alıcısına ulaştırılır.

Uygulamamız aynı zamanda enerjiden tasarruf etmeye yardımcı olur. Bizler paketlerinizi taşırken sizler asıl işlerinizle ilgilenir, zaman kaybetmezsiniz. Bu sayede hafta sonlarına ya da evlerinize iş taşımaktan kurtulabilir, hobilerinize, sevdiklerinize, ailenize daha fazla zaman ayırabilir, onlarla daha dinç vakit geçirebilirsiniz.

Uygulamalarımız güvenli ve hızlı olduğu kadar ekonomiktir de. Mesafeye göre değişen fiyatlarımızda her zaman bütçe dostu çözümler sunuyoruz.

Acil Kurye Hizmeti

Firmamız; bu kaos ortamında prestijinizi düşünerek hareket edecek ve acil moto kurye seçeneği ile zamanı yakalamanıza ön ayak olacaktır. Kazancın ve zamanın kıymetini bilen bir firma olarak, bizimle çalıştığınız süre boyunca hiçbir aksaklık yaşamayacağınıza dair size söz veriyoruz.

Kadro disiplini alanında verdiğimiz teminatla yetinmeyen firmamız teknoloji konusunda da iddialı olmakla beraber yenilikçi ve takipçi bir anlayışla konuya yaklaşır. Sürücülerimizin kullandığı araçlar güçlü ve kullanışlı markalardan oluşur. Bakımları ve onarımları gerek duyulduğunda en ufak bir ayrıntıyı gözetmeksizin büyük bir sorumluluk bilinci ile yapılır. Diğer ayrıntılarda olduğu gibi kalite ayrıntısında da üst düzey dikkat, hizmet odaklı firmamızın olmazsa olmazıdır.

Bizler firmamız olarak sizlere daha hızlı hizmet verebilmek, ivedilikle yetişmesi gereken evraklarınızın teslimatını sağlamak ve de çağdaş yaşamda kendine önemli bir yer edinmiş motor sevdasına yakından şahitlik edebilmek adına sizleri bekliyoruz.

Evrakları gereken güne yetişemediği için geç kalınmış bir iş başvurusu, hediyesi doğum gününe yetişemediği için kaçan bir doğum günü sürprizi, giymek istenilen elbisesi özel kokteylin olduğu akşama yetişmediği için utana sıkıla, diken üstünde gidilen bir kokteyl… Okurken en az birinin öznesi olarak kendinizi gördünüz değil mi? Siz bunları okurken birçok teslimat gerçekleştirdi bile.

Bekleme süresinin en aza ineceği, güvenli bir şekilde hizmet vermek firmamız olarak kendimize yüklediğimiz en önemli sorumluluğumuzdur. Trafiğe adeta bir çözüm niteliğinde olan deneyimli, güvenli ve hızlı teslimat için sadece bir telefon uzağınızda. Hem de sizlerin dilediği adresten teslim alarak tekrar sizlerin istediği adrese teslimat sağlıyoruz. Üstelik yoğun İstanbul trafiğine ve karışık adreslere aldırmadan, hızlıca!

Kuruluşundan bu yana şeffaflık ilkesi içerisinde hareket eden firmamız sanal mecrada da yerini almış, her türlü istek ve şikâyetlerinizi açık bir şekilde iletebileceğiniz web sayfamız ilginize sunulmuştur. Web sayfamızın istek ve şikâyet bölümünde makul yenilik istekleri dışında tek bir olumsuz eleştirinin yer almaması gurur kaynağımızdır.

Bu konuda duyduğumuz mutluluğun altını özellikle çizer ve övgü dolu paragraflarınız için teşekkürü borç biliriz. İstanbul’un birçok semtinde bulunan şubelerimiz, web sitemiz ve günün her saatinde ulaşabileceğiniz telefon numaralarımızla acil kurye ekibi olarak göreve hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz. Arayın; zamanı yakalayın.

Evrak, değerli eşya, koli, zarf, hediye paketi… Teslim edilmesini istediğiniz bütün emtialarınızı güvenli ve hızlı teslimat için bekliyoruz.  Tercihiniz SYS Kurye olsun, evraklarınız zamanında ve güvenli teslim edilirken gözünüz arkada kalmadan rahat rahat bekleyin. Bizler deneyimli kurye arkadaşlarımız ve gelişmiş, çağa ayak uydurmuş ulaşım ve takip sistemlerimizle sizleri bekliyoruz.

Sizler de acil kurye farkını görebilmek, yetiştirmek istediğiniz evrakların ve yaş günü sürprizlerinin zamanında ve güvenle yetişmesi rahatlığını yaşayabilmek için bizleri arayabilirsiniz. Her zaman sizi ve teslim edilecek eşyalarınızı bekliyor olacağız. Unutmayın zamanında ve güvenli teslimat bir tutku olan motosikletle artık çok daha kolay.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp