İçeriğe geç

Kasımpaşa Kurye

Kasımpaşa Kurye
Kasımpaşa Kurye

İstanbul’un eski semtlerinin ortak özelliği olarak genel olarak dar sokaklara sahip olan Kasımpaşa kurye kullanımının işletmeler için neredeyse mecburi olduğu yerlerden biridir. Ulaşım olanakları açısından seçeneklerin çok olduğu semt, şehirde trafiğin en yoğun olduğu bölgelerden biri olduğundan dolayı trafikte çok fazla vakit kaybedilebilen bölgelerden biridir.

Motosikletler bu tür dar alanlarda rahat manevra yapabilmeleri sayesinde, hiçbir trafik sıkışıklığına takılmadan ve trafiği tehlikeye atmadan yollarına devam edebilmektedir. Yoğun İstanbul trafiği içinde otomobille gidilmek istenen bir noktaya ulaşmak bazen saatler bulabilirken, motosikletle bu süre, mesafeye göre birkaç dakika ile yarım saat arasında değişmektedir.

İstanbul’un en işlek ilçelerinden birine bağlı olan ve birçok tarihi esere ev sahipliği yapan Kasımpaşa semti son yıllarda eski hareketliliğini kazanmaya başlamıştır. Yerleşim yeri olarak tekrar popülerlik kazanmaya başlayan semt, özellikle Beyoğlu Belediyesi ilçe sınırları içinde çalışanlar için en önemli alternatiflerden biri haline gelmiştir. Beyoğlu ve Şişli’deki büyük şirketlere yakın olmak isteyen esnafın da yerleşmeye başlamasıyla semtin görünümü hızlı bir değişim içine girmiştir.

Semtin son yıllardaki hızlı değişimi sosyal yaşantının yanında ekonomik hayata, özellikle ticarete de yansımıştır. Gittikçe daha büyük işletmelerin kendine yer bulduğu semt, bu sayede iş imkanlarının da arttığı ve diğer işletmeler ve çalışanlar için de daha çekici bir yer haline gelmiştir. Yapılan sosyal çalışmalarla semtin isminin daha önce olumsuzluklarla anılan bölgeleri şehrin en güvenli yerleri haline getirilmişken, semtin gençleri için de yeni iş, sosyalleşme ve spor alanları inşa edilmiştir.

Semtin önemli bir kısmının Haliç’e bakıyor olması, bu yönden yalnızca vapur yoluyla semte giriş çıkışa izin verirken, diğer yönlerdeki yoğunluk özellikle acil işlerin ve yerine gönderilmesi gereken evrak ve paketlerin teslimi için kurye sektöründe hizmet veren işletmelerin tercih edilmesini mecbur kılmaktadır.

Hızla gelişen iletişim olanaklarına rağmen özellikle bankalara, tapu dairelerine, mahkemelere, gümrük ve diğer resmî kurumlara verilecek belgelerin ıslak imzalı orijinallerinin teslim edilmesinin gerekliliği Avrupa Yakası Kurye kullanımlarını arttırmaktadır. Normal ticaret ve hukuki durumların yanında bölgenin yatırımcılar tarafından tekrar keşfedilmesi, burada yaşanan emlak alım satımlarının hızlanmasına yol açmış, bu da kurye sektöründe hizmet sunan işletmelerin daha sık tercih edilmesine yol açmıştır.

Kasımpaşa kurye sektörünün hareketlenmesinin bir diğer sebebi ise acil yerine ulaştırılması gereken müşteri siparişleri, bilgi içeren evrak veya ürün numunelerdeki hızlı artıştır. Özellikle hassas bilgilerin yer alabileceği belgelerin taşınmasında Kasımpaşa kurye servislerine büyük görevler düşmektedir.

SYS Kurye olarak yalnızca kuryelerimizin ve taşıdıkları yükün değil, trafikte yer alan her sürücünün ve yayanın güvenliğini birinci önceliğimiz olarak alıyoruz. Kuryelerimizin konsantrasyonlarının her zaman yüksek olmasına dikkat ediyor, motosikletlerin bakımlarını üreticilerin tavsiye ettiği aralıklarda resmi servislerde gerçekleştiriyoruz.

Siz de bizden kurye talebinde bulunmak istiyorsanız Call Center numaramızı arayabilir ve müşteri temsilcilerimiz ile temasa geçebilirsiniz. Ancak, bizimle iletişime geçip, kurye talebinde bulunmadan önce aşağıdaki maddeleri okumanızı rica ediyoruz;

  • Motorlu kuryemizin veya trafikte çevresinde yer alacak insanların can güvenliğini, sağlığını veya hayat standartlarını etkileyebilecek radyoaktif, kimyasal, biyolojik hiçbir maddenin taşınması, koruyucu özel koruma kaplarında bile olsa, gerçekleştirilmemektedir.
  • Bulundurulması ve taşınması yasak olan veya ruhsata bağlı olan her türlü madde, silah, elektronik ekipman ve evrakların taşınması yapılmamaktadır.
  • Adres veya kişiye teslim edilmesi için verilen paketlerin içeriği hakkında hatalı bilgi verilen durumlarda, ortaya çıkabilecek olumsuz durumlarda, paketi teslim eden taraf sorumludur.

Bu konular dışında taşınacak paketin sigortalanması, boyut ve ağırlık olarak büyük paketlerin taşınması, canlı hayvanların taşınması ve köprü, tünel vb. geçiş ücretleri için Call Center’ımızı arayıp müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kasımpaşa Kurye Hizmeti

Türkiye’nin incisi dünya metropollerinin göz bebeği olan İstanbul’un belki de en büyük kusuru günümüz trafiğidir. Gün içerisinde yoğunlaşan trafik bazı bölgelerde işin içinden çıkılmaz hale gelmektedir. İşte bu bölgelerden biri olan Kasımpaşa semti tarihi dokusu, çevresel yapısı ve ticaret altyapısı göz önüne alındığında oldukça büyük bir sorunun ortasında kalmaktadır. Ambulansların ve itfaiye araçlarının bile kimi zaman sirenlerini kullandığı halde yolu açmakta zorlandığı, bölge sakinlerinin hemen hepsi tarafından malum bir konudur. Bu sebepten Kasımpaşa kurye hizmeti veren firmalar günden güne çoğalmakta ve motorlu taşımacılık semtin sorunlarına en iyi çözümleri sunmaktadır.

Osmanlı döneminden kalma yapılarıyla başta atlı taşımacılık olmak üzere dönemin taşımacılık şekillerine göre tasarlanmış dar ve sıkışık yapısı, günümüz teknolojisinin motorlu araçlarına uygun değildir. Böylesi bir sıkışıklıkta özellikle otomobil ve büyük araçların rahat hareket etmeleri imkânsız hale gelmektedir. Bunun üzerine bir de zaman içerisinde git gide artan insan popülasyonu eklenince, araç kullanmak günün belli saatlerinde neredeyse mümkün olmamaktadır. Bu yoğunlaşan sorunlar özelinde Kasımpaşa kurye hizmetlerinin kullanımı artmakta ve yaşanan sıkışıklığın önüne geçilmek istenmektedir. Bizlerde siz değerli müşterilerimize Kasımpaşa’nın her köşesini avucunun içi gibi bilen ekibimiz ayrıcalığıyla, kurye hizmeti vermekteyiz. Gün içinde en trafikli anlarda Kasımpaşa’ya en hızlı şekilde ulaşım gerçekleştiriyor ve paketlerinizi özenle teslim ediyoruz.

•             Güvenli ve zamanında ulaşım

•             Referansımız kalitemizdir

•             % 100 müşteri memnuniyeti

•             Çözüm odaklı yaklaşım

Giyim, gıda, teknolojik aletler ve çiçek taşımacılığı gibi birçok alanda siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Express taşımacılık seçeneğimizle gün içerisinde süratle işlerinizi hallediyor, kalan vaktinizde kafanızın kuryeye verdiğiniz pakette olmamasını sağlıyoruz. Gece taşımacılığı hizmetimizle saat 21:00 sonrası ani gelişen problemlerinize çözümler üretiyor, 7 gün 24 saat aralıksız olarak hizmet sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön plana aldığımız Kasımpaşa kurye sektöründe SYS Kurye olarak, en uygun koşulları şeffaf fiyat politikalarımızla birleştiriyor ve sektöre değer katmak için gece gündüz çalışıyoruz. En önemli önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin bizlere emanet ettikleri paketlerin güvenliği sağlamak ve kusursuz bir şekilde tam vaktinde teslimatlarını yapmaktır. Trafik işaret ve işaretçilerine tam uyum içerisinde koyulduğumuz yollarda, trafiği paylaştığımız diğer unsurların huzur ve güvenliğine özen göstermeye çalışan deneyimli ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

Sizin içinizin rahat olması bizim için çok önemlidir. SYS Kurye olarak teslimat güvenliğinize önem veriyoruz. Taşınacak paketlerinizin garantisi, yol güzergâhı, canlı hayvan taşımacılığı, fiyat ve hizmet tespiti bilgileri için bizleri arayabilir, uzman ekiplerden oluşan müşteri hizmet hattı yetkililerimize kafanıza takılan her türlü soruyu yöneltebilirsiniz. Kasımpaşa kurye hizmetlerinde sizlere vazgeçilmez deneyimler ve yerinde çözümler sunan firmamız, siz değerli müşterilerimize sektörün her alanında hizmetler sunmaktadır.

•             Express kurye hizmetleri

•             Gece kurye servisleri

•             Özel toplu dağıtımlar

•             VIP kurye hizmetleri

Kalite asla tesadüf değildir parolasıyla genişliyoruz, Kasımpaşa kurye hizmetinde siz değerli müşterilerimizin referansları ile günden güne büyüyor ve güçleniyoruz.

Taşımacılık söz konusu olduğunda profesyonel görüşlerimize ve sizlerden aldığımız geri dönüşlere dayanarak en önemli konunun iyi bir referans olduğunun farkından hareketle hizmet veriyoruz. Uzun vadede müşteri ilişkilerinin kalıcı ve güvenilir bir şekilde kurulması gerektiğinden, işimizi en iyi şartlarda, tam zamanında ve en doğru şekilde tamamlamak hedefindeyiz. Kasımpaşa kurye işini bölgesel planlama ile yapan firmamız, yaptığı işi övünç kaynağı olarak görüp severek yapma gayretindedir, insanlara ve doğaya saygılı bir şekilde ilk günden bu yana kalitesinden ödün vermemektedir. Aradığınız her an ve koşulda yanınızda olan Sys Kurye, her zaman güvenli ve hızlı çözümlerle siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Farkımız referansınız, referansınız kalitemizdir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara